Customize

NIe zakrywać twarzy !

Discussion in 'Polska' started by anonymous514, Jan 26, 2012.

1. anonymous514 Member

Witam, nurtuje mnie pewien problem a mianowicie na niektórych manifestacjach organizator pisze "nie zakrywamy twarzy". Co nam anonimowym grozi za przyjście na manifestację w masce ?
  2. m4573r Member

Nic nie grozi. Do jasnej cholery, bierzcie maski! Co to za anonimowi, którym będzie można sfotografować gęby!
  3. anonymous514 Member

Ja mam zamiar iść w masce tylko tak z ciekawości dlaczego organizator pisze żeby nie zakrywać twarzy ? Po to rzeby łatwiej było nas wyłapać ?
  4. m4573r Member

Na przykład. Albo obawia się reakcji policji na tłum zamaskowanych młodych ludzi.
    Tak czy inaczej lepiej wziąć maskę, bo jak już nie będzie innego wyjścia, to można ją zdjąć.

Zasada numer jeden:
    "Nie ufam nikomu, słucham tylko tych, co na to zasłużyli..."
  5. Anonymous Member

Jeżeli nie ma możliwości udziału w manifestacji bez zdejmowania maski, po prostu z niej odejdź. zdejmując maskę na widoku przestajesz być Anonimem już na zawsze. Oczywiście możesz potem brać udział w protestach w masce, ale co z tego, skoro ludzie wiedzą że gdzieś wśród tych zamaskowanych ludzi jesteś Ty
  6. Xeza Member

bez maski to już nie jesteś Anonimem,to poco wymyślili te maski skoro mamy ich nie nosić ??.
  7. Taurus Member

Prawo nie zabrania mieć masek na manifestacji, ale powinno się wcześniej poinformować o tym organizując imprezę, bo policja może na takie coś zareagować jak 11 listopada. Uprzedzona o tym nie powinna robić problemów, ale w razie rozrób kiedy organizator poprosi o ściągnięcie masek to powinno się to grzecznie zrobić albo opuścić manifest.
  8. BlackHat Member

Sytuacja wygląda tak że prawo o które się tak srają jeszcze nie weszło chodzi o artykuł nie pamiętam który z ustawy o imprezach masowych teraz pozwala na zakrywanie twarzy do momentu wybuchu zamieszek. A nowy ma kategorycznie zakazywać zakrywania twarzy.
  9. Polak Member

A można nosić maski, na co dzień, to znaczy np. jakbym plakaty rowieszał , albo ulotki nasze rozdawał to tez mogę w niej być?
  10. BlackHat Member

tak tylko licz się z tym że jak zauważy cię policja albo straż miejska/wiejska to na pewno cię spiszą i każą ją ściągnąć przy nich dla potwierdzenia danych(upokorzenia cię). to to samo jak byś chodził w kominiarce :)
  11. Polak Member

Co do Policji nie mam problemów w moim mieście(przynajmniej większości;) ) chodziło mi tylko o prawo.
  12. BlackHat Member

W kominiarce też możesz chodzić nikt ci nie zabroni : ) już to napisałem :)
  13. anonymous514 Member

Ja przeszedłem raz koło policji i 2 razy koło wieśniaków i tylko sie na minie dziwnie patrzyli ;D
  14. Anonymous Member

Zapewne inaczej patrzą na starych byków (podejrzenie o nietrzeźwość, albo ukrywanie facehuggera pod maską), a inaczej na liliputów, które i tak są niegroźne
  15. Xeza Member

a jak kupić maskę ??
  16. SLeshAHAck Member

na allegro są, ale uważaj , bardzo dużo jest bardzo,a le to bardzej jakości. Podałem anłatwiejszy przykład kupna, ale napewno jest wiele więcej możliwości
  17. Xeza Member

aha bo jak patrzyłem ostatnio na Allegro to były jakieś podróby za 4,50
  18. Polak Member

Na takapaka.pl już mają a masz pewność że oryginał
  19. Xeza Member

wielkie dzięki za stronę z maskami cza kupić jak się jest anonimem :)
  20. Xaosuser Member

Zmiana w ustawie prezydenta jest w trakcie poprawek, obowiązuje postanowienie TK mówiące, że maski są legalne i prawo do ich używania wynika z konstytucji.

AS grozi to co każdemu, wpierdol od policji i zmuszenie do ściągnięcia takowej. Zgodnie z prawem możesz domagać się tego by zdjęto ją dopiero na posterunku
  21. SLeshAHAck Member

Ja tam ostatnio widziałem po 50 zł :)
  22. PanBiceps Member

Nie mozesz dostac od Policji tylko za to że masz maske, w sensie ze nie mają prawa Cie lać tylko dlatego że masz maske. A ja mam takie pytanie. Załóżmy że załoze maske wezme megafon pójde na rynek i zaczne głosić jakieś hasła. Moge tą podciagnąc pod zakłócanie proządku lub jakiś inny paragraf czy jest to legalne?
  23. Polak Member

Przyłancząm się do pytania.
  24. Anonymous Member

Niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają, kurwa mać.
    • Like Like x 1
  25. PanBiceps Member

Albino ja widze ze bez przekleństwa nie ogarniesz postu :D
  26. PanBiceps Member

Ale że swój język mamy to wiem, ale jak wiadomo sa pewne ograniczenia, i chce dostac odpowiedź czy jest to legalne a nie czy umiem mówić po Polsku, bbo jak była mowa w każdym innym temacie nie powinnismy tutaj gadać o działaniach nielegalnych
  27. Anonymous Member

Bo wkurwia mnie, że użytkownik o nicku "Polak" robi takie błędy i to w takich ilościach. Nie on zresztą jeden, bo większość nowego narybku z ostatniego tygodnia najwyraźniej w dupie ma zasady językowe.ztą
  28. PanBiceps Member

Ja staram sie mniej więcej ogarnąc żeby było napisane poprawnie ale tez zawsze cos umknie moim oczętom i wtedy zazwyczaj mam takie czerwone podkreślenie, i to się przydaje ;]
  29. Polak Member

Przepraszam cię bardzo, jednakże jestem dyslektykiem i chciał nie chciał w minute tego nie zmienię.
  30. insidious999 Member

Najlepsi są Ci co dają wywiad w masce i w połowie zdejmują. Coś pięknego.
    Co do samego noszenia maski na demonstracjach nie miałem problemu. Niejednokrotnie przechodziłem obok patroli policyjnych i nikt się że tak powiem nie czepiał.
  31. anonymous514 Member

Wczoraj na manifie (tej nielegalnej) co poszła do tuska i do sejmu, na koncu złapała mnie psiarnia i kazała zdjąć maskę i spisali. Morony jedne.
  32. insidious999 Member

Skoro nielegalna to się wcale nie dziwię...
  33. BlackHat Member

Miałeś wybór że ściągną ci ją dopiero w komisariacie ;)
  34. Talibb Member

Witajcie . Czy ktoś z Was ma może kontakt aktualny do prowadzących www.anonyops.pl ?
  35. Themselves01 Member

Odnośnie masek... nie ma ktoś do odsprzedania jakiejś maski? wiadomo nie swojej, nie będę zabierał twarzy :) Szukam maski w cenie niższej niż 40 zl, to co na allgro. W środę jest Manifest w mieście niedaleko mojego zamieszkania, chciałbym się przejść, jednakże nie mam stałego dochodu mamony, i oszczędzam jak mogę co by sobie gitarę kupić, co ogranicza moje wydatki do minimum :)
  36. Anonimowy Member

Słucham? :)
  37. Talibb Member

na pw napisałem
  38. PanBiceps Member

Ale tam są e-maile do ludzi
  39. Talibb Member

no wiem ale nikt od tyg sie nie odzywa . Dobrze ze mam kontakt do osoby ktora sprawuje opieke techniczna juz to mam nadzieje ze wyrazi zgode na to abym odpowiadal za tresc na www. Zaaktualizujemy wtedy rowniez koordynatorow
  40. M4rJ0 Member

Mam pytanie. Za ile można kupić maskę z W jak Wendeta? Taką najtańszą.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins