Customize

NIe zakrywać twarzy !

Discussion in 'Polska' started by anonymous514, Jan 26, 2012.

1. Polak Member

20 zł, podróbę a oryginał 35zł
  2. Zekdarrath Member

Teraz jak jest taki wysyp (szczególnie dzieciarnia z, co kupuje maskę Fawkesa żeby przyszpanować na dzielni, że jest się Anonymous, nie rozmawiając nawet z Anonimowymi, podkreślam), to jakoś tak 40 zł. Kiedyś chodziły za 15,20,25 złotych. A teraz to od 40 wzwyż.

Zresztą jak patrzyłem ostatnio na allegro to cena minimalna oscylowała między 40 a 45.
  3. PanBiceps Member

4. Polak Member

zawsze można techniką papercraft jak się przyłożysz to wyjdzie naprawdę dobrze.
  5. anonymous514 Member

V jak Vandetta :p
  6. vorgernbah Member

Jak dla was być anonimem = nosić maskę, to znaczy, że nie rozumiecie idei.

Jak chcecie być jeszcze bardziej śmieszni to ustalcie sobie korporacyjny dress code = w piątki bez krawata.
    • Like Like x 1
  7. anonymous514 Member

Nosimy maski na demonstracjach aby pokazać że jesteśmy na nich, a co to za anonim którego wszyscy znają ?
  8. vorgernbah Member

z drugiej strony na demonstracjach anty-acta większość ludzi jest bez masek, i wtedy maska Cie z tłumu wyróżnia, dodatkowo plastikowa maska nie czyni Cie anonimowym w sensie takim, że nei można Cie zidentyfikować, to jest tylko symbol, mali gadżeciarze.

Nie zrozum mnie źle nic nie mam do masek, ale dla niektórych (małoletnich) maska wydaje się być ważniejsza od idei. Wydaje się im, że to jest istota sprawy mam maskę = win, przynależę do grupy.

Ty jesteś anonimowy "annonymous514" ? Byłeś na Warszawskim proteście opisałeś co robiłeś i wiadomo, że miałeś oryginalną maskę - na prawdę łatwiej Cie zidentyfikować niż Ci się wydaje.
    • Like Like x 1
  9. Xaosuser Member

Najtańsza koło 20 zdostawą na alegro, duno jaka jakoś
  10. anonymous514 Member

Było tam wielu ludzi w oryginalnych maskach więc do końca mnie nie zidentyfikujesz :)
  11. M4rJ0 Member

A gdzie dokładnie mogę kupićtą maskę?
  12. Zekdarrath Member

No na allegro.pl albo takapaka.pl
  13. Krea Member

Na takapaka nie mają, pisałem z gościem już dawna, dostawa będzie dopiero w marcu. Za to na Allegro już są oferty, tylko wysyłają na początku lutego (te oryginalne).

Co do zakrywania twarzy, to nie bądźmy od razu tak sceptycznie nastawieni, iż każdemu każą zdejmować. Codziennie chodzę w masce na twarz, tak że widać tylko oczy bo -16 stopni i to już nie żarty, oddychać się nie da. Znam też wiele osób które robią podobnie, niektórzy też chodzą w kominiarkach. Coś tam dotyczy jakiś paragraf że nie można w jakimś tam określonym rodzaju kominiarki (z tego co kolega mi opowiadał) ale nie jestem pewien dokładnie, co to za określony rodzaj :p
  14. Zekdarrath Member

Lol, nie obnoście się z tymi maskami na ulicy, po chuj szpanować tym tak?
  15. Xaosuser Member

Ziam nie czujesz jaki lans na półkoloniach będzie, wszystkie loszki jego :p
  16. anilex Member

chciałbym kupić maskę ale nie mam konta na allegro może coś wykminie.
    i nie musicie pisać pod moim postem ze nie o maskę tutaj chodzi lecz to idea się liczy - tak wiem o tym z maską czy bez staram sie działać ;)
  17. Krea Member

Na Allegro można kupować bez rejestracji, ostatnio cuś takiego dali.
  18. anilex Member

jeśli jest sposób by konto było zbędne jest to dobra tak czy inaczej w końcu bym ją kupił
  19. Anonymous Member

To bez maski można być Anonem? To po co ja zakładałem turban na głowę i szalik na twarz siadając przed komputerem?
  20. Xeza Member

ostatnio widziałem jak jakiś debil w Muszynie chodził z papierowa maska i ale nie zakrywał ryja tylko miał odkryty
  21. Zekdarrath Member

Wiesz, musiał przyszpanować :p
  22. NoXX Member

Ja na łódzkiej manifestacji widziałem mnóstwo osób z papierowymi maskami z tyłu kaptura ^^
  23. Euphe Member

maska - najważniejszy przedmiot anonymousa. Przyznam, że nieco mnie to bawi, bo uważam, że prędzej zapamięta się osobę w masce, niż osobę która zlewa się z "szarą masą".
    Z tego co czytam, to jak nie chodzisz w masce na manifestację swoich poglądów to nie jesteś ;) A;e z drugiej strony każdy ma prawo do nieujawniania swojego oblicza osobom postronnym, więc zwracam honor.
  24. Lewacki Anon Member

zawsze można naciągnąć na twarz czerwoną rajstopę, ale to chyba inne Anony. Green-Anonymous.jpg
  25. IMarcin Member

Te pytania o maski są wkurzające. Wiem że to trudne ale od czegoś google jest. Lecz nie w tym rzecz, kurwa 1. post na forum "po ile są maski", od razu widać z kim się ma do czynienia
  26. Zekdarrath Member

Dokładnie. Toż Google ani Allegro nie gryzie ani żadnej choroby nie roznosi.
  27. pepeXXL Member

Maska stała się znakiem i ważnym symbolem Anonymous.
    Wyróżniajmy się noszoną maską, nie koniecznie kupioną.
    Widziałem maski własnej roboty, których ekspresja była równie silna.
    Maski oraz masowe uczestnictwo w protestach dają nam szansę na anonimowość.

Nie zakrywajmy twarzy szalikiem ani kominiarką! Unikajmy prowokacji.
  28. Xeza Member

dokładnie,ale jak jakiś idiota przyjdzie na protest z maską a maska nie będzie założona tylko np.w rekach lub z tyłu głowy to już ten ktoś nie jest anonimem.
  29. Euphe Member

Xeza, a to ty decydujesz, kto jest anonimem? Jak idziesz ulicą bez maski, to co? Też nie jesteś anonimem, bo nie ukrywasz swojego oblicza? Idea to nie rzecz, może maska dla kogoś, nawet założona na tył głowy jest tylko symbolem (o którym tak wiele wyżej) i jakąś formą poparcia idei A. ? Może zanim zaczniemy oceniać innych, sami coś zróbmy, bo szastać słowami "debil", "idiota" to łatwo.
    • Like Like x 1
  30. Xeza Member

nie decyduje kto jest anonimem i jak ktoś ma maskę z tyłu głowy to już nie jest anonimem.
    • Like Like x 1
  31. Faweks Member

@Euphe
    Tak, bez maski jesteś w huj anonimowy!
  32. Euphe Member

Z całym szacunkiem, Xeza, ale chyba w tej sprawie się nie dogadamy :]

Faweks, chodząc do pracy/szkoły/uczelnię też jesteś w chuj anonimowy. Ja swoje na ten temat powiedziałam. Anonimowość dla mnie w tym przypadku i tych czasach jest symbolem, nie moim usilnym dążeniem do zamaskowania mojej twarzy.
  33. Yogoro Member

To bezinteresowna wojna. Nie będzie orderów i odznaczeń, a w szkole/pracy możesz być sobą. Póki każdy z nas jest anonimowy i nie chwali się, co to on nie zrobił, możemy uniknąć podziałów i ewentualnych liderów. Protesty acta to sprawa wszystkich polaków i internautów, nie tylko Anonymous. Nikt nie musi ubierać maski, ale jak już zakłada ją na głowę, rękę, kolano to nie jest ani Anonimowy, ani anonimowy - jest gwiazdą podwórka.
  34. IMarcin Member

W każdym temacie musicie kłócić się o to kto może, a kto nie może być anonimem?! Ile można?
    • Like Like x 1
  35. Yogoro Member

Ja się z nikim nie kłócę. Nie mówię też, kto może być anonimem, tylko kto nim nie jest. Posty są na temat, rozmawiamy o maskach i zakrywaniu twarzy
  36. Faweks Member

Myślę że to przez ten cały szum dookoła ACTA. Anoni i maski Guya Faweksa stały się współczesnym Robin Hoodem. Teraz każdy chce być zajebisty.
  37. Gromowładny Member

I facetki od polaka...

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins