Customize

Nowy mod

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Feb 4, 2012.

1. Anonymous Member

Niedawno poprosiłem administratora o odebranie mi uprawnień moderatora i zrobi to jak będzie miał więcej czasu, w międzyczasie postanowiłem więc zrobić wybory na nowego moda, bo Numerek sam nie wyrobi, zwłaszcza przy takim zalewie nowych użytkowników. Ankiety nie będzie, bo na polskim podforum jest teraz zbyt wielu użytkowników żeby zmieścili się w ankiecie, więc piszcie w postach, na kogo głosujecie. Grubą czcionką, żeby nie było problemów z wyławianiem nicków z morza offtopu :) Wybory potrwają 2 dni. Ja swój głos oddam ostatniego dnia :)
  2. Anonymous Member

Zaczynając offtop, raczej nikt się na moda nie pcha :p
  3. Tydzień co najmniej, nawet jeszcze nie ma kandydatów ;)
  4. Anonymous Member

Kandydatami są wszyscy. głosujcie na kogo chcecie, wybierze się zwycięzcę, a jak się nie zgodzi, to drugą osobę pod względem liczby głosów itd. Tak będzie szybciej i łatwiej skróciłem z tygodnia na 2 dni, bo tydzień to trochę jednak za długo :p
  5. skiter Member

W 2 dni chcesz znalezdz moda? ;d - ciekawa opcja ;)
  6. Anonymous Member

Mnie wybrano w 2 dni niecałe, choć ankieta miała trwać tydzień. Jak chcecie, można zrobić listę kandydatów, ale to potrwa.
  7. Anonymous Member

OK ZMIANA PLANÓW. NA RAZIE NIECH ZGŁASZAJĄ SIĘ KANDYDACI, WYBORY BĘDĄ PÓŹNIEJ. KANDYDACI NA ZGŁASZANIE SIĘ MAJĄ 2 DNI.

Tak lepiej?
  8. skiter Member

Glowy sobie oberwac nie dam ... ale ja bym bral pierwszego chetnego ;) ... o ile sie jakis zglosi :D
  9. AnonLabel Member

Zgłaszam się jako kandydat.
  10. m4573r Member

Pierwszego lepszego możesz trafić jakiegoś politycznego albo co, a potem będą ginąć posty i dziać się dziwne historie. Jak ma być pierwszy lepszy, to lepiej, żeby nie było żadnego.

Nie obraź się, ale jestem na nie, bo Cię nie znam. Jestem tu zbyt krótko, żeby móc się wypowiadać na Twój temat i żeby mój głos się jakoś szczególnie liczył. Nie udzielasz się zbyt często w dyskusjach (przynajmniej w tych, w których ja uczestniczę), więc ciężko mi coś powiedzieć o Twoich poglądach, a zmiany na stanowisku moderatora to dość ważna sprawa, bo nietrafiona decyzja może okazać się początkiem końca. Niby wszyscy jesteśmy tutaj "anonimowi" i mimo najszczerszych chęci może trafić się "dzięcioł", więc nie mając lepszego wyjścia poprę Cię, o ile poprą Cię też inni, stali bywalcy, którzy mają o Tobie wyrobione jakieś zdanie.

Myślę, że Albino też powinien zająć stanowisko w tej sprawie. Jako dotychczasowy moderator jest prawdopodobnie osobą, która wie najlepiej co się dzieje na forum i komu można by powierzyć taką odpowiedzialność.
  11. Anonymous Member

I vote for Pinkman.
  12. AnonLabel Member

Master, nie głosuj skoro nie jesteś pewien, rozumiem Twoje stanowisko i nie ma konieczności wybierania pomiędzy dwoma już dziś.
  13. m4573r Member

Nawet nie zasugerowałem, że chcę od razu na kogoś głosować. Po prostu nie chcę takiej sytuacji, że zaraz gdzieś z dupy zgłosi się tutaj 350 osób i wybiorą 14-latka, który dzisiaj chce się udzielać, a jutro pójdzie się bawić gdzie indziej, albo pojeba, który będzie wywalał tematy, które mu akurat nie pasują.
    Widziałem już w życiu tyle takich sytuacji, że na kolejną nie mam ochoty.
  14. jimmy.hope Member

Mod musi być, bo dopiero będą działy się tu dziwne rzeczy. Nie mam kandydata gdyż jestem nowy, ale wg mnie powinien zostać nim ktoś z większym stażem na tym forum.
  15. No jak nie mieliśmy moda bywało ciężko, pomimo iż widzę, że Albino ci się śpieszy, to trzeba wybrać może nie od razu ale dobrze, może numerek przetrwa jakiś czas ;)
  16. maQu1 Member

Może RainbowsSix by chciała :D_ma_temperament , wiedzę , do tego staż na forum
    ---
    Ja daje głos na RainbowsSix+
  17. A_ESEN Member

Posiadam jeden typ kandydata który będzie realizować słuszne zagadnienia oraz służyć poradą z zakresu świadomych działań nie będących powodami na niekorzyść chcących wolności w sieci oraz w świecie.

Wybierz A_ESEN,zapewnij Polskim użytkownikiem dostęp do sensownych oraz merytorycznych tematów!
  18. Anonymous Member

ja już oddaję głos na Labela :)
  19. RainbowSix Member

Właśnie: to TY tu jesteś za krótko i to TY nie znasz ewentualnych kandydatów. Cóż, to TWÓJ problem ;)

IMHO AnonLabel zwariował, ale jeżeli jego propozycja jest na poważnie, wybór jest dobry i ma mój głos.

Albino, jako ustępujący tronu (jak to brzmi, lol), powinieneś zadbać o wybór następcy. Z góry powinno się odrzucić wszystkie nowe konta, których nikt nie zna i nie kojarzy. Z powodu bardziej niż oczywistego. Pełno tu ostatnio śmieszków chcących rządzić tu czy tam, a mnie się osobiście nie podoba pomysł newfaga na takim stanowisku. A potem masa nowych kont zagłosuje na takiego cudaka i będzie burdel. Nope, thank U.
  20. AdromPl Member

Najlepiej gdyby zrobiono jakieś wymagania na mod'a.
  21. Anonymous Member

Jak dla mnie kandydatami byliby w takim razie:
    RainbowSix
    AnonLabel
    Xaosuser
    Yogoro
    Tuziak (choć wzdragam się na myśl że miałby dorwać się do mojego korytka :p)
    Anon2k11

i pewnie jeszcze parę osób o których zapomniałem.
  22. IMarcin Member

A właściwie to dlaczego odchodzisz na emeryturę?
  23. Anonymous Member

Hahahaha, niewygodne pytania :p
  24. IMarcin Member

oj tam nie wygodne. Chcę wiedzieć tylko i wyłącznie z czystej ciekawości
  25. Pewnie ma dość
  26. Anonymous Member

Muszę się uczyć i nie mam czasu na WWP. Jak tylko będzie nowy mod, spadam stąd i przez co najmniej 3 miesiące nie zaglądam. Potem może wrócę, ale sam nie wiem. Się okaże.
  27. SecretAnon Member

Według mnie zarówno kandydaci jak i "wyborcy" powinni mieć jakiś staż na forum żeby tak jak ktoś tam wcześniej napisał burdel się nie zrobił jak nowi użytkownicy będą głosować na kogoś mało odpowiedzialnego/kompetentnego.
  28. Anonymous Member

Okay, dobrą listę Albino podał, ale może bez Tuziaka, jeśli to jest ten Michał co się wszędzie ogłasza, wystarczy na jutubie wpisać Michał Tuziak.
  29. Anonymous Member

Jeszcze jaunesse.doree i... Cholera, znów zapomniałem.
  30. Wiem, że nikt nie wytrzyma mej konkurencji więc panie i panowie, podziękuję bardzo za docenienie mnie na tyle, ale za moda podziękuję, moja dotychczasowa "funkcja" mi wystarcza ;)
  31. Femme Member

To ja zgłaszam się jako kandydatka i głosuję na siebie ;)
    Mój program:
    1. Mniej cenzury. Jasne zasady co jest dozwolone a co nie.
    2. Wspieranie pozytywnych anonimowych akcji.
    Jeśli chodzi o poglądy polityczne, bo widzę że dla niektórych to ważne, to nie popieram żadnej partii, a najbliżej mi jest światopoglądowo do Palikota, jednak uważam że nie można mieć zaufania do tego pana.
  32. Pomimo, że nie lubię oceniać ludzi tak szybko to zbyt duży świeżak ( żeby ładnie to ująć ) z ciebie jest :p
  33. Poza wszystkim jaką cenzurę zaobserwowałaś?
  34. Femme Member

@jaunesse.doree
    To że się mało odzywam na forum, nie znaczy że nie biorę udziału w atakach. Chciałam się udzielać tu więcej, ale kasowano moje wątki i to mnie trochę zniechęciło. Za mojej moderacji wszystko się zmieni ;)
    Może powinnam napisać więcej o sobie ;) Nie mam nic do ukrycia ;) Mam 23 lata, mieszkam w Sztumie i od bardzo bardzo dawna jestem w 100% anonimowa ;) Lurkowałam wszystkie duże polskie chany od vichan, chan.pl, 15ch, przez tapchany, polchany, kiełbasę, po karachan, żydowski, ruski i chloechan ;) Wcześniej f23 tate wchodzi mi do wanny ;) A jeszcze wcześniej 4chan. Jestem członkiem irc elity, skype elity i haxor elity. Oczywiście wszędzie inna tożsamość ;) Jestem, nie chwaląc się, dość wpływową osobą w świecie polskich anonimowych, a pamiętajmy że polscy anonimowi to nie tylko wwp
    Dziękuję wszystkim którzy na mnie zagłosują ;)
  35. Xaosuser Member

Femka, zasady są bardzo jasne i przejrzyste, wystarczy się przejść na "new members start here" :)
  36. Xaosuser Member

Po za tym po tym lanserskim poście, to dzięki bardzo, ale wolę na tęczę dać głos.
    • Like Like x 1
  37. Gej_Folks Member

Już zdobyłaś mój głos :p
    • Like Like x 1
  38. Femme Member

@Gej_Folks
    Mam nadzieję na czystą kampanię wyborczą bez obrzucania kontrkandydatów wyzwiskami.
  39. BlackHat Member

Mi się wydaje że nie jesteś tak wpływowa bo każdy jest równy i powiedz mi w takim razie co poskarżysz się na mnie komuś wyżej ? :D wyrzucą mnie czy co ? to że znasz ludzi to twoja sprawa. I już taka 100% anonimowa nie jesteś bo wydałaś dużo szczegółów o sobie.
  40. Anonymous Member

No podejrzewam, że 10 tys mieszkańców kobieta 23 lata, karachan zaciera ręce, da radę jak ktoś się uprze.
    • Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins