Customize

Nowy mod

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Feb 4, 2012.

1. BlackHat Member

Dodaj jeszcze że odwiedziła Karaluchy i inne fora :)
  2. pepeXXL Member

Demokracja przy wyborze moderatora?
    Toż to próba samobójcza!

Decyzję powinien podjąć Albino Black.
  3. Femme Member

Nie ma nikogo wyżej, bo ja jestem najwyżej ;) Bo to ja rozdaję karty, czy się komuś to podoba, czy nie ;) A takich niepokornych 18-letnich słodziaczków jak Albino zakuwam w kajdany w moich podziemiach i przydeptuję obcasem ;) I tak ma być
    • Like Like x 1
  4. Decyzję podejmują wszyscy, ewentualnie grono oldfagów jak macie takie wątpliwości co do nowych członków forum.
  5. Anonymous Member

Lol.

Femme, zapraszam do tematu "Wybory". Jeśli chcesz zagłosować na siebie, zaznacz opcję "Inny" i napisz swój nick w poście pogrubioną czcionką.
  6. BlackHat Member

Nie głosuje na Femme bo jej nie lubię : P i gówno prawda że jest najwyżej bo u nas nie ma poziomów. Chcesz z nas robić organizacje to wracaj na karalucha.
  7. pepeXXL Member

Popieram wyżej przedstawione kandydatury ale...

ostateczną decyzję powinien podjąć Albino Black.
  8. Anonymous Member

Ale się uparłeś :eek:
  9. Anonymous Member

Może by tak przykleić temat z ankietą?
  10. m4573r Member

Coś w tym jest i nawet sam myślałem, żeby coś takiego zaproponować, ale nie można tak, bo zaraz będą głosy, że zamordyzm i synektura.
  11. Krea Member

O ile mi się wydaje to Albino podjął decyzję o głosowaniu wybrał kilka osób więc jakieś tam decyzje juz podjął i nie ma sensu juz mówienie 'albino sam'.
  12. RainbowSix Member

Albino to raz. Administratorzy to dwa. A trzy, co jest chyba najważniejsze: ewentualni zwycięzcy muszą jeszcze wyrazić na cokolwiek zgodę.
  13. NoXX Member

fy8mk.jpg
    Tak postrzegam kandydaturę naszej Femme na moda.
    • Like Like x 2
  14. Anonymous Member

Nie podejmuję żadnych decyzji, bo nie mam prawa decydować za wszystkich. Lol.
  15. Zekdarrath Member

Nie popieram Femme, wybacz, nienawidzę takiej gadki, et cetera, et cetera... I w ogóle baaaardzo mało piszesz, tylko czytasz (o ile czytasz w ogóle, mało Cię znam, mało wiem)
    Chomik wbija tu od czasu do czasu, ale Chomik, jeżeli startujesz - masz moje poparcie, stary! (lubię tego dziada)
    Jeżeli nie chce bądź nie może, to Folks byłby dobry. Ale jezeli i on nie chce, to mam dylemat miedzy AnonLabelem, a RainbowSix.
  16. ch0m1kX Member

CHOMIK NA PREZYDENTA!
  17. Zekdarrath Member

Na cesarza Europy a nie marnego prezydenta!

Chomik, zgadzasz się na kandydaturę?
  18. ch0m1kX Member

A tak serio: dopiero ostatnio wszedłem na te forum, musiałem sobie trochę odpocząć.
    Dzięki stary za poparcie (ja ciebie też bardzo lubię)! Ale nie startuję nie jestem wystarczająco znany wśród nowych a poza tym nie każdy uwielbia moje co najmniej dziwne poczucie humoru.
    Jak dla mnie mod powinien być człowiekiem a nie maszyną do usuwania postów. Powinien być odpowiedzialny i takie tam chędożenie...
    Poszczególni zawodnicy:
    -Tuziak = Prawdopodobnie aktywny karachanowiec, to że jest z kara jest pewne.
    -RainbowSix = Jestem na tak.
    -Xaosuser = Mało udziela się na swoim nicku, w porządku człowiek.
    -AnonLabel = Inteligentny, błyskotliwy ale czegoś mu brakuje na mój głos.
    -GejFalks (jeśli była pomyłka to przepraszam) = Spokojny i zdecydowany, idealny kandydat.
    -Albino Black = Trochę porywczy, obeznany z forum, trochę źle mu się z avatara patrzy ale najlepszy wybór.
    No i to by byli chyba wszyscy którzy moim zdaniem mogli by pełnić "zaszczyt" moderowania tego forum.
  19. ch0m1kX Member

Kandydować mogę i chcę, ale i tak nie osiągnę zbyt wiele. Jeśli było by poparcie większe niż 3 głosy jestem do dyspozycji.
  20. Zekdarrath Member

Ja lubię!

Oddaje głos na Chomika
  21. Yogoro Member

22. Zekdarrath Member

23. ch0m1kX Member

Thx dude!
  24. Zekdarrath Member

Spoko, ale nie offtopujmy :p
  25. maQu1 Member

;) dobra ale gdzie ta kiełbasa wyborcza :D >?

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins