Customize

NWO po polsku

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Sep 19, 2013.

1. Anonymous Member

Cześć, będzie to mój pierwszy bardzo długi post. Mam nadzieję, że Was obudzi (nie tylko do dyskusji).

Często zastanawiam się co dzieje się z Polakami, że są tak podzieleni i głupi zarazem... może nie tylko Polacy, bo to problem całego świata z wyłączeniem Islandii, jednak to o Polsce i na przykładzie polski będzie tworzona moja wypowiedź.

Zastanawia mnie ile jeszcze krwi, potu, łez i krzywdy szerokopojętej potrzeba abyśmy obudzili się ze snu i wzięli sprawy w swoje ręce. Pod róźnymi postaciami (nowe media) staram się dotrzeć do naszych rodaków i w 95% kończy się to wytykaniem mi głupoty, bądź wyśmieawniu tego co piszę. Chociaż wiem, że anonimowi to nie miejsce spotkań "superbohaterów", to szczerze wierzę, że jest to jedne z niewielu miejsc gdzie można zasiać ziarno rewolucji by ewoluowała do rozmiarów pozwalających zaprzestanie NWO.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że informacje o tym co się dzieje na świecie są powszechnie dostępne, a naród ich nie widzi, ani nie słyszy.

Drodzy Anonimowi, jeżeli nie jest Ci obojętny los tego kraju- pomóżcie stworzyć "NWO po naszemu"

Jeżeli chcecie coś zmienić w tym świecie, musimy wyjść na ulice, tak aby całe państwo stanęło w bezruchu. Zapewne wiele osób zaraz będzie krytykowało to co napiszę, ale co mi tam...

Część z nas chce pikietować, walczyć, strajkować, wyjść na ulicę. Ale po co?

Oto co moim zdaniem musimy zrobić:

-odsunąć od władzy marionetki w rękach bankierów (sejm, senat, sędziów etc etc)
    - odstąpić od unii europejskiej
    - wygnać wszystkie banki tam skąd przyszły (w tym centralny)
    - odmówić spłaty kredytów zaciągniętych przez rząd, oraz obywateli
    - stworzyć bank narodowy, który będzie własnością Państwa Polskiego
    - zrezygnować z waluty "złotówki" i stworzyć nową, która będzie regulować w/w bank narodowy, najlepiej aby waluta miała oparcie w złocie
    - spisać od nowa konstytucję
    - spisać od nowa większą część przepisów i praw

Pewnie większość z Was będzie chciało zadać pytanie- co po odsunięciu tamtych skurczybyków od włdzy? Proste, tak jak w Islandii do rządu tymczasowego wybierzemy przpadkowych ludzi z tłumu. Brak kompetencji?! Na pewno większe niż obecni rządzący, choćby ze względu na lepszą więź ze społeczeństwem.

Może i pomysły radykalne, ale nawet odsunięcie od władzy tych ***** nie zmieni nic. Przyjdą nowi, którzy też dadzą się skorumpować, albo pójdą do piachu i na ich miejsce przyjdą tacy, którzy wezmą w łapę.

Potrzebny jest całkowity reset tak jak w Islandii.

Co Wy na to? Jakieś pomysły? Wiem, że jest marsz miliona masek i wezmę w nim udział, ale frekwencjanie będzie porażająca. Potrzebujemy zdobyć i ujawnić najgorsze brudy aby obudzić społeczeństwo...

Dziękuję Dobranoc
  2. Anonymous Member

Heh. Kolego ludzie są karmieni taką papą że im się nie dziwię człowiek widzi gówno mówią mu że ono zniknie za tydzień potem za dwa trzy czery rok 2 lata ludzie się zwyczajnie przyzwyczaili że jest chujowo nie bardzo wiadomo co z tym zrobić na ulice nie wyjdą bo jeszcze nie są pod ścianą bez wyjścia....

Ja tam ich rozumiem bo sam nie jestem inny dziś tutaj sobie zdałem sprawę np. że Izrael USA i inni latają sobie od lat kiedy chcą i bombardują Syrię jak im się coś tam nie podoba, tym czasem w mediach pierdzielą "Czy będzie interwencja w Syrii"?

Interwencja w Syrii jest od dawna a ja zwyczajnie tego nie zauważyłem. A wiem że pierdzielą i staram się myśleć o tym co słyszę nie powiązałem faktów ponieważ w mediach zawsze mówiono o "incydentach na bliskim wschodzie" czyli chuj wie gdzie chuj wie co kto po co... nie trudno się w tym medialnym syfie pogubić stracić z oczu to co właściwe.
  3. Anonymous Member

Na ulicę nie wyjdą bo to złe, na ulicę wychodzą polityczni i bandyci kibole. Tak się nie rozmawia, krzykiem się nie załatwi więc po co bedziesz krzyczeć, mamy demokrację będą wybory bedziesz mógł wybrać... ze specjalnie przygotowanej promocji...
    Takie bzdury się ludziom kładzie do głów dzień w dzień, dzień po dniu... od wielu lat, nie odkręcisz tego w rok albo dwa... bez jakiegoś wyraźnego wstrząsu.
  4. NWO? Co wy wiedzie o nowym porządku świata?

A tak całkiem serio:
    Gdy przyszło ACTA ludzie się podnieśli. To pokazuje, że da się zmotywować ludzi do działania wystarczy, że będą coś z tego mieli.

Dlatego proponuje w tym temacie wypisywać zalety zwalczenia obecnego systemu dla szarego Kowalskiego. Problem tkwi w tym, że wiele ludzi (jeśli nie większość) nie chce zmian bo obecny system jest im na rękę. Bo mają stabilne życie i więcej im nie trzeba. Często słyszę komentarze typu "No mogłoby być lepiej ale tak jest stabilnie" Dlatego musimy się zastanowić jak ich przekonać.

Mam nadzieję, że będziecie mieć całą litanię pomysłów.
  5. Po pierwsze jeśli cokolwiek będziecie robić aby stan kraju się poprawił (tj. likwidowanie rządu,zmiany w konstytucji itp.) wybuchnie wojna,zareaguje UE,USA i wszystkie te popierdolone kraje sterowane jak marionetki przez "góre"

Jednak cieszy mnie to że chcecie zmieniać swój kraj. Kilka rzeczy które powinny się zmienić w tym kraju:
    1. Umowy śmieciowe do wyjebania
    2. Obniżenie wieku emerytalnego (i pierdoli nas kryzys wywołany przez idiotów nie będziemy pracować na darmozjadów)
    3. Każdy w polityce robi w czynie społecznym = oprócz pierdolenia w sejmie ma także swoją pracę za którą utrzymuje siebie i rodzinę
    4. Podwyższenie minimalnej stawki płac
    5. inne
  6. Anonymous Member

Huja nam zrobią. Jesteśmy niepodległym krajem. A nawet jakby wypowiedzieli wojnę to się szybko zatną, bo o ile ktoś kto przejmie władzę ma trochę oleju w głowie to zaraz po przejęciu władzy zwiększy ilość wojska i wprowadzi od nowa obowiązkową służbę :).
  7. Anonymous Member

Po drugie ustalić jasno przywódcę rewolucji, by żaden huj z służb specjalnych nie mógł się pod niego podszyć.
  8. Anonymous Member

O kurwa jak prychłem XD
    Łudziłem sie, ze ten thread będzie miał chociaż jakąś minimalną wartość merytoryczną dopóki nie przeczytałem kilku ostatnich postów...
  9. Anonymous Member

Myślę że to coś więcej jak pamiętam ACTA to miałem wrażenie że ktoś mnie wyruchał jakimś tajnym chujwieczym, centralnie byłem wqrwiony... im więcej czytałem tym bardziej wiedziałem że to gówno nie może przejść bo potem to... nie ma co wracać wszyscy wiedzą a ACTA była zajebistym pluginem do tego szpiegowania przez NSA.

Szaremu Kowalskiemu mądre głowy z mediów mówią:
    Możesz wierzyć w jakiegoś czarnoskórego uzdrawiacza na stadionie. TO jest OK :)
    Możesz wierzyć że Smoleńsk jest wyjaśniany najlepiej jak tylko można. To jest OK :)

Jak nie wierzysz to jesteś wariat...

My point is: Szary kowalski na prawdę jest zagubiony wie tyle że jest chujowo i że się boi... ja wiem że to durne ale się boi... jak nie będzie Tuska przyjdzie jakiś inny Miller albo Kaczyński i mu urwie siusiaka...

Media są strasznymi sqrwielami szerzą straszne intelektualne gówno nigdy nie pokazują alternatyw i są równie odpowiedzialne za ten syf. Ale z mediami nie ma co... nie czytaj, nie oglądaj... padną.
  10. Anonymous Member

Powiedzcie mi, co wasze posty wniosły do dyskusji? Bez urazy- czcze gadanie.

Myślałem, że ktoś zapragnie wsółdziałać i powiedzieć NIE systemowi.

Myślałem trochę o przekonaniu zwykłegoKowalskiego. Bardzo dobrą formą aby to zrobić- będzie nagranie filmu, wrzucenie go na tube i spamowanie tym filmem aby miał miliony oglądalności. Nie mam jednak zdolności pozwalających mi na sklejenie/ nagranie takiego sprzętu. Ze swojej strony mogę zaproponowac projekt graficzny- plakat.
  11. Anonymous Member

Nie lepiej puścić to przez TV jak ma się kogoś zaprzyjaźnionego bo chyba nie shakują cyfrówki:)
  12. Anonymous Member

Takich filmików jest już over 9000, niektóre są naprawde tresciwe i profesjonalnie zrobione również dość popularne więc nie widze sensu robienia kolejnego chyba, że masz naprawde zajebisty i nietypowy pomysł na coś ciekawego. Jeśli nie to robienie kolejnego filmiku jakich wiele to daremny trud.
    Zwykły kowalski będzie perzekonany jak mu sypniesz więcej żarcia do michy niż jego aktualny pan zaproponujesz mu lepszą zagrode itp. Przekonywanie bydła na zasadzie kto da wiecej, który pan lepszy nie leży w mojej gestii. Tu chodzi o zmiane myślenia o to żeby szary kowalski przestał byc szarym kowalskim, przestał sie zachowywac jak szary kowalski i przestał myśleć jak szary kowalski inaczej to wszystko jest daremne...
  13. Aby coś zmienić trzeba przekonań do siebie jak najwięcej szarych ludzi. Wraz z protestami media przykleili nam łatkę hakerów i to zostało w świadomości ludzi.

Zobaczcie to:

Niby utwór ma ponad 3 lata ale nadal przedstawia obecną sytuacje. Zyskał już trochę wyświetleń.
    Trzeba zorganizować coś w tym stylu by dać ludziom solidne argumenty by zaczęli działać. Niestety wieloma ludźmi NWO jest na rękę i pasuje im taka sytuacja bo chcą by państwo nim się opiekowało. Łatwiej jest żyj z wyłączoną świadomością bo nie widzi się tego co złe.
  14. Tulku Member

Zgadzam się z przedmówcami filmików pincet... ale jeden więcej może zrobić tą różnicę...
    Nie uważam że "czcze gadanie" jest złe, ludzie tu zaglądają i czytają jak są sensowne argumenty które łączą interesy to jest to dobre.

U nas ciągle "PiS vs PO" ludzie się na to nakręcają były akcje na które nikt nie przychodził i protesty też akurat ci którzy tu piszą "coś" zrobili w moim przekonaniu nie zawsze ale jak mogli i ile mogli... cieszę się że tu są chciałbym aby było więcej ale do mnie masz pretensję że nie ma?
    Pisz namawiaj żeby ludzie myśleli samodzielnie.

Jako przykład trafiłem właśnie na taki zajebisty artykuł:
    http://www.poznan.sport.pl/blogi/abc/2013/09/o_wyzszosci_maratonu_nad_zwiazkowa_demonstracja/1

Pani się rozwodzi że protesty o chleb i pracę są chujowe a bieganie zajebiste.
    W takim świecie żyjesz, takie są media i ludzie przez "nie dobrze" poinformowani.
    Handluj z tym.
  15. Prawda jest taka, że ludzie boją się zrobić cokolwiek przeciw władzy... Mają już tak wyprane mózgi, ze z kim nie porozmawiam dostaje tą samą odpowiedź "A co my możemy zrobić, dużo osób nie myśli tak jak my" albo "No dobrze my pójdziemy a kto dalej?" I tak oto zatacza się błędne koło. Kowalski boi się pójść bo myśli, ze drugi kowalski myśli inaczej. Moim zdaniem jeżeli z tłumu nie wyjdzie prawy człowiek który poruszy serca mas, rozbudzi w nich ducha walki o wspólne dobro, to pewnie będziemy mogli pierdzielić i organizować operacje do końca świata a i tak wszystko zakończy się fiaskiem. System anonymous (anonimowych), przykro mi to stwierdzić jest nieskuteczny. Raz się udało z ACTA i podczas tego rozgłosu trzeba było wykorzystać okazje i wytłumaczyć ludziom czym jest anonymous i jakie ma cele. U przeciętnego kowalskiego wiedza na temat anonymous równa się haker, walczą o wolność wypowiedzi w internecie i wszystko co związane z internetem. Nie wiedzą, że anony walczą o wolność też w świecie realnym i o prawa do człowieczeństwa.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins