Customize

O Adronixie i jego zniknięciu słów kilka

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Dec 9, 2013.

1. Anonymous Member

Na początek kilka słów o naszym ulubionym anonku:
    Imie:
    Nazwisko: [ModEdit] Postowanie doxów (szczególnie randomowych i nie sprawdzonych) nie wchodzi tutaj w gre.
    Miejsce zamieszkania: Warszawa (Ursynów)
    Zawód: Agent Bezpieczeństwa Wewnętrznego (zwalczanie przestępsw w sieci)
    Na forum od 2009 roku,udzielał się dość często. Na początku tego roku bądź na końcu poprzedniego usunął konto.Po czym ktoś założył drugie o tym samym nicku.
    Dostał się do grupy osób która aktywnie działała.”Namawiał” innych do łamania prawa,prawdopodobnie już wcześniej wiedział kim te osoby są.
    Lista osób z którymi pracował:
    *Grow33r[zniknął]
    *Anonimowy
    *RainbowSix[zniknęła]
    *SlayShellCode [zniknął]
    *Anon_free
    *Anon_white
    *numerek [zniknął?]
    *Anon_onan
    *Merkuriusz
    *Albino Black[Zniknął] – to też służby
    *Gej_folks[zniknął]
    *Imarcin [zniknął]
    *Inni…[w większości zniknęli]
    Dużo osób pytało co się z nim dzieje,otóż o acta na wysokich stanowiskach wiedziano już dawno temu. Unia Europejska i NATO zaleciły wszystkim służbom bezpieczeństwa narodowego stworzyć kilku osobowe grupy które będą śledzić hacktywistów (w tym anonimowych) podczas całego zabiegu wdrażania nowej umowy/nowych umów [nie wiem dokładnie,prawdopodobnie mogło chodzić też o inne przekręty]. Dlaczego zniknął? Otóż opcje są aż cztery:
    *Awansował i jest na wyższym stanowisku
    *Akcja już się zakończyła i sprawa została zamknięta
    *wylali go lub przenieśli
    *siedzi tu nadal pod innym nickiem,SlayShellCode obstawiał że on i numerek to ta sama osoba,być może coś w tym jest
    Jak wiadomo na forum nie dzieje się nic od sprawy ACTA,ludzie się rozeszli. Niektórzy siedzą na TORowych forach opartych o gotowe fora z pełną listą dziur.
    Adronix i jego „ekipa” stworzyli forum na clearnecie,oparte o ten sam system co to forum [xenforo]
    Jako że nikt nie wiedział że ten cały adronix to szpieg szybko się porejestrowali i tam omawiali kolejne akcje,z tego co mi wiadomo do skryptu forum doczepiony był kod który ujawniał adres IP osób które wchodziły na stronę [nikt nie używał proxy,tora ani VPNa – więc zlokalizować ich było łatwo]
    Wspominał też że ma znajomego w ABW co nikogo nie dziwiło,a informacje które podawał były 100% prawdziwe lecz nie była to żadna tajemnica gdyż wszystko to było napisane w dokumentach na stronie ABW
    Cóż,więcej sobie nie przypominam. Jeśli macie jakieś konkretne pytania to odpowiem o ile odpowiedź będę znał
  2. Zapomniałem też dodać,osoby które zniknęły zostały prawdopodobnie aresztowane
  3. Anonymous Member

Ooo kurwa ja jeszcze żyję :D Policja do mnie nie przyszła :) Autorze, skąd masz te dane?:rolleyes:
  4. Anonymous Member

I układy z premierem, Obamą i z kosmitami.
    Drogi autorze, mogę napisać dokładnie to samo na każdego usera z tego forum. Dlatego ten d0x jest huja warty, masz jakiekolwiek dowody na to co wypisujesz? Bo bardzo ciekawie to brzmi.

PS Jakoś Adronix mnie jeszcze nie dopadł. Ani ABW :)
  5. anon_free Member

Czyli wygląda na to że mam przejebane? :D
  6. Anonymous Member

Autorze tematu zapomniałeś o szkod[nick]'u i Vinoth'u.
  7. Ja mam pytania.
    1) Czy zostałeś swego czasu wydoksowany i dane Twoje były wklejone na pastebin? (oraz dane kolesi z Twojej grupy)
    2) Dlaczego miał być doczepiony "tajemniczy kod" do skryptu forum kiedy nawet dzieci sześcioletnie wiedzą, że numer IP jest w przypadku forum napisanym w PHP z bazą danych sql zapisywane jako ogólnodostępna opcja skryptów?
    3) Czy wpisując "Anon_onan" na liście kontaktów z Adroniksem masz na myśli mój nick, nie zarejestrowanego użytkownika tego forum a pisany "anon-onan"? (nie zapominaj o puszczeniu na klawiaturze klawisza "Shift" oraz o zdjęciu majtkóf przed usiądnięciem na sedesie).

A ten nick wydaje mi się jakoś znajomy ale cuś z nim nie tak jest :D
  8. no niestety przenieśli mnie z ABW i już nie mogę z Wami współpracować ;/
  9. Anonymous Member

pisałem z pamięci,to błąd. Zerknąłem na listę którą dostałem Ciebie tam nie ma. Wybacz
  10. Anonymous Member

Vinoth to 16 latek który nic konkretnego nie zrobił,Szkodnicka nie mam na liście
  11. Adronix i Albino byli agentami a ci, co coś robili, zostali aresztowani. To było do przewidzenia. Nie powiedziałeś nic nowego, bo od dawna to podejżewałem, teraz tylko mam pewność. Nie zdziwiłbym się jakby Svobodny, Numerek i mugiwara też byli agentami, w końcu to modzi, mają możliwość podglądania jakie ktoś ma IP więc na pewno starano się na modów wylansować agentów - pojawiał się taki mugiwara lub Albino, kilku innych agentów pisało o nim peany na forum, ludzie zaczęli wierzyć, że Ci dwaj są coś warci i na nich głosowali, nieświadomi, że wybierają tych, którzy są tak naprawdę prowokatorami. Kropkę nad i stawia fakt, że Svobodny i Numerek nie byli wybrani przes społeczność, tylko przez wcześniejszyh modów.
  12. Anonimowy Member

Popłakałem się ze śmiechu jak przeczytałem te bzdury :D. Aż szkoda mu to wszystko tłumaczyć.

633902611647920792.jpg
  13. Anonymous Member

14. Albino wróciłeś! :D :D Tęskniliśmy :)
  15. Anonymous Member

Ale wy jestescie glupi. Znalem Albino osobiscie, fajny z niego byl ziomek, mozna bylo sie z nim posmiac, mial dystans do tego co robil, nawet na WWP i byl moim kumplem. Zginal w wypadku samochodowym juz pare dobrych miesiecy temu, przekroczenie predkosci droga mokra po deszczu i te sprawy. Dlatego troche wkurwia mnie, jak sie pisze tutaj ze byl jakims agentem bo zawsze chcial jak najlepiej dla spolecznosci WWP (choc nie powiem, ze nie mial kilku beznadziejnych pomyslow) i ja tam pamietam go jako w porzadku goscia.
  16. Anonymous Member

Nie pisalem o jego smierci do dzisiaj, bo to nie jest cos, co sie powinno oglaszac jakims randomom w internecie, lepiej zeby mysleli ze dal sobie spokoj. Ale jak widze co o nim piszecie, po tym co zrobil dla was, zebyscie mieli forum gdzie mozecie w wygodny sposob pogadac i ewentualnie sie zorganizowac, to sobie mysle ze niektorzy ludzie tylko zmarlemu potrafia okazac szacunek. W kazdym razie ci, co go uwazaja za jakiegos agenta, moga byc spokojni: Albino juz nie jest dla nich zagrozeniem. Aktywisci.
  17. Przestańcie sie kurwa klocic bo zakłuje każdego w dyby żrec nie dam przez miesiac może zdrowy rozsądek wam przyjdzie do głowy. Nie widzicie że to jest jakaś prowokacja by nas jeszcze bardziej poróżnic. Dajecie się podejść jak dzieci.
    APELUJE O ROZSĄDEK DROGIE ANONKI I WIĘKSZĄ ATENCJE W INNYCH POŻYTECZNYCH TEMATACH.
  18. ALE NA PYTANIA DALEJ NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ.

Dawno takich bzdur nie czytałem.
    Zostali ponoć dawno pozamykani...
    ZA CO?
    Przecież aby zamknąć muszą być zarzuty za poważne przestępstwa.
    ZAMKNĄĆ CO NAJWYŻEJ MOGŁA WOŹNA W SCHOWKU NA MIOTŁY :D

Założyciel tematu ma gorzkie żale i jedyne co mu przyjść mogło do głowy to zabawić się w mąciwodę.
    A na gorzkie żale najlepszy jest metal....
  19. Anonymous Member

Jestem ciekawy ile osób dowiedziało się o sobie czegoś nowego w tym temacie :p
  20. Anonymous Member

21. Jeśli mi sie uda to na dniach wstawię zdjęcia lub skany dokumentów które dostałem. Potwierdzi to tego doxa że jest w 100% real. Nie mam w tej chwili dokumentów przy sobie,musze jechać do Gdańska - tam wszystko zostawiłem. Wybaczcie ale mamy od zajebania spraw w rządzie i musze pilnować tych kretynów z PISu.
  22. Anonymous Member

no no :D Svo zamknij ten temat błagam :p
  23. A Kopernik była kobietą.
  24. Anon Xer Member

Mickiewicz był suką i dawał dupy pod ostrudą.
  25. Zaiste Wielkim ci on Wieszczem był.
  26. Anon Xer Member

Konopnicka po Operacjach 5 nie mogła dość do ładu gdy rozpoznała iż ma czarny a nie biały kolor skóry.
  27. Czechy są piękne...
  28. Gdy wieczorne zgasną
    zorze,
    zanim głowę do snu złożę,
    modlitwę moją zanoszę,
    Bogu Ojcu i Synowi.
    Dopi…..lcie sąsiadowi!
    Dla siebie o nic nie
    wnoszę,
    tylko mu dosrajcie, proszę!
    Kto ja jestem?
    Polak mały! Mały,
    zawistny i podły!
    Jaki znak mój? Krwawe
    gały!
    Oto wznoszę swoje modły
    do Boga, Maryi i Syna!
    Zniszczcie tego skur….a!
    Mojego rodaka, sąsiada,
    tego wroga, tego gada!
    Żeby mu okradli garaż,
    żeby go zdradzała stara,
    żeby mu spalili sklep,
    żeby dostał cegłą w łeb,
    żeby mu się córka z
    czarnym
    i w ogóle, żeby miał
    marnie!
    Żeby miał AIDS-a i raka,
    oto modlitwa Polaka!

Po modlitwie prosze o hojne datki w intencji wwp w postaci postów że jesteśmy bez winy.
  29. Anon Xer Member

Petelicki nie uwierzył gdy przeczytał twój wierz w ten wziął lance i przepił nią swój łeb.
  30. To nie mój wiersz to stąd tylko troche ocenzurowane

31. Pomidoruffka ze łosośiem
  32. Anon Xer Member

Polej ją sosem!!!
  33. Anonymous Member

ale bumpowanie gówno tematu to super
  34. @Anon Xer polejem Ci ja pieczarkowym pasi? A może BORowikowym?
  35. Anon Xer Member

Wolał Bym z Beszamelem i domieszką tego pieczarkowego ja da rade, panie ale szybko bo czasu nie ma... Ja do pracy zaraz muszę iść no....
  36. grzyby halucynogenne suszone najlepsze na sos :)
  37. Anon Xer Member

Nie takich w nie gustuję. Jak by rzekła Gesslerowa w takim sosie najlepsza jest wątroba!!
    Lecz my pozostańmy przy swoich daniach.
  38. @Anon Xer jeśli chodzi o tradycyjne dania to zrobiłeś mi apetyt na bigos z grzybami oczywiście z krajowego suszu badanego przez sanepid :D
  39. Hej grzyby grzyby przybywajcie do mojej siedziby! Sosu z was uważe i wszystkich obdarze, wizja nowej Polski się narodzi życie nam osłodzi. ps pamiętajcie o moich urodzinach 24 grudnia, zapraszam na torta.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins