Customize

O Adronixie i jego zniknięciu słów kilka

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Dec 9, 2013.

1. Anon Xer Member

halucynogenne są zjadliwe i całkiem przyzwoite, wizje Polski ma się różne ale bez sosu to widzi się chujnie..
    Więc Ten sos uwarz dobrze, by Rewolucje Zrobić Porządnie.
    Weź Jezus Zarzuć porcji dwie, jak to zrobisz to z twych cycek zrobi się schabowe.
  2. Wszyscy by tylko chcieli chcieli i chcieli, a życzeń z okazji urodzin to nikt nie złoży... Sosu nie będzie bo cholesterol źle wyszedł.
  3. Będą i zyczenia jaśnie Panie nie zapomnimy o nich stawimy się w komplecie z prezentami. Wspomniałes Panie o jakimś cudzie w polsce czyżby wojska anielskie były już przygotowane do interwencji w warszawie ?
    Miej panie na uwadze że Herod swego czasu zmienił nazwisko teraz to jest Tusk. Jego świta nie boi się nawet ognia piekielnego.
  4. Anon Xer Member

Jezus Tobie sie daty popierniczyły, 24 masz jełopie urodziny!!!
    Jak źle wyszło to od nowa, Pamiętaj Na stole ma Być Gorzka Żołądkowa!!!
    Śliwowice bimber wezmę swój a Eugeniusz przy nim wpadnie pod stół!!
    Nie bądź taki pamiętliwy Zgon zaliczysz będziesz szczęśliwy !!
  5. @Anon Xer
    za dużo to ja pił nie będę ktoś tu musi trzymać fason bo na judasza trzeba mieć baczenie bo ta gnida coś znow knuje aż sie we mnie już gotuje. w zęby trzeba wpierw mu dać szpital i te sprawy by wyłączyć go z zabawy.
  6. Anon Xer Member

Znasz Bajkę o Tymitu ??
  7. Dawaj ją na forum
  8. Anon Xer Member

Ty mi tu nie pierdol synku :)
  9. No to wszystkiego najlepszego. A gdzie szanowny solenizant sie podział ?
  10. Ave,
    Czekaliście, czekaliście, tęskniliście.
    JESTEM.
    Rozgrzeszam wasze żołądki, chłodzę palące gardziele, bo polewaliście zaiste wiele.
    Co roku ku Wam przybywam,
    dla was wędrówkę odbywam,
    by tchnąć w Was Anonymous power, co byście się nie błąkali,
    dzielnie w misji swej trwali....
    a i mnie dobrym słowem wesprzyjcie, kielonka wznosząc przy stole co by mi cierpliwości starczyło gdy zjawiam się na ziemskim padole....
  11. No, no. Kilka miesięcy nie zaglądałem na forum i co widzę? Jestem zawiedziony waszą postawą syny, wy macie swoją prawdę, ja swoją i wiem, że mojej nikt nie zaprzeczy.

Co do Albino, przyjmijmy, że nie żyje, bo nie uwierzę, że to tylko trolling był.
    RainbowSix, lol, seriously? Dzięki waszemu zachowaniu, dzieciarnia, stwierdziła, że ma wywalone i rozpoczęła indywidualnie #OpNope.
    Nie dam również złego słowa na Svobodnego powiedzieć. Dlaczego? Gdyby współpracował, nie byłoby mnie tam, gdzie obecnie jestem. Urwałem z nim kilka miesięcy temu kontakt, ale jestem pewny, że informacje jakie mu powierzyłem są bezpieczne.

Lulz =/= all the way trolling
    Be a gentleman, not an internet ogre.
  12. SandThe Member

Od stu lat tu mnie nie było, ale widzę że dobry humor wam wrócił.
  13. anon_free Member

SandThe kuuurwaa Ty tutaj? Nie widziałem Cię od lipca 2012, fajnie że wróciłeś :)
  14. Humor to my mamy zawsze może masz dla nas jakieś dobre wieści ? może jakieś pomysły ?
  15. anon_free Member

Po pierwsze. Nie tworzyć kolejnych bezsensownych ruchów, czy forów. Lepiej mieć jeden zespół a silny.
    Po drugie. Wywołać ACTA -Effect (chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi)
    Potem można już rządy obalać i nowe stawiać :)

Jeśli ktoś nie rozumie o co mi chodzi. Żadnych fanpage na facebooku. Żadnego wklejania obrazków przez jedną osobę. Żadnych długich przygotowań. Trzeba wywołać panikę (jak przy ACTA) wśród ludzi (wtedy było o 'zamykanie internetu'), bo panika wśród ludzi przerodzi się w opór. Potem w 3-4 dni mobilizacja większej części społeczeństwa(jak przy ACTA właśnie) i na ulice. I nie pierdolić, że się nie da, bo jak widać się dało. Tylko trzeba powodu (np. ta ustawa o bratniej pomocy) i 10x większego uderzenia niż było w 2012.
    Takie coś przy odpowiednim nastawieniu ludzi ma duże szanse na sukces.
  16. Wracam po przerwie. Na początku nalezą sie Wam przeprosiny - przepraszam.
    Chcialem wyjasnic co tak naprawde sie ze mna dzialo.
    A wiec wszystko zaczelo sie okolo półtora roku temu w pewnym skandynawskim kraju gdy skradziono mi laptopa ktory nastepnie zostal użyty razem z moim modemem na karte (zarejestrowana na moje dane) do ataku na bank i jakis sklep. Zostal wtedy skradzione kilkanaście tysiecy koron. W skandynawskim kraju mam obywatelstwo oraz mieszkanie wiec policja nie miała problemu z odszukaniem mojej osoby. Szwedzki sad nie uwierzył ze laptop zostal skradziony (kradzieży na policje nie zgłosilem, mialem wazniejsze sprawy niz laptop za 1000zl) teraz tego zaluje a sad uznal ze wrzuciłem laptopa by pozbyc sie dowodów. Po odsiedzeniu 3 miesiecy laptop zostal znaleziony w domu jakiegos szwedzkiego hakera ktory przyznal sie do wlamu ktory mi przypisano. Zostalem uwolniony oraz dostałem 50000 koron zadośćuczynienia. Wrocilem do polski, laptopa nie odzyskalem poniewaz stanowil dowod w sprawie. Tu w polsce od znajomego kupiłem kolejnego laptopa ktory(mam ten pech) okazal sie byc kładziony. Mialem troche latania na komende na szczescie udalo sie bo kolega przyznal sie ze sam kupil laptopa wiedzac ze jest kradziony. Mialem do zalatwienia kilka rodzinnych spraw wiec usunalem konto na Wwp po czym kilka tygodni/miesiecy pozniej zalozylem nowe pod innym nickiem -konto jeszcze dzis zostanie usunięte. Zglosilem sie do Svobodnego tak jak sie z nim umawialem przed usunieciem starego konta. Nie chialem by ktokolwiek wiedzial ze ja to ja. Jednak postanowilem dolaczyc do grupki osob najbardziej zaangazowanych w polski oddzial anonymous i z nimi podzielilem sie prawda. Nie bede ich wymienial lecz dziekuje za dotrzymanie tajemnicy. W miedzy czasie postanowilem troche potrollowac i zalozylem konto donalt na ktorym wypisywalem zmyslone dane i doxy.
    (W większości pisałem o sobie ale takze o innych). Zauwazylem ze ludzie martwia sie badz sa ciekawi co sie stalo ze tak nagle zniknalem. Otoz bylem praktycznie zawsze gdy bylem na wolności. Jakis czas temu zalozylem tez to konto, nikt nie byl pewien czy oby to na pewno ja-nikt oprocz tej grupy z ktora siedzialem na czacie. Alkohol i wlasna glupota sprawiły ze zaczalem bawic sie w hakera i wylapywalem bazy danych korzystajac z metod ktore dostepne sa w internecie opisane krok po kroku na yt przy czym zabezpieczalem sie nie sprawdzonym vpnem. Skonczylo sie na wizycie UBecji w moim polskim mieszkaniu i zgarnieciu laptopa i dyskow(jeden zniszczylem wyrzucajac z 4 pietra przez okno). Dostałem za to wyrok w zawieszeniu. Odpuscilem zabawy w pr0 haxXiora i zaczalem edukacje. Wszystko bylo pieknie az do pazdziernika ubiegłego roku. Najpierw po kilku drinkach pobicie jakiegos gościa ktory na przystanku ciągle gapil sie na moja kobiete a pozniej troche grubsza afera w ktora zostałem wrobiony, mialem niby handlowac marichuana i kokaina. Mialem akurat w domu wiecej towaru niz zawsze bo "znajomy" chcial wiecej (znajomy okazal sie byc psem) akurat mieszkanie w Polsce na szczescie nie jest wedlug prawa moje a osoba na ktora mieszkanie bylo przepisane z chęcią (znajomy bezdomny) przyznal sie ze to jego towar. Dlaczego to zrobil? Pol roku temu zona wyrzuciła go z domu dzieki temu teraz ma cieply posiłek i przetrwa zime. Mieszkanie bylo na niego bo mnie zjadły by podatki i kredyt. Tak wiec stary dobry Adronix jest był i bedzie na pokladzie WWP oraz polish anonymous. Wracam z nową siłą. Svobodny potwierdzic moze ze to na 101% rzeczywiście ja a nie troll. Witam wszystkich ponownie i z góry przepraszam za całe zamieszanie
  17. anon_free Member

Ty to masz kurwa przygody... Film sensacyjny z tego możnaby nakręcić :)

Masz jakieś pomysły na działanie?
  18. i tak mnie nie przekonacie ze albino nie byl ze sluzb albino wroc
  19. A może to sprawka
  20. Anonymous Member

Zasługujesz na złotą łopatkę.

Lolwut?
  21. anon_free Member

Powrót po latach kurwa become back :D

Ktokolwiek tu jeszcze zagląda???
  22. Ja tu ciągle jestem ;)
  23. HELLO !!
    I'M BACK ! :)
    Witajcie Kochani,nie zamkneli,mnie,nie jestem z ABW,nie znudziło mi się.
    przez natłok w pracy i domu byłem zmuszony zawiesić tymczasowo działalność,ale wracam i mam sie dobrze.
    Svobodny,jesteś tu jeszcze ? Odezwano się do Ciebie w moim imieniu?
    Zanim się rozpiszę zostawiam kontakt do siebie: adronix@riseup.net
    Dla swojego i mojego bezpieczeństwa szyfruj:
    Code:
    -----BEGIN PGP PUBLIC KEY BLOCK-----
    Version: GnuPG v2.0.22 (Darwin)

mQINBFRBjJkBEACpqszp4Glzp/2adrCNVwh4qKgnizyqtXXKzsfn5f0ejuDig3Pt
    lxfmDmrExSg5V4dvoix4709Fzbw1scfg/w5Q2uT6jLHgRNmBQyPVSnvM5uNvwOj1
    BhV9qt0PNJ/isnIbc7ZuqBpNzkOuoaygCAMY6TUWY/0VCHjVhh/wPqDFzVsynLfK
    EnPVGJ8vhclmHW00vzVSQka/7GsxKAlOufcGNVml62dzPbNwMrtO8q4W68DYDA+a
    sow1sc/iB3UF1RiPMl7AC85liKoC7LJUJOmqP4tsjGkd/QuEw/V0kk6OlNbLP2dB
    3UmzBVTpxV7X5E618Dde8D7lsIOWV0Ov6rzJz4u184SjBxCHK/BCKPBZuua3GEtu
    wt1354sewz5TOLyE/LgdSxqd4CKgc58z7q4J79ABbjkADNG98+dWFs22Z8cC22HJ
    H46Q+hTZfS5zWfN5KCWJDZuBOX4t+73RvuHjeCaZVisnWCcz1sQ5tS7B0/flJYzl
    wMqgJ2anM+vALQRppKpl+jWljJ2m0BOcnG/pZNH61Pf8E1XiqYQVLvuhTAdnhBKA
    YQJnN7rWDb9rHEwtrqU8pHc+lUIyVlT4qzHeJMF/VSR2r9+WJBgJHnEMf6X8zjNM
    PQxR1xd8pfMrXk5p1k5t00gJ1p2deBS+daTrb9yvoOUkU4DSiwv3VvjgjwARAQAB
    tBxhZHJvbml4IDxhZHJvbml4QHJpc2V1cC5uZXQ+iQI3BBMBCgAhBQJUQYyZAhsD
    BQsJCAcDBRUKCQgLBRYCAwEAAh4BAheAAAoJEBHOtACztmNbmSoQAIV//GvSqt9+
    qFVPCRkRScg10SBXTZnRhQ7gNAjjHEuqM3Oru9Kb3nMnTykMkP/qZ14bK6BBFUJl
    8TnvXMpYwCQ9ANHYPgKzVIdhR/M8e5lD95TU2KX6hSSyQNylMERFX6kSRA+0WGDB
    x4KXbg6OojS9VW+sY+VLFQX5y2HaRlDocxoj6JER2Sbgdwpm7shJyXJ8tPlZ6ZN+
    R6ZxL+8/vMoxWa4gLFez1ru79F1ODISrEjA8TeuUDoapOM/2k1wPS8QetPJrTTEK
    AyEr23y1PlET9vg79GsKPSH1jHWGUqHKq27+kC5KCzWE8aI2grcojQODsSzyF0GB
    92IU0LFIZnLRPMLOXhWXUhjCNkmCGDYudpa80bfvKevbr9S2siHn/Cau+0YsSEka
    Kh/smSyC0UKU3/MM/NJy1pcBGBBFujvH+bVY42uSUeOmivz7QIwYEWIwTCN08oq/
    EKRL7N2sRQ9yINQw12hpSl1cUNvtsOtEojMmA93fQmFZKtIVZxDVXGIVKTBsH/WK
    8vjueg/TUlJ4HB/rru2d0CSfgGHNRxGhv/sN2/+EiXV4TCq4ZCeEwqsoo1VUIC3p
    YFsBtdP3BuAlFF2JPFqD30cecF1+Cd6aU5o5BzDI+LvHaPDh+s/B1KyJhOZMT0pW
    pSuzoAO1flYazpNBvGkSBauBZTW0KwBBuQINBFRBjJkBEADJgifNvtF+jYinGgPs
    BQ/pW6znjrSyE6kXivxdjOcgGjJnGOGVZRYTPFyy0u9Y04pQqWZNpeT9UhJ9FRul
    eZfN3Jgu5Bq7CzOhPDlSJJbazR4D5CSbyXDtusvHI/0y4u41cvW0eaB2/8XVSVpC
    lKAsnkBlegTnZ9wWj3kfmmsXVfaNPe+SEuQ7EAYU6vbOWIOFqaaJS7Wce/AeIZsc
    5H4Y9MpleZ24aXm8mJWGn8iFyLR8FRLbWcMEEEPOl/MMAgYnX8gvkttbAdWZ/0L6
    6CMAZDQUXDzwzlLv2IQ015TuS9bHmwU/Lds0HFozPhfE4g0wfLkokKE3L9pM/3sh
    6ZJBndHnYUuUZ1QzKU00+dPgvrd3QOY1Tir3JnDveskyd+EqKgSA1LfuABv/NrNB
    /TZsyRPrAAWaI7FJDHwIgVhCEDXIIsf+8gDEqw/jtKZJr5P8mhB/kQwPrIk3XwTb
    ukZ6cWesGNMXXKIewBw5nvv4Hdgr07+JeswiJ7iXjV/EsQ4GnJBK3IDxdzWya+E0
    jl7ZrKAZmJ1HOWBCPHcCGqjysmaNzYYE4mnvxoR3+qmvZ2D0KWUDkdDfk7LrKS5Q
    b+lavmb+/v2xeGw5N13oXCz2/6Mj/DEOrBfMnmEuUU1WpEG4eSV3uwg46LpT/J1+
    wB1aK3kkK1/BkflEOkkFjpxWmwARAQABiQIfBBgBCgAJBQJUQYyZAhsMAAoJEBHO
    tACztmNbtpQP/3nhFaxxGtRN3WgnAzAWPyDB3noEEKgZihhKJNmtE9k+cH++QzMw
    izZrrq4YCd+d+SKddF70d4BA+v+O2TbtrPxllu1Q5VaoSfS/gO8LgCKiZqZRJOsO
    O2A3QwkYrOWBMn0M/JIuWs0k7RWw78+WCchzXTeT+MhmS/YqxmbR1gUxffl8WpDs
    dPTBcKZJjUsJQfnB1IbADOj8+dtXcUsdncKkcdLa8L+SZ+skBYWw2XSjeedPBQb0
    v16p+DKGmPJbDL1dnwXdbFpm8A5EIs+i/MNN4iibsCBvmK6azb/XfnrEo/EYADn5
    +ZpicFI81He+wLYrLeAG2pk6Yp893cbicskXlZTIe6ge1H4BFN/YutZ29NPiRkxa
    tX40rIaF8aK1oX2m2S9tmD73uyJFmAA0qYk4Ni65fPK3ylpntZfgz12QNn8f9EZb
    fQBF0PBm89o3bgoVsuTXyiFhwRCERSy+y1Cj4ZHePsKmVmgw26cZSAX7eWEk9neR
    BZj6G+OeJ1sHGu/OpIaNMJjsVp7RYjN15KikoKfGKpi+YRLra7VZpH6/HTE1i+XY
    enLEtZHJCVXCmvldGbBrsPUz0IS0AlBhfxSHOWLCXwDWkt+p8c4yQsxtNEx6npyY
    q6Pd+eNqjlaonwVE+wPHTNMV0cMAzUIfvqz2Vvohw3q4zncxnPg7suTr
    =O6G5
    -----END PGP PUBLIC KEY BLOCK-----

Przez czas kiedy sie nie odzywałem tutaj,działałem z anonami z ukrainy,norwegi,finlandi,szwecji,dani oraz islandi.
    Miałem chęć otworzyć anonimowe forum na TOR lecz nie podołam aby zrobić to samemu.

Jeśli będziecie mieli ochote pogadać w jakiś dzień na jakimś IRCu czy innym czacie to pisać tu śmiało,ja konta nie rejestruję. Maila znacie. PEACE
  24. Anonymous Member

25. Opowiem,kiedyś opowiem.
    Zostawiam tylko jeden link

robimy coś ?
    Jak będzie trzeba można się spotkać w najbliższym czasie na jakimś ircu i pogadać,moja propozycja dziś godzina 20. Jeśli nie pasuje to umówimy się na inny dzień
    IRC - Adres: z3w33jqt37tr7dqm.onion #wwp Port: 6667
    Jestem od teraz lecz do komputera podejdę jakoś o 20, brb.
  26. Fraktal Member

cool-story-bro_854.gif

Znowu jakies gierki które do niczego nie prowadzą i nic z tego nie wynika... ludzie dajcie spokoj...
    Bez konkretów to nawet szkoda czytac jakies projekcje o niewiadomo czym.
  27. Anonimowy Member

Nie przeczytałem tu ani jednego posta, bo mnie to jebie, ale też coś napiszę bo chcę być fajny.
    O KURWA ANONIMOWY WRUUUCIŁ!!!1 chuj w to, że i tak nikt mnie tu kurwa nie kojarzy, ale chce mieć fejm jak Andronix, bo jestem tu od dawna, spierdalam i robie wielki powrót WEJŚCIE SMOKA SKURWYSYNY, a teraz spierdalam, do zobaczenia za rok.
    • Like Like x 1
  28. Anonimowy,pisz na mejl powiem Ci jak zdobyć fejm, a może razem coś zdziałamy bo ta banda debili nigdy nic nie zrobi :)
  29. No to fajnie, #Reaktywacja?

///Sorry Albino, ale w tej chwili sam nie ogarniam tematu, najpewniej pisałem pod wpływem :cool:
  30. Anonymous Member

Anonimowy ja cię skądś kojarzę.

Dajcie spokój z reaktywacją. To nie wyjdzie. Piszę tutaj z wami, bo w sumie czemu nie, ale nie ma sensu robić sobie nadziei, że coś zdziałamy.
  31. Jakoś się tu cicho zrobiło...
    Jak nigdy WWP nie jest zasrane #Op'ami, które się kończyły na ulotkach i spotkaniach na IRC'u, z których i tak nic nie wynikało, no może jakiś od święta udany DDoS... Syf zniknął ale szału tutaj dalej niema.

Pozdro
  32. Oho... zaczynają sie sypac komentarze poważnych biznesmenów którzy pewnie sami nie raz przyłożyli sie do obniżania poziomu wwp i zasrywania forum ale nie nie, szału przecież nima.
  33. Sc00rp1on Member

i pomyśleć że Opem jest Adronix heh =DD

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins