Customize

Oceń i zaproponuj

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 29, 2011.

1. Anonymous Member

Tutaj możemy się wyluzować i offtopować podczas gry oceń i zaproponuj która polega na tym że ktoś daje jakiś link do utworu (np. na youtube) a następna osoba ocenia go w skali od 1 0 10 i proponuje swój utwór. Przy okazji możemy tu offtopować.

Ja zaczynam :

http://www.youtube.com/watch?v=Vt3zdoLO-pM
  2. Irony klasyka, kawałek stoi na wysokim dla nich poziomie, ale jeżeli miałbym wybierać moje ulubione kawałki od nich wybrałbym The Tropper, Aces High, Fear of the dark.

Danzig, cholernie szkoda że odszedł od Misfits.
    • Like Like x 1
  3. 7/10 Całkiem dobry kawałek ;)

Ode mnie :

4. Anonymous Member

Ktoś tutaj słucha Marilyna Mansona? :p
  5. WjakWendeta Member

ja słucham
  6. Anonymous Member

@numerek

9/10 jest moc ;) Ja daje :

• Like Like x 1
  7. Do Serj'iego wielki szacunek, polecam obejrzeć z Nim wywiad nt. Polski. 9/10 Mu dam, lubię Go.

8. yeee Buckethead uwielbiam gościa ale jeśli o niego chodzi to wole utwory w których napierdala od tych spokojniejszych ^^

Ja tym razem dam coś polskiego :

9. brujah Member

Lao Che 8/10 !

10. Turbowolf konkret 9/10 daję. Wrzucę coś na dzisiejszy dzień.
  11. 6/10 Niezłe ale rewelacji nie ma :)

Jak już jesteśmy w temacie to dam :

12. Anonymous Member

7/10 Uwielbiam Marilyna Mansona. Większość jego utworów to niekwestionowane dziesiątki, ale czasami (bardzo rzadko) tworzy też totalny chłam ("Fuck Frankie" czy "Dance of the Dope Hats"), czy po prostu "tylko" świetne kawałki ("Halloween")

Ktoś kretyńsko wlepił w tekście "starve" zamiast "stop"...
  13. Całkiem spoko 7/10

Ja dam jeden z moich ulubionych utworów :

14. Anon.Duriel Member

15. Anonimowy Member

Diss Anonymous na iluminatów? :D 9/10 za pomysł :)

Korpiklaani rlz!

16. WjakWendeta Member

17. IMarcin Member

18. Anonymous Member

19. Anonymous Member

Chyba nie każdy zrozumiał o co chodzi w temacie : Oceniamy utwór z linku poprzedniego user'a (niech będzie to skala od 1 do 10) i proponujemy swój utwór który podlega ocenie przez kolejną osobę która zamierza się wypowiedzieć ;)
  20. Oj tam, oj tam. No dobra przepraszam za nieczytanie początku, 6/10, potwornie nie lubię takich starszych wysoko strojonych rzeczy, nawet nie wiem dlaczego do końca.
  21. WjakWendeta Member

22. IMarcin Member

23. ahhh 9/10 naprawde uwielbiam ten utwór, tak samo jak mase innych utworów iron maiden. hmmm ulubionego wybrać nie umiem ale teraz mam faze na dream of mirrors.

Ode mnie :

kurwa nie mogę się zdecydować więc dam dwa :

24. IMarcin Member

25. Xaosuser Member

26. IMarcin Member

6/10

Jutro święto narodowe więc takie coś daję
  27. LukaSS Member

http://www.youtube.com/watch?v=8qt2WbfotkU
    same baciarze tutaj widze, tak jak myslalem dalo sie to wywnioskowac po tym jak pisaliscie o obronie gazem przed napastnikami, prawdziwy mezczyzna gej czy nie gej broni sie swoimi rekami
  28. RainbowSix Member

Ja :D

Za link powyżej 7/10, nie do końca mój klimat, gdyby nie piwo, pewnie byłoby niżej ;)

My fav:
  29. Anonymous Member

W takim razie obroń się sam własnymi rękami przed pięcioma dresiarzami uzbrojonymi w bejsbole, prawdziwy mężczyzno.

Coma white 10/10.
    • Like Like x 1
  30. IMarcin Member

31. Anonymous Member

32. Anonymous Member

1/10 :p Serio, nie przepadam za polskimi raperami. A już zwłaszcza za Peją; o ile Tedego zdzierżę, bo on śpiewa raczej dla śmiechu, to Rychu pokazuje tylko, jakim to nie jest koksem.

• Like Like x 1
  33. IMarcin Member

34. Xaosuser Member

• Like Like x 1
  35. RainbowSix Member

9/10 z sentymentu

36. Tuziak Member

37. Fuuuu Member

38. anonLie Member

39. IMarcin Member

• Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins