Customize

Oceń i zaproponuj

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 29, 2011.

1. Gromowładny Member

8/10
    Lubię T.Love, ale to absolutnie nie jest ich najlepszy kawałek

[USER=71583]Kanra[/USER], dzięki tobie pokochałem ten zespół :p
  2. SandThe Member

Hehe mimo że dalej nic nie rozumiem :D to jakoś bardziej mi się podobało niż poprzednio 7/10

Dziwne bo jeszcze nie widziałem w tym temacie żadnej piosenki tej grupy, postaram się to zmienić ;)
    • Like Like x 1
  3. Kanra Member

Podoba mi się powyższa piosenka ;3 9/10, a co!~

No coś ty? Serio? Naprawdę, jestem mile zaskoczona ;D
  4. 7/10
    oto kapela, ktora ma swietny swiadomy przekaz: edukacja na wysokich obrotach, jak ktos po angielsku nadarza
  5. SandThe Member

9/10
    Nie słucham raczej takiej muzyki, przedewszystkim odstraszają mnie te wszystkie dresiarskie polskie zespoły ;P
    Ale to jak najbardziej sobie zasługuje na tą ocene, świetny tekst, dobra melodia, teledysk również w porządku.

Ok, teraz Jimi, nie będę komentował bo i tak nie wiem co bym miał powiedzieć, każdy zna, chyba że wczoraj urodzony, więc proszę.
  6. Gromowładny Member

9/10 za jimiego. Mocne :)

7. SandThe Member

Nirvana to również moje klimaty, jedna chyba z ich najbardziej znanych piosenek po Smell Like Teen Spirit i Come As You Are. Zasłużone 9/10

Mój chyba ulubiony kawałek door'sów, wrzucam skróconą wersję.
  8. Svobodny Moderator

O tak, lubie klasyke. Muzyka z duszom... 9/10

A to kawałek zespołu Disturbed który jest wlasciwie coverem innej piosenki ale szczególnie warty polecenia z uwagi na teledysk który ma przesłanie jakże dzis aktualne...
  9. Kanra Member

O, Disturbed. Jeden z kilku pozaazjatyckich zespołów, których słucham ;3 A tą piosenkę z tym teledyskiem wprost uwielbiam, 9/10.
    Zakładam, że wszyscy znają/kojarzą Feel Good Inc. zacnego zespołu Gorillaz?
    To tu macie... dubstepowy remix =D
  10. 6/10 glownie z oryginal... jak dla mnie troche za bardzo Lubudubu (niech zyje prezes...)
    oto dabowa wersja hymnu wolnosci (niby takie proste a jednak tak niewielu w pelni zrozumialo jego sens)
  11. Gromowładny Member

4/10 za Lennona, dubstepu nie lubię

Kwia-ty!
  12. SandThe Member

Puszczają to terrorystom w tych tajnych więzieniach czy jak? 10/10 - schizowe.

-1/10. Ta pojebana bajka ryje banię. Dzieci nie powinny tego oglądać.

14. Gromowładny Member

8/10
    zacząłem dziwną modę....

Just Japan
  15. Gromowładny Member

chorzy japończycy nitka ić!
  16. Anonymous Member

I teraz nikt nie wie, czy ma ocenić te tańczące dzieci, muzykę do jakiej tańczą, mentalność przeciętnego Japończyka czy całokształt... Mindfuck nam zrobiłeś, i temat umarł przez ciebie, ty nikczemniku.
    • Like Like x 1
  17. czas wyciagnac watek znow na prosta, juz raz sie temat pojawil, znajdzmy najlepsza produkcje muzyczna inspirowana idea anonymous...
  18. Anonymous Member

8/10. Teledysk kozacki, ale co do gatunku muzyki... wolałbym rocka albo manson metal :p
  19. tutaj troche mocniejsza muza, moze nie metal... kto zgadnie czego tu brakuje?
  20. Anonymous Member

Nie obejrzałem całego, ale chyba się domyślam: brakuje "Anonymous Polska"
    • Like Like x 1
  21. Anonymous Member

Prawie jak ocena....
  22. Anonymous Member

Nie oceniłem, bo to by mnie zobligowało do zaproponowania kolejnego materiału audio/wideo :p
  23. a czy nie wlasnie o to chodzi w tym watku....
  24. SandThe Member

Hehe nie moje klimaty ale liczy się jeszcze tekst i za to 7... no dobra 8/10

10/10

Wyjebana w kosmos, jak Gagarin:) Pixies w ogóle mają zajebiste teksty;
    ode mnie Kłin.

26. SandThe Member

9/10 klasyka to jednak klasyka ;)
    Kamyki!
  27. Gromowładny Member

8/10
    Też Stonsi :)
  28. SandThe Member

10/10 ;d
    Odświerzam temat.

29. Gromowładny Member

5/10 Mam pytanie. Co brał twórca teledysku?

Thread służy do proponowania, więc proponuję mój ulubiony pozapolski zespół.

Mają zajebiste teksty. :D
  30. SandThe Member

ee tam pierdzielisz, teledysk nie jest ważny.
    co do tego co dałeś to tak 7/10 bo nawet fajnie grają tylko znowu nic nie rozumiem :confused:
  31. Gromowładny Member

Koleś śpiewa o nowobogatym, który zapierdala po stacjach benzynowych i rucha przypadkowe laski. Wszystko funduje mu tatuś :D
    8/10. Zrób jak [USER=71583]Kanra[/USER] i zaproponuj coś czegu nie znam

To masz po angielsku. Troche gorsze, ale cóż :D
  32. 2/10 - nie lubię rapcore'u na dodatek w takim wykonaniu.

33. Kanra Member

Nawet mi się podoba powyższa piosenka, aczkolwiek głos wokalisty chyba nieco za bardzo mnie drażni. Niech będzie 6/10 :)
    [USER=73686]Gromowładny[/USER], no to spróbuję jeszcze raz trafić z piosenką, której nigdy nie słyszałeś ;) Co ty na to?
  34. Gromowładny Member

Schizowe 7/10

Znowu Dubioza, tym razem rockowo. Dla hejterów rapcore ;/
  35. Kanra Member

No, temat nam umiera...
    Kurczę, muszę się bliżej zapoznać z powyższym zespołem. Zapowiada się ciekawie ;) 8/10

No to macie, industrial z drugiej połowy lat 80-tych. Zapoznaję się z nowymi gatunkami muzycznymi ._. IMO dziwna rzecz, ale głos... hipnotyzujący x3
  36. Gromowładny Member

Jprdl 8/10 :eek: Zacząłem si ę bać....

Czeski underground xD
  37. Kanra Member

Nawet, nawet ;) 7/10

Lulz xD
  38. Gromowładny Member

8/10 Dużo lepsza, a zostali pozwani :c
  39. Tulku Member

Tainted Love Mansona mi się bardzo podobało 8/10, to ja daję stare a ciągle aktualne:

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins