Customize

Op#67 ?

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by Gall Anonym, Feb 29, 2012.

?

Czy popierasz wydłużenie wieku emerytalnego do 67 lat (niezależnie kiedy miałoby obowiązywać) ?

Tak 6 vote(s) 19.4%
Nie 25 vote(s) 80.6%
  1. a na gruzach powstanie spoleczenstwo prawdziwej wolnosci i braterstwa - czas je zaczac przygotowywac....
    • Like Like x 2
  2. I co tak siedzicie jak mysz pod miotłą ?
    Solidarność ostro protestuje a Anonimowi nic , żadnego wsparcia.
    Ja chętnie bym wyszedł przed urząd w swoim mieście a nawet mogę jechać pod Parlament jeśli będzie więcej młodych.
    Skończyłem studia i nie mam stałej pracy od kiedy zaczął się kryzys a te barany jeszcze kurczą rynek pracy przez wydłużenie wieku emerytalnego.
    Ten rząd wymaga obalenia ! Obudźcie się internauci.
  3. Popieram, ten rząd aż się prosi, aby ich obalić! Przykładowo- w jakim normalnym kraju nikt nie ponosi odpowiedzialności za katastrofę lotniczą w której ginie prezydent i reszta wyższych ludzi z opozycji
  4. Robimy coś w związku z tym?. Czy będziemy zapieprzać do 67 roku życia?... Oczywiście wszystko na IRC'u obgadujemy, jeżeli jest takowy do #op 67 prosił bym aby ktoś mi go podał będę wdzięczny.
  5. Anonymous Member

I tak będziesz zapierdalał do 67-go roku życia - już po wszystkim. Dlaczego Anonymous nie reagowali? Czy polskie WWP jest jedyną grupą Anonymous w Polsce? Chyba tak, skoro tylko nas opierdala się za bezczynność, wszak Anonymous nic nie robili w tej sprawie w Polsce W OGÓLE, więc albo pozostałe grupy to nieźli hipokryci, albo po prostu nie ma innych grup.
    • Like Like x 1
  6. Anonymous Member

A tak było miło.
    Nic bardziej nie łączy jak wspólne milczenie.
  7. Akcje były zajebiste z naszej strony xD. Dobra to teraz tylko zapierdalać do 67 roku życia, no chyba że wybuchnie wojna to wszystkich rozkurwi xD.
    • Like Like x 1
  8. Jak któregoś z Was zacznie napier...ać staw kolanowy albo kręgosłup w wieku 60 lat to wtedy będziecie myśleć że można było uniknąć tego dziadostwa (ustawa "67") ? Nie będziecie mieć stałej umowy o pracę więc pracodawca szybko wam podziękuje za współpracę i nici z chorobowego, zostaniecie bez środków do życia i bez siły na protest. Tego naprawdę chcecie godząc się na kolejne wydłużanie wieku emerytalnego ? We Francji po wydłużeniu wieku emerytalnego wciąż nie jest to nawet 65 lat a Holland obiecuje nawet cofnięcie tego. Nawet Niemcy nie chcą tych zmian. Tylko u nas robi się to dziadostwo.
    Sam nie popieram Kaczyńskiego ani nie popierałem nigdy PO ale PO samo sobie teraz strzeliło w stopę i na 100% przegrają następne wybory. Tylko czy Kaczyński to dobra alternatywa ? Wolałbym już żeby Tusk się wycofał z "67" i robił to do czego ludzie go wybrali a nie stosował putinowski reżim.
  9. Władza jest jaka jest i na to nic nie poradzisz dopóki ktoś onaszych poglądach sie do tej władzy nie dobierze. Z tym że wtedy ktoś inny będzie niezadowolony. Możemy gdybać jacy to oni są źli, że za dużo kasy sami przepierdalają na swoje pensje a potem jest kicha a nie budrzet. Tylko gdybanie i wymiana poglądów nic tu nie zmieni, tylko troche krwi sie zatruje. Albo coś robimy, albo nie. Jak robimy to co? Do legalnych akcji jest potrzebna masa ludzi, na WWP jej tu nie ma więc przydała by się aprobata ludzi odpowiedzialnych za konta na fejsie, ale jak narazie takiej nie było. Jak my czegoś robić nie zaczniemy to nikt nie zacznie. Tu leży problem. Włamywanie sie na strony jak ktoś gdzieś pisał nadmiernie wykonywane nie będzie robiło wrażenia. Serwer padnie i w końcu go postawią. Ludzie muszą chcieć zmian i wyjść z tym w miasta a nie siedzieć na forach i bluzgać jak to jest źle... Słowo ma wielką moc ale wypowiedziane wprost na np . rajdach a nie napisane na czacie czy jakimś portalu spolecznosciowych.
    • Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins