Customize

op Black March

Discussion in 'Polska' started by GreyInvidia, Jan 29, 2012.

1. Hakerek Member

dołączam.
  2. human_error Member

Zgadzam się. To nie chodzi o to żeby nie kupować w ogóle bo w końcu nie chodzi o to żeby nie czytać i nie ogladać, chodzi o to co się kupuje i gdzie. Zamiast do empiku kupcie w sieci, poprzyjcie kogoś kto ma na tyle jaj żeby uczciwie na siebie zarobić. Jak możecie to wybierzcie towar nie z chin a z europy, jest parę prostych sposobów żeby zagłosować portfelem.
  3. Anfinuo Member

No to zobaczymy co z tego wyjdzie.
  4. Kanra Member

Myślałam, że do OpBlackMarch się nie przyłącze, bo i tak niewiele rzeczy zakupuje w empikopodobnych miejscach, ale ostatnimi czasy dostrzegłam, że stać mnie na upragnioną płytę, miałam ją kupić w przyszłym tygodniu ...ale nic się nie stanie, jak poczekam do kwietnia :rolleyes:
    • Like Like x 1
  5. Anfinuo Member

6. Tulku Member

w wersji "pl" ten co robił mówił że musiał zmienić font bo wyglądał słabo. :D
    Jak kto chce wektor niech pisze zapytam "kolegi" :D
  7. Anfinuo Member

Całkiem nieźle.
    Osobiście zastanawiałem się nad przekreślonymi banknotami + coś co by symbolizowało ściąganie, ale nie wiem czym by to "coś" mogło być...
    Może znów "wena" przyjdzie do mnie nad ranem :D
    • Like Like x 1
  8. Cysiek Member

@Tulku, Baardzo ciekawe:) Ogólnie to daj tego wektora to może coś zrobię z tym^^
  9. Tulku Member

10. Anfinuo Member

Poćwiczyłem moje PS-Fu:

I coś dla tych co się "za granicą" pojawiają:

Trochę bardziej czytelne przy zmniejszaniu:

WAhhQ.png

MhizH.png
    • Like Like x 1
  11. insidious999 Member

Gwiezde Wojny 3D w kinach lecą, sorry ;)
  12. Tulku Member

@up... hehe :D Twój wybór... zostaniesz rozstrzelany ;)
    • Like Like x 1
  13. BlackHeadyz Member

I tak bez kasy jestem ;D
  14. Kanra Member

Odmówiłam sobie pójścia na GW w 3D, mimo, iż pewnie drugiej takiej okazji nie będzie...
  15. Anonymous Member

Ściąganie można zasymbolizować parą damskich majteczek i ręką z wygiętymi łapczywie palcami.
    • Like Like x 3
  16. Tulku Member

@ :D spoko pomysł! zabawne może być można by jakieś reklamy jakiegoś co w tv pokazują perMen czy jakiegoś innego specyfiku dla facetów przerobić :D ktoś chętny?
  17. Anfinuo Member

To co wymyśliłem wystarczy + nie ma po co za głównonurtowe media, polityków robić nam czarny PR - oni radzą sobie z tym doskonale.

Nie mam bladego pojęcia o co Ci chodzi, ale może to dlatego że od kilku lat nie oglądam TV, naziemnej, podziemnej, kablowej, satelitarnej, żadnej.
  18. Zakir333 Member

Też dołaczam sie do tego pomysłu.
  19. SandThe Member

Bądźmy realistami - te wszystkie wielkie koncerny nawet nie zauważą naszej akcji, ale może uda się zrobić chociaż lekki szum, chociaż część społeczeństwa może zrozumie potrzebę walki z takimi firmami.
    To też jest warte świeczki ;) Proponuje rozsyłanie tych obrazków co dał anfinuo poprzez bluetooth w miejscach publicznych, wraz z podpisem np. www.anonyops.pl lub www.whyweprotest.net, tak jak to było tutaj https://whyweprotest.net/community/threads/op-bluetooth.95714/
    • Like Like x 1
  20. Cysiek Member

@up Ja bym się bardzo chętnie do twojego pomysłu przyłączył, tylko jest jeden problem:D Nie mam bluetootha w telefonie :p (Stara nokia, baaardzo stara)
  21. Anonymous Member

Ale jak sobie wyobrażasz to rozsyłanie przez bluetooth? Bo ja jak siedzę na lapku/fonie, to nie trzymam bt włączonego, a tym bardziej nie akceptuję plików od nieznajomych. No chyba że chodzi o wifi :)
  22. Anfinuo Member

To zależy ile ludzi weźmie w niej udział.

Myślę że to jest ważniejsze niż jednorazowy, nawet znaczny spadek w przychodach różnych koncernów.

Osobiście wolałbym to drugie, chociażby dlatego że ogół społeczeństwa ma proste skojarzenie: anonymous=hakerzy=przestępcy. WWP aż tak źle się nie kojarzy.
  23. SandThe Member

Może ty nie trzymasz ani nie akceptujesz, ale czy sprawdzałeś czasem ile osób ma włączony bt chociażby w autobusie? Jak kiedyś sprawdzałem to wyszło jakieś 3/4 ludzi pomijając osoby na oko po 40 ;)
    Do tego jeszcze jest BTExplorer dzięki któremu można wysyłać takie wiadomości troszkę szybciej, można również rozsyłać wizytówki - przy niektórych modelach telefonów najpierw wyświetla się treść.
    Takie wiadomości można wysyłać wszędzie: W parku, na przystanku, w autobusie, w kawiarni, centrum handlowym. W każdym z tych miejsc jest masa ludzi z włączonym bt, nawet jeśli zaakceptuje 10% bo nie będą mieli co robić to i tak będzie to dla nas jakiś sukces. Sam pomysł zerżnąłem z OP Bluetooth jakby co.
  24. Anfinuo Member

Ciekawe czy cos gdzieś "drgneło", lub w jakiś inny sposób zostało zauważone...

P.S.
    Czy mi się wydaje, czy strona jest jakaś "przekrzywiona" ?
    • Like Like x 1
  25. Tulku Member

Też jestem za tym że strona jest przekrzywiona popieram tą akcję :D
    • Like Like x 1
  26. Kanra Member

O? To to przekrzywienie to nie wina mojej przeglądarki? Dzięki ci, Panie, już myślałam, że coś zepsułam i nie da się naprawić. Dobre, dobre, też mi się ta akcja podoba, i jak działa!
    A propos Black March - w moim przypadku wyszło. Pożegnałam się ze Star Warsami kinowymi, podobny los spotkał moje planowane wyjście na Igrzyska Śmierci. A po płyty idę jutro ;) Jestem z siebie dumna.
    Btw, próbowałam metody z rozsyłaniem obrazków bluetoothem ludziom w tramwajach, przez jakiś tydzień. Nikt nie przyjął, więc raczej kiepski pomysł :/
  27. Gromowładny Member

Ja na igrzyskach byłem 1go.
  28. SandThe Member

Gwiezdne wojny też jeszcze lecą, przynajmniej u mnie ;)
  29. Kanra Member

O... Serio? Nadzieję żeście wlali w me serce. No to spoko, jak jedno i drugie jeszcze leci x333 Na Wielkanoc idę do kina w takim razie =D

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins