Customize

#Op Troll

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anon Xer, Jan 28, 2013.

 1. Anon Xer Member

  Akcja zostaje pomimo apelu Kopacz, że "zamraża premie" (cokolwiek to znaczy). Hasło: "stop premiom przyznawanym przez polityków dla polityków" jest ciągle aktualne. W sejmie co i raz są przyznawane skandaliczne premie..."

  "Marszałek Sejmu Ewa Kopacz i wicemarszałkowie przyznali sobie 245 tysięcy zł premii za ubiegły rok. Pytani za co, zastępcy Kopacz mówią, że "nieelegancko" o tym mówić lub uciekają bez słowa. Sama marszałek tłumaczy: "Sejm, to rów
  nież zakład pracy"."

  Uznajemy ten fakt za nieetyczny - uważamy, że wymaga to jakieś delikatnej kontry obywateli Polskich, którym to w dobie kryzysu ciągle powtarza się, że trzeba zaciskać przysłowiowego "pasa". Dlatego 3 lutego pragniemy zaznaczyć nasze niezadowolenie!

  Dołącz do wydarzenia, zaproś znajomych oraz 3 lutego 2013 o godzinie 20:00 napisz „stop premiom przyznawanym przez polityków dla polityków”!  "Pani Marszałek Kopacz oświadczyła, że jest kierownikiem zakładu pracy i ma prawo nagrodzić swoich pracowników, a przy okazji siebie. Ja i wszyscy obywatele RP powinniśmy skorzystać z prawa pracodawcy do zwolnienia Kierowniczki i Jej pracowników w trybie natychmiastowym bez wypowiedzenia, z powodu rażącego naruszenia obowiązków pracowniczych, dokonanego w związku z narażeniem zakładu pracy na szkodę znacznej wartości ( ok. 250 tys. zł) bez zgody pracodawcy.

  Wiecej na. http://www.facebook.com/events/192293757580457/
 2. Anon Xer Member

 3. Link do fejsbuka nie działa??
 4. anon_free Member

  usuneli.wydarzenie admini fb ale wciaz aktualne
 5. Anonymous Member

  Kolejna "akcja" polegająca na spamieniu. Spamu nikt nie traktuje poważnie, jest prymitywny i bezcelowy.
  • Agree Agree x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins