Customize

Op Ukraine

Discussion in 'Polska' started by Jess_Rabbit, Dec 10, 2013.

1. Jess_Rabbit Member

już tam ładnie walą panowie z rosji ;) co robimy?
  2. Anonymous Member

ratujemy Ukraine przed unią-proste :)
  3. a jebac ukraine chuj was to obchodzi jak chca to niech wchodza do uni to ich sprawa poza tym co spodziewacie sie zdzialac? list otwarty? spam czyjegos maila? obrazek na kwejku? profil na facebooku? nie no dajcie troche na wstrzymanie bo jeszcze przypadkiem ktos to zauwazy i znowu bedzie wiocha
  4. Anonymous Member

5. Na początek do filmu napisy z tłumaczeniem na język polski (spolonizowanie filmu).
    Co konkretnie to już inna sprawa, jest pewna trudność w bezpośrednim wspieraniu Ukrainy.
    Długi okres czasu Ukraina była częścią Polski (jako najpierw region Wielkiego Księstwa Litewskiego, następnie należała do Królestwa Polskiego, po 1920 stanowiła część Rzeczypospolitej Polskiej). Jak wiadomo Rosja oraz władze Ukrainy w przypadku bezpośredniego uczestnictwa Polaków w akcjach wspierających demonstrantów w Ukrainie wykorzystają ten fakt przedstawiając propagandowo (już to nawet robią) jako chęć Polski zapanowania nad Ukrainą i stworzenia zależności od Polski.
    Najlepiej by było aby w ramach innych państw europejskich tworzyć akcje wspierające, wówczas trudno zarzucić "imperializm polski" przez media wschodnie.
    Tutaj należy się na prawdę zastanowić nad sposobem wsparcia aby nie dać możliwości wykorzystania propagandowego uczestnictwa Polaków w spieraniu ruchu reformatorskiego w Ukrainie.
  6. Anonymous Member

Tak tak... normalka. Zróbmy milion rzeczy naraz. Nie mówie, że sprawa ukrainy mnie nie obchodzi ale do cholery jasnej my nawet nie ogarniamy własnego podwórka, a wy juz cos kombinujecie z zagranicą.
  7. Anon Xer Member

Siemka, Wczoraj w nocy dochodziło do zamieszek niżej podam wam Live Stream będę starał się je na bieżąco Uaktualniać jak zaczną znikać.

LIVE STREAM!!!
    1. https://www.ustream.tv/embed/16573315
    2.
    3.

Trzeba pomagać bo oni też by nam pomogli gdybyś my meli taki cyrk u siebie na ziemi. I nie wygłupiaj się pisząc że się wygłupimy bo każdy gest pomocy się liczy.
    To powinien Być dla nas przykład chodzi mi to że ludzie tam potrafią się zebrać i walczyć o swoje Pokazują to teraz drugi raz Pierwszy Pomarańczowa Rewolucja Chyba każdy pamięta?
    Nie panikuj żadnych listów otwartych nie będzie umieszczę tu też oficjalne IRC jak i Polski IRC do Op Ukraine jeżeli dużo osób wyrazi chęć pomocy to jeszcze w tym tygodniu zaczniemy działania
    Tam też są Młodzi ludzie tacy sami jak my który chcą żyć w normalnym państwie a od lat tam panuje brud syf i ubóstwo.
  8. Anonymous Member

My nie możemy pomóc sami sobie... nie rozwalaj mnie.
  9. Anon Xer Member

A możemy ?? Daj mi jakiś przykład? Bo ja go nie widzę prócz narzekania
  10. Anonymous Member

A ukrainie możecie ?? Daj mi jakis przykład? Bo ja go nie widze procz słomianego zapału.

also zaczeli byscie od prostych spraw jak ogarniecie sie na forum, a nie od razu ratownie swiata.
  11. Anonymous Member

Dobra, szukam ogarniętych osób, które pomogą zrobić grafikę do OpUkraine na demoty i inne portale by poinformowac niepoinformowanych co sie tam dzieje. Mile widziana znajomość programu Photoshop/Gimp/inne programy do edycji grafiki.
  12. Anon Xer Member

Ty myślisz żę ten post jest po co ?? Od razu idziemy w bój z bagnetem w rękach... przestań Proszę. Jeżeli nie chcesz nam pomoc to nie pomagaj. W Polsce Też było organizowane kilka akcji ale to nic nie przyniosło To zależy od nastawienia Ludzi A w Polsce Widocznie Jest dobrze jeżeli nie chcą wywalić tych hien z rządu, Ile było Akcji Na temat Dymisji Polityków pokroju Tuska, Komorowskiego, Kaczyńskiego, Macierewicza? Tu nie chodzi o Zorganizowanie Nowej Akcji Tylko o Przyłączenie się do Istniejącej Operacji.
  13. Jess_Rabbit Member

ja sie tylko zapytałam co robimy w obliczu globalnego wezwania kolektywu do pomocy ukrainie :p przekaz jest prosty walić w stronki ukrainskie nikt tu o zbawieniu nie mowil
  14. jess mam nadzieje ze nie mowisz o ddosie to bylo tutaj przerabiane setki razy i nie wyobrazam sobie bardziej smiesznego (w negatywnym rozumieniu) sposobu zwrocenia uwagi na cos.
  15. Jess_Rabbit Member

alez absolutnie nie :p poddłam pod dyskusje temat that's all

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins