Customize

#Op67 (!Reaktywacja!)

Discussion in 'Polska' started by Marioxs, Apr 29, 2012.

1. Marioxs Member

Do jasnej cholery wszystko co planujecie upada lub jest kończone w 25%. Jak jeden z użytkowników trzeba jak najszybciej zająć się sprawą wieku emerytalnego bo kto do cholery zatrudni 60-latka lub będzie trzymał w pracy!? Mimo iż coś zrobiliśmy było tego mało i nikt o tym prawie nie wiedział poza naszym forum. Chcę zorganizować akcję z konkretami i dokładnością pokażmy coś więcej.

• Plakaty i ulotki rozwieszane tudzież rozdawane przechodniom
    • Floodowanie takich stron jak wiocha/kwejk/komixxy itp.
    • Wysyłanie dużych ilości wiadomości związanych z #67 na kontakt@kprm.gov.pl
    • Tworzenie filmików oraz wstawianie ich na YT
    • Poinformowanie pismaków czy media internetowe o naszej działalności
    • Rozgłaszanie gdzie tylko się da o naszej operacji
    1. To czego nie można omówić tu omówimy na IRC
    2. Właściciel konta na FB winien zrobić co tylko się da na tablicy Anonymous
    3. Prosiłbym też jeżeli ktoś nie potrafi robić filmików to niech napisze tu jakiś tekst który by był odczytywany podczas oglądania
    @ Spotkanie na IRC o godz. mod edit.
    @ Operacja oficjalnie zaczyna się o 00:01 dnia 01.05.2012

Liczę na was aby każdy przyłączył się do akcji a tym bardziej podanym wyżej terminie wstawił się na IRC zamiast się opieprzać ruszmy tyłki i do roboty!

*Przykładowy image:
  2. Anonymous Member

• Like Like x 4
  3. Krea Member

Po chuj się w tym babrać, przecież to jest rolą społeczeństwa i społeczeństwo już tę rolę odgrywa, wszelkie legale już były zrobione, łącznie z podpisami o referendum, a ulotki, plakaty etc są niepotrzebne, bo chyba nie ma teraz w Polsce człowieka, co o 67 nic nie wie. No ale mimo, że wystarczająca liczba podpisów została zebrana, rząd to olał. Pozostają tylko manifestacje i protesty.
  4. Svobodny Moderator

Można by organizowac raidy niestety jest nas zdecydowanie za mało i nie ma sie co oszukiwac. Słomiany zapał po ACTA sie wypalił...
  5. Anonymous Member

Proponuje zalac Polske fala strajkow i protestow nq EURO 2012
  6. Anonymous Member

Na Euro bydło będzie zapierdalać na stadiony mecze oglądać, nikt nie przyjdzie na żaden raid.
  7. ja z przyczyn terchnicznych na ulice nie wyjde... zostal mi tylko internet :)
    co do strajku na euro to nie chcialbym na waszym miejscu trafic na grupe polskich kibicow :) Strajki na euro odpadaja wedlug mnie poza tym nikt z Was tego nie zorganizuje wiec nie ma co sie rozprawiac na ten temat. Najlepiej bedzie dogadac sie z jedna z grup terroryrtycznych i przemeblowanie zrobic w sejmie :D - zarcik taki.
    postaram sie byc na IRC ale nie wiem o ktorej godzinie dam rade. NaRa
  8. robercik1010 Member

Do do czego pytam ma służyć kanał Poland na IRC-u? :D
    Nie wiadomo, może taka akcja się uda a może nie.
    Protesty to dobry pomysł, jak tusk (proszę nie robić EDIT-u specjalnie tak pisałem bo nie mam do niego szacunku) się ugiął pod protestami przeciw ACTA to przed tymi też nie ustąpi ;)
    • Like Like x 1
  9. Marioxs Member

O tak mam tupet pisać w taki sposób mam tupet robić coś czego nikt nie robi (prawie). Myślisz że raidy coś dadzą jak jest nas z 20!? Nie możemy tego to zróbmy coś innego tym można nawet innych obywateli na raidy namówić czy przekonać. Akcja się nie uda jak znów twórca pomysłu zostanie sam. 22:00 chętnie bym widział ludzi na IRC dziś POROZMAWIAĆ }:-]
  10. anon_free Member

Niech ktos poda w miare sensowna date protestow. Potem rozlepiamy plakatu floodujemy FB demoty i inne serwisy. Wreszcuee wychodximy na ulice nie domagajac sie lecz ZADAJAC wycofania sie z reformy. Jak premier tego nie zrobimy to co proponowalpolskaszlachta. Czyli krotko mowiac burdel.
  11. Anonymous Member

Mam wyjebane na to, do czego używacie kanału Poland na IRCu. Ale zapraszanie ludzi poprzez forum do udziału w dyskusji na temat nielegalnych działań jest tutaj tak samo karane jakbyście planowali te działania tutaj.

Tak, masz tupet, skoro na forum zapraszasz ludzi do wzięcia udziału w dyskusji nt. nielegalnych op. A raidy faktycznie nic nie dadzą, jeśli będzie nas tam 20 osób. Choć ja znam pewne sprytne remedium na niski stan osobowy, remedium, na które wy najwyraźniej jeszcze nie wpadliście.
  12. Anonymous Member

Nie lepiej jebnąć od razu protestem? Zamiast rzucać rękawicę na podłogę, od razu wyjebać Tuskowi z sierpowego? Nieee, i wiem dlaczego tak jest. Bo łatwo jest powiedzieć "najpierw flood, a potem demonstracje i żądamy wycofania ustawy". A jak już będzie oczywiste, że żadnych demonstracji nie uda się zorganizować, to i tak będzie 50%owy sukces, bo flood był.
  13. Marioxs Member

"To czego nie można omówić tu omówimy na IRC" A kto powiedział że to musi oznaczać nielegalne planowanie? Może chodziło mi o rozmowę w kilka osób a tu tak za bardzo się nie da "rozmawiać". Skoro wpadłeś na jakieś remedium to czego się nim nie podzielisz tylko obserwujesz?
  14. Anonymous Member

Dzieliłem się nim setki razy.
  15. TO NIE MOŻESZ NAM GO DO JASNEJ CHOLERCI PODAĆ?
  16. Kanra Member

Czy ktokolwiek wlazł w ogóle dziś na IRCa w jakiejkolwiek sprawie? Coś było omawiane? Albo chociaż czy toczyła się jakaś przyjazna rozmowa?... Cokolwiek?
    • Like Like x 1
  17. Anonymous Member

I dlatego boje się moderatorów na forach :D
    A co do protestu to można napisać list czy coś do premiera w tej sprawie albo mu zatwittować
    • Like Like x 1
  18. robercik1010 Member

Ten teledysk dedykuje Tobię (sorry za offtop ale to tylko małe wtrącenie więc nie zaszkodzi dla rozluźnienia sytuacji :))

Każdy pomysł może się udać jeśli się odpowiednio zaangażujemy
    • Like Like x 1
  19. Marioxs Member

Raczej nie.... Miałem małą obsuwę z czasem ale jak wszedłem to i tak pustka. Operacja wygasa dopiero jak już na 100% wszystko przepadnie więc mamy czasu tylko że ktoś w ogóle jest chętny do #Op bo wątpię?
  20. AnonLabel Member

Nie stać Was na co innego niż 'uświadamianie' i ciągły flood? Każdą operację ograniczacie do tego, bo macie ograniczony mózg.
    • Like Like x 1
  21. Marioxs Member

Jakiś pomysł GENIUSZU?
  22. AnonLabel Member

Kiedy ja wyszedłem z tego typu pomysłów Ty jeszcze korzystałeś z internet explorera, synu. Nie będę omawiał tu pomysłów o których myślę bo to przecież tak motzno zakazane :3
  23. Anonymous Member

No tak, w końcu siedzisz w Anonymous znacznie dłużej niż ktokolwiek tutaj obecny, zacząłeś działać nim powstało polskie podforum WWP, ba, zanim ktoś w ogóle pomyślał o tym, by stworzyć Chanology. Lol.
  24. AnonLabel Member

jawohl
  25. Anonymous Member

Używając mowy wiedźmińskiej: Łeż to!
  26. Anonymous Member

Najlepiej złożyć się i zamówić płatego zabójcę których w sieci TOR jest dużo :>
  27. Anonymous Member

Ale większość tych TORowych płatnych morderców to fake.
  28. ja dodam swoj post z roznoleglego tematu, chyba identycznego (mod. moze warto je polaczyc?):

jak sie skotaktujecie z zwiaskami zawodowymi, to znajdziecie sporo ludzi chetnych do dzialania i mnostwo gotowych i juz realizowanych pomyslow: http://www.solidarnosc.org.pl/pl/strona-glowna/emerytur-nie-odpuscimy.html
    tam na prawde macie wielkie poparcie ludzi i mostwo chetnych do dzialania, nie musicie calego swojego planu realizowac w gronie WWP, za NSZZ solidarnosc beda szly tlumy, oni juz nawet realizuja idee occupy... jak na serio chcecie robic co sobie zalozyliscie, tedy droga....

dla mnie osobiscie temat emerytur nie jest tematem do dzialania, mam gdzies walke z panstwem, straszenie i grozenie zeby cos sie nie zadzialo lub zeby dali mi to lub tamto: nie wierze w panstwo, nie wierze w dobra wladze i to ze wyzwoli nas jakis swietny rzada bo to nigdy nie nastapi...trzeba tworzyc wlasne niezalezne struktury oparte na samoorganizacji, ale do tego jest potrzebne przebudzenie i rozwoj swiadomosci...zmiana paradygmatu obejmujaca sposztrzegania rzeczywistosci, wzajemnych relacji, wymaniy dobr, zrozumiena pracy itd. tym dla mnie jest idea anonymous, straszenie premiera jest dla mnie tak samo zle jak straszenie spoleczenstwa kryzysem - nie wazne kto straszy a kto sie boi, tu nie ma dobrego i zlego straszacego - strach i lek sa zle jako narzedzie dialogu... ja szukam wyjscia poza ograniczony schematem wyboru miedzy partia A,B,C, wyjazdem na wakacje do A,B,C, samochodu marki A,B,C lub emigracji do kraju A,B,C...prawdziwa wolnosc dla mnie jest czyms wiecej, to wolnosc od systemu - tej szukam realizujac idee anonimous oraz cale swoje zycie... tego nie pojmie nikt, kto chodz na chwile jej nie zasmakowal, bo to jak ptaku w klatce na pułce tlumaczyc czym jest bezkresne niebo, ale wspolnie mozemy sie wspierac zeby do tej idei sie zblizac, tym dla mnie jest jest wlasnie idea anonymous - to wizja prawdziwej wolnosci, ktora sie zwiencz w sercach ktorzy nia juz zyja w kratach systemu ktory nas otacza...
  29. fortehlulz Member

Nie fake, to gliny zazwyczaj. Wystarczy mieć znajomości w miarę zaufane na deepwebie.
  30. Gromowładny Member

przecinek przed "GENIUSZEM". ^^
  31. Kanra Member

Dobry pomysł!
  32. anon_free Member

Jaki kurwa platny morderca? Po ch.. zabijac premiera( bo to chyba chcecie, trafilem?) skoro mozna wybrac mniej radykalnr gotmy ozwiazania tej sprawy? Zreszzta chybba nikt nie chce mniec przejebanych nastepnych 25 lat...
  33. Kanra Member

Hej, wyluzuj. To z płatnym mordercą to przecie - chyba xD - żart.
    • Like Like x 1
  34. AdromPl Member

Jeżeli wszystko mamy obracać w żarty,to powodzenia w pomaganiu internetowi.
  35. Marioxs Member

Coś czuję że tutaj nic nie zdziałam każda #Op siada niech ktoś coś zrobi bo nie mam zamiaru myśleć sam ACTA minęło i to już was koniec działalności!?
  36. Gromowładny Member

Gramatyka twoje ty nad ona pracować. Weź zluzuj czapkę, to, że nic nie piszemy nie znaczy, że nic nie robimy...
  37. Anonymous Member

Anonymous nie mają zobowiązań.

owl-orly.jpg
  38. Anonymous Member

• Like Like x 1
  39. Zdjęcie na protest:
  40. Zdjęcie na protest:

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins