Customize

#Op67 (!Reaktywacja!)

Discussion in 'Polska' started by Marioxs, Apr 29, 2012.

 1. occupy_yourself_by_chove-d4g5oqb.jpg
  ja to widze w ten sposob
  [IMG]
  • Like Like x 1
 2. Akcja (zbyt małe to, by to nazwać operacją) nie jest w założeniu zbyt wielka, dlatego wystarczy, że zorganizujemy to w obrębie tego forum. Nazwijmy to OldmanDay, albo GaryOldmanDay (imię aktora nie ma w tym kontekście znaczenia - chodzi o jego przekozackie wręcz nazwisko ["Oldman" znaczy "starzec"]).

  1. Dnia 26.05.2012 r. załóż maskę (lub szalik, bandanę, welon, kominiarkę, albo pomaluj twarz - cokolwiek, byle dało ci anonimowość), ubierz się w coś typowego dla ludzi starszych (różowe sweterki, pulowerki, kapcie itp. Najlepiej, jeśli pożyczysz jakieś ciuchy od swoich dziadków).
  2. Skombinuj skądś laskę (taką w stylu Dr. House'a).
  3. Jasnobrązową kredką (kredka do oczu zdaje egzamin, bo istnieją dość jasne odcienie brązu, poza tym są przystosowane do malowania po skórze [DUH], a normalną kredkę dla porównania musiał/abyś poślinić) namaluj sobie na rękach plamy wątrobowe.
  4. Tak ubrany/a, wybierz się w południe w centralne bądź najbardziej popularne miejsce w Twojej miejscowości i zacznij przechadzać się w te i we wtę, trzymając jakiś prosty transparent z, dajmy na to, przekreśloną liczbą 67.
  5. Pamiętaj o tym, by chodzić przygarbionym/ą, opierać się na lasce i koniecznie imitować starcze drżenie dłoni. Ponadto skrzekliwym starczym głosem (na pewno potrafisz taki imitować) informuj przechodniów o tym, że dzięki reformie 67 będą pracować do usranej śmierci, a na emeryturę przejdą dopiero wtedy, gdy im samym ręce będą drżeć ze starości. Dobrym pomysłem jest rozdawanie ulotek - zaprojektuj jakąś prostą ulotkę i wydrukuj w kilku -nastu -dziesięciu -set egzemplarzach i rozdawaj przechodniom.
  6. Pamiętaj: twoje zachowanie powinno być skrajnie przejaskrawione, powielać stereotypy na temat starości i wyraźnie dawać do zrozumienia, że to wszystko jest dla beki (czyli for the lulz).
  7. I JESZCZE JEDNO - jako, że pomysł jest dość ciekawy (wiem, przechwalam się), warto byłoby to nagrać i umieścić w internecie. Weź więc ze sobą jakąś kamerę, jeśli taką posiadasz, i jeślli w Twojej miejscowości we flashmobie weźmie kilka osób, nagraj ich zachowania. Później wrzuci się to do tego tematu, poskleja i pokaże innym Anonom.


  Miłej zabawy :)
  • Like Like x 1
 3. Anonymous Member

  @Kolega z góry: Wszystko pięknie i wspaniale, ale co zrobić z zachowaniami typowymi dla naszych kochanych i troskliwych babć, moherami zwanymi?
 4. anon_free Member

  :D
  Pomysł jest po prostu zajebisty;)
  Pobawić się przy tym można. Tylko wiesz, babcia w masce anonów to dopiero połączenie:D

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins