Customize

Operacja Donald

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Feb 23, 2012.

1. Tulku Member

Ja tam nie wiem :) ktoś te opDonald założył ja wiem że jak ktoś pisze program/stronę (ustawę? :D) to testuje i myśli co gdzie jak ma się robić, poprawia jak ludzie dają znać o błędach. Nie muszą protestować wystarczy że napiszą :). Widać jak ktoś chce to może...

Ot! tacy POfesjionaliści.
  2. Anonymous Member

Raczej chcemy Panu Premierowi delikatnie zwrócić uwagę na to, iż powiedział, że "jeżeli ustąpi w sprawie ACTA, będzie się musiał podać do dymisji". Chcemy tylko, żeby dotrzymał słowa, nic więcej.
    • Like Like x 2
  3. Lewacki Anon Member

No tak, to znaczy że chcecie żeby przez zmianę opinii na naszą korzyść odszedł z polityki. Logiczne w chuj.
    Zapiszcie się do jakiejś partii opozycyjnej jak chcecie hejtować polityków przez waszą indoktrynację.
    Zastanówcie się co piszecie, bo potem 40 gimnazjalistów w beżowo-żółtych maskach będzie pierdolić pod sejmem bez ładu i składu. Trzeba wymyślić akcję, której cel będzie osiągalny, na którą mamy wpływ, albo przynajmniej będziemy w stanie wywołać dyskusję.
  4. Anonymous Member

Ty naprawdę jesteś taki głupi czy tylko udajesz? Jak można tego nie rozumieć, skoro tyle razy Ci tłumaczyliśmy? Nie chcemy usunąć Tuska z polityki za to, że ustąpił w sprawie ACTA, lecz za to, że krzywo przysięgał. Poza tym on chce dalej wprowadzić w odrobinę innej formie, a jego krzywoprzysięstwo jest dowodem na to, że jest w stanie to zrobić. To człowiek bez honoru, więc lepiej go usunąć z rządu, bo jak tego nie zrobimy, to on lub jemu podobni wprowadzi cenzurę i wrócimy do czasów komunistycznych.
  5. Anonymous Member

Juz za późno na dysputy bo obrazki poszły na kwejka i inne takie podpisane polskim ano. Założe sie ze z tego nic nie wyjdzie i wszyscy usłyszą o skuteczności i motywacji polskich ano.
  6. Tulku Member

Postaram się krótko i treściwie. Ja jako zwykły obywatel zmuszony jestem do przestrzegania Polskiego prawa podczas gdy:

Zamykanie dopalaczy naruszyło zasadę prawną domniemania niewinności - nie można zamknąć Jadzi sklepu bo w sklepie Wiesi był szkodliwy jogurt a Jadzia do tej pory nie zobaczyła prawomocnego wyroku sądu - sklep zamknięty cały czas i trwają badania próbek. (nie wdaję się dyskusje czy dopalacze są dobre czy nie)

Są równi i równiejsi wobec prawa - zamknięcie antykomor.pl (o ile pamiętam za rzucanie pomidorami czy czymś tam)... podczas gdy PiS krzyczał co chciał na Krakowskim Przedmieściu.

Refundacja via Konsultacje Społeczne - Lekarze za pewne nie mają nic lepszego do roboty tylko użerać się z kolejnymi durnymi pomysłami reform które zmuszają ich do łamania prawa.

ACTA, Stadiony, Premie, Drogi - Bez komentarza wszyscy doskonale wiedzą...

Co rok dłubią wszystkim w emeryturach rok temu reforma OFE teraz nowa oczywiście słuszna bo za 40 lat (!!!) cośtam ale musi być już koniecznie teraz (!!!) bo za 2 lata to już będzie za późno? Pytanie za 100pkt. za późno na co?... (dla mnie to jakiś bełkot i bezsens)

ŚUDE - wiesz widziałeś.

Przemyśl to sobie bądź skonsultuj się z adwokatem lub radcą prawnym. Gdyż nie mądre decyzje szkodzą twojemu życiu lub zdrowiu.

PS: To wg. mnie po prostu dobry moment jak każdy inny aby zmusić choć trochę władzę do myślenia że nie warto obiecywać, szastać frazesami i obietnicami np. o dymisji o którą się chętnie upomnę. Wyjdzie czy nie ten rząd upadnie po smoleńskich akcjach, lekarzach, kierowcach, właśnie w trójce mówili że dziś protestują prawnicy, idzie wiosna będą roztopy zatopi pół kraju i się skończy.
    • Like Like x 1
  7. Anonymous Member

Nie można zobaczyć skuteczności i motywacji polskiego Anonymous. Są różne grupy Anonymous w Polsce, ale żadna z nich nie jest reprezentacją całego polskiego Anonymous.
    • Like Like x 1
  8. Anonymous Member

A organizuje ktoś jakieś protesty na Podkarpaciu?
  9. Anonymous Member

Ja proponuję założyć konta na fb poświęcone OpDonald. Jeśli najpóźniej za 2 dni powstaną te konta, to jeszcze coś z tego może być. Później już nic z tego nie będzie, chyba, że przesuniemy datę o pół roku (bo mniej więcej tyle trzeba, by ktoś się w końcu ruszył i zarejestrował manifestację [nie wierzę że nie ma na tym forum nikogo z Warszawy, Wrocławia, Krakowa itp.])
  10. Lewacki Anon Member

Ale dzięki jego krzywoprzysięstwu nie mamy teraz ACTA. Zrozum baranie że nie powinniśmy robić akcji przeciw premierowi, tylko przeciw ŚUDE.
    A w dodatku kogo Ty sobie wyobrażasz na stanowisku premiera? Dam Ci możliwe opcje:
    - Kaczyński
    - Palikot
    - Miller
    - Pawlak
    I się kurwa zastanów co protestujesz. Gdyby Twoja matka powiedziałaby że prędzej się zabije niż da Ci cukierka, po czym nawpierdalałbyś się jak na halloween, to też chciałbyś żeby się zabiła?
    LOGIKI, KURWA!!!
    Jebane gimbusy.
  11. Tulku Member

@Lewacki... ty jakiś idealista jesteś? Myślisz że jak nie będzie Tuska to się ziemia zatrzyma? Czy świat się skończy? Bo nie rozumiem. Wg. mnie to wygląda tak:
    Konstytucja RP. Rozdział 1. Art. 4.
    1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
    2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.
    I uważam za niedopuszczalne podpisywanie czegokolwiek przez Premiera w obliczu masowych protestów badań opinii publicznej itp. itd. U nas w Polszy konstytucja to taki papier gdzie naród to coś tam oznacza w sumie nie wiadomo co a ten papier to sobie gdzieś tam w kiblu leży i w sumie też nie wiadomo co...

I nie kurwuj... oddychaj, głęboko... wyjdź na spacer może.
  12. Lewacki Anon Member

Ale ja wcale nie uważam Tuska za dobrego premiera, po prostu chciałem Tobie i nie tylko ukazać brak alternatyw. Bo mam nadzieję że nawet tych 22 zwolenników Palikota nie uważa że byłby on dobrym premierem.
    Moim zdaniem po prostu nie powinniśmy się personalnie mieszać w politykę.
  13. Tulku Member

No masz rację że alternatywy kiepskie, ale to co jest lepsze nie jest - tu po prostu się kpi z konstytucji (w mojej skromnej ocenie) i albo ta konstytucja coś znaczy albo nie.

Ps: moim zdaniem jak się wdepnie w g. to trzeba z niego wyjść jak się wdepnie po raz drugi trzeba będzie wyjść po raz drugi innego wyjścia nie ma... najwyżej będziemy długo szli i będzie śmierdziało... :D
  14. Anonymous Member

Brak alternatyw to nie powód do utrzymywania złego rządu przy życiu. I przestań pierdolić o tym ustąpieniu w sprawie ACTA, bo dobrze wiesz o co chodzi i tylko robisz z siebie idiotę.
  15. Kanra Member

Hm. To mamy nie oprotestowywać kłamstw Tuska, bo nie ma lepszych od niego?
    Moim zdaniem wystarczyłoby, gdyby Pan Premier nie tyle usunął się ze sceny politycznej, a raczej gdyby udało nam się zwrócić uwagę, że temu szeroko rozumianemu Narodowi kitu wciskać nie można. Zwrócenie uwagi - na kłamstwa, na to, że nam się to nie podoba - i tyle. Nie sądzę, żeby nawet po bardzo wielu naszych manifestacjach Pan Tusk odszedł. Świni od koryta tak łatwo nie odciągniesz. Ale gdy nam się uda coś zorganizować, to zwrócimy uwagę ludzi na problem zakłamanych polityków. A nuż, widelec, może nam to zaprocentuje w przyszłości? Może taki Tusk z innym Kaczyńskim czy Palikotem czy kimkolwiek innym wbije se do łba, że wciskanie kitu - to nie nam?
  16. Tulku Member

Hmmm... a może by taka akcja żeby ten fragment konstytucji Premierowi do przeczytania wysłać? ;) Bo chłopina widać nie czytał ;)
  17. Kanra Member

Też jakiś pomysł ;) Można nawet tego fragmentu użyć na manifestacjach związanych z OpDonald. W sumie by pasował jak ulał.
  18. Lewacki Anon Member

Debilne i nielogiczne pobudki też nie.
  19. Gromowładny Member

Bezsensowny, gówniany offtop. Nie popieram Tuska. Ale nie ma powodów do ogólnopolskiego wkurwu1
    Kaczor i zgraja z PiS głosowali za ACTA, a potem, że są przeciw. Najpierw zająłbym się nimi. Jeśli jednak wolicie oskarżać premiera, to wasz wybór. Jakaś nowa moda na jechanie Donka, czy co?
  20. Tulku Member

@Gromowładny nie widzę żadnych różnic między Donkiem a Kaczorem poza medialnym bełkotem który ludziom jakieś niby różnice pokazuje, Kaczor przynajmniej przeprosił choć to mała pociecha ale to Donek podpisał mimo że protestowałeś, myślisz że jak obieca że nie ratyfikuje to co?

Ludzie nie wiem kto powyłączał myślenie ale mam wrażenie że "dogadywanie" się ludzi między sobą jest przedstawiane jako coś absolutnie nie możliwego...

Mnie wqrwiają takie manipulacje w tv normalnie sprzedający samochód dogaduje się z kupującym na co dzień i nie ma z tego wielkiego HALO do jasnej cholery to że 4 partie nie umieją merytorycznie się dogadać oznacza tylko tyle że merytorycznie gówno wiedzą i sprzedają jakieś zabobony w tv.

Świetny przykład kolei teraz jest urabura i wszyscy zaczynają się orientować że nie ma szkół maszynistów ale kilka reform kolei już było i co... ? Nie mogli się dogadać bo gówno o kolei wiedzieli a pierdolili farmazony jedynie...

Tyle.

Ps: no nie mogę cytuję "Jeśli jednak wolicie oskarżać premiera, to wasz wybór. Jakaś nowa moda na jechanie Donka, czy co" NO K*WA A KTO TE ACTA KAZAŁ PODPISAĆ ?????????? MARSJANIE?
    • Like Like x 1
  21. Tulku Member

Ogarnijcie się! Rząd łamie prawo naszego kraju! Donald złamał prawo dot. konsultacji społecznych:
    http://administracja.ngo.pl/x/340786

oraz
    Konstytucja RP. Rozdział 1. Art. 4.
    1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
    2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.
    Podpisując ACTA bez konsultacji i mimo zbiorowych protestów.
    Nie dociera?!
    Chcesz pozwolić Rządowi łamać prawo?
  22. Tulku Member

Radary się strasznie opłacają prawda? Kamery chronią Ciebie na twoim wypasionym osiedlu przed Mną Twoim "złym" sąsiadem z nie strzeżonego osiedla lub strzeżonego również, na stacji kamery pilnują żebyś nie kradł w supermarketach również. Bankomaty z kamerą zabezpieczają Ciebie i twoje pieniądze. To nie jest Sience Fiction to rzeczywistość.

23. Tulku Member

Jak to może działać w przypadku prawa?
    Otóż czy pamiętasz gdzie byłeś i co robiłeś np. dokładnie pięć lat temu o tej porze? Być może to był zwykły dzień którego nie pamiętasz. A taka kamera mogła zapisać gdzieś zdjęcie kogoś bardzo "podobnego", prokurator może zapytać więc lepiej przypomnij sobie...
  24. Tulku Member

W tvn24 znów jacyś kibole straszyli dzieci. Ja nie znam kiboli co by chcieli robić krzywdę dzieciom. Może ty znasz.
    Policja oczywiście w tych kamerach nic sprawdzić nie może, kto tam był.
    A tu filmik z poprzednim incydentem.
    !
  25. Tulku Member

26. Tulku Member

Tomasz Sekielski mam nadzieję się nie obrazi
    Jak nie widziałeś obejrzyj podoba mi się fragment kampanii PO 4xTAK zebrano 750 tyś. podpisów które po obięciu władzy zostały zmielone. Jak ktoś ma jeszcze wrażenie że Donald czy Platforma jest inna czy lepsza...

27. Gromowładny Member

Nie, nie marsjanie, ambasador Polski w Japonii.....
  28. Tulku Member

Eh, sory poniosło mnie :/
    Ale wqrza mnie jak się wywala podpisy obywateli do kosza w 4xtak (w tedy też byłem za).
    ACTA - protestuj sobie Premier i tak wie lepiej to samo z podpisami pod referendum ws. emerytur...
    Qrcze nie tak wyobrażam sobie demokrację :(
    Jestem poprostu zawiedziony i czuję się oszukany.
    Jak doszedłem do wniosku że jest okazja skończyć z takimi praktykami to się tu pojawiłem :)
  29. Tulku Member

O ile to nasze Polskie "coś" to jeszcze demokracja jest:
  30. Gromowładny Member

Ten tekst o suwerenności coś mi PISem śmierdzi :)]
  31. Tulku Member

No to słabo trochę że wikipedia ci PiSem śmierdzi ;) (trochę fanatyzujesz) wymieniłem punkty które moim zdaniem działają "wadliwie" w Polsce nie zależnie kto tam na górze jest...

a ten w szczególności - "tworzeniu wyspecjalizowanych instytucji kontroli władzy mających w założeniu zapobiegać jej nadużyciom" słyszałeś o jakiejś takiej instytucji w Polsce? Mają immunitety i możesz im skoczyć :D
  32. Tulku Member

Właściwie rzecznik praw obywatelskich i najwyższa izba kontroli można na siłe by podciągnąć ale w mojej ocenie one nie są od "zapobiegania nadużyciom" stricte.
  33. Gromowładny Member

To nie ja jestem fanatykiem, ale ci bliżej "Prawdy".

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins