Customize

#Operacja Truman Show

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Aug 11, 2012.

1. Anonymous Member

Operacja Truman Show ma na celu walkę z wszelkimi ustawami i projektami mającymi wprowadzić cenzurę i inwigilację. Faza 1 polega na rozpowszechnianiu informacji o Op. Faza 2 rozpocznie się wkrótce.

• Like Like x 2
  2. Zróbcie jakieś plakaty pod wydruk czarno-biały bo np ja mam tylko laserówkę a ktoś może nie mieć koloru.
  3. No wreszcie cos się dzieje. Ja plakatów nie wykonam, bo na laptopie korzystam z Trybu Awaryjnego plus nie mam Office'a w ogóle.
  4. AnonSeedo Member

Widzę że nie jesteście jakoś mega chętni pomóc przy tej akcji , proponuje paperstorm w Bydgoszczy są jacyś chętni do pomocy ? .
  5. Anonymous Member

Już od kilku miesięcy uczestniczymy w akcji informacyjnej o skutkach wprowadzenia ACTA, INDECT itp.
    Czekamy na nowe propozycje, na kolejne fazy operacji.:)
  6. Anonymous Member

Można zabawić się w Paperstorm w Warszawie...
  7. Daro56 Member

wydrukuję te ulotki i porozrzucam po mieście, piszcie co jeszcze można zrobić w tej sprawie
  8. Anonymous Member

Kwejk, demoty. Sam nie mam na nich konta i nie chce mi się ich zakładać, poza tym teraz wszystko w Internecie zmienia politykę prywatności i aż się boję w ogóle zaglądać w formularze rejestracji, ale jeśli ktoś ma już konto od jakiegoś czasu, może pozamieszczać info w co popularniejszych serwisach.
  9. Daro56 Member

Przed chwilą założyłem konta za jakiś czas postaram się coś tam wrzucić
    • Like Like x 1
  10. Anonymous Member

Ja proponuję wrzucać filmik z pierwszego posta na Kwejka (którego przegląda bardzo wiele ludzi), gdzie stosunkowo łatwo jest się dostać na główną w porównaniu do chociażby Demotywatorów. Ja mam od dawna konto na Kwejku, wrzucę.
    • Like Like x 1
  11. Daro56 Member

12. Daro56 Member

Ja spamuje fejsa i juz trochę wyświetleń ma demot, ale wy coś się opierdzielacie, do roboty!
  13. Anonymous Member

Ogarnąłem to na kwejku i demotach.
    OK, ale co parę nazw i notka od "polityków" powie statystycznemu Kowalskiemu?
  14. Daro56 Member

Dzisiaj pisałem do ludzi z fake konta to się dziwili niektórzy, że ktoś jeszcze działa w tej sprawie i chętnie pomagali. Statycznemu Kowalskiemu trzeba wszystko po kolei tłumaczyć. Trzeba nazbierać tyle ludzi jak w sprawie "acta". Fajnie by było poprosić o pomoc jakieś znane konta na youtube np. niekrytego krytyka. Wie ktoś na czym będzie polegała 2 faza akcji ?
  15. Daro56 Member

No i mi zablokowało facebooka ; ( Chyba zbyt aktywnie dzisiaj działałem.
  16. Anonymous Member

Poczekajmy z tm do fazy 2 albo nawet późniejszej. Tak naprawdę faza 1 nie ma większego znaczenia i odbywa się tylko dla formalności, bo i tak najlepszą reklamą akcji będą nasze czyny, jeśli w ogóle zdołamy się zmobilizować. Podobnie jak większość ludzi, gadanie typu "akcja się odbędzie, oczekujcie nas" zbywam słowami "zawsze tak mówicie".
  17. Anonymous Member

Proponuję ogarnąć u siebie po parę osób lub chociaż jedną... Ale absolutnie zaufane. Nie jako anonów, lecz jako "działaczy" choćby z papierowymi GFMami, na rozdawanie ulotek.
  18. Tornados Member

Albino Black piszesz że nie masz konta na demotach itp. A nawet nie chce ci się go zakładać to co masz zamiar robić ? :) siedzieć i dyktować nam robotę :) sam byś się wzioł chociaż za te 5 minutowe założenie konta i wrzucenie czegoś tam....
  19. Anonymous Member

Właściwie to miałem ripostę, ale jednak zastosuję się do reguły 11.
  20. Anonymous Member

Im ma się mniej kont, tym lepiej.
  21. Anonymous Member

Dziwie sie że jeszcze nikt tu tego nie wrzucił. Do dzieła Panowie i Panie!
    • Like Like x 4
  22. Anonymous Member

Fajne=)
    Można to wydrukować ale na papierze technicznym albo na zwykłej i przykleić do technicznego. Bo na normalnym to za luźne jest.
    Do roboty!
  23. Jakub Member

Hmmm...

Mam dostęp do ulotek jednych z supermarketów :)
    Dobry pomysł ? :)
  24. Anonymous Member

Czemu nie... powycinane i poskładane ulotki są na tyle małe że można je wrzucic gdziekolwiek.
  25. Anonymous Member

Raczej nie pójdziesz za to za kratki, a w filmiku Op była taka propozycja, więc... śmiało! :)
  26. Jak postępy? Chwalić sie jak wam idzie?
  27. martajagoda89 Member

• Like Like x 2
  28. Sufix7 Member

Bardzo fajny plakat. W ten sposób możemy trafić do ludzi. No i mogą go wydrukować osoby bez kolorowej drukarki! :) Proste i funkcjonalne!
  29. Sufix7 Member

Połaziłem dzisiaj trochę po blokach. Powrzucałem do szkrzynek ulotki. Może coś z tego będzie!
  30. Anonymous Member

Aż miło się patrzy jak coś się dzieje.
  31. Anonymous Member

Dziś na TVP2 o 22:15 Truman Show, jesli ktoś chciał by wiedzieć skąd wzieła sie nazwa.
    • Like Like x 1
  32. Jakub Member

Challenge accepted !
    ----------------------------------------
    Challenge completed !

Być może będę mógł to powtórzyć. Może nakład nie jest duży, ale liczą się starania. ;)
    • Like Like x 1
  33. martajagoda89 Member

Przesyłam wzór ulotki.
    Mam prośbę, niech ktoś sprawdzi, czy nie zrobiłam jakichś ortuw/litreówek/językowych błędów/jakichkolwiek innych errorów, bo nie miałam za wiele czasu, żeby spać.
    No i jeszcze krótkie howto jeśli ktoś się nie zorientował: drukujemy na kartce a4 (obie strony), kartkę przecinamy horyzontalnie, i powstałe w ten sposób dwie ulotki zginamy wertykalnie w taki sposób by sikający gość był na pierwszej stronie. niby jest z kolorkami, ale w wersji czarno-białej też nie powinno wyglądać źle, ale nie wiem jeszcze nie drukowałam.

strona 4 po lewej <---> strona 1 po prawej (albo na odwrót bo kiepsko je rozróżniam)
    str1b.png

strona 2 po lewej <---> strona 3 po prawej
    • Like Like x 3
  34. Anonymous Member

Zagraniczne bratanki wystartowały z podobną inicjatywą, nie jesteśmy sami.
  35. Anonymous Member

Ling to the thread plox?
  36. Anonymous Member

Niewiem czy na WWP jest o tym thread. Filmik wytargałem z poza forum, a wszelkie info na temat #op jest w jego opisie.
  37. Taka moja inicjatywa... Może zrobimy jakaś stronke dotyczącą TYLKO operacji? Zbiór danych, informacji, filmików? coś prostego na jakimś darmowym hostingu tylko żeby strona sama w sobie przyzwoicie wyglądała? zawsze było by gdzie bezpośrednio odsyłać ludków zainteresowanych operacją a nie kazać im przeszukiwać forum..
  38. Anonymous Member

A nie lepiej zamiescic to na anonyops.com.pl (też będzie nie mniej czytelne) zamiast robic kolejne miliard stron które bedą gnić martwe? Jesli masz jakies dane/informacje/filmiki i chciał byś cos 'zredagować' to nie ma problemu, będziesz mógł wrzucic na strone.
    • Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins