Customize

#Operacja Truman Show

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Aug 11, 2012.

1. @up ja tylko dałem pomysł. ale racji troche masz ;) jak coś wyskrobie to dam znać..

//edit
    Zróbcie zakladke operacje albo bezpośrednio #opTrumanShow
    Taka luźna tylko sugestia skoro strona miała być nasza :D #opTrumanShow bo wydaje mi sie że na dłuższy czas tylko na tym przede wszystkim skoncentrujemy wszelkie swoje działania więc warto by było to wyróżnić..
  2. Anonymous Member

Kategoria o #op TS gotowa, potrzebujemy materiału aby napisać o co chodzi w operacji i na czym polega INDECT.
    Dodatkowo na stronie niedługo będzie można dodawać posty bez rejestracji lecz będą one musiały zostać zaakceptowane przez moderatorów, anonyops.com.pl cały czas się rozwija i codziennie pojawiają się jakieś zmiany jedne widać od razu inne zaś dotyczą zabezpieczeń. Razem z ekipą która pracuje nad tym projektem chcemy stworzyć coś dobrego dla nas wszystkich, priorytetem jest oczywiście bezpieczeństwo i anonimowość w sieci. News'y o tym co aktualnie robimy wiadomo będą ale najpierw musimy zacząć coś robić.
  3. Talibb Member

ulotki zrobione i zostawione po supermarketach ;)
  4. Anonymous Member

@oczywiście w GFM?
    Też coś takiego zrobię.
  5. Anonymous Member

• Like Like x 2
  6. Anonymous Member

Zapraszam na IRC:)
  7. Anonymous Member

Spoko op pomoge ;P:cool:
  8. Anonymous Member

9. slive2gold Member

• Like Like x 1
  10. martajagoda89 Member

zapewne chodziło o tego irca, który jest w pastebinie.
  11. slive2gold Member

irc.anonnet.org #poland
    irc.6irc.net #anonyops

Czyli chyba te o które Ci chodzi.
  12. martajagoda89 Member

13. Vanony Member

Dobrze ze konto się nie zmarnuje, mam nadzieje ze nie bedzie podzialow i wszyscy beda dzialac jako jeden legion.
    Zapewne nikt inny nie przechwycil tego konta na fb, nie znam sprawy i nie wiem czy Owner się obrazil czy nie i o co z tym chodzilo, ale apeluję o wspolne dzialanie i nie rozdzielanie się na pojedyncze grupki.
    Razem mozemy więcej.

P.S
    Jesli osoba majaca dostep do tego fb czyta ten post, to prosze o kontakt na pw lub maila[vanony(at)ymail.com]. - chodzi o kanał na youtube.
  14. Nikt nie zwiał, chuj wiecie o tym co się wydarzyło a mimo wszystko udajecie że wiecie lepiej. Mam dostęp do konta YouTube, strony anonyops.pl, maila anonyops.pl, facebooka oraz twittera (...).
  15. Nikt nie wie co się dokładnie zdarzyło, bo nie było żadnego kontaktu z ludźmi którzy mieli kontrole nad tymi kontami, albo nie mówiło się o tym przy wszystkich, więc spokojnie, jeśli masz dostęp, to miło by było z twojej strony, żebyś podrzucił tam info o Opie, a nie się burzył. Tak samo nie twierdzę, że ktoś zwiał, czy się obraził.
  16. macie jakis pomysl na faze II ? zeby tylko nie bylo tak jak z "Big Brother" na zachodzie. tam ludzie sciagali zainfekowane narzedzia typu LOIC, HOIC, Pyloris i teraz kto i jak chce grzebie w ich komputerach. zamiast ochrony wolnosci zrobil sie mega wlam na kompy frajerow. macie pomysl co mozna zrobic nie tuczac sepow?
  17. Svobodny Moderator

Co kto robi poza forum mnie nie intersuje ale przypominam ze tutaj nie pomagamy ani nie organizujemy nielegalnych inicjatyw (wliczając w to ddos).
  18. seces Member

macie jakies namiary do dobrych/bezpiecznych narzedzi do fazy II? podobno na linkach z Wiki dot. LOIC/HOIC pelno stron z malwarem zarazajacym sciagajacych robakami wykradajacymi dane. nie chcialbym stracic oszczednosci z konta tylko dlatego ze pomoglem w #trumanshow
    • Funny Funny x 1
  19. trololole nie śpią widzę :D
  20. Merkuriusz__ Member

• Agree Agree x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins