Customize

#OpHelp

Discussion in 'Polska' started by Marioxs, Aug 12, 2013.

1. Marioxs Member

Witam a więc akcja inna niż pozostałe żadnych ataków, zero sabotażu i brak włamów. Jest to akcja którą może przeprowadzić nawet dzieciak z podstawówki. Właściwie nie nazwałbym tego akcją czy tam operacją ale zwykłym ludzkim odruchem tego dnia, następnego czy któregokolwiek z przyszłych.

1. Zgromadź gotówkę, jedzenie, picie, ubranie itp.
    2. Wyjdź z tym na ulicę za ewentualną gotówkę zakup coś z wymienionych.
    3. Rozdaj biednym ludziom których spotkasz, pojedź do sąsiedniego miasta jeżeli trzeba.
    4. Wciągnij w to swoich znajomych im większa pomoc tym lepiej.
    5. Działaj w masce (przebraniu) Anonymous lub bez jak wolisz.

Czas: 4Ever

Jako że wiele OP stanęło w warsztacie i nawet nie miało jazdy próbnej bo to bo tamto bo nie mam kasy czy nie mam jak i gdzie na to każdy z nas znajdzie czas. Jest to dla chętnych i proszę nie wyskakiwać mi z tekstem "Anonymous to nie akcje charytatywne" bo naszym zadaniem jest pomagać w jakikolwiek sposób. Jeżeli można dobrze by było również to nagrać i wysłać w sieć by dać przykład innym że Anonymous to nie tylko ataki i obietnice. Pozdrawiam i zapraszam do wypowiedzi czy hejtów ewentualnie ;)

2. Powiem Ci że to ma sens. Jestem za. To nawet nie musi pociągać dużych kosztów.
  3. Marioxs Member

1001936_226633774157249_1187661952_n.jpg

Nie miałem czasu więc taki szkic dałem w Gimpie na szybkiego.... / Jutro wlasciwie dzis po 15 obrobie to ladnie o ile mi wyjdzie. Pkt rowniez na szybkiego walnalem byleby kazdy ogarnial.
  4. Anonymous Member

Smierdzi tu białorycerctwem jak cholera. Pewnie spodobała by wam sie już dawno nie istniejąca inicjatywa What-Is-The-Plan gdzie takich rzeczy było sporo. Z drugiej strony róbcie jak uważacie.
  5. Marioxs Member

A tam pieprzysz dla ciebie pomoc bezdomnej osobie która walczy o to by przeżyć każdy następny dzień śmierdzi zwykłym "białorycerstwem"? Tu chodzi o to by pomóc mu żyć przynajmniej o jeden dzień dłużej.
  6. Pieprzy i to jeszcze podwójnie może nigdy nie znalazł sie w sytuacji biedy i nigdy nie zaznał głodu. Wiem wiele akcji sie nie udaje bo większość woli siedzieć na dupie przed komputerem i tylko narzekać i nic nie robić. Oczywiście te słowa nie są kierowane pod adresem aktywnych forumowiczów którzy rzeczywiście działają na rzecz zmian. Bycie na forum WWP do czegoś zobowiązuje a więc DZIAŁAJMY.
  7. Anonymous Member

Tak. Bo dokładnie to słowo określa takie sytuacje.

Gdyby nie to, że w temacie piszecie wy a nie jakis random lub reply anon to pomyślałbym, że to normalny troll thread.
    Niewiem od kiedy anony przybierają role pomocy społecznej (chociaż już tak bywało o dziwo) ale osobiscie uważam, że to raczej sprawy pokroju walki o wolność słowa powinny wieść prym.

Nie zniechęcam, róbcie co uważacie. Jak chcecie taki #op prosze bardzo nikt wam nie broni ja tylko wyrażam swoją opinie więc niech was pupa o to nie boli.
  8. Anonymous Member

nie, bycie na wwp do niczego nie zobowiazuje, a pomaganie bezdomnym jako anoni to bialorycerstwo w najbardziej plugawej postaci, od tego sa organizacje charytatywne i osrodki pomocy spolecznej. Bezdomni sa glodni mimo istnienia MOPSow bo w wiekszosci to sa zwykle zule, nie chodza do MOPSow bo nie mozna w nich chlac i dopoki nie dasz im na wino to maja w dupie twoja pomoc czy czyjakolwiek inna, sproboj dac takiemu jedzenie to ci kaze spierdalac bo on nie chce jesc, chce pieniedzy na pryte, a ta cala ophelp jest smiechu warta
  9. Anonymous Member

Mysle ze to najwyzszy czas zeby Svo zalozyl NYPA thread do ktorego dumpowaloby sie wszystkie posty i tematy typu Zeitgeist, Illuminati, NWO, "powiedziano mi zebym do was przyszedl" czy "omg pomozcie mi w mojej sprawie".
  10. Posłuchaj nie wszyscy biedni ludzie to alkoholicy nie można tak generalizowac. Fakt istnieją Ośrodki Pomocy Społecznej ale jak myślisz czy za 300 400 zł złoty na dwa miesiące można w minimum trzy osobowej rodzinie przeżyć przy tym opłaty leki itp bedą wystarczające twoim zdaniem ? Mówisz że "pomaganie
    bezdomnym jako
    anoni to bialorycerstwo w
    najbardziej plugawej
    postaci" no wybacz kurwa przeszedłes sam siebie. Nie ty będziesz decydował co jest priorytetem anonymous i które #Op jest właściwe.
  11. Svobodny Moderator

Już kiedyś zastanawiałem nad takim threadem ale jakoś mi to nie podeszło. Po pierwsze dla tego, że niechce klasyfikowac który temat jest zły a który dobry czy to moonbat i tełoria spiskowa czy nie, w koncu to tym jest "wolność słowa", dowolność tematyczna w granicach rozsądku. Po drugie takie tamaty pojawiają sie dość sporadycznie i narazie nie jest to jakis problem. Ewidente gówno tematy/posty są wrzucane na cmentarzysko postów i jak narazie to wystarczy moim zdaniem.
  12. Marioxs Member

Nie wiem jak tam było u was ale zniknąłem na dość długo. Ale nie było jak myślicie że "pomysł dał i spierdolił pod ziemię na kolejne dni" otóż pomoc jako taką okazałem było wielu z słomianym zapałem więc działałem sam w swoim mieście oraz jeszcze jednym w okolicy. Chodziłem w masce i bez niej nie chciałem robić rozgłosu że kolo w masce pomaga bo znając życie miastowe pismaki z nudów by mnie szukały.... Zachęcam was do działania bo widok uśmiechniętej twarzy z łzami w oczach daje miłe ciepło.
  13. Dobrze że znow jesteś

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins