Customize

OpINDECT

Discussion in 'Polska' started by Tulku, Mar 22, 2012.

  • Like Like x 1
 1. Tulku Member

  @up Dziwne prawda? Więźniowie pracują może nie we wszystkich więzieniach ale wykonują jakieś przedmioty zlecenia (ślusarskie, krawieckie) tyle kasy idzie na więzienia i więźniów i są przeludnione więźniowie podają Polskę do trybunału praw człowieka. Powstaje pytanie - GDZIE JEST TA KASA?
  Straszy się nas bandytami żebyśmy płacili nie wiadomo na co?
  • Like Like x 1
 2. Nie zdziwił bym się jak by te pieniądze szły na podwyżki dla administracji więzień.
  Po za tym więźniów z lekcejszych przestępstw powinno wysyłać się do prac publicznych sprzątanie fos, trawników tzw. prac interwencyjnych. A więzienia powinny na siebie zarabiać przecież można bez problemowo otworzyć jakieś zakłady przy więzieniach produkujące różne rzeczy np. okna , naprawę samochodów itd.
  Możliwości jest wiele trzeba je tylko wykorzystać.
  Co do Indec śmierdzi mi to inwigilacją zwykłego człowieka i szukaniem haków przez partie rządzące na opozycję.
  • Like Like x 1
 3. Tulku Member

  @up Więcej więźniów = więcej kasy nie wiadomo gdzie. A w gazecie przeczytamy ile to kosztują nas ci okropni złoczyńcy i jak strasznie im dobrze! Żebyśmy ich jeszcze bardziej nienawidzili. Tych bandziorów których INDECT znajdzie więcej. I wybudują nowe więzienia za które zapłacimy żeby było jeszcze więcej więźniów i jeszcze więcej kasy!

  [edit] A wałów przeciwpowodziowych zbiorników retencyjnych nie ma komu kopać mieszkań komunalnych nie ma komu budować. A minister sprawiedliwości się zajmuje "adwokatami" i oszukuje że będzie taniej jak stawki są określone ustawowo (mój adwokat mi powiedział uczciwie że niżej nie może bo złamie prawo i mu zabiorą licencje) - to Polska właśnie.

  http://www.prawnik24.pl/kosztyadwokackie.htm
  • Like Like x 1
 4. Dlatego należy zmienić cały system więziennictwa tak by zaczął zarabiać na utrzymanie więźniów.
  A o INDECT musimy mówić jak najgłośniej gdzie i kiedy się tylko da, jeśli udało się obudzić naród względem ACTA to i tu istnieje cień szansy że uda się nam powstrzymać INDECT. Chodź sprawy Acta też nie wolno zostawiać puki nie zostanie w 100% załatwiona.
 5. Gromowładny Member

  OK, nie pierdolimy, kurwa. Zebrać się do kupy. Idę i oklejam plakatami całą dzielnicę... Nie ma opierdalania, drukować, oklejać, rozpowszechniać.
  • Like Like x 3
 6. Anonymous Member

  Nie chcę wam podkładać świni, bo to świetnie, że macie zapał, ale... Te plakaty to kiepski pomysł. Raz, że nie są zbyt skuteczne, dwa, że to trochę śmieszne, gdy Anonymous jedyne co robią to rozwieszanie plakatów. Poza tym...

  Po co to robicie? Po co tu jesteście? Żeby świat ratować? Anonymous to nie rycerstwo białe. Anonymous walczą z tym, co im przeszkadza zarówno jako grupie, jak i JEDNOSTKOM. Tymczasem odnoszę wrażenie, że gdyby nie to, że udzielacie się na forum Anonymous, to chuj by was obchodził INDECT, PKO, czy gliniarz, który kogoś tam pobił. To, że jakaś grupa Anonymous się czymś zajmuje, to nie jest dobry powód, żebyś i ty się tym zajął/zajęła. To, z czym walczysz, powinno przeszkadzać też TOBIE OSOBIŚCIE. Jeśli nie przeszkadza, to po prostu olej sprawę - nie ilość udanych akcji na karku określa, jak dobrym jesteś Anonem. Jeśli przeciw czemuś protestujesz, to to naprawdę powinno Ciebie dotykać. Nie protestuj, bo coś komuś przeszkadza. Protestuj, bo TOBIE coś przeszkadza.
 7. Anonymous Member

  Najpierw poszczególni Anonymous, każdy z osobna, szuka czegoś, co mu/jej osobiście przeszkadza, z czym naprawdę chcą walczyć, a dopiero potem tworzą/szukają grup Anonymous o podobnych celach. Nigdy nie powinno się to dziać w odwrotnej kolejności.
 8. AnonLabel Member

  W weekend prawdopodobnie coś się stanie ze stronami instytucji/politechnik które zamieszane są w tą sprawę, mówię o tych którzy są wypisani jako partnerzy. Rewolucji nie robi się w jedwabnych rękawiczkach.
 9. Anonymous Member

  Skąd wiesz że coś się stanie?
 10. Masz całkowitą racje że każdy powinien działać zgodnie z sobą. Ale nie rozumiem dlaczego w tym przypadku plakaty to głupi pomysł. Czy nie chodzi o to żeby zwrócić uwagę społeczeństwa na jakiś problem? Plakaty może i są mało skuteczne ale nawet jak jedna osoba się dzięki nim tym tematem zainteresuje to chyba jest już jakiś niewielki sukces. I tutaj moja prośba do Ciebie Anonymous. Jestem na tym forum od niedawna, trochę dłużej go tylko przeglądałem. Zaproponuj co można w takim razie zrobić innego? Poza rozmową oczywiście :)
  • Like Like x 1
 11. Anonymous Member

  Moich pomysłów nie wolno tutaj omawiać :p Na WWP planuje się głównie marsze, a w obecnym stadium rozwoju polskiego Anonymous (niedawno ten ruch się tutaj przeniósł i dopiero raczkuje) organizowanie takowych jest bardzo trudne. Powodzenie marszu zaplanowanego tutaj w przypadku polskiego Anonymous może i nie jest niemożliwe, ale na pewno jest na razie mało prawdopodobne. Dlatego ludzie się śmieją, że na WWP polscy Anonymous nic nie planują - jeszcze się zdziwią. Kiedyś polskie WWP będzie ważną częścią Anonymous, ale na to trzeba jeszcze poczekać.
 12. AnonLabel Member

  Nigdy tak nie będzie.

  Jestem pewien że niektórzy wolą coś robić niż siedzieć bezczynnie.
  • Like Like x 1
 13. Tulku Member

  @Anonymous Plakaty są śmieszne może żałosne może jakieś tam... mają przynieść jeden skutek dać informację że coś jest że się dzieje żeby Kowalski miał świadomość. Każda forma jest dobra jak zaczniemy wybierać te "lepsze" - lepsze jest wrogiem dobrego. Tyle w temacie. Zachęcam każdego do rozmowy ze znajomymi xerowaniem kartek z info i wieszaniem po to je przygotowywałem. Mam nadzieję że wiele osób się o tym dowie i się zastanowi.

  [edit] Jak nie ma ktoś internetu albo na to nie trafił to plakat zostaje dobrą formą bo w Telewizorze mądre głowy pierdolą o głupotach (jaka partia co gdzie na co...) codziennie i bezproduktywnie.
  • Like Like x 3
 14. Czemu jeśli dana osoba nie umie nic innego zrobić to czemu nie lepsze to niż ma siedzieć z założonymi rękoma i patrzeć jak nasz kraj upada.
  A co do INDECT to osobiście jestem przeciw wystarczy spojrzeć w historie że ludzie lubią nadużywać władzy gdy mają ku temu okazję co na 100% wydarzy się w tym przypadku . Z powodu że nie znam się na omijaniu zabezpieczeń wolę zrobić plakat porozmawiać na dany temat z znajomymi niż siedzieć i patrzeć co wyrabia władza.
  [edit] A na śledzenie mnie bo komuś się tak podoba w imię wyższych celów nigdy się nie zgodzę
  • Like Like x 3
 15. Anonymous Member

  Cóż, Label, skoro tak uważasz... Wiem tylko tyle, że w każdym kraju, w którym działa Anonymous, ruch był kiedyś czymś nowym. Tymczasem na WWP znajdują się niemieckie, francuskie, skandynawskie, amerykańskie, angielskie i hiszpańskie komórki i co więcej - mają się całkiem całkiem. Są ważnymi elementami Anonymous, choć przecież znajdują się na WWP. Ba, nawet kanadyjski odłam pojawił się ostatnimi czasy... Tak więc Twoje zapewnienia, iż polski dział WWP nigdy nie będzie ważną częścią Anonymous, wydają mi się nadmiernie pesymistyczne.
  • Like Like x 3
 16. AnonLabel Member

  Od kiedy pamiętam żadne poważne operacje w Polsce nie były konsultowane na tym forum - wyłapywane są jedynie osoby które są zwarte, warte i gotowe, chłodna prawda.
  • Like Like x 2
 17. Tulku Member

  Zgadzam się z AnonLabel i z Anonymous bo nie które kwestie omawiane są tu... inne gdzie indziej, tak już jest. Chciałbym aby to forum służyło "zwykłym" ludziom aby mogli dowiedzieć się więcej u źródła o Anonymous o ich motywacji dla czego robią to czy tamto... Każdy tu może wnieść argumenty za i przeciw do dowolnej akcji. Nie jest to kwestia struktur a jedynie rzeczywistości w jakiej żyjemy, chciałbym żeby każdy mój rodak chciał tu wejść bo się dowie czegoś nowego ciekawego i brał udział w akcjach Anonymous jak tylko potrafi. Myślę że nasze intencje są szczere i możemy o nich pisać otwarcie. Jestem pewien że pomoże to ludziom zobaczyć inaczej świat. United as one, divided by zero.
  • Like Like x 2
 18. Anonymous Member

  Anonymous nie działa tak, że wyłapiesz osoby zwarte i gotowe - one same się wyłapią i nie ma znaczenia, z której strony internetowej pochodzą. Że operacje z zewnątrz nie były konsultowane na WWP - a czy akcja w związku ze sprawą Bonieckiego była konsultowana na zewnątrz? Nie. A udała się. Co prawda ledwo ledwo i w trochę naciągany sposób, ale udała się, bo pierdolono o niej w telewizji i gazetach i w chuj ludzi dowiedziało się zarówno o cenzurze nałożonej na Bonieckiego, jak i, co o wiele ważniejsze, o Anonymous. Gdyby nie sprawa Bonieckiego, ACTA nie byłaby kojarzona z Anonymous. Oczywiście protesty byłyby tak czy inaczej i to równie liczne, ale to, że w protestach przeciw ACTA brali udział Anonymous (raptem 5 Anonów, jeśli się nie mylę, co pozwala mi przypuszczać, że wszyscy, albo chociaż większość, byli z WWP), zawdzięczamy polskiemu WWP. Najbardziej znane konto fb polskich Anonymous należy do oldfagów z WWP.
  • Like Like x 1
 19. Anonymous Member

  Pół roku temu poza WWP istniało jeszcze tylko kilka malutkich polskich grupek, które w dodatku robiły jeszcze mniej niż my tu teraz. Prawda jest taka, że w Polsce o Anonymous usłyszano dzięki tej grupce 20 osób, które rozwieszały plakaty i wysłały 7k maili. Teraz do Anonymous ludzie ciągną jak muchy do cukru i śmieją się, że na WWP nie ma polskich Anonów. Takiego! Ci wszyscy kretyni, którzy uważają się za uber anonków i twierdzą, że WWP to gówno, nie wiedziałoby o Anonymous, gdyby nie praca kilkunastu osób z obśmiewanego z góry na dół WWP.
  • Like Like x 2
 20. AnonLabel Member


  Siedziałem na tym forum zanim jeszcze powstał polski thread, a mimo wszystko uważam że do niczego tutaj nie dochodzi. Operacje typu 7k maili - goddamnit.
  • Like Like x 1
 21. Svobodny Moderator

  Mimo wszystko uważam że fora pokroju WWP są jak najbardziej potrzebne bo dla zwykłego laika to najprostrza forma dotarcia do Anonimowej społecznosci i chociażby wyminy poglądu, pozatym są tutaj Ci którzy zajmują sie aktywizmem bez których uważam że Anonymous nadal było by postrzegane jako grupa hakerska pokroju LulzSec a nie jako idea bo Ci aktywisci to nie jako swego rodzaju 'kampania informacyjna' w swiecie poza internetem. Fakt fakte że to forum jest nastawione na chanology co u nas nie ma najmniejszego sensu.

  Co do samego INDECT to przypomniała mi sie wręcz podręcznikowa historia ku przestrodze. Pamietacie chyba kilka lat temu była historia z polakiem który w Anglii został ostakrżony o gwałt i morderstwo a jedynym dowodem było własciwie to że został chyba nagrany przez kamere CCTV jak szedł za ową kobietą. To mógł byc każdy z nas w niewłasciwym miejscu i w niewłasciwym czasie zostaniesz chwycony na nagraniu i masz podwójne dożywocie (bo na tyle w efekcie został polak skazany) i nikogo nie obchodziło że to mogła byc osoba ubrana lub wyglądająca jak on. Takie systemy nie zapeniają bezpieczenstwa ani tym bardziej pózniejszej sprawiedliwosci.
  • Like Like x 1
 22. pepeXXL Member

  Największym osiągnięciem WWP jest to, że tutaj wykreowano kulturę Anonymous. Coraz więcej osób identyfikuje się z ideą, a znaczenie i siła tego zjawiska rosną.
  Dla rządzących, akcje podejmowane przez Anonów, mogą być jedynie upierdliwe.
  Jedynym czego Oni naprawdę się obawiają, to rosnący w ilość ruch Anonymous.
  Ilość geeków, obecnych na WWP, rządzących mało interesuje. Zrobią natomiast wszystko by pomniejszyć skalę zjawiska jakim jest ANONYMOUS.
 23. AnonLabel Member


  Kiedy kreowano kulturę Anonów tego forum jeszcze nie było.
  • Like Like x 2
 24. pepeXXL Member

  Dzięki za faktograficzną uwagę.
 25. martajagoda89 Member

  Proponuję, aby zamiast pierdolić, każdy zrobił cokolwiek co umie jeśli chce brać udział w operacji, a jeśli nie po prostu nie wchodził na thread. Z większości wypowiedzi nie wypływa nic konstruktywnego, a zamiast skupić się na celu, co robimy? Offtop, niepotrzebne dywagacje, zero działania, i rozmowy jakie to wwp jest beznadziejne... Jeśli jest beznadziejne to właśnie przez nas. Pytanie tylko czy chcemy coś z tym zrobić? a co możemy? jeśli dobrze radzisz sobie z grafiką projektuj plakaty, ulotki i wlepy. Jeśli jesteś dobry w sprawach organizacyjnych, zorganizuj manifestację. Jeśli masz kontakty z mediami zaproponuj gazecie jakiś temat, nawet jeśli to będzie lokalna gazeta toaletowa to jest już środkiem masowego przekazu. Jeśli czujesz się dobrze w innych rzeczach, rób to co uważasz za stosowne, a jeśli zabrania tego regulamin wwp są jeszcze inne sposoby kontaktu. Owszem możemy nic nie robić i stale po sobie jeździć, ale czy coś tym osiągniemy?
  • Like Like x 4
 26. AnonLabel Member

  http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=398929576786285&id=294189610593616
 27. RainbowSix Member

  Lulz, czytał ktoś komenty pod postem na FB? :D

  zhakujcie kaczyńskiemu mózg ddosem! zamuli sie i będzie kilka dni spokoju :D
  tez strona www.dobre-programy.pl robi ludzi w ch*ja jak pobieraczek.pl :p
  Zhakujcie grepolis.pl

  Pierdolą, a i tak są zabawniejsi niż to, co się tutaj wyprawia :p


  PS: Pepe, na WWP nie wykreowano kultury Anon.
  • Like Like x 2
 28. Tulku Member

  @RainbowSix miło Cię widzieć :) To co napisałaś to jest to... Nie chce się myśleć o co w tym chodzi bo to męczące, efekt - jak krowy można zagonić i wydoić. Svobodny o INDECT napisał że będą nas znakować jak bydło... ha!

  [edit] znów nie napisałem nic zabawnego... :)
 29. Anonymous Member

  W ogóle "wykreować kulturę Anonymous" brzmi tak, jakby chodziło o sztuczne kreowanie. Tak, jakby ktoś nagle powiedział: "dobra, chopaki, tera robim subkulturę na takich i takich zasadach." Kultury Anonymous nie wykreowano - ona powstała sama, niezależnie od czyichkolwiek chęci. To proces naturalny, a nie wymuszony. Kultura Anonymous jest wypadkową wspólnych i nie wspólnych cech wszystkich ludzi którzy byli, są i będą Anonymous.
  • Like Like x 5
 30. Tulku Member

  Za pewne ostatnio słyszałeś o tym jak Andreas Breivik zastrzelił na wyspie Utoya...
  Media zastanawiały się skąd taki szaleniec? Podawały jak planował jak się przygotowywał.

  Objazdowe kino Pierdzibąbka zaprasza na seans:  Stay Behind: http://pl.wikipedia.org/wiki/Stay-behind
  Terroryzm to manipulacja.
  Prohibicja tworzy mafie.
  Nie daj oszukiwać siebie i innych.
 31. AnonLabel Member

  • Like Like x 1
 32. Svobodny Moderator

  Zobaczymy jak cała sytuacja z INDECT sie rozwinie, jesli ruszy fala oburzenia to powinno pojsc z górki. Widze juz pozakładane profile antyindect na FB wiec juz troche dotarło do publicznej swiadomosci, napwno jesli zrobi sie bardziej gorąco bede pisał do lokalnych aktywistów żeby pomysleli nad jakimis manifestacjami ale żeby sie udały wiecej ludzi musi zrozumiec zgrożenie jakim jest ten system.

  A gazety dalej swoje, puki mało o nas wiedzą to zawsze Anonymous=blokowanie stron.
 33. RainbowSix Member

  Media są zabawne.

  W następnym odcinku telenoweli "Źli hakjerzy": Anonymous postanawiają wysłać na orbitę sondę kosmiczną blokującą sygnał miejskiego monitoringu. Prezydent zastanawia się, czy grozi mu usmażenie w pałacu prezydenckim i czy może lepiej po prostu zaprosić hakjerów na grilla. W tym samym czasie minister Mucha odkrywa, że kamery na stadionie narodowym mogą posłużyć jako kamerki internetowe do komunikacji z prezydentem Ukrainy. Kaczyński spotyka się z tajemniczą blondynką. Mówi jej, że czuje się śledzony i chce wyjechać na Fidżi.
  • Like Like x 3
 34. Svobodny Moderator

  Anonymous to zakamuflowana opcja niemiecka! Kaczynski na prezydenta on nas ocali o tych internetowych huliganów.
  • Like Like x 1
 35. Tulku Member

  Hehe! Niech wprowadzą ten INDECT będzie się gdzie włamywać :D Głupi dziennikarze myślą że wszystko ma same plusy. :D Będzie cudownie i bezpiecznie :D.

  Ostatnio się okazało żeby okraść bank wystarczy wrzucić papierki i wyciągnąć pieniądze - nie widzą dziur w sytsemach nie myślą kompletnie.
  A tu inny przykład:
  http://policyjni.gazeta.pl/Policyjn...radli_bank_na_6_milionow__Przez_internet.html

  A ten:
  "Od pewnego czasu" - wiedział i nikomu nie powiedział bo nie widzi problemów...

  Bleh.

  Ps: jak już czytają to forum mogli by przeczytać z łaski swojej posty o pedofilii nie po to wyszukiwałem informacje żeby pisali pierdoły.
 36. Tulku Member

  Jak ktoś się "nauczy" i się "włamie" ;) do INDECT z przyjemnością zaznaczy paru "intelektualistów" jako przestępców w bazie danych :D Dla czego? Dla żartu. Naprawdę nikt takiej opcji nie rozważa nawet teoretycznie. Bosz... co tym ludziom się porobiło z głowami.

  [edit] zresztą co to za problem dla dobrego hakera dziś włamać się na kompa "Kowalskiego" jakimś backdoor'em i wysłać parę obrazków z pornografią dziecięcą w internet żeby INDECT to wykrył. Bez jego wiedzy! Co to jest? To bezpieczeństwo ma być?
 37. Svobodny Moderator

  Powiem tak: Prawo jest jak płot, wąż sie przesliznie, tygrys przeskoczy a bydło sie nie rozejdzie. I tak to działa, bo bydło już sie zgodziło na taką rzeczywistość. A gazety i tak napiszą co chcą bo słowa rzeteleność wać panowie nie znają i nie za to im płacą. Zresztą krytyczne myslenie i własne zdanie jest strasznie męczące...
  • Like Like x 1
 38. Tulku Member

  Debile bez wyobraźni jestem zdegustowany, już mnie to nawet nie przeraża po prostu bydło... zagonić i kazać zapierdalać do 90lat a pieniądze pójdą na dług Państwa i więziennictwo - do przeciętnego dziennikarza nie dociera że każdy Polak już jest zadłużony na ok 20 000 zł. Pierdolą głupoty i są takimi samymi baranami jak reszta bydła, jedyne co to że im się wydaje... że... sami niedoinformowani informują... ogólnie żenada...

  Policjantom się wydaje że są ponad tym... za chwile będą zapierdalać jak system "karze" a szkoda mi tych dzielnicowych co się starają codziennie w szarej rzeczywistości.

  Najlepsze jest to że Ty Ja czy My tu ogólnie zebrani w mediach jesteśmy pokazywani jako ci co liczą na jakiś qrwa sukces... (jak z ACTA) Jaki sukces temu baranowi na myśli chuj wie... Kiełbie we łbie to pierdoli głupoty. Na pewno nie masz nic lepszego do roboty tylko się użerać z głupim rządem...
  • Like Like x 1
 39. Svobodny Moderator

  W ogóle ludzie którzy nie chcą siedziec w schematach i wg nich myslec do tego nie godzą sie na ten cały szajs to: terrorysci, wandale, wyjeci z pod prawa, mąciciele. A policja pilnuje porządku, tylko jakiego porządku? To trzeba rozjebac a nie porządku pilnowac... strasznie to wkurzające bo mam wrażenie że żyje w cywilizacji baranów a nie ludzi. Media które walą takimi suchymi kotletami i podtrzymują to wszytko to poprostu pożyteczni idioci.

  Edit: Jeszcze jak patrze na te wszystkie politechniki i uniwersytety które to wspierają to sie poprostu dziwie, czy ludzie nie widzą że sami sobie budują więzienie? Ludzie którzy beda chcieli byc wolni za niedługo bedą musieli uciekac w góry albo chowac sie po lasach, do tego dojdzie.
  PS. super powylewac żale na WWP, lulz ;)
  • Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins