Customize

"#OpLIVEinForum" (

Discussion in 'Polska' started by Marioxs, Dec 2, 2012.

1. Marioxs Member

A więc byłem tu trochę czasu temu z nadzieją na jakieś DZIAŁANIA. Oczywiście lenistwo przejęło na tym forum kontrolę bo nawet gdy mnie tu już ten czas nie było nic strasznie wielkiego się nie zdarzyło. No jeszcze możliwość jest taka że jestem ślepy więc prosiłbym o listę aktualnych i planowanych akcji o ile takowe tutaj są. Co się z wami ludzie dzieje?! Myślę aby zrobić konferencję na IRC i obmyślać jakąś #OP lub po prostu coś co ucieszy i równocześnie da do myślenia ludziom. Paperstorm lub szał na kwejku cokolwiek! Widziałem i nadal widzę tu ludzi z masą chęci ale brakiem "miejsca" do jej wyładowania. Aktualnie najgłośniej a przynajmniej teoretycznie jest o Syrii może czas coś z tym zrobić? Przekonać ludzi że dość bezczynności? Albo lepiej jakieś silniejsze działania które wręcz zabolą ludzi nawet w najmniejszym stopniu odpowiedzialnych za to co się dzieje w kraju i naszych miastach. W każdym mieście jest komisariat, szpital, przychodnia, kościoły, apteki a w niektórych "inne" miejsca gdzie chamstwo i żądza pieniędzy jak i władzy wręcz wylewa się niczym Nil. Jakieś propozycje? Czy dalej będziemy siedzieć na tyłku i czekać na efekt przykładowej #OpMayhem?
  2. Tulku Member

Jakiś czas temu były protesty w Wawie przeciw GMO teraz będą w 8 grudnia 2012 - 14:00 Kraków, Rynek. O innych nie wiem.
    Nie wiem ile osób stąd było lub będzie, lista obecności mało mnie obchodzi.
  3. Anonymous Member

Organizowany będzie PedoChat ma być przeciwko RedWatch etc. Można zorganizować paperstromy etc.
  4. Looms Member

Większość ludzi nie ma możliwości żeby dojechać do Krakowa na protest.

Plany przeciwko redwatch stanęły w martwym punkcie, nikt nie chce nawet na ircu obgadać sprawy.
    PedoChat kiedy ma być organizowany? Bo od kilku tygodni nie widziałem o tym nawet wzmianki.
    Paperstorm jak najbardziej. Dobrze by, było ruszyć w tym samym czasie - zrobiłoby się większe poruszenie. Szkoda, że w moim mieście jestem sam :/
  5. Merkuriusz__ Member

Na forum nie było wzmianki, ale na IRC'u co jakiś czas jest podsumowanie tego co jest zrobione i nawet jakoś to idzie do przodu :)

Truman ma być kontynuowany, pojawił się pomysł radia internetowego.
  6. Looms Member

Pomysłów nam nie brakuje. Szkoda, że nie ma chętnych, żeby je realizować.
  7. Merkuriusz__ Member

No niestety tak to wygląda, że niewiele osób z tego forum robi cokolwiek... Czy jest sens ciągnąć takie tematy ? Już w kilku miejscach widziałem rozmowy typu "potencjał jest ale gówno się dzieje". Zostawmy to bo to nic nie da.
    Skupmy się na tym co jest i co można zrobić.
    • Like Like x 1
  8. Tulku Member

Merkuriusz ma rację... dyskusje o tym że nic się nie dzieje już są oklepane.

9. Marioxs Member

No bo nic się nie dzieje jak można skupić się na tym co jest jak znowu wielkie G z tego jest. Czekam na jakieś działania wystarczy jeden "rozkaz" i działam a reszta? Sam już nie wiem....
  10. Tulku Member

No to do Krakowa się wybierz na protest albo zrób we własnym mieście coś na temat GMO nie musi być protest poczytaj sam pogadaj ze znajomymi w mediach się pierdoli takie głupoty na ten temat że głowa boli np:
    "człowiek modyfikował i zrobił mandarynki czy pszenżyto więc GMO jedli już nasi pradziadowie" pisze to onet i inne media a wystarczy wejść na wikipedię żeby zobaczyć że GMO powstało w 1972 i że nie obejmuje metod krzyżowania i tradycyjnej genetyki a jedynie inżynierii genetycznej... wszczepianie genu jakiegoś kosmity jakiemuś czemuś to nie rolnik na polu co czeka aż mu się biała owieczka z czarną bzyknie i będzie miał szarą...

Trollują i mieszają ludziom w głowach zabrał bym koncesję wszystkim.
  11. Marioxs Member

Wiem już kilka razy bawiłem się w to i znowu coś chyba zrobię ale chciałbym aby inni w tym samym czasie zaczęli działać w swoich miastach.
  12. Anonymous Member

Są koordynatorzy, może niech oni się wypowiedzą na ten temat.

BTW. z koordynatorem z Lublina brak kontaktu :/

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins