Customize

OpMailStorm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by Anonymous, Dec 15, 2011.

1. Anonymous Member

Operacja związana z ograniczeniem wolności słowa księdza Adama Bonieckiego odbędzie się jutro, w piątek 16 grudnia 2011 o godz. 20:00 i będzie polegała na spamowaniu skrzynki ZKM wiadomościami o treści: "Stop cenzurze! Oddajcie głos Bonieckiemu!" lub podobnej. Maile należy wysyłać na adres prowincjal@marianie.pl (jest to adres do Pawła Naumowicza, którego to Kuria Prowincjonalna wprowadziła zakaz. Nie wysyłajcie wiadomości na inne maile, takie jak np. kuria@marianie.pl , bo to prowincjał Paweł Naumowicz odpowiada za wprowadzenie zakazu).

Zapraszam jutro o 20:00 i życzę powodzenia :)

P.S. Jeśli nie macie czasu o 20:00, ale macie wcześniej, możecie rozpocząć akcję najwcześniej o 18:00. Jeśli natomiast przed 20:00 nie dacie rady, ale później tak, możecie to robić nawet całą noc, bylebyście tylko skończyli przed 7:00 rano. Nakładam takie ramy czasowe, ponieważ bardzo ważna jest synchronizacja: wiele maili wysłanych w tym samym czasie lub w niewielkich odstępach robią o wiele większe wrażenie niż wysłane w kilkugodzinnych odstępach. Poza tym operacja nie może trwać dłużej niż kilka godzin, bo chcemy ostrzec ZKM, a nie ostatecznie uniemożliwić im używanie skrzynki mailowej (co zresztą kwalifikowałoby się jako DoS). Sobota i niedziela niech będą dla nich dniami wolnymi od spamu; jeśli w tym czasie nic nie zrobią, ataki będziemy powtarzać regularnie.

P.P.S. Proponuję założyć sobie specjalny adres e-mail na to, najlepiej o loginie Anonymous[najmniejsza możliwa liczba porządkowa]@jakiśmail.jakiśmail . Boty ułatwiające spamowanie nie są obowiązkowe; można też wysyłać maile własnoręcznie: jeśli przez 2 godziny będziecie je wysyłać, i tak będzie ich na tyle dużo, by brak botów nie robił różnicy.
  2. Anonymous Member

Przy okazji poproście aby Natankowi też pozwolili wygłaszać opinie. Jak wolność słowa to nie tylko dla tych fajnych, ale dla tych niefajnych też. Inaczej to chuj a nie wolność słowa
  3. AdiShadyPL Member

Albinio może jakiś kanał na IRC założysz specjalnie do tej akcji ? Pozdrawiam
  4. Anonymous Member

Na Natanka jest nałożony jakiś zakaz wypowiadania się?

Nie ma sensu zakładać nowego IRCa. Od rozmów na temat dzisiejszej akcji jest już istniejący polski kanał IRC. Pytałem Administracji, czy na WWP można omawiać akcje polegające na spamie, i uznali, że nie ma przeciwskazań, dopóki nie przegniemy i nie przerodzi się to w jakieś nielegalne działania typu DoS. Więc jeśli chcecie coś jeszcze omówić, piszcie na forum bądź ustalcie godzinę, o której chcielibyście pogadać na IRCu.
  5. Takaoo Member

Tak dostal zakaz odprawiania mszy itp. ale on i tak nei posluchal tego i robi nadal swoje. I gdzies czytalem kiedys ze chca go z Kosciola wyrzucic czy cos takiego.
  6. IMarcin Member

On nie jest w Kościele katolickim ma swoje "grono" wyznawców
  7. IMarcin Member

Zaraz zaczynamy :)
  8. Anonimowy Member

9. AdiShadyPL Member

czemu nikt na irc nie odpisuje? ;p
  10. IMarcin Member

nie ma cie na nim
  11. Z natankiem sprawa wyglądała inaczej bo on mówił w imieniu kościoła coś z czym kościół się nie zgadzał, a boniecki wyrażał tylko swoje prywatne poglądy.
  12. Proaktyn Member

A żesz kuźwa! Byłem codziennie na forum i nic. 0 akcji. Chwilę mnie nie ma i już jest #Op ;/
  13. IMarcin Member

Uczestniczyłeś czy cię nie było??
  14. Anonymous Member

Po jego poście wnioskuję, że go nie było.

Peszek, Proaktyn :p

Btw. jak to jest z naszą stroną? Anonimowy zagląda tam jeszcze? Przydałoby się napisać o tym coś niecoś.
  15. RainbowSix Member

Taaa, mam podobnie. Nic się nie działo tyle czasu, a tu nagle coś ruszyło.
  16. Jak uzyskam dostęp do starego kompa i mail boomberów to prawdopodobnie przeprowadzimy operacje jeszcze raz z większym zamachem więc się nie martw ;)
  17. Anonymous Member

Jeden koleś z artykułu przytoczonego na tym forum przez kogośtam poszedł do więzienia na 15 lat za wysyłanie tysięcy maili, więc nie jestem pewien, czy użycie mail bombera to dobry pomysł.
  18. Anom2k11 Member

Dobry, jak nie robisz tego ze swojego IP.
  19. Anonymous Member

On prawdopodobnie też ukrywał swoje IP, a niewiele mu to dało.
  20. Generalnie nikt nie zamierza wysłać 1000 maili a z zasady z spam się nie kara ;)
  21. ch0m1kX Member

I jak wyszła operacja?
  22. Anonymous Member

Udała się; kilka osób wysłało maile, więc podejrzewam, że zebrało się ich (maili) całkiem sporo. Ale reakcji ze strony ZKM brak. Proponuję jutro wysłać na ten sam adres co ostatnio, ale nie tekst, tylko w chuj obrazków w tym stylu:

5Qgpe.jpg
    bxVsj.jpg
    ejLbl.jpg

Ot, żeby zachować ducha świąt :)
  23. IMarcin Member

ten pierwszy najlepiej
  24. Proaktyn Member

Nie, nie było mnie. Ogólnie rzadko tu wchodzę odkąd aktywność trolli się zwiększyła a z forum zrobiła się druga samosia ;)
  25. Anonymous Member

Owszem, zrobiła się, ale robimy co możemy, by ten stan rzeczy zmienić. Ciekawi mnie tylko, ilu "starych" użytkowników jeszcze tu zagląda.
  26. Anonymous Member

Jutro, czyli w sobotę 24 grudnia w godzinach od 18:00 do 00:00 odbędzie się druga tura OpMailStorm i będzie polegać na wysyłaniu na adres prowincjal@marianie.pl maili z tymi obrazkami:

5Qgpe.jpg
    bxVsj.jpg
    ejLbl.jpg

Oczywiście można też wysyłać obrazki własnego projektu, albo wysyłać sam tekst.

Zapraszam do spamowania :)

P.S. Oczywiście nie jesteście do niczego zobowiązani. Piszę to na wypadek, gdyby ostało się jeszcze u niektórych odrobinę przeświadczenia, że moderator to jakiś guru, który wszystkimi ma rządzić. Ani data, ani godzina was nie obowiązują; jeśli nie chcecie, lub nie możecie tego zrobić w wyznaczonym czasie, a chcielibyście, zawsze możecie wcześniej/później. Najlepiej, jeśli napiszecie na forum, kiedy zamierzacie przeprowadzać operację (jeśli robicie w innym czasie), żeby Ci, którzy o tym przeczytają, mogli wam w tym pomóc. W ogóle zauważyłem, że nikt przez tydzień nie zaproponował żadnej daty, a szkoda, bo o wiele lepiej jest zrobić coś choćby samemu, ale z własnej inicjatywy, niż czekać, aż ktoś "zarządzi" jakiś termin.
  27. Darth VAnon Member

W wigilię wieczorem? Nie wydaje mi się, żeby był to dobry pomysł. Wielu ludzi przebywa wtedy wśród rodziny, a niektórzy (m.in. ja) są wtedy poza domem (z tego co zrozumiałem mamy wrócić akurat na pasterkę; tak, wiem, że brzmi to dziwnie od skrytego satanisty, ale takie życie, wolności wyznania to ze świecą szukać). Aczkolwiek zrobię co w mojej mocy.
    • Like Like x 1
  28. Anonymous Member

Kurczę, o czym ja myślałem :p Sorry, faktycznie głupia data. Pojutrze, a godzina bez zmian?

Fajnie by było, gdybyśmy zrobili to w święta, a pojutrze to się tylko w domu siedzi, albo gdzieś wychodzi, nie ma żadnej wieczerzy ani nic.
  29. Darth VAnon Member

Witamy na planecie Ziemia :D. Jak dla mnie może być, choć przyda się trochę więcej osób. Ogólnie przydałoby się zająć się aktywniej promocją, ale to już inny temat.
  30. Poczekajmy 4 dni to będe miał mail bombera, zrobie poradnik i na pewno więcej osób weźmie udział.
    • Like Like x 3
  31. RainbowSix Member

Moja propozycja, zaraz po świętach. Poniedziałek, wtorek. Wtedy wszyscy powoli wracają do pracy, narobienie syfu w dzień kiedy nikt nie używa maila jest bezcelowe...
  32. Anonymous Member

w poczekalni wykupu znalezione...
    • Like Like x 1
  33. Anonymous Member

>udała się
    >maili całkiem sporo
    >trzy konta
    >30 maili
    no kurwa, strach się bać xD
    • Like Like x 1
  34. piotrhaker97 Member

Najlepsza akcja do tej pory. Z czego tu się nie cieszyć?
  35. IMarcin Member

O witam nowych troli
  36. Anonymous Member

Jeżeli ktoś nazywa tę akcję udaną to nie ma co się łudzić, że kiedykolwiek osiągniemy cokolwiek. Chyba, że twoim zdaniem to naprawdę się udało? Wtedy przydałyby się jakieś argumenty zamiast gównopostów nazywających wszystko trollem.
  37. Anonymous Member

Dla mnie to jest akcja udana, ponieważ zdecydowanie miała miejsce. Ile chciałbyś, żebyśmy wysłali maili? Miliard? Lol. Trolle zgłoszone do bana, bo mimo wielu ostrzeżeń, wciąż kontynuują swój proceder.
  38. Anonymous Member

Na pewno więcej niż 30. Żenada.
  39. Mówie że za 4 dni będę miał mail boombery i zrobimy to na poważnie.
  40. Ok nie chciało mi się czekać więc ściągnąłem i wytestowałem troche gorszego mail bombera (z bezpiecznego źrodła)

http://www.multiupload.com/Q7M6GTO39J

1. Po pierwsze zakładamy zupełnie nowe konto na gmailu (chyba nie musze opisywać jak to zrobić)
    2. Uruchamiamy program i wypełniamy pola w następujący sposób :

Subject : Stop cenzurze! Oddajcie głos Bonieckiemu!
    Victims E-Mail : prowincjal@marianie.pl
    Your Gmail : Tu wpisujemy nasz nowo założony gmail
    Password : Hasło do naszego nowo założonego gmaila

Teraz wystarczy kliknąć start. Absurdalnie proste :)

W polu message można jeszcze dodać :

we are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget, expect us albo coś od siebie ;)

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins