Customize

OpMailStorm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by Anonymous, Dec 15, 2011.

1. Potem każdy niech napisze ile wysłał maili. Zapomniałem dodać gmail podajemy pełny nie tylko login ale login@gmail.com
  2. Puściłem im jak na razie 61 jako przystawkę ;) O 20 zapuszczę na dłużej niż minute :)
  3. Darth VAnon Member

To kiedy ostatecznie się za to zabieramy?
  4. Dziś o 20. Choć możesz zacząć już teraz :)
  5. Darth VAnon Member

To ja posłałem 39, tak do pełnej setki :p
  6. Jak na razie wysłałem 101 i robię przerwę na ok. godzinkę, potem pójdzie druga albo i trzecia setka :D
  7. Anonymous Member

8. Anonymous Member

166 maili jak do tej pory wysłane, ofc wysyłam cały czas
  9. Anonymous Member

pół godziny do oficjalnego startu akcji jak do tej pory wysłałem 420 maili :)
  10. to się księżulo zdziwi ^^ Jeśli mój nie działa to prawdopodobnie źle podałeś login lub hasło. Ale ważne że już rozwiązałeś problem :)
  11. Anonymous Member

hasło oraz login wprowadziłem poprawnie, nie wiem co się dzieje ;x ten program pokazuje ile maili wysłał dopiero po jakimś czasie czy od razu po kolei 1,2...100,101 ?
  12. ch0m1kX Member

Tak trochę wstyd pytać ale czy możemy mieć problemy przez to i czy można się przed nimi jakoś zabezpieczyć?
  13. ch0m1kX Member

P.S. Używacie jakiegoś proxy?
  14. Anonymous Member

Ja proxy nie używam (bo i po co ?)
  15. Anonymous Member

PS 981 maili wysłanych
  16. Czy to ma coś wspólnego z informacją handlową? Moim zdaniem... hmmm... jest to prywatna wiadomość nadesłana przez (A/a)nonimowego nadawcę.
  17. @TOPIC: Trzecia setka w moim wykonaniu przekroczona i wysyłam dalej
  18. Anonymous Member

Coś takiego mi przyszło (dalej już nie idzie wysyłać)
    Rezultat: 1037 wiadomości wysłanych
    Zakładam 2gie konto i próbuję dalej :)
  19. Oficjalnie kończę swój wkład do akcji MailStorm po wysłaniu ponad 500 maili o treści:

Stop cenzurze! Oddajcie głos Bonieckiemu!

we are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget, expect us
  20. Anonymous Member

Wynik
    1037 wysłanych wiadomości [IMG]
    + kolejne 500 z 2giego maila (obrazek będzie później)
    • Like Like x 1
  21. Darth VAnon Member

Aż mi wstyd, bo udało mi się wysłać jedynie jakieś 350. Może mam trochę za wolnego neta.
  22. Wspólnie wysłaliśmy już ok. 2620 maili :) Gratuluje !
  23. Anonymous Member

I ja gratuluję :) Maile dalej lecą więc suma wszystkich maili cały czas rośnie :)
  24. Darth VAnon Member

Dobra, sądzę, że można już skończyć. Ewentualnie można by teraz wysłać im jednego (!) maila z konkretnymi żądaniami (zdaje mi się, że gdzieś na forum były propozycje, ale nie chce mi się szukać)
  25. Anonymous Member

Konkretne żądania wyślę jutro listem

Code:
    "Do Zgromadzenia Księży Marianów Pawła Naumowicza,

Jesteśmy międzynarodowym kolektywem wszelkiego rodzaju ludzi złączonych wspólną ideą, jaką jest uczynienie świata lepszym, bezpieczniejszym miejscem, gdzie ludzie żyją we wzajemnym poszanowaniu cudzej wolności i Praw Człowieka. Jesteśmy znani między innymi z walki z Kościołem Scjentologicznym, który oszukuje, szantażuje i wykorzystuje ludzi, rozdziela rodziny, nęka krytyków i prześladuje, a czasami nawet morduje tych członków swojego Kościoła, którzy chcą z niego odejść lub nie stać ich już na przeznaczanie setek tysięcy dolarów na zbawianie duszy. Walczymy i będziemy walczyć z każdym ugrupowaniem religijnym łamiącym Uniwersalne Prawa Człowieka w jakikolwiek sposób.
    Słyszeliśmy o zakazie wypowiadania się w mediach nałożonym przez Was na księdza Adama Bonieckiego. Jest to karygodne pogwałcenie jego Praw Człowieka, do których należy też wolność słowa. Jako ruch walczący z sektami łamiącymi ludzkie prawa nie możemy zgodzić się na takie zbrodnicze działania, dlatego też jesteśmy zmuszeni poprosić Was o zniesienie tego zakazu. Dajemy Wam na to tydzień. Jeżeli do upłynięcia tego terminu nie zwrócicie honoru księdzu Adamowi Bonieckiemu, znosząc nałożony nań zakaz i zamieszczając w mediach publiczne przeprosiny wobec jego osoby, będziemy zmuszeni podjąć pewne działania mające na celu uświadomienie Wam tego błędu. Mamy nadzieję, że podejmiecie mądrą decyzję. Z poważaniem,

Anonymous.

Jesteśmy Anonimowi
    Jesteśmy Legionem
    Nie zapominamy
    Nie wybaczamy
    Spodziewajcie się nas. "
    Czekam na wprowadzenie poprawek :)
  26. Anonymous Member

swoją drogą dopiszę jeszcze do kolejnych tysiąca wiadomości żeby jakoś to równo było ;]
  27. Świetne :) Jedynie z

usunąłbym "religijnym", ponieważ Anonimowi walczą i będą walczyć z każdym ugrupowaniem które łamie uniwersalne Prawa Człowieka. Nie tylko z ugrupowaniami religijnymi.
  28. Anonymous Member

jest to treść jaką napisał Albino, miały być wprowadzone jakieś poprawki więc na nie czekam ;]
  29. Anonymous Member

30. Anonymous Member

Też właśnie to znalazłem,
    jak do tej pory z 2giego konta poleciało 809 wiadomości (zrobiłem sobie krótką przerwę )
  31. Czyli do 3.000 zostało tylko ok. 60 maili :)
  32. Anonymous Member

Co daje 1107 kolejnych wiadomości, kończymy czy nakurwiamy spamem dalej ? :)
  33. ch0m1kX Member

Ja jadę dalej, ale ciągle zacina mi się ten program
  34. Anonymous Member

mi też się przycina co około 100 wiadomości dlatego wysyłam po 50 wiadomości (wychodzi szybciej )
  35. Anonymous Member

A więc teraz spamuję do czasu aż znów nie dostanę wiadomości takiej jak za pierwszym razem ;)
  36. ch0m1kX Member

Ode mnie poszło 2000, gdyby się nie psuło poszło by o wiele wiele więcej :(.
  37. Anonymous Member

sam łącznie wysłałem 3037 wiadomości, myślę że akcja się udała i możemy ją z powodzeniem zakończyć, jakie są Wasze wyniki ? :)
  38. Anonymous Member

Daje nam to ponad 6000 wiadomości jeszcze raz gratuluję :)
  39. Gej_Folks Member

Noż jak zwykle musze śię spóźnić! Już odpalam i dołączam do Was ;-)

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins