Customize

OpMailStorm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by Anonymous, Dec 15, 2011.

1. Anon2k11 Member

2. RainbowSix Member

Spoko, wychodzi na to, że dziś wystarczy potrafić obsługiwać email, żeby być hakerem :D Haczyk złapali, teraz siedzę i czekam, kiedy zrozumieją, co za bzdurę powtarzają :D

Z innej baczki: hakerowi nie wolno "normalnie" obsługiwać skrzynki pocztowej? ;D

Z jeszcze innej becczki: wrzuciłam w poprzednim poście link trochę pytająco, what's next. Bronimy księdza wbrew woli, olewamy, czy po prostu for teh lulz karawana jedzie dalej? Niby zaraz wychodzę i biorę kompa do knajpy pracować, ale, jak coś to wypada wrócić na wieczór XD
  3. Anonymous Member

Potrzeba nam osoby chętnej do sklejenia jakiegoś oświadczania w Ivonie i kogoś z kamerką kto mógł by posiedzieć w masce, ja odpadam mam gości i zapewne szybko sobie nie pójdą ;x
  4. Zekdarrath Member

Powiem mamie że jestem pro hakierem, bo umiem posługiwać się pocztą elektroniczną.

"Taktyka zastosowana wobec polskich zakonników jest dobrze znana specom od sieciowych zabezpieczeń"

hehe, ale z nas hakiery, crakiery i w ogóle, co nie?

No nie ma co, śmieszne, ale jak ktoś powiedział, bodajże Albino Black - Zostawmy to, "hakerzy" są fajni, ludzie nas chcą
  5. Anonymous Member

Jak zauważyła RainbowSix, powstaje bardzo ważne pytanie: co robić dalej, skoro sam Boniecki nie jest zachwycony taką formą wsparcia?
  6. Anonymous Member

Ja proponuję kontynuować operację, ale musimy nawiązać dialog z ZKM i z TVP Info. Z ZKM dlatego, że drogą pokojową możemy więcej zdziałać niż spamem, a z TVP Info, bo to od niego zaczęło się (chyba) nazywanie nas hakerami. Znaczy, niech nas sobie nazywają jak chcą, ale trzeba jakoś powiedzieć światu, czy też raczej Polsce (wątpię, aby za granicą ktoś usłyszał o takiej błahej sprawie), że nie mamy złych zamiarów i że szukamy porozumienia. Zwłaszcza zdenerwował mnie cytat z mojego posta w którymśtam serwisie; moja wypowiedź jest wyrwana z kontekstu i wynika z niej, że jestem plującym nienawiścią terrorystą, który chce karać ZKM. Owszem, chcę ZKM ukarać, ale nie chcę robić nic, co może komukolwiek w jakikolwiek sposób zaszkodzić. Tego tam o dziwo nie napisali.
  7. Anonymous Member

Więc może zamiast spamować im maila poczekamy aż dostaną list, poczekamy na odpowiedź (jakąkolwiek) i dogadamy się przez maila którego spamujemy ?
  8. Anonymous Member

No i trzeba napisać do TVP Info, że za atak na stronę Natanka być może odpowiadają Anonymous, ale nie ten odłam, w którym akurat jesteśmy, znaczy, nie Anoni z polskiego WWP.

Szlag, ludzie nigdy nie zrozumieją specyfiki tego ruchu...
  9. Anonymous Member

Trzeba wybrać przedstawiciela. Mnie nie wybierajcie, bo jak zacznę coś pisać "oficjalnie" to wyjdzie straszna bufonada :) Na tamten list nie możemy liczyć, pewnie go usunęli razem ze spamem. Trzeba wysłać jeszcze jeden, ale nie taki, jak był wcześniej, tylko zwykła krótka wiadomość z propozycją pertraktacji :) Z TVP Info też tak samo by się zrobiło. Co myślicie?
  10. Zekdarrath Member

Jasne, dobry pomyśł
  11. Anonymous Member

Chociaż jeśli chcemy pogadać z ZKM, musimy ogłosić zawieszenie broni. Niech tamten "atak" będzie dla nich małym przykładem tego, co możemy zrobić. Oczywiście nie zamierzamy ich szantażować, lecz skłonić ich do przemyślenia sprawy. Jeśli będą uparcie trzymać się swojej decyzji, wtedy znowu ich zaspamujemy. Ale na razie trzeba zamienić rozwiązania siłowe na argumenty.
  12. Zekdarrath Member

Nieee dzięki, nie gustuje
  13. Anonymous Member

Ewentualnie mały edit video :)
  14. Przeniosłem posty związane z filmem do tematu "film dla mediów"

@edit

Sorry że ten się nie załapał -,-
  15. Anonymous Member

16. wolf_spirit Member

Czy jest jeszcze taka opcja, że #Op się powtórzy?
  17. RainbowSix Member

A tego to nie wiedzą nawet najstarsi w wiosce.

A srsly: RTFRoF (read the fuckin rest of forums).
  18. insidious999 Member

50 tysięcy tematów dotyczących OpMailStorm i księdza Adama Bonieckiego ;) Może pora zrobić z tym porządek i wrzucić wszystko do jednej kupy? Bo potem rzeczywiście użytkownicy mogą się gubić.
  19. Anonymous Member

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins