Customize

OpMailStorm

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by Anonymous, Dec 27, 2011.

1. Anonymous Member

Swoją drogą gość który ma kontakt w TVP info mógł by dać im cynk że znów zaczęliśmy akcje, jeśli będzie trzeba to przygotuję pliki w ivonie aby podesłać im zamiast rozmowy telefonicznej.
  2. Anonimowy Member

Załóż jakiś testowy e-mail, zaspamuj go tym sposobem i sprawdź ile maili doszło.
  3. IMarcin Member

a sory nie zauważyłem. jednak nie widzę w tym sensu bo im tą złotówkę wyśle kilka tys osób i wtedy dopiero będą zadowoleni.
  4. Gej_Folks Member

Pssst - niektórzy mają abonament i/lub zamrożoną gotówkę na koncie komórkowym, której nie sa w stanie przegadać i wydzwonić. Wtedy fajnie jest się pozbyć tych zbędnych złotówków, które inaczej i tak by przepadły niż oszczędzić 40-60%, ale wydać pieniądze które sobie mogą leżeć na koncie bankowym ile chcą i być wydane na co chcą.

P.S. Jak jest opcja opłacania sms'em, to mogę zainwestować w jakiś serwer xD
    • Like Like x 1
  5. Anonymous Member

Odebrane (1 395) Po jednej sesji (bomber ustawiony na 2 tysiące maili jedno razowo)

PS. Teraz zauważyłem że przy usuwaniu tego spamu maile są cały czas dosyłane.
  6. Zazwyczaj blokuje po 800 mailach a teraz to ledwo do 300 mi dobija -,-
  7. Anonymous Member

8. anon_white Member

Ja mam kontakt z ludźmi w TVP Info. Jeśli nikt inny się do tego nie zobliguje to mogę wysłać...
  9. Anonymous Member

Ale to już zostało wysłane :p
  10. anon_white Member

Ta wiadomość wskazuje na coś innego. Nią się sugerowałem, a potem nie było żadnego odzewu dotyczącego tego posta. Sorki, ale wydedukowałem, że jeszcze nie zostało wysłane nic
  11. Kurwa dlaczego nie mogłeś użyć normalnego głosu Jacusia terrorysty który wolą wszyscy (przypominam poprzednią ankiete 10 głosów do 2 głosów) Teraz to wyszło komicznie i tak że aż nie chce się słuchać.

Dodatkowo nikomu nie będzię się chciało słuuchaaać dlaategoo żeee on móóóówiii w chuuuj wooolno i dziiiwnieeee intooonuuujeeee.
  12. Anonymous Member

Ja i tak bojkotuję te filmiki i wypieram się ich, bo Jacuś-terrorysta jest tak w chuj niewyraźny, że prędzej mój pies zacznie grać na skrzypcach, niż ja coś z tego popierdolonego bełkotu zrozumiem :confused: Jacuś-Pan-Pedał był 100x lepszy.
  13. RainbowSix Member

Ten jest dobry, cicho. Zamaist rozczulać się nad głosem ogarnijcie, że nadal obrywa nam się za Natanka.
  14. anon_white Member

Tylko, ze nasze stanowisko brzmi dalej, ze z atakiem na strone Natanka nie mielismy nic wspolnego... Ludzie jednak posadzaja nas o to... Chyba juz tego sie nie da ogarnac...
  15. Ale Jacuś terrorysta był nasz ! Nie każdy troll potrafi zrobić takiego jacusia jakiego mieliśmy, a zwykłym nie przekonwertowanym tekstem z ivony każdy może manipulować i podszywać się pod nas. Każdy dziecior z karachanu może zrobić pierdolony filmik z ivoną. Ja rozumiem że Ci się podoba i chcesz takiego ale podoba się on (bazując na wynikach ankiety) TYLKO tobie i chomikowi. Nie chodzi mi tu o to czy ładnie brzmi (bo w tej sprawie mam wyjebane) chodzi o to, że jak już wybieramy ten rodzaj lektora czytającego to nie zmieniajmy nagle na inny prosty do podrobienia i zmodyfikowania przez osoby trzecie (trolle z karachanu) Zmieńcie kurwa w końcu pana Luubieee-dziiwinieee-intoaoaonować na Nasz powszechnie używany lektor wybierany i uznawany przez większość a równocześnie trudniejszy do podrobienia.
  16. Anonymous Member

Może i jest trudny do podrobienia, ale jest też w chuj trudny do zrozumienia :p Nie chodzi o to, że jacuś-pedał mi się podoba - chodzi o to, że jest WYRAŹNY. Znajdź jakiś inny, niekoniecznie jacuś-pedał, ale żeby był wyraźny i żeby nie kojarzył mi się z Al-Kaidą (czego też wolałbym unikać), to będę miał wyjebane, skąd jest ten głos.
  17. Co do tego że jest w chuj trudny do zrozumienia zgadza się tylko jedna osoba a co do walorów terrorysty zgadza się 9 osób, więc to jest żaden argument. Czekam na odp.
  18. Gej_Folks Member

Może konsensusem byłby pan jacuś terrorysta z dodanymi napisami? wiele filmików od Anonymous to przewijające sie napisy na jakimś tle odczytywane przez lektora (bądź nie). Dzięki temu zrozumie się wszystko i jakiś czynnik osobowy w postaci głosu też będzie.
    • Like Like x 3
  19. insidious999 Member

Chujowe to video i ten tekst. Przy lektorze można zasnąć a tekst jakiś taki prosty... no ale nie będę się czepiał. Co do głosu to ja jakoś nie mam problemu ze zrozumieniem.
  20. RainbowSix Member

Bo to ma być proste i trafić do ludzi, żeby zrozumieli. Chce Wam się słuchać dłuższych? Mnie nie. Pacjent ma odsłuchać, przeczytać, czy co tam jeszcze, po czym zakodować sobie w swojej pustej pale to, co chcieliśmy przekazać.
    • Like Like x 1
  21. Anonymous Member

Właśnie zaczynam robić 2gą wersję filmu "Jacka Terrorystę zrobię w "naszej" wersji" lecz oczyszczę go ze wszelkich pierdów itp które utrudniają jego zrozumienie :)
    • Like Like x 1
  22. Anonymous Member

video mam gotowe teraz dodam napisy aby było do filmu (robota dość męcząca ;/)

@Edit
    Napisów nie będzie, wygląda to okropnie a lektor jest nawet do zrozumienia {uploaduję}
    • Like Like x 3
  23. Anonymous Member

• Like Like x 1
  24. A może napisy przesuwające się z boku :) Wtedy nie będzie wyglądać źle a wszyscy wszystko zrozumieją.
  25. IMarcin Member

filmik fajny
  26. insidious999 Member

Jest ok tylko trudno zrozumieć niektóre zwroty. Trzeba być skoncentrowanym. Ja też zrobiłem wcześniej krótki filmik z dosyć ostrą treścią kierowany prosto do Marianów. Może się przyda a jak nie do śmietnik ;)
  27. Anonymous Member

Tekst dobry, głos też do zrozumienia tylko przy końcówce ucięło Ci "spodziewajcie się nas"
  28. anon_white Member

Rzeczywiście słowa ostre, aczkolwiek prawdziwe... Popraw tylko ostatnie słowa... :D
  29. insidious999 Member

No zjadło mi końcówkę. Musiałem przyciąć w złym miejscu. Jutro to ogarnę.
  30. Nobodyxq Member

Akcja już zamknięta czy jeszcze można wysyłać ? Nie jestem na bierząco z tematem tego konfliktu, a na forum jestem nowy.
  31. Zekdarrath Member

32. Anonymous Member

Na razie mamy ważniejszy problem, bo dotykający wszystkich, a nie jednej osoby

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins