Customize

#OpMask

Discussion in 'Polska' started by anon_free, Apr 24, 2012.

1. Anonymous Member

Modek, zamykasz?
  2. Anonymous Member

Nie ma powodu by zamykać.
    1. Nie planowano tutaj stricte nielegalnych akcji - nikt nie proponował ataków hakerskich, niszczenia mienia prywatnego/publicznego ani nic z tych rzeczy
    2. Akcja nie dojdzie do skutku
    3. Powstał kolejny ciekawy troll thread. Nauczyłem się ich nie zamykać, bo ostatecznie 90% polskiego subforum musiałbym zamknąć za trolling :p Poza tym fajnie jest czasem potrolololololować.
  3. anon_free Member

no ma ale takie cos bylo by szczytem...
  4. Anonymous Member

Tusk, jak znam życie, powiedziałby publicznie, że zrozumiał nasz przekaz, podziękowałby nam za nasz wkład w demokrację i dalej robił swoje.
  5. anon_free Member

Albino czemu nie dojdzie do skutku moze dojsc. Jak zdobede kase i zoriebtuje sie gdzie tusk mieszka ti moze zrobie. PS sorry A bledy ale pisanie na 3calowej klawiarurce i do tego wolnej latwe nie jeat... ;-)
  6. Gromowładny Member

7. anon_free Member

Ja pierdole jakie nekabie... Jakby ktos do Ciebie wyslal jednamaske z listem od Anonow to uznalbys to za nekanie? Sorry aletu sie ni rozumiemy.
  8. Gromowładny Member

Jateż takbę dę pisał. Dużoo sóbtor obi, tojestt o nebknie.
    • Like Like x 1
  9. Zak McKracken Member

FailureSometimesYouDontHaveAnExcuse.jpg
    • Like Like x 1
  10. anon_free Member

@patrz post #45 PS... Ale dobra, postaram sie pisac poprawnie. Tylko o polskie znaki sie nie czepiaj bo mam angielski ROM w telefonie. Wiec o co chodzilo Ci z tym nekaniem?
  11. SandThe Member

C'mon chyba nie wziąłeś tego na poważnie, odciski palców w polsce? ...please
    Po drugie jakie znowu nękanie... wysłanie pojedyńczej maski to nic złego o ile nie będzie na niej żadnej groźby.
    W końcu każdemu może się adres pomylić.
  12. anon_free Member

hehe no adres mi sie pomylil panie premierze. Ta maska tez nie wiem jak sie tu znalazla... Dzielo szatana czy TVN?
  13. to moze podam swoj adres i prosze o nadsylanie masek do mnie, potem je chetnie rozdam bliskim, znajomym i ludziom zainteresowanym tematem i narescie jakies akcje w realu wypala...ale moze jest szansa ze tusk do nas dolaczy i przejdzie transformacje niczym Evey Hammond...
    tak na serio to nie widze sensu zastraszania rzadu, bo nie da sie zwalczac ognia ogniem -zastraszanie nie moze byc odpowiedzia na zastraszanie, musimy wyjsc poza schemat i osmieszyc lub zingnorowac wladze a nie probowac takimi samymi metoda ja zwlaczas, to ja tylko umocni i jej odpowiedzia bedzie wiecej zastraszania Nie możemy rozwiązywać problemów używając takiego samego schematu myślowego, jakim posługiwaliśmy się w trakcie ich pojawienia się. - einstein
    • Like Like x 4
  14. anon_free Member

Dzisiaj 25 kwietnia w Krakowie demonstracja!
  15. Anonymous Member

16. hauser Member

Czyli rozumiem, że to jednorazowa operacja? Nie chcesz jej ponawiać co jakiś czas? Myślałem raczej o akcji gdzie "pan" Tusk odbiera dziennie powiedzmy setkę naszych ulotek powiedzmy w każdy piątek. Zgodnie z tym co organizowaliście FuckGovFriday. Jak każdy wyśle mu coś dowolnego dnia będzie to kiepskie wykonanie, tak uważam. Zero zgrania, a to dobrze nie świadczy.

Zajebiste podejście kurwa...

IRC/PM? Bo chyba nie tutaj? :)
  17. AnonLabel Member

Jedno pytanie - co to da?
    • Like Like x 1
  18. OldAnon Member

Jeśli są osoby, które pragną obdarowywać Tuska prezentami - to ich wola.
    • Like Like x 2
  19. Svobodny Moderator

Również zastanawiam sie jaki to ma cel oprócz utraty kilkudziesięciu złotych?
    • Like Like x 2
  20. anon_free Member

Proponuje zrobic to przed jakas powazniejsza akcja. Takie ostrzezenie. Tusk potraktuje to jako glupia zabawe a my tymczasem zoranizujemy cos powazniejszego to zrozumie ze nas trzeba na powaznie brac.
  21. SandThe Member

Ostrzeżenie? Zagrozicie mu że wyślecie mu więcej darmowych masek ? A nie możecie np. mi zagrozić? Chętnie przyjme darmowe maski, 40 zł na ulicy nie leży.
    • Like Like x 3
  22. Svobodny Moderator

Bo to w sumie jest dosc glupie...
    Dzisiaj wyslemy maski a jutro powysyłamy darmowy sprzęt AGD RTV, tak dla ostrzeżenia. Mysle że nie ma zbytnio sensu kontynuowac tematu, pomysł raczej nie trafiony.
    • Like Like x 3
  23. anon_free Member

No w sumie...
  24. Svobodny Moderator

Nie ma sie co zrażac... przynajmniej cos kombinujesz, może nie w te strone ale zawsze cos...
  25. anon_free Member

Mozemy wyslac podczas protestow i strajkow, zeby Tusk wiedzial ze my ich wspieramy.
  26. Anonymous Member

Prostsza opcja - wydrukowana maska, dostarczona w liście, albo zwyczajnie podrzucona do skrzynki. No i adres czeba mieć.
  27. Anonymous Member

Ja, jak już mówiłem, mam zbyt duży szacunek do GFM aby ją marnować dla Tuska.
  28. anon_free Member

Ale liscik mu mozna podeslac... Wieksza anonimowosc wtedy bo kolo skrzynek pocztowych monitoringu nie ma.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins