Customize

OpNoFuckingHacking

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Jan 24, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mr Tech Member

Mój Boże... Anonki proszę zamknijcie ten temat bo toz jest istny spam... :) P.S. O Acta dowiesz sie sporo w Google i w serwisie Yt... Załóż inny dział to chętnie odpowiem na pytania :)

Edit: odpowiadałem na wiadomość innego usera stad dubble post... :)
  2. Anonymous Member

zenada
    robcie jakas weryfikacje przed mozliwoscia rejestracji na forum bo to co tu czytam to jest zenada
    wiekszosc dzieci w ogole nie rozumie idei anonymous... juz o pierdoleniu glupot nie mowie
    zreszta kurwa skoro na tym forum jest zakaz mowienia o przedszkolnych pseudo atakach to kurwa na huj jakis debil zaklada temat bo musi zaplacic pare zlotych bo nie przeczytal regulaminu kurwa
  3. IMarcin Member

• Like Like x 1
  4. Mr Tech Member

Kurwa.... Pisze sie "chuj" bo mnie cos pierdolnie... I proszę precyzuj wypowiedzi jak już kogoś obrazasz...
    @up I fucking like You men... :)
    @down ale to już jest spam ;)
  5. IMarcin Member

UP
    hahaha razem zwalczymy dysortografie na tym forum
  6. RainbowSix Member

#OpAnalfabeci start.
    • Like Like x 4
  7. IMarcin Member

dobra tylko załóż temat bo ja z zasady nie zakładam. Mamy już 3 członków. Dołączcie się wyplenimy to plugastwo
  8. Reddread Member

nie Macie szans.Ja na swoją dysortografie mam kwity:D
  9. IMarcin Member

Wiesz co sobie możesz tymi kwitami???
    Jeszcze kilkanaście lat temu kwitów nie było i ludzie dawali sobie radę. Jak ktoś nie umie pisać to znaczy że nie umie pisać. Tak samo z zabójstwem jak ktoś kogoś zabił to znaczy że jest mordercą i moim zdaniem depresja czy choroba tego nie usprawiedliwia.
  10. Reddread Member

Kilkanaście lat temu były,bo mam od połowy lat 90.
  11. alexx Member

Dołączam się do #OpAnalfabeci
    Oczywiście jeśli mogę :)
  12. IMarcin Member

dobra dobra nie czepiaj się kiedyś musiało ich nie być :p
  13. RainbowSix Member

Kiedyś to się nazywało "parszywy leń co się mowy polskiej nie nauczył". Dziś dysortografia. Znak czasów, jak z ADHD ;)
  14. mefistotelles Member

Pozwolę sobie zacytować...

I dołożę swoje . Najmocniej mogę przeprosić jedynie za moje odczucia które idealnie pokrywają się z w/opisanym.

Dobry wieczór...
    Piszę jako że jestem osobą nową i nie wiele mam tutaj do gadania lecz...

Nie wiedzieć dlaczego chciałem wspierać działania anonimowych ze względu na wartości a może ich całkowity brak jakie posiadamy. Po wprowadzeniu paktu ACTA boję się nawrócenia czasów prawie że postkomunistycznych mało tego czasów w których każdy nasz wybryk przez sieć będzie spostrzegany jako atak bądz też błędne zachowanie a co za tym idzie... Kominiarze w domu o 6 rano.
    Takie fakty ale nie do tego zmierzam.
    Ze względu na moje posunięcie aby wspierać ideologię postanowiłem się dołączyć do globalnego protestu lecz....
    Po przeczytaniu forum i w ostatnich czasach po akcjach any pojawiło się tu wielu "zwolenników dzieci neostrady" moje pytanie w tym kierunku jest takie...
    Czy naprawdę to tak wygląda jak wygląda??
    Czy proces rekrutacji bądz weryfikacji takich sytuacji jest wogóle brany pod uwagę??
    Nie mogę wyobraźić sobie manifestacji any a w niej 12 -15 latków przepraszam po prostu nie mogę.
    I dodatkowo jeszcze sytuacja prawie że z otwartym i czytalnym forum dla wszystkich???
    Łał pomyślał jeden z drugim zapiszę się do ANY i pochwalę kumplom w klasie.
    Nie mogę tego naprawdę pojąć.
    W Stanach jak widzę działania to są ludzie którzy się ze sobą jakoś zgrywają pod wieloma względami.
    A tu na forum ... no cóż wiele do życzenia.
    Nie ukrywam również że, zarejestrowałem się tutaj po to aby napisać ten list, jak dalej będzie nie wiem póki co ... ideologia upada.
    Przepraszam najmocniej za wystosowany list lecz naprawdę chcę wspierać ideologię wolności a nie szerzenia propagandy "scrackowanej neostrady".
    Pozdrawiam.
    • Like Like x 2
  15. m4573r Member

Primo: "Niewiele", a nie "nie wiele".
    Secundo: Nie przepraszaj za swoje odczucia.

Bzdura. Wartości posiadamy, i to jeszcze jakie! Gorzej z zasadami.

Tak. Tak to wygląda. Nalazło dzieci neostrady i teraz muszą się wykruszyć.

Rekrutacji? Nie ma czegoś takiego jak rekrutacja. Anonimowym może zostać każdy, jeśli przyjdzie mu taka ochota.

To nie wyobrażaj sobie. Takich mama i tak z domu nie wypuści, więc nie ma się czym martwić.

A czemu niby nie? Gdyby wprowadzić ograniczenia, to zaraz pojawiłyby się głosy, że coś tu w tajemnicy spiskujemy i znowu chcemy zaatakować jakiś serwer. Z resztą, jeśli masz coś krępującego do powiedzenia (i nie związanego z hackowaniem czegokolwiek), to masz do tego guzik "Reply Anonymously".

A Ty za gnoja nie chciałeś zostać strażakiem? No, niektórzy chcieli zostać policjantami, inni lekarzami, a ja akurat strażakiem. Teraz na topie są Anonimowi, więc gnoje chcą zostać Anonimowymi, ale to zupełnie normalne, że dzieci mają takie marzenia. Nie można ich też winić, że chcą je realizować.

Bardzo byłbym rad, gdyby obecność Twojej osoby na forum podniosła poziom. Dyskutuj i organizuj. Jak będzie to miało przysłowiowe "ręce i nogi", to na pewno za Tobą pójdę.

Znowu przepraszasz. Za co, do jasnej cholery? Za to, że masz swoje zdanie?
    Ideologia nie upada, bo idea jest nieśmiertelna, a forum jest jedynie narzędziem.
    Przyłącz się do OpACTA i OpPaperStorm i wspieraj wolność zamiast ideologii wolności.
    • Like Like x 1
  16. ShockCat Member

mam wyjebane...
  17. Bezem Member

Zmieniłeś moje życie tą wypowiedzią.
  18. EYESopen Member

Zmienie troche temat .... Czy wiadomo cos juz o tym jak bedzie przebiegalo cale te wtlaczanie "ACTA" w system .... Poki co zostala podpisana ale wymagane sa jeszcze jakies debaty unijne czy cos w tym stylu .... moze bezposrednio postowac do UE o sprzeciwie ( jakies petycje ?) ??.
    Tak byc nie powinno skoro rzad nawet nie szanuje Konstytucji ( bo to ze obywateli nie to wiadomo) to naprawde przegieli wszelkie mozliwe paly !
  19. Bezem Member

Ja myślę, że ACTA nie przejdzie jednak.
  20. m4573r Member

Nie kracz, bo wykraczesz.
  21. Bezem Member

Przepraszam :<
  22. Zekdarrath Member

Widzisz M4 jak mu teraz smutno? Jaką mu przykrość zrobiłeś? : (
  23. m4573r Member

Pikuś. A jak mu będzie smutno, jak się okaże, że wykrakał! ;)
    • Like Like x 1
  24. RainbowSix Member

Już jeden mądry na tym forum rozmawiał z kolegą i był przekonany, że nikt niczego podpisywać nie będzie. Dobrze, że bawicie się w hakjerów, bo wróżki z was wyjątkowo marne :D
    • Like Like x 1
  25. Bezem Member

Dlatego napisałem, że myślę tak. Nigdzie nie napisałem "na pewno"
  26. m4573r Member

Zawsze podejrzewałem, że coś jest nie tak z moją kryształową kulą ;)
  27. WalkerPL Member

W związku z dyskusją chciałam się wypowiedzieć. Jak sami dobrze wiecie, Anonimowym może zostać każdy kto chce. Ale czytając wasze wypowiedzi stwierdziłam że każdego 12-15 latka uważacie za dziecko neo które chce zostać "Pr0 HaXxeR1!1!".
    Otóż to nie prawda. Owszem, większość osób w tym wieku to trole (często nieświadome) spamujące wszystko co się da. Ale nie każdy. Osobiście jestem na WWP bo chcę się dowiedzieć więcej o Anonymous. Chcę poczytać dyskusję, poczytać o protestach, o operacjach. Nie każdy dzieciak tutaj to troll.
    Sami kiedyś mieliscie po te naście lat. Czy było wam fajnie jak ktoś starszy mówił "Spierdalaj gówniarzu bo nie wiesz o co chodzi!"? Jak osoby w tym wieku mają się dowiedzieć o co chodzi jak w sieci jest sterta filmów i informacji które są opatrzone tagiem Anonymous a mają z tym za przeproszeniem gówno wspólnego. Jestem na forum nie z zamiarem spamowania. (nie udzielam się często. Raczej jestem obserwatorem.) Po prostu chcę się dowiedzieć wiecej. Tak wiem, mam YT i google, ale tam roi się od lipnych informacji o "złych hakerach z ameryki". Nie mam zamiaru zostać "Pr0 HaxXeer" i prosić kogoś z was by mi się włamał na konto wroga na "plemionach" czy innych duperelach. Proszę was bardzo, spamerów banujcie itp. ale nie mówicie że każdy 12-15 latek to troll. Niekórzy po prostu chcą się czegoś dowiedzieć, forum przecież jest otwarte dla wszystkich. Domyślam się, że po tej wypowiedzi będą komentarze "kolejny gimnazjalista udowadnia swoje racje" ale ja tylko przedstawiam mój punkt widzienia i mam do tego prawo.
    Pozdrawiam.
  28. RainbowSix Member

Ty masz prawo przedstawiać swoje racje - ja mam prawo się z nimi nie zgadzać. Dla przypomnienia: co się stało na manifie w Kielcach, kiedy do protestujących dołączyły dzieciaki z kilku okolicznych gimnazjów? Poleciały kamienie na prywatne samochody, bo szczeniaki poczuły się strasznie dorosłe i odpowiedzialne.

I tak, też kiedyś miałam 15 lat, starsi koledzy mówili mi, że do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć.
    • Like Like x 1
  29. WalkerPL Member

Owszem, zgadzam się. Ale nie każdy taki jest. Osobiście nie czuję się wcale dorosła, i często to podkreślam. A to, że niektórzy z osób w moim wieku to prostaki i wandale to już ja na to nic nie poradzę.
  30. Bezem Member

Dlatego na forum jest coś takiego jak regulamin. Zapoznając się z nim wiesz co możesz a czego nie.
  31. insidious999 Member

Nie oszukujmy się ale... kto czyta regulaminy na stronkach? Do poznania regulaminu zazwyczaj dochodzi przy pierwszych warnach i banach ;)
  32. Bezem Member

Są podstawy, które obowiązują na każdym forum. Reszty można się domyśleć o ile w głowie oleju trochę jest :)
  33. RainbowSix Member

Nie czytają regów, a potem się tworzą takie cuda wianki jak OpPobieraczek. Lulz.
  34. mefistotelles Member

m4573r - Powiem to w skrócie i to całkiem wymownie ALE URWAŁ!!!!!!!
    Podobało mi się reply na moją wypowiedz. Dziękuje przyjąłem ją do siebie !!! Bez cynizmu!!
  35. Proaktyn Member

@mefistofeles
    Coś czuję że będziemy mieli nowego Anonimowego na stałe ;)
    Wylądowałeś twardo dupą na Naszej Planecie ale zawsze ;)
    Trolli coraz mniej zostały już nieliczne jednostki z tego co widzę więc może i więcej ludzi rzeczowych się przyłączy i będzie chciało pomagać. Do Pana ShockCat - Nie masz nic do powiedzenia to milcz ;) Nie prowokuję, nie trolluję, grzecznie wyrażam moje zdanie ;)
  36. Polak Member

Racja trzeba dać szanse, zbanowanie czy zablokowanie lub cokolwiek innego dużo czasu nie kosztuje a słowa ranią.
    To jest moje zdanie, Walker pozdrawiam serdecznie.
  37. Yogoro Member

Na forum padło kilka tematów, które przeżyły z waszego dokarmiania jakiś tam czas i zdechły (oczywistą sprawą było, że w ogóle się takie pojawią). Teraz mamy poważniejszy problem. Co zrobić z tymi jakże skrzywdzonymi osobami, które zajmują 3/4 postów na forum pierdoleniem, udowadnianiem że są lepsi od nastoletnich hakerów (-są, ale tylko w gadaniu).
    Tylko wy ich tu zatrzymujecie. Oni to tylko zło konieczne, statyści. Więcej śmiechu jest z was niż powodów waszych nudnych prowokacji
  38. mefistotelles Member

Dobra właśnie w sumie to i racja jest w każdym wieku czy to 5-10-15-30-50 zdażają się przypadki gdzie są osoby nie zasługujące na splunięcie a co dopiero jakiekolwiek słowo do ów takiego osobnika, wiem że można byłoby powiedzieć iż, część z tych "EMO KIDS" może zostać politykami , księdzami etc etc ale to nie znaczy że moda na any zapanowała i tylko czekać jak jakiś wspaniałomyślny producent np. odzieży stwierdzi że Any to jego znak towarowy i zacznie produkcje ciuchów dla młodzieży . Moda ANy!! były Emo Były Neo teraz ANy. ahhhh ... w sumie to nie powinniśmy się spierać w tym temacie. Nie nam to jest oceniać - amin pomóż :)))))
    • Like Like x 1
  39. NoXX Member

Teraz jest jakaś nowa subkultura, jak oni mają...? hipster. Niedługo zaczną nosić maski Guya Fawkesa, do okularów-zerówek.
  40. RainbowSix Member

Księżmi chyba? :D:D:D

Proszę ja ciebie, oto i ANA:

image.php.png

Fotka z serii Thinspiration spotykanych na blogach popierających ruch Pro-Ana i uważających anoreksję za styl życia. Chyba przedobrzyłeś z tym skrótem :p

(musiałam wyjaśnić, jakby znowu ktoś nie załapał:p)
    • Like Like x 1
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins