Customize

#OpSayNoPedo

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Apr 24, 2012.

1. Anonymous Member

A pomyślałeś o tym, że administratorzy lub użytkownicy lolity zechcą się zemścić? I że oni nie mają oporów przed wykonywaniem nielegalnych działań? Że wystarczy wpisać w google "#opsaynopedo", jak sugerował obrazek umieszczany przez was wczoraj na lolicie, żeby tu trafić?
  2. Anonymous Member

Masz rację, jestem ignorantem, bo w przeciwieństwie do niektórych nigdy nie zaglądałem na lolitę.

Nie chodzi nawet o to, że akcja jest żałosna i bezproduktywna, ale o to, że może ściągnąć kłopoty na WWP.
  3. Anonymous Member

Sam wymyśl.
    To dlaczego do jasnej cholerci nie planujesz ich teraz, skoro byłeś w stanie to teraz już nie jesteś?
    Btw wyczuwam wspomnienia o pradawnej wielkiej oldfagowskiej mocy =o
    Uwierz na słowo. Zrzygałem się. Nie w 5 sekund po, tylko trochę później.

Nie odbierz mojej odpowiedzi jako ataku na siebie (może wyszła mi trochę agresywnie, ale nie celowo), jesteś człek rozsądny, więc wiem, że tak nie zrobisz ;) po prostu wymieniam z tobą poglądy. Et voila.
    • Like Like x 1
  4. Anonymous Member

Ale widzisz... w przeciwieństwie do loliciarzy, my możemy - jeżeli będą ewentualnie mścić się w sposób nielegalny - pójść z tym na policję. Oni nie.
  5. Anonymous Member

Ja wymyśliłem kiedyś coś takiego: żeby zrobić archiwum sfx które podczas rozpakowywania wysyłało też do policji e-mail, że ten użytkownik jest pedofilem :p
    Zaspamują WWP zdięciami pedofilskimi :D
    Kiluj też było nielegalne ale w dobrym celu.
  6. Anonymous Member

Jeśli będziemy coś nielegalnego planować to przeniesiemy się na IRC-a
  7. Anonymous Member

Jeśli akcja nie ma dalszego sensu to (bo Lolita i tak odrzuca nasze zdięcia a DDoSa nie możemy zrobić) nie widze powodów aby ją kontynuować.
    Temat chyba się nadaje do zamknięcia
  8. anon_free Member

Albino aktualizacja skryptu forum i odpowiednia zapora sieciowa wystarcsy ny ovhronic sie przed SQL i DDOS. PS. Jakzaczna was po IP banowac to zmiencie bramke proxy;)
  9. Cysiek Member

Mam cos w planach ale narazie tego nieupublicznie, tak dla bezpieczenstwa akcji;)
  10. Guziec Member

DoubleFacePalm.jpg
  11. anon_free Member

Albino co tam jest tak obrzydlowego? Wiem ze sama pedofilia jest obrzydliwa ale zeby az wymiotowac?
  12. Anonymous Member

• Like Like x 2
  13. SandThe Member

Tak masz racje, napewno nikt się pod ziemie nie zapadnie. Ale hej, to tylko trolling - nieskuteczny, nie niebezpieczny, ta akcja wyszła w ten sposób głównie przez regulamin tego forum. Nic to nie da, nic to nie zmieni ale wkońcu coś wyszło stricte z tego forum, wkońcu na irc'u można było spotkać więcej niż 5 osób. To też czasem jest ważne.
  14. Anonymous Member

15. Anonymous Member

Co o tym sądzicie? :D
    Mod edit.
  16. ja sadzę że sie administracja wk*rwi i zamknie temat ;)
  17. Anonymous Member

Barney.jpg

Zamykam.
  18. W związku z tym poprosiłem naszą moderacje o otworzenie tego tematu.
    Więc tak, jako że nic nielegalnego planować tutaj nie można to proponuje zrobić coś takiego:
    Pozbierajmy informacje o osobach publicznych, medialnych, różnych autorytetach, księżach itp związanych z lub popierających pedofilię. Skleimy to potem w jakiś obrazek, zrobimy jakieś plakaty, może jakaś prosta stronka www z zebranymi materiałami. Jest ktoś chętny?
    Na start:
    JKM i jego "lekka pedofilia"
  19. Tulku Member

@up Fakt dobry start. Nie zgadzam się z lekką pedofilią JKM bo to bzdura ale...

Ale muszę przyznać że przytacza parę faktów - min. najwięcej pedofili jest w miejscach w których mogą miec kontakt z dziećmi... jak chce ci się pić to nie szukasz wody na pustyni.

Najwięcej szkody dzieciom robi rząd i media którzy wmawiają ich rodzicom bzdety że pedofile to latają z wywieszonymi fajfusami pod przedszkolem (i INDECT te fajfusy wyłapie i zamknie w więźniu). A nie uczą jak o sprawach intymnych rozmawiać z dziećmi oraz zwracać uwagę na ich otoczenie.

[edit] Napisałem to info jedynie po to aby ta informacja poszła dalej - może przeczyta ją ktoś kto ma dziecko albo będzie miał.
  20. robercik1010 Member

Mam wideo z akcji, jakby ktoś chciał to PW me :D

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins