Customize

OpSunDay

Discussion in 'Polska' started by Femme, Feb 5, 2012.

1. Femme Member

Propozycja akcji OpSunDay.
    W każdą niedzielę o godzinie 12:00 zamiast iść do kościoła ;) zbieramy się w Warszawie pod sejmem w celu miłego wspólnego spędzenia czasu ;) Na tyłach sejmu jest zajebisty park z ławeczkami. Idealne miejsce na cotygodniowy piknik ;)
    http://maps.google.com/?ll=52.226511,21.031008&spn=0.002984,0.009634&z=17
    Zabieramy maski, coś do przekąszenia chrupki, paluszki, winko ;) w tekturowych torbach oczywiście ;) Kiedy będzie cieplej to można pograć w karty ;)
    Zasady spotkania: Tylko imiona lub nicki. Żadnych nazwisk. Jeśli co tydzień będzie inne imię to nic nie szkodzi ;)
    Bardzo ważne. Nie zabieramy ze sobą żadnych dokumentów. Tak będzie swobodniej ;)
    Gdyby ktoś pytał w jakiej sprawie protestujemy to żadnych konkretów. Po prostu mówimy
    "Jesteśmy przeciw"
    "Nie pasuje nam. Buntujemy się"
    Po pewnym czasie ludzie się zainteresują co ci ludzie w maskach tam robią, a później już samo ruszy...

Zaczynamy w następną niedzielę. Jak wypali w Wawie, to rozszerzamy OpSunDay na wszystkie miasta w Polsce, a później na cały świat ;) a co ;)
  2. skiter Member

1. W Polsce obowiazuje 'nakaz' posiadania przy sobie dowodu osobiestego.
    2. Jest zimno? ;d

Ale pomysl nie jest zly ;)
    • Like Like x 1
  3. ozyanon Member

Hmm jeść i pić w masce to byłby hardcore:)
  4. Femme Member

Masek wystarczy kilka na pokaz. Nie trzeba, żeby każdy przynosił maskę
  5. Anonymous Member

1.Wytnij
    2.Ubierz i jedz
    5.Profit
    • Like Like x 5
  6. Anonymous Member

No bez masek to super aninimowo. Może zrobimy klub Nieumarlych Poetów na którym będzie czytać poezję w maskach a nazwa #OpSuNDaY żeby było jeszcze bardziej pokemonowo niz Sunday. W taka zimę to z domu ja sie nie ruszam jak nie muszę.
  7. Jak będzie cieplej to mogę się z chęcią przejść, ale teraz to nie mam najmniejszego zamiaru piknikować na mrozie :p
  8. Anonymous Member

Mówisz że jesteś nie pełnoletni a legitymacje zgubiłeś ;x
  9. insidious999 Member

Chyba Wam się nudzi w tej Warszawie co? :p
  10. m4573r Member

No spoko. Wino, kobiety i śpiew - me gusta, ale nie na takim, kuchnia, wypizdowiu. Wyglądałoby to tak, że przyszłoby 10 osób, a po godzinie nie byłoby już nikogo. Nie ma nawet porządnego śniegu, żeby dla rozgrzewki urządzić wojnę na śnieżki albo ulepić Tuska.
    • Like Like x 1
  11. BlackHat Member

Ja bym tam przyjechał na niedzielną herbatkę całą Polskę poto by się napić herbatki ale to jak będzie ciepło :) :)
  12. IMarcin Member

To nie dla mnie... Zresztą piknik przy -20 stopniach
  13. Anonymous Member

Kampania wyborcza na moda trwa, coś dziwnie dziewczynko zależy Ci na pozycji moderatora.
  14. m4573r Member

Oj, czepiasz się. Ma dziewczyna chęci, wyborów na moda raczej nie wygra (sądząc po obecnych wynikach), więc może nie dołujcie jej za bardzo. Niech się weźmie za coś pożytecznego.
  15. BlackHat Member

Za karalucha : P
    • Like Like x 2
  16. Zekdarrath Member

1. Nakaz posiadania dowodu
    2. Jest zdecydowanie za zimno
    3. Mam za daleko, nie mam zamiaru marnować paliwa na przejechanie 400 km na jedną godzinkę
    4. Nie mam zamiaru się spotykać, cenię sobie anonimowość i nie chcę by ktoś mnie widział, i tak samo nie ciągnie mnie zobaczyć twarz m4
    5. Jeżeli będzie to "na cały świat", to pomyśl - jak ktoś mieszka w mniejszym mieście, to nie dość że może tylko on jest anonimowym, a do tego wszyscy go znają i już wiedzą, "O ten Mietek jest Anonymousem, lol!", więc nie warto się pokazać w tak małym mieście.
    6. Nie chce mi się (wybacz)
  17. ch0m1kX Member

Koncepcja fajna ale się tylko w lato (#16, punkt 2), i nie każdy może dotrzeć do wybranego celu. Może być jeśli się to w jakiś sposób udoskonali.
  18. Yogoro Member

Nakaz nakazem, za brak dowodu osobistego nie dostaniesz mandatu. Policja potwierdza wtedy tożsamość "na słowo" przez dyspozytora. Czyli imię, nazwisko, imiona rodziców, adres zamieszkania. W każdym razie posiadanie dowodu byłoby bardziej anonimowe, niż legitymowanie się na głos
  19. ch0m1kX Member

Chwila chwila! Wy tam chcecie burdy robić czy sobie spokojnie porozmawiać?
  20. Krea Member

Policja nie ma co robić, tylko podchodzić do studentów w maskach popijających herbatkę i grających w pokera w parku i legitymować.
  21. Yogoro Member

To rutynowa kontrola i żebyś wiedział, że to norma. Jeśli potem w miejscu, w którym piłeś herbatkę ukradną babci torebkę, to jesteś podejrzanym/świadkiem zajścia. O grze w pokera nie wspomnę ;)
  22. Krea Member

Nie no, nie wydaje mi się, aby policja podchodziła do grupki studentów grających w karty. Gdyby tak do każdego ta rutynowa kontrola się odnosiła, to policji musiałoby być 1/4 narodu :confused: Zwłaszcza, że maski nie są wcale z tak daleka widoczne. Poza tym myślę, że Warszawa to też trochę studenckie miasto i dopóki ci studenci niczego nie demolują, to raczej policja jest przyzwyczajona, że robią coś głupiego typu- chodzą w strojach ze star warsów po ulicy, czy coś. A masek anonów było ostatnio takie nagromadzenie, że znowu tak niezwykle to wyglądać nie będzie.
  23. Yogoro Member

Garść ludzi w maskach pod sejmem, pijąca herbatę i grająca w pokera może budzić niepokój. A wtedy policja ma obowiązek się tym zainteresować. Chciałem tylko powiedzieć, że nie trzeba robić burdy, żeby zostać wylegitymowany, policja ma do tego prawo - czy masz maskę, czy wracasz z pracy, siedzisz na ławce, czy cokolwiek innego robisz.
  24. BlackHat Member

U mnie kontrolują każdego kogo popadnie ps Granie w pokera bez zgłoszenia chyba jest nielegalne :p ?
  25. Yogoro Member

Jeśli nagrodą takiego mtt jest puchar, to już jest nielegalne. Jeśli grasz na zapałki to tym bardziej. Możesz grać na żetony jak wytłumaczysz, że gracze nie zabierają ich do domu.

@down
    Myślałem, że to Ty jesteś ze stolicy. Mówiłem o policji ogólnie w średnich, dużych miastach i nie ma w tym nic ciężkiego, o ile nie masz nic do ukrycia
  26. Krea Member

No skoro jest tak jak mówicie. Powiem Wam, ciężko tam z tą policją w stolicy. One does not simply walk into Warsaw!
  27. BlackHat Member

xD nie tylko tam. mieszkam daleko od stolicy i u mnie jest tak samo.
  28. insidious999 Member

Zajmijcie się czymś normalnym ;) Co to za Op... w 5 osób będziecie grać w karty pod obsikanymi ścianami sejmu popijając herbatkę?
    • Like Like x 1
  29. Krea Member

No u mnie nie, chyba ze siedząc pokrzykujesz "jp" ;)
  30. BlackHat Member

Hymm powiedział bym coś ale zaraz mnie zbesztacie że nie jestem bezstronny :D I pani WIELKIE EGO się jeszcze bardziej obrazi a co lepsze wyrzuci mnie z ruchu (cytuje moje domyślenia z innego tematu) :)
    • Like Like x 1
  31. Anonymous Member

Trzeba znaleźć w stolicy jakieś ultra alternatywne miejsce, znam parę ale i tak, by nas wyprosili z lokalu lub kazali zdjąć maski.
  32. Zekdarrath Member

Krea wybacz, chciałem zalajkować posta BlackHat : (

Op nie wypali tak czy siak
  33. W ten sposób nie, może jak warunki będą bardziej sprzyjające, to coś się zorganizuje, ale raczej w bardziej priv gronie.
  34. m4573r Member

Czemu w bardziej priv gronie? Żeby przyszły 4 osoby, bo 3 nie mogą, a jedna chora? W priv gronie to ja lubię piwo wypić i o fajnych cyckach pogadać, a nie zbierać się pod sejmem czy pajacem prezydenckim.

Wszyscy, anonimowo i z konkretnym postulatem, bo inaczej ciężko będzie odpowiedzieć na pytanie "po co?".
  35. Chodziło mi raczej o inna formę komunikacji, pomiedzy "znanymi" mi użytkownikami
  36. NoXX Member

A ja proponuję zrobić flash moba, lol. O umówionej godzinie wszyscy anoni z forum, gdziekolwiek są, wstają i zakładają maski, po czym recytują "We are anonimous, we are legion... etc" XD
  37. RainbowSix Member

Ja proponuję nie karmić trolla.
  38. Femme Member

@RainbowSix Może wystarczy już tego wylewania jadu na mnie co?
  39. Lilly1989 Member

Flash mob? Ależ proszę bardzo:
  40. Anonymous Member

Bądź anonimowy za wszelką cenę, nie udostępniaj danych, staraj się aby nikt nie dowiedział się kim jesteś. Omawiaj akcje i miejsca spotkania na forum publicznym do którego mam dostęp po 2 minutach. Super ruch. Równie dobrze możecie się nazwać Muminki, jedna nazwa i druga nie ma nic wspólnego z wami. Myślałem że do was dołączę bo się trochę zainteresowałem, ale widzę że na pewno nie tutaj :). Pozdrawiam, miłego protestowania

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins