Customize

OpSunDay

Discussion in 'Polska' started by Femme, Feb 5, 2012.

1. Haha, właśnie o tym mówiłem.
  2. NoXX Member

Nie no z tym flash mobem to był żart, żeby ktoś tego czasem nie wziął na poważnie :D
  3. Chrupki, paluszki, winko, potem zdejmujemy maski, pokazujemy dowodziki, wymieniamy się numerami gg i tworzymy kółko wzajemnej masturbacji. A ukryte w krzakach trolle robią nam fotki. To ja chyba jednak wolę iść do kościoła :)
    • Like Like x 4
  4. Anonymous Member

cała wasza społeczność wwp to porażka, nie dziwie się że albino odchodzi a rainbow nie chce tego wziąć, elo.
  5. BlackHat Member

i feel trolll :D
  6. Femme Member

Przypominam, że jutro zaczynamy OpSunDay. Nie ma że ciepłe kluchy ;)
  7. Themselves01 Member

Nie mieszkam w wawie, za co często żałuję, ale akcja mi się jak najbardziej podoba. Bez niczego tak sobie, coraz częściej, coraz więcej. Coś się wydarzy :)
  8. Anonymous Member

Biały Rycerz here:
    Femme to trollkonto, akcja ma na celu zdobycie zdjęć polskich anonymusów do kolejnych fotoszopek.
    Mogliście się zresztą domyśleć, skoro akcja ma miejsce dzień po ataku spamerskim na forum.
    Nie dziękujcie.
  9. AdromPl Member

Albo to policja która chce wyłapać anonimowych ^^
  10. Krea Member

Tak, bo sobie piszemy na forum na którym nie można popełniać nielegalnych dzialan, takich to tylko łapać i na smierc skazywać.
    • Like Like x 2
  11. Themselves01 Member

Co by mieli na złapaniu nas? Jest nas za dużo. jeśli chcieli by łapać, musieli by mieć za co. To nie Ameryka, że stoisz krzywo a oni Cie zastrzelą bo "stanowiłeś zagrożenie, a wolimy nie ryzykować". Musielibyśmy zrobić coś niezgodnego z prawem, co nie wchodzi w grę. Z tego na sądzę, Pan Tusk, ostatnio za dużo kontaktu ma z Koreą. I jego poczynania mają lekki podtekst panowania podobnego do Korei. (trudno określić mi jaki tam ustrój panuje). Ale to tylko moja opinia. Może być błędna jak każda inna.
  12. I jak, dużo osób przyszło?

To przecież oczywiste, nawet się z tym nie kryła, lansowała się przy wyborach na moda.
  13. insidious999 Member

Yhm Yhm, zamknijcie temat ktoś ;)
  14. Femme Member

Pierwsze OpSunDay zakończyło się sukcesem, a więc kontynuujemy jutro o 12:00.
  15. AnonSeedo Member

A może by tak OpSunDay w innych miastach ?
  16. Femme Member

Wystarczy zaproponować dobre miejsca i możemy zaczynać w innych miastach.
  17. m4573r Member

Po co i dlaczego?

Nie zamykajcie tego tematu. Femme (tak jak inni) ma prawo sobie organizować i pisać co chce (dopóki nie łamie regulaminu), tak samo jak ja i Ty mamy prawo całkowicie to olać. Prosta sprawa: "nie lubisz, to nie jedz". Zamknięcie tego tematu byłoby sugestią, że przeciwnicy tej akcji są równiejsi, niż jej zwolennicy, a przy okazji godzi w wolność wypowiedzi, a także ideologię Anonimowych i WWP.

Z resztą, zamkniesz ten temat, to pojawi się następny.
  18. Hakerek Member

Tylko w Warszawie?
  19. Themselves01 Member

To może Kraków? Kto zaproponuje miejsce, z osób znających to miasto lepiej ode mnie ?:)
  20. Femme Member

21. Femme Member

Kolejne OpSunDay jutro w Warszawie i Krakowie.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins