Customize

Optymistyczna prognoza jesiennych wyborów.

Discussion in 'Polska' started by Gimbusik, Jun 4, 2015.

1. Gimbusik Member

Gdy po kilku latach nieobecności, w czerwcu, zamieściłem tutaj pierwszy post to przeczytało go zaledwie kilkanaście osób. Teraz wejść jest ponad 500.
    WWP ma spory potencjał. Jest b. dobrym miejscem do przekazywania informacji, ale niemożliwym do uzgadniania operacji (szeroko rozumiane względy bezpieczeństwa).
    Z sentymentem wspominam aktywność Tulku, usera wklejającego interesujące linki opatrzone jego opiniami.
    Unikajmy propagandy - piszmy jak jest.
  2. Gimbusik Member

Dokąd prowadzą swoje owieczki: Angela Merkel i Francois Hollande?
    Moim zdaniem - na rzeź.

Liberlewacy rządzący obecnie Unią Europejską, niepomni tragedii ubiegłego wieku, kontynuują schizofreniczną politykę swoich dwudziestowiecznych "mentorów" i nie licząc się z realiami, kreują political fiction.
    Burmistrz Kolonii Henriette Reker nawołuje mieszkańców swojego miasta o dostosowanie się i branie pod uwagę prawa szariatu. Twierdzi, że Niemki same sobie są winne gwałtom dokonywanym na nich przez muzułmanów.
    Skurwienie mainstream-owych mediów jest coraz bardziej widoczne w całej Europie. Filtrują one przekaz przez sito liberlewackiej poprawności.
    Na obawy kilkuletniego francuskiego chłopaczka, dotyczące realnego strachu przed islamskim terrorem, w przekazie medialnym padają słowa uspokojenia: "nie bój się, obronią nas kwiaty i świeczki". Dziecko wyraźnie było zdziwione, ale uspokoiło się widząc zachwycone własną odpowiedzią twarze reportera i tatusia.
  3. Dla mnie to chyba tyle w kwesti tego nagłego napływu i wydarzen związanych z uchodźcami:
  4. Gimbusik Member

Czytam i słucham różne bzdury dotyczące odpowiedzialności za wszelkie "zło". Najczęściej winne są: USA, Rosja, NWO, imperializm, masoneria, religie itd. Tymczasem winna jest wyłącznie taka cecha ludzka, która nie zna granic politycznych i moralnych, czyli - chciwość. Chciwość nigdy nie przełoży się na dobro wspólne. Można łatwo ją zaspokoić gdy społeczeństwa są bezwolne i pozbawione "ducha", gdy są "warzywami" uzależnionymi od kroplówki. Takie społeczeństwa tworzy się w Europie poprzez ubezwłasnowolnione mainstreamowe media.
    Za "zło" odpowiadają konkretne osoby - znani z imienia i nazwiska politycy.
    To nie USA zaprosiły chmary emigrantów do Europy. Zrobiła to kanclera Merkel.

5. "Lewica czy prawica-jeden kierunek"
    Byc moze troche długi dla niektórych ale moim zdaniem naprawde warto obejrzec, a przynajmniej początkową cześć.
  6. Gimbusik Member

Oglądając wczorajszą debatę w Strasburgu przekonałem się, że Schetyna miał rację porównując UE do rodziny. Ja odniosłem wrażenie, iż faktycznie jest to rodzina, ale mafijna. Było widać wyraźny podział na tych co korzystają z koryta i tych co nie są do niego dopuszczani. Jedni i drudzy sprzeczali się o "wartości europejskie", czyli o wyższość cynizmu i bezczelności nad naiwniactwem i głupotą.
    Dla mnie jedyną normalną osobą była tam Beata Szydło.
    Zaskoczyły mnie późniejsze komentarze prezentowane przez Szczujnię24. Podobno debatę wygrała PO i Petru. Ja ich tam nie widziałem.
  7. Gimbusik Member

Na demonstracjach KOD-u mamy przegląd osób, które od kilkudziesięciu lat żyły kosztem większości naszego społeczeństwa, które żerowały na naiwności obywateli i okradały nas nie dając w zamian... nic. Wychodzą na ulice by bronić swojej "demokracji", swoich niczym nie uzasadnionych i kosztownych dla nas przywilejów.
    Resortowi dziadkowie, tatusiowie i dzieci - dla których wystarczyło być aby mieć.
    Resortowe nieuki i beztalencia, które przez dziesięciolecia nie dopuszczały do głosu ludzi najzdolniejszych i twórczych. Teraz protestują przeciwko odchamianiu narodu, gdyż taki proces może odsunąć ich od koryta.
  8. kremix Member

Cześć i czołem po dłuugiej przerwie!
    Nie wiem do jakiego punktu to wszystko zmierza..
    Niemiecka PEGIDA rośnie w siłę, „imigranci” także. Angela dzielnie prowadzi swój naród nad przepaść wojny domowej. Niemcy boją się reagować na rozboje imigrantów w obawie przed oskarżeniami o rasizm (sic!). Gdzie kończy się pojęcie tolerancji? Podczas sylwestrowej zabawy imigrantów w Kolonii, policja nie wiedziała co się dzieje, nie miała na cokolwiek pozwolenia, nie miała środków, posiłków i generalnie rączki też miała związane.
    Natomiast zaledwie kilka dni później, podczas gigantycznego protestu anty-imigracyjnego nawet armatki wodne znaleziono :)
    Może i nie zachowuję obiektywizmu...
    ...niech jednak wiedzą, że (taką mam nadzieję) nasz naród młodych, krnąbrnych Polaków zdusi w zarodku plagę bezprawia, braku honoru i zasad. Jeden gwałt czy morderstwo a wyniesiemy wszystkich co do jednego na widłach i taczkach za granice umiłowanej ojczyzny...
  9. Gimbusik Member

Witaj kremix... miło jest zobaczyć Twój awatar.

Niestety, w Europie rządzi grupa Idiotów, która uważa, że różnorodnością można zarządzać bezkonfliktowo.
    Podobnie jak nie można połączyć wody z oliwą, tak nie da się połączyć doktryny politycznej islamu, opartej na szariacie z prawem obowiązującym w krajach demokratycznych.
    Koszty bezmyślnego eksperymentu, zainicjowanego przez kanclerę, poniosą wszyscy Europejczycy. "Wartości europejskie" będą zastępowane "wartościami islamskimi". Podobno, wszystko to w imię tolerancji, ale w/g mnie... w imię bezdennej głupoty rządzących nami liberlewaków.
  10. a jednak polskie anony zyja jeszcze, rozhulajmy to forum w jak za dawnych czasow;)
  11. Teraz tylko te trumpy i ISIS.. a gdzie freedom? umieram patrzac na ten swiat
  12. podeslijcie adres http strony znajomym ktorzy sa swiadomi w jakim swiecie zyja ;)
  13. kremix Member

Proponuję IRCa w sobotę. Będę siedział od 20:00.
  14. A nie lepiej by było w niedziele? W sobote raczej niewielki odsetek ludzi siedzi przed monitorem chyba ze tylko mi sie tak wydaje aczkolwiek preferował bym jedank niedziele bo w sobote będzie cieżko...
  15. kremix Member

Dobre spostrzeżenie. Niechaj będzie i niedziela.
  16. kremix Member

Ekhmm.. Więc gdzie są wszyscy?
  17. Na ircowe schadzki to tu chyba jeszcze za wczesnie...
  18. kremix Member

To prawda. Jeżeli ktoś nie radzi sobie z wyżej wymienionym linkiem, wbijamy z poziomu TORa pod:

https://webchat.6irc.net/
    channel: #anonpl

Poczekam tu może do północy..

[edit:]

P.S.
    Moi mili, zarezerwowałem dla was caały wieczór, rezygnując z wizji spędzenia tego czasu ze swoją lubą i kilku innych planów..
    Mam nadzieję, że następnym razem nastawicie cholerny budzik w telefonie i nie poczuję się wystawiony tak ajka teraz :**
  19. Lepiej tutaj najpierw potwierdzac swoją obecność zeby potem nie było jak zwykle.
  20. Gimbusik Member

No, dobra. Skoro wszyscy siedzą już u Irka, mogę pozwolić sobie na pewne porównanie.
    Z tym Irkiem to trochę tak jak z tolerancją. Każdy z oświeconych liberlewaków o nią walczy, ale zachowaj Boże... nie z muzułmanami. Tutaj wymagana jest szczególna tolerancja, gdyż jedną z doktryn islamu jest właśnie - hołubiony brak tolerancji.
    Może kiedyś wpadnę do Irka ;)... ale co tam dają?
  21. Gimbusik Member

Żałosny apel trzech senatorów z USA.
    McCain, Durbin i Cordin, kierując się prawdopodobnie wyłącznie własnym dyletanctwem i niewiedzą stwierdzili, że obecny rząd Beaty Szydło psuje wizerunek Polski jako wzorca przemian demokratycznych dla wszystkich innych krajów w regionie.
    Przeciwną opinię wyrażają kraje położone od Bałtyku po Adriatyk twierdząc, że obecna postawa Polski wzmacnia demokrację przywracając podmiotowość tym krajom w Unii Europejskiej.
    Senatorom polecam skuteczny specyfik:
  22. Gimbusik Member

W zabawie w "kwity" okrągłostołowe biorą udział wszyscy, którzy mają do nich dostęp. Opłaca się wszystkim, tutaj nikt nie przegrywa, nawet pomysłodawca.
    Cechą Lecha Wałęsy, jaka, moim zdaniem, umożliwiła mu zrobienie kariery jest niereformowalne prostactwo. Nikt, nigdy nie traktował go poważnie. Był przydatny jako niezbyt mądry katalizator. Kupa ludzi przy nim się upasła, ale tysiąckroć więcej zostało pominiętych.
    Wałęsa pozostanie symbolem Solidarności i historycznych przemian mimo, że lata po 89 roku były okresem wielkiego oszustwa.
    Nie interesują mnie kolejne szafy z "kwitami", one przeznaczone są dla miernot.
    Czekam na poważne zmiany systemowe, obiecane przez PiS i Kukiz'15.
  23. Znów chcecie dyskutować o niczym?
    Owszem polscy anoni żyją,jakoś na przełomie grudnia albo wcześniej...Miałem okazję zapoznać się z osobami którzy nie udzielali się na tym forum ale.. Korzystali z facebooka,niektórzy korzystali ze swoich imion i nazwisk,inni z nicków. Widziałem że,pojawił się też ciekawy pomysł który BYŁ ZREALIZOWANY - całkowicie anonimowe forum w TORze - oczywiście upadło,bo przecież zainteresowanymi byliśmy ja i administrator.

Proponuję jeżeli już chcecie rozmawiać LIVE zamiast IRCA używajmy JID,każdy może założyć a w temacie podać nazwę użytkownika,każda osoba która wpisze tu swój adres JID zostanie dodana do mojej listy znajomych a następnie do konwersacji. Przeinstaluję tylko system i stworzę jakieś konto na dobrym serwerze (osobiście polecam riseup'owe - jak poszukacie dobrze to ktoś oferował ostatnio zaproszenia za free - jedyne co trzeba było zrobić to użyć PGP i wysłać maila)
  24. Gimbusik Member

bb za rok. Zaglądam czasem na portal Piotrka Wielguckiego > kontrowersje net
  25. Podaję dla każdego kto jest zainteresowany:
    fr0z3nsc0rp10n@riseup.net jako JID i mail.
    Najbezpieczniej zrobić sobie bootwalnego pendrive'a z Tailsem i działać na nim. Jeśli ktoś potrzebuje/chce konta na riseup mogę pomóc skombinować kody z zaproszeniami.
    Jeśli chcecie działać to nie ma na co czekać. Kilka pomysłów mam. Mogę nawiązać kontakty z Anonymous Info Army Polska myślę że,jeśli będziemy mieli konkretne cele to pomogą.
    Widzicie jak zajebiście jest w czasach gdy naszym krajem rządzi PIS,wiem że większość z Was na dal tu zagląda,wiem że większość z Was nadal by chciała coś jeszcze zrobić.
    Albino?Numerek?Reszta... Wake UP !
  26. LucznikYT Member

Jednak Polacy jeszcze kombinują :D !!!
  27. Polskie anonymous nie kończy a nawet nie zaczyna się na WWP (Patrzy AIA [Anonymous Info Army] działają na Facebooku/YT/itp.) Z tego co mi wiadomo jest ich około 50 osób w tym ludzie spoza Polski,jednak to w jaki sposób się komunikują troszkę mnie zniechęciło i odszedłem w swoją stronę,działam teraz sam,coś pokrótce kombinuję. WWP do dla większości z nas Matka polskiego Anonymous dlatego kilka osób które tu były wcześniej,wchodzą tu nadal zwykle z sentymentu.
  28. No chętnie bym usłyszał o tych pomysłach bo budowanie jakiegoś super duper zaplecza komunikacyjnego nie ma sensu bez konkretnych koncepcji to oczywiste, baj de wej mail na riseup'ie by mi sie przydał nie ukrywam bo na swojego safe-mail cos nie moge sie narazie dostać a zaczeli tam odstawiać podobne triki zaproszniami i innymi pierdołami jak na riseup.
    AIA to chyba coś od anonymous in poland a to badna kretynów jesli w ogóle to fejsgównowe kółko masturbacyjne jeszcze istnieje. Nie oczekuj czegoś poważnego od ludzi którzy jedynie wlepiają posty na fb...
    Albina, numerki i inne pewnie zaglądaja ale trzeba było z siebie nie robić takiego atencjusza adronix :cool:

PS. Starociota hier
  29. LucznikYT Member

Musimy wyjść na ulice pokazać ludziom że MY jesteśmy i będziemy
  30. Jeśli chodzi o kody to wal na maila albo jid,
    Nie jest to jakieś "super duper" zaplecze komunikacyjne ale jakieś tam jest,to forum i tak na chuj się nadaje skoro sami admini deklarują przekazanie informacji o użytkownikach organom ścigania :)
  31. Sc00rp1on Member

@up nie podszywaj sie podemnie !!!

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins