Customize

OpUkraine

Discussion in 'Polska' started by Lazyorr, Jan 28, 2012.

1. Lazyorr Member

2. m4573r Member

Lepszy Charków niż nic.
  3. Lazyorr Member

4. m4573r Member

Dobra, a na ile ta strona jest bezpieczna, jeśli chodzi o dane osobowe? Nawet https'a nie ma.
  5. Lazyorr Member

6. m4573r Member

Wiesz, niby spoko, ale musimy być wyjątkowo ostrożni w kwestii danych osobowych i ogólnie identyfikacji.
  7. Lazyorr Member

Owszem, aczkolwiek, jeśli rząd by chciał to od chronionych stron wyciągną nasze dane. Poprzez nakaz sądowy - tak sądzę? A co do "hakerów" choć nie wiem po co im nasze dane, to też problemu z tym by nie mieli.
    Dobra, ja w końcu idę spać, już od 22 się za to zabrać nie mogę. Jeśli znasz bezpieczną stronę z petycjami można by tam założyć na nowo petycje "dla Polaków" że tak to ujmę.
  8. Anonymous Member

Ech pewnie najlepiej byłoby wstawić na stronę UEFA, PZPN i odpowiednika ukraińskiego, sam film z opisem jakich bestialstw sie juz dopuścili, ale nie możemy tutaj o tym gadać...
  9. St.Jimmy Member

10. Reddread Member

Chyba tylko UEFA mogłby jakos przycisnąć Ukraine,ale sie do tego nie pali.UEFA nie ma juz karty przetargowej w postaci odebrania EURO.Może gdyby zrobiło sie o tym głosno w mediach,to Platini zrobiłby cos ze względów PR.Problem w tym że musiałoby to być wydarzenie ogólno-europejskie,czego zrobić sie raczej nie da.Poza wszystkim czas na taką akcje był rok temu.
  11. Anonymous Member

Czy ja wiem czy nie da rady, mamy dosyć duże możliwości, szczególnie po rozpowszechnieniu OPukraine pośród innych Anonymous
  12. Reddread Member

Bardziej niż o możliwości "logistyczno-komunikacyjne" chodziło mi o czas pozostały do imprezy.Mniej wiecej 130 dni.
  13. Anonymous Member

Przez 130 dni da się uprzykrzyć życie na wiele sposobów, myślę, że czasu jest aż nadto ale trzeba by trafić w odpowiedni punkt
  14. m4573r Member

Dzięki! Cieszę się, że Ci się podoba, ale najważniejsze, żeby się przydała.
    Trzeba by skontaktować się z organizatorami akcji i poprzeć ją, jak się da.
    13 stycznia była manifestacja, a ta banda kurwich synów jeszcze wzmogła akcję.

To znaczy, że mamy mało czasu, żeby narobić afery dookoła tej sprawy.
  15. Bezem Member

Walić do UEFA. Nie widzę innych, którzy mogą coś zrobić.
  16. Niby prawda... Ale trzeba by zrobić akcję informacyjną z rozmachem.
  17. m4573r Member

To może dogadamy się z tymi ludkami od stopmordowaniu.pl?
  18. Xaosuser Member

Ok projekt ulotek, vlepek, "ogłoszeń" i działajmy
  19. m4573r Member

Próbuję smażyć jakieś publikacje.
    W tym temacie brakuje mi pomysłów, bo jedyne co mi przychodzi na myśl to wypruwanie flaków sk...synom.
    Jak możecie, to wymyślcie jakieś hasła, rymowanki, teksty - cokolwiek. Ja dokooptuję do tego jakieś cliparty czy inne grafiki i poskładam w całość. Przygotuję zestaw różnych formatów, tak jak do OpACTA.

Chcę też napisać do tych gości od stopmordowaniu.pl, żeby jakoś zgrać nasze działania, ale nie chcę robić bez konsultacji z Wami. Czas nagli, więc oczekuję wypowiedzi kto za, a kto przeciwko i dlaczego.
  20. m4573r Member

21. Polak Member

Jest już temat że otwieramy OpUkraine
    Tylko jest tak napisane że nie wiem co zrobić a jak się zapytam to nikt nie odpowie a mnie zbluzgają(Rainbow six) dla tego tu pytam o to pytam.
  22. Polak Member

a pomysł z tymi stopmordowaniu to jestem za
  23. m4573r Member

No to wymyśl mi jakieś chwytne hasło, najlepiej coś krótkiego, a treściwego, a ja z tego zrobię plakat. Jak będzie fajne, to może zrobi się z tego dodatkowy logotyp dla akcji OpUkraina, do zamieszczania obok loga Anonimowych.
  24. Bezem Member

"Ukraina ch*je" krótkie i łatwo zapamiętać. :D
  25. IMarcin Member

"huehue w chuj śmieszne"- też krótkie i łatwo zapamiętać
  26. skiter Member

• Like Like x 2
  27. IMarcin Member

Dobre, sam myślałem o czymś takim z maskotką ukrainy, ale nie za bardzo mam dziś czas może jutro
  28. Zekdarrath Member

Oho, Skiter, piękna robota.
  29. skiter Member

Nie moja, to robota, jednej z naszej buntowniczki celi ;)
  30. m4573r Member

Świetny plakat, chętnie bym kilka takich wydrukował i rozwiesił, gdyby nie to, że mam (jak większość z nas) czarno-białą drukarkę laserową, a taki wydruk pełnokolorowy wiadomo jak wygląda z takiej drukarki - szara plama. Z resztą w ogóle nasze możliwości drukująco-plakatujące są raczej marne, ale to już oddzielny temat.

Z myślą o osobach, które potem zajmą się wydrukowaniem i dystrybucją takich materiałów postuluję:
    • Starajmy się zachować jak najmniejsze pokrycie kartki kolorem, żeby oszczędzać tusze/tonery, bo co z tego, że wydrukujemy piękny plakat, kiedy wystarczy nam materiałów na np. 5 sztuk.
    • Ograniczmy format. Zamiast 100 plakatów A4 możemy wydrukować 200 ulotek A5 albo 800 ulotek formatu wizytówkowego.
  31. skiter Member

Bardziej, oszczedzajac mozna informowac znajomych na FB, czy NK.
  32. NoXX Member

Nie obiecuję (bo muszę sprawdzić stan tonerów w robocie najpierw) ale może mi się uda parę sztuk takiego plakatu wydrukować na lewo.
  33. Zekdarrath Member

Ja mam drukarkę na tonery, ale potem trzeba płacić 150 zł jak się skończy kolor, w dodatku materiał na wydruk mam gówniany
  34. m4573r Member

Tylko nie przeginaj, żeby Ci się nie oberwało.

Otóż to. Moje "grafiki" niestety pozostawiają sporo do życzenia, ale staram się, żeby były możliwie najprostsze właśnie z tego powodu.

Zadałem krępujące pytanie kumplowi, który pracuje w drukarni, czy nie udało by się druknąć jakichś ulotek na linii cyfrowej z tzw. "nadwyżek materiałowych". Czekam na odpowiedź i póki co zbieram materiały i pomysły na ew. projekt. Zobaczymy jak i czy to wyjdzie. Jak nie, spróbuję podsypać jakiejś kasy, choć z tym u mnie ostatnio cienko. Jeśli się uda, to trzeba będzie zorganizować jakąś sensowną dystrybucję tych materiałów.
  35. Polski Member

Ja pierdole... jestem w takim szoku że nie wiem co pisać:/
    luzie powinni zostać starci z powierzchni ziemi...

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins