Customize

#OpVendetta Milion Mask March Polska

Discussion in 'Polska' started by Anon Xer, Sep 3, 2013.

1. Anon Xer Member

Obywatelu, zastanawiałeś się kiedyś dlaczego Twoje zarobki są coraz niższe?

Dlaczego poziom nauczania jest zaniżany?

Dlaczego kilka/kilkanaście konfliktów zbrojnych zostało sprowokowanych mniej więcej w ten sam sposób?

Zastanawiałeś się czemu służy inwigilacja ludności poprzez sieć globalną (ACTA, INDECT, PRISM, TTIP)?

Zastanawiałeś się kiedyś może dlaczego w TV nie ma ukazywanej prawdy o dzisiejszej sytuacji na świecie?

Dlaczego najważniejsze fakty są pomijane (To co niewygodne jest pomijane)?

Odpowiedz sobie na te pytania, a kiedy już znajdziesz odpowiedź zrozumiesz że jest to tzw. Nowy Porządek Świata, - Tak dokładnie rządzący tym światem chcą mieć władze nad ludzkością, chcą być bogami, wszelki marazm i uśpienie sprawi że wszystko pójdzie po ich myśli. A ludzkość znajdzie się na dnie.

Do póki NWO nie zostanie zwalczone, nie będziesz miał nigdy kontroli nad swoim życiem. Wszelkie obrazy apokaliptyczne jakie przedstawiają mają na celu wzbudzenie strachu i stłumienia ludności, macie być pokorni i posłuszni, to są ich prawa i zasady na które nie musisz się godzić, bądź wolny . Jeżeli rządowi zależałoby na twoim dobru, uczyli by cię wartości moralnych, patriotyzmu, historii, pozwalali by na rozwój intelektualny.

Tym czasem jesteśmy blokowani. Przed NWO jedyne co nas może uchronić to pokojowe demonstracje wszelkie akty przemocy z naszej strony są przez nich oczekiwane. Niczym nie będziemy się różnić od Iluminatów jeżeli dojdzie do rozlewu krwi. Dnia 5 listopada załóż maskę i wyjdź na ulice ku wolności, pokaż że nie godzisz się na taki stan rzeczy.

Nikt nie może Cię pozbawić wolności za idee jaką wyznajesz.

Jak długo jeszcze pozwolisz na rozlew krwi, inwigilacje Twojego życia osobistego, cenzurę, nadużywanie władzy?

Nie jesteś tak okrutny jak cały ogół. Sprawmy by rząd zaczął obawiać się obywateli, w końcu sami ich wybieraliśmy i sami możemy ich od tej władzy odsunąć.

Więcej dowiecie się na.
    https://www.facebook.com/events/544544378934579/

I na Fp AiP.
  2. W Polsce nie wypali ;)
  3. Anonymous Member

W tle powinna lecieć ta piosenka:

:D
    To jednak ktoś wierzy w teorie spiskową o NWO?
  4. Anon Xer Member

Ja zamieściłem tylko info o tym więc nie rozumiem paniki :)
  5. Jakie NWO? O czym pitolisz?
    Jak świat światem od zawsze władza dążyła do jak największych uprawnień i do jak najmniejszej odpowiedzialności. Religie powstały między innymi aby uwiarygodnić władzę jako pochodzącą i otrzymaną z rąk bogów, boga czy innych guseł. Obecnie w ideologii wybierania władzy okresowo dogmatem takim jest tzw. mandat zaufania społecznego (nadawany na obietnice wyborcze a nie na późniejsze wyczyny polityków).
    -Niskie zarobki, bo jest wysoki poziom bezrobocia, zasada popytu i podaży na usługi w postaci praca.
    -niski poziom nauczania? Czy sami ludzie dbają o wysoki poziom, raczej chodzi o jakiś papierek z nadrukiem zwanym dyplomem, świadectwem. Liczy się papier a nie rozum więc i poziom nauczania może być niski.
    -Media są przede wszystkim adresowane do reklamobiorców i pod takim kątem tworzone programy - programy dla idiotów którzy mają wierzyć w emocjonalne bzdety a nie w naukowy pragmatyzm.
    -Przyczyny wojen są zawsze takie same, rozbieżność interesów,
    -inwigilacja jest w takim stopniu na jaki pozwala wolność społeczeństwa, możliwość wpływu społeczeństwa na władzę. Tak się składa, że u nas, w Polsce już od dawna ustawowo służby specjalne mogą czytać naszą korespondencję elektroniczną, podsłuchiwać nasze łącza komunikacyjne. I nie było to sprawką żadnego NWO a jedynie zapijaczonych polityków oraz zapijaczonego społeczeństwa które bez słowa sprzeciwu zaakceptowało te zmiany prawne.

Tak na prawdę to NWO to jest dobre do zamydlania oczu i odwracania uwagi od rzeczywistych problemów, a przecież na 11 - 14 września szykują się protesty 3 największych central związkowych, przeciwko zmianom jednostronnym w prawie pracy. Nie wiem czy to sprawka NWO te zmiany w ustawie ale wiem, że tutaj zawraca się dupę pierdołami a nie prawdziwymi akcjami. Jakoś nikt nie założył temat o tych akcjach...
    Może NWO blokuje zakładanie takich tematów?
  6. Anon Xer Member

7. Anonymous Member

To sie musi źle skonczyc...
  8. Anon Xer Member

Pewnie dlaczego miało by się dobrze kończyć lepiej nic nie robić i pierdolić 3 po 3 co nie Mistrzu?
    • Like Like x 1
  9. Anonymous Member

Dokładnie Anon. Udzielam się w różnych miejscach i wszędzie "polaczki" potrafią tylko krytykować i szukać dziury w całym zamiast połączyć siły i pomóc w zdobyciu kapitolu. Ciężko będzie wygrać z propagandą zaszczepioną w Polakach
  10. Anon Xer Member

Damy rade Każdy Mury Są Do zdobycia :)
  11. Tulku Member

Like.
    Nie dla tego że PO jest lepsze albo PiS czy SLD...
    Dla tego że ni chuja się nic nie dzieje sensownego... no nic a nic...

Przez 3 miesiące Napoleon:
    Spierdolił z wyspy Elba.
    Podbił całą Francję
    Przegrał pod Waterloo
    https://pl.wikipedia.org/wiki/100_dni_Napoleona

U nas od roku nie da rady mądrej ustawy kurwa napisać.
    Tyle było gadania że nasze firmy budowlane bankrutują rok temu że ustawa zła... i chuj.
    O zamówieniach publicznych senator PO:
    youtube.com/watch?v=Kr8yydgUPtQ
  12. Anon Xer Member

Poglądy nie mają znaczenia, TU chodzi o nasze opinie, chyba każdy się zgodzi że sytuacja kraju jest chujowa, więc lepiej działać niż siedzieć i nic nie robić tylko pisać posty.
  13. Anonymous Member

Ciekawe ilu tych "działających" naprawde działa a nie pisze posty, że lepiej działać niz pisać posty...
  14. Anon Xer Member

Trochę ich jest co ci dadzą liczby ?? dajmy że jest 100 to i tak dla niektórych jest za mało żeby zmotywować cały naród... Sam odpowiedź lepiej patrzeć się na statystyki czy działać nie patrząc ile osób działa w ogóle ?
  15. Tulku Member

@Anon Xer
    Ależ masz rację, w szoku jestem że np. przedsiębiorcy nie zgadzają się ze związkowcami w jakiejś częci to stają na przeciw i odwrotnie...
    Albo ci z lewa nie zgadzają się z czymś z prawa to negują wszystko jak leci i vice-versa...

A rząd ma w dupie i związkowców i przedsiębiorców i lewicę i prawicę ogólnie wszystkich...

Martwi mnie że wiele osób dało się wkręcić w jakieś pierdoły o tym że ja się różnię od ciebie numerem buta, albo że wolę chodzić w innych spodniach...
    Małżeństwa gejowskie, sześciolatki w szkole, takie tam... ja nie mówię że dla kogoś to może nie być ważne ja twierdzę że jest milion ważniejszych spraw dla wszystkich, dla gejów i sześciolatków dług publiczny powinien być ważniejszy bo jak się nic nie zmieni to i gej i sześciolatek bedzie go spłacać czy chce czy nie - ale wszyscy się napierdalają o jakieś za przeproszeniem bzdury...

To jest również cała "magia/chujowa krecia robota" mediów. Które napierdalają o Katarzynie Windsor 3 miesiące bo jej dziecko cośtam. Normalnie ludziom piorą głowy a potem się obrażają jak dziecko [czyli jak Donald T. na kilkadziesiąt tysięcy związkowców] bo ktoś powie co myśli... no cyrk. Cyrk.
  16. Anon Xer Member

17. Anonymous Member

kto.jpg

Właśnie tak to widze. ~sceptyczny sceptyk

PS. Aczkolwiek życze jak najlepiej...
  18. Ktoś z okolic Katowic ma zamiar wziąć udział w akcji?
  19. Dokladnie choć szkoda że na wydarzeniu AIP jest mało aktywne. Pare osób na tym wydarzeniu widze że naprawde działa i chce zmian nie mogę tego powiedzieć o organizatorach są jakby z boku.
  20. Anonymous Member

AiP to mentalna gimbaza i dowiedli tego nie raz. Jeśli coś ma bycz z tego konkretnego to niech lepiej naprawde trzymają sie z boku.
    PS. Tak wiem Eugeniusz, że ty tam cos z nimi wspólnego masz, nie mówie akurat o tobie.
  21. Z aip łączy mnie właściwie dawne logo i nic więcej teraz.
  22. Peter Puddly Member

united as one divided by zero... jak mamy zbudować jedność narodu kiedy wszyscy mówię przez Ego? Jak ktoś nie ogarnia to nie jest to jego wina tylko tych co mu nie pomogli zrozumieć więc nasza...

Potrzebuję organizatorów na pozostałe miasta większe. Na śląsku jest już dosyć ok. ale w innych mam lipę. Tworzę mapki tła herby dla lokalnych i ogólnie koordynuje... na FB bo potrzebna jest strona do której mają wszyscy dostęp mogę załatwić że info pójdzie do pressmix.

Proszę o pomoc w znalezieniu osób które utworzą na siebie event na FB i zgłoszą jak będzie taka potrzeba lokalnie u władz... Mamy tylko troszkę ponad miesiąc...

Potrzebne są też deklaracje dla mediów... napisałbym sam ale to nie ma być tyrania jednostki. Więc zapraszam do kooperacji. Ostatnio się czuję jakbym był jedyną osobą której zależy.

Dalej zakładam pakt z Piratami, stworzenie portalu zasilanego demokracją płynną w naszym wydaniu i założenie fundacji, pozyskiwanie środków od Polonii i 0 konszachtów ze starymi piernikami którzy tylko pragną przejąć inicjatywę by ją przyblokować.

youtube nie puszczajcie dalej.

Attached Files:

23. Peter Puddly Member

24. Anonymous Member

Proszę o pomoc w tworzeniu materiałów które zostaną zamieszczone w prasie, a które będą dotyczyć MMM

Deklaracja (wyjaśnienie akcji) + Grafika

zróbmy to tak żeby można było napisać "my" :p

I skoncentrujmy się na działaniu,

Informacja zostanie zamieszczona na pressmix.

a ja tak po za tym jeszcze raz przepraszam za short temper (pierwszy dzień na WWP i od razu wszedłem w zabłoconych buciorach... przyznaję i przepraszam rozmówców.
  25. Anon Xer Member

Temat zboczył z kursu nie gadajcie o profilach czy innych rzeczach tylko piszcie tu konkrety Na Temat Wydarzenia, nie zakładałem tematu by urządzić tu pogaduchy tylko po to by była jasna informacja. Więc jeśli ktoś jest chętny podjęcia się Organizacji Manify w swoim Mieście To niech zgłosi się do mnie przez PW.
    Nie zaśmiecajcie tematu.
  26. Anonymous Member

Witam.
    Jeśli chodzi o Kraków to może zrobie paperstorm( niestety sam) na kilka dzielnic. Czemu piszę "może"?
    Bo jestem zajebany robotą na tyle, że nie wiem czy mi się uda. Jakby ktoś był chętny na paperstorm a jest z okolic Krakowa to zapraszam.

Postaram się o wsparcie w jakiś opozycyjnych portalach czy coś w tym rodzaju, na razie jest słabo z frekwencją.
    Przy ACTA co minute było +10 osób ale tam był rozgłos, i my musimy zapewnić taki rozgłos. Cokolwiek co zwróci uwagę mediów na sprawę.

Pozdrawiam.
  27. W tle powinno lecieć to :D
    Sorki zapomniałem wkleić xD! Prosze o sklejenie postów bo zaraz się posypią obelgi, ze spamuje !
  28. Anonymous Member

Jak na chwilę obecną to wygląda ? W ilu miastach będzie coś organizowane ?
  29. Anonymous Member

30. Anonymous Member

Witam po krótkiej przerwie :)

Na dzień dzisiejszy mamy 16 miast !!!
    Warszawa, Rzeszów, Szczecin, Białystok, Kielce, Zielona Góra, Gdańsk, Lublin, Łódź, Koszalin, Olsztyn, Bydgoszcz, Wrocław, Częstochowa, Poznań i Kraków.

31. Gdzie znajdę ulotki na temat akcji? Szukałem... ślepy jestem! Coś bym porozrzucał w wolnym czasie. Dzięki za pomoc.
  32. Wiesz nic mi nie wiadomo na temat ulotek. Dobra by to była sprawa każdy by sobie wydrukował.
  33. Aonymous! Member

Beznadziejna ta ulotka. Myślałem, że będą tam jakieś informacje o marszu a tam data i tyle.
  34. Aonymous! Member

35. Anonymous Member

36. Aonymous! Member

37. Tylko w założeniu władze państwa chcą dobra dla swoich obywateli. W historii świata odnajdziemy aż zbyt wiele przypadków, które świadczą o czymś wręcz przeciwnym.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins