Customize

#OpVendetta Milion Mask March Polska

Discussion in 'Polska' started by Anon Xer, Sep 3, 2013.

1. Anon Xer Member

Ulotki dzisiaj wrzucę popołudniu :)
  2. Anon Xer Member

Ulotka ver.FInalna

XK9kWq5.jpg

Attached Files:

3. Anonymous Member

Mam do was pytanie kto z was weźmie udział w tym marszu i co tak naprawdę myślicie o tym pomyśle? Inicjatywy się pojawiają ale chętnych do działania jest mało.

Marsz Miliona Masek.jpg
  4. Anonymous Member

@up Taki temat już jest. Przeniesione.
  5. Ja na pewno wezme udział nie wiem jak inni co do pomysłu to uważam że o ile nie będzie wpływów politycznych to uzyskamy swój cel. Inicjatywy rzeczywiście sie pojawiają ale nie uważam że mało osób sie angażuje. To jest dość specyficzny marsz a raczej demonstracja i każdy zaangażowany uczestnik ze względu na pewien stopień anonimowości stara się jak najlepiej propagować to wydarzenie.
  6. No chyba czas zastanowić się co zrobić aby w przyszłości odzew społeczny na organizowane akcje protestacyjne był większy niż 5 listopada.
    Przyznam się, że ja od początku byłem sceptyczny do organizowania protestu przeciwko wszystkiemu i jak przeczytałem odezwę typu:
    to doszedłem do wniosku, że tylko brak tutaj sprzeciwu wobec psów srających na trawnik w obecności właścicieli nie sprzątających po swoich pupilach... oczywiście żartuję.

Co było nie tak?
    Moim zdaniem:
    -protestowanie przeciwko wszystkiemu oznacza protestowanie przeciwko niczemu.
    -powinien być jasny i konkretny cel, w dodatku realny a nie wydumany.
    -akcja propagandowa, słaba - ale wobec braku konkretów jak należy tworzyć kampanię informacyjną?

Może zacznijmy śledzić informacje na tematy na prawdę ważne i istniejące, jest możliwość skorzystania w takim przypadku z konsultacji prawnych (np. Panoptykona itp) , można też zachęcić osoby dla których konkretny cel protestu będzie spójny z ich przekonaniami.

Osobiście jak widzę kiedy ktoś wypisuje o NWO, kiedy bez pytania o moje zdanie chce zakazu sprzedaży żywności z GMO itp (a ja akurat może mam ochotę nawpierdalać się GMO), o obaleniu rządu bez propozycji alternatywy, o domaganiu się legalizacji narkotyków a tolerujących zakazy produkcji niektórych papierosów to sądzę, że takie podejście nie może przynieść oczekiwanych odzewów społeczeństwa.
    Jestem za możliwe dużym liberalizmem a zakazy powinny obejmować tylko istotne zagadnienia związane z funkcjonowaniem społecznym, raczej należy zadbać o obowiązek informowania o produktach, decyzjach itp a nie zakazach tworzonych przez polityków w celu spacyfikowania społeczeństwa.

Głowa do góry, na 5 listopada 2013 roku świat się nie kończy. Należy wyciągnąć wnioski i myśleć o nowych tematach na prawdę godnych protestu.
  7. Anonymous Member

Przeciez ten fail był wiadomy już od samego początku pojawienia sie informacji na temat organizowania tych 'protestów' czy cokolwiek to miało byc. Juz samo to kto był organizatorem dawało sporo do myslenia, chociaz pojawiły sie moze ze dwie konkretne osoby które próbowały cokolwiek konkretnego z tego ustrugac choc dość wiadome było, że jest to raczej niemozliwe.

- Absolutnie marna organizacja, jesli komukolwiek wydaje sie, że utworzenie wydarzenia na fejsgównie zalatwi sprawe i nic wiecej juz nie trzeba to powinien sobie darowac organizowanie czegokolwiek.
    - Patetyczna gadka jakich wiele, do braku 'alternatyw' sie nie przyczepiam bo anony nie są od tego zeby cokolwiek narzucac i proponowac. Od tego jest spoleczenstwo. Gadanina o NWO zapewne bez jakiejkolwiek znajomosci zagadnienia a forma sugeruje raczej ze zostalo to napisane przez jakiegos fejsbukowego rewolucjoniste pozatym większość kiedy widzi te trzy literki odrazu rzuca czytanie dalej bo 'tełorie spiskowe'.
    - Brak sensownych celów całej tej akcji.
    - Setki napalonych 'sezonowych buntowników' naciskających "wezme udział" - faktycznie może ze 2 osoby robiły cokolwiek by to jakos wyszło, reszta czekała az sie zrobi... normalka.

Dalej nie bede filozofował na temat tej akcji bo nie ma to sensu.

Jest tu jest jakis kompetentny anonek który może powiedziec z pierwszej ręki jak to naprawde wyglądało? Jakis postgame?
  8. kremix Member

Miałem byś w podlaskiej stolicy na "B", ale odwróciłem się na pięcie, kiedy dotarło do mnie co tam się działo -.-
    Maski nawet nie wyjąłem.
    Następnym razem zjawię się w Wa-wie :)
  9. Anonymous Member

Byłeś mną. Taka sama byla moja reakcja gdy jakos kolo maja była organizowana rzekomo "ogólnopolska antyrządowa manifestacja". Przyszedłem - zobaczyłem - poszedłem. Wiec polityczny skrajnych nacjonalistów...
  10. Tulku Member

this.

BYTW - NWO i GMO to nie jest aż taki moonbat jak się wydaje...

GMO - Idę do sklepu to nie kupuję soku z malin co zawiera 5% malin bo nie jestem debil, staram się kupować dobre żarcie smaczne i zdrowe bez chemii i zbędnych dodatków więc na chuj mi GMO? Jakieś wciskanie mi że GMO zbawi śwat od głodu to dopiero MOONBAT jak cholera...

NWO - Komisja Trójstronna i afera z tym związana, oczywiście uciszona wiele lat temu potwierdza że "tajne układy" istnieją i istnieć będą mamy "kapitalizm" więc rządzi "kapitał" i pieniądze a "niby demokracja" to mi podchodzi pod moonbat...
    • Like Like x 1
  11. huh

ni mo ponie dymokrocji. a tusk to som sie wybrol. ni mo ponie nic ni mo... tylko nwo jest czyli tocy czlowieki co rzondzo wszystkimi a jak sie napierdolo panstwo a z panstwem b bo jedno chcy dymokrocji o drugie outokrocji to to sciemo jest ponie oni sie zabijaja bo illuminoti chco zjednoczyc ziymiy... wywolujoc konflikty... ni mo ponie ni mo.
  12. Anonymous Member

W telewizji nie powiedzo to musi byc moonbat, tinfoil i nawet ni warto sie nad tym zstanawiac. Demokracja jest bo przeciez sobie moge makulature do pudła wrzucic co 4 lata. No i w ogole pani na WOS'ie mówiła, że to wspaniale tak wszystko. Pozatym działania zakulisowe i układy to relikt sredniowiecza, teraz jest wszystko wiadomo bo przeciez jest telewizja i w dzienniku po wieczorynce by powiedzieli...
  13. Ależ jest, jest ...

Czyli jesteś za zasadą dyktatury rządzących. Oni mają decydować co mam jeść, ile wody spuszczam po sraniu, jakiego oświetlenia używam, bo według ciebie społeczeństwo jest za głupie aby mogło samo o tym decydować?

A podobno w Moskwie na Placu Czerwony rozdają ludziom samochody...
  14. za wikipedia:
    "
    Demokracjaustrój polityczny i forma sprawowania władzy, w których źródło władzy stanowi wola większości obywateli (sprawują oni rządy bezpośrednio lub za pośrednictwem przedstawicieli)[1].
    Obecnie powszechną formą ustroju demokratycznego jest demokracja parlamentarna. Gwarantem istnienia demokracji parlamentarnej jest konstytucja, najczęściej w formie pisanej.
    Demokracja ma swój początek w starożytnej Grecji[2]. Znaczący wkład w rozwój demokracji miał także Starożytny Rzym[3] oraz kultura Zachodu (Europa[3], Ameryka Północna i Południowa[4]).
    Istnieje wiele wariantów demokracji. Podstawowe rozróżnienie dotyczy formy, w jakiej obywatele wykonują swoją wolę. W demokracji bezpośredniej obywatele bezpośrednio i aktywnie uczestniczą w podejmowaniu decyzji politycznych, natomiast w demokracji pośredniej (przedstawicielskiej) władza polityczna sprawowana jest pośrednio poprzez wybieranych przedstawicieli. Demokracja przedstawicielska wywodzi się w znacznym stopniu z idei i instytucji, które rozwijały się w Europie w średniowieczu, oświeceniu oraz podczas rewolucji amerykańskiej i francuskiej[5]."

wskaz mi 1 warunek ktory w polsce bylby niespelniony, jeden argument ze w polsce nie masz demokracji. obale natychmiast.
  15. To w takim układzie ja już ci wskazuje!

"Demokracjaustrój polityczny i forma sprawowania władzy, w których źródło władzy stanowi wola większości obywateli (sprawują oni rządy bezpośrednio lub za pośrednictwem przedstawicieli"

"Obecnie powszechną formą ustroju demokratycznego jest demokracja parlamentarna. Gwarantem istnienia demokracji parlamentarnej jest konstytucja, najczęściej w formie pisanej." ---- Konstytucja jest nagminnie łamana!

"Podstawowe rozróżnienie dotyczy formy, w jakiej obywatele wykonują swoją wolę." --- obywatele nie wykonują swojej woli bo prawa nie mają

"W demokracji bezpośredniej obywatele bezpośrednio i aktywnie uczestniczą w podejmowaniu decyzji politycznych, natomiast w demokracji pośredniej (przedstawicielskiej) władza polityczna sprawowana jest pośrednio poprzez wybieranych przedstawicieli." ---- Obywatele nie uczestniczą w podejmowaniu decyzji bo nie mają prawa. Przykład ostatnie referendum w spawie Bufetowej! A co do demokracji bezpośredniej nikt ich nie wybierał a jeżeli wybierał to już ich nie chce a mimo to siędzą!

"Demokracja przedstawicielska wywodzi się w znacznym stopniu z idei i instytucji, które rozwijały się w Europie w średniowieczu, oświeceniu oraz podczas rewolucji amerykańskiej i francuskiej[5]." ------- Oni nie są naszymi przedstawicielami. Oni sami sobie są przedstawicielami.

A wiec wymieniłem ci co jest nie tak! To teraz ruszaj obalać!
  16. Anon Xer Member

Po Akcji Więc Proszę O Zamknięcie Tematu. Dziękuję.
  17. Anonymous Member

Chyba, że ktoś jeszcze będzie chciał podyskutowac na temat tego jak to wyszło (lub nie wyszło). Po co odrazu zamykac?
  18. Anon Xer Member

No jeżeli tak uważacie to spoko :)
  19. sluze pomoca

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins