Customize

#OpWakeUp

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by pBl, Feb 10, 2013.

1. pBl Member

Na chwile obecną uświadamiamy ludzi o zagrożeniu.

2. Anonymous Member

Uświadamiamy i przebudzamy ludzi. Bo my jesteśmy przebudzeni i świadomi. Inni ludzie są ślepi. I głupi. I trzeba im kurwa młotkiem do głowy wbijać. A my, cholerni oświeceni (czyli Illuminati?) mamy jebaną misję, żeby wszystkich tych biednych, nieświadomych polaczków uświadamiać, jak to na elitę przystało.
    • Like Like x 2
  3. Anonymous Member

"Uswiadamianie" to co anonky lubią najbardziej :3
  4. Anonymous Member

2 marca protest. Szczegóły na dniach.
  5. Anonymous Member

Zastanawiałem się przeciwko komu ma być skierowana ta sojusznicza pomoc, kto jest wrogiem.
    Odpowiedź znalazłem w Art. 2 projektu ustawy cyt. ",,,wspólne operacje... z udziałem zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników... w związku ze zgromadzeniami, imprezami masowymi lub podobnymi wydarzeniami..." czyli wrogami mają być Polacy.
    Z Art.8 dowiedziałem się, że cyt. "...zagraniczni funkcjonariusze... mają prawo do... użycia broni palnej..."
    • Like Like x 1
  6. Anonymous Member

Co do samego #op jestem nastawiony sceptycznie ale nie kwestionuje słusznosci tego, że przyzwolenie na interwencje służb bezpieczenstwa z innych krajów przeciwko obywatelom polskim nie może byc bagatelizowane. Oni boją sie ze w pewnym momencie przekroczą cienką linie i społeczenstwo wybuchnie, a wtedy sami nie dadzą rady. Cel ustawy jest oczywisty.
  7. Anonymous Member

Nie widzę w tym nic złego a wręcz przeciwnie o może być fajne :)
    Jeśli nie widziałeś tego filmu to jesteś "fujara" ;)

8. Anonymous Member

9. Czyli Anonimowi wycofuja sie z akcji? A co z atakiem na strony rządowe 28 lutego? Bo takie dane pojawiaja sie na forum Anonymous in Poland na fejsie
  10. Anonymous Member

Atak na strony rządowe? Dobre sobie... Nie sądze by Anonymous in Poland zrobili cokolwiek konkretnego, a z tego co widze na ich profilu uważają, że "reprezentują" polskich Anonimowych. Niestety w większosci to gimbusy o czym nie raz mozna było sie juz przekonac. Nie można im jedynie odmówic tego, że jednak coś robią.
  11. Namax Member

To co się dzieje w tym kraju , nakłania nas do pobudzania społeczeństwa w coraz bardziej impulsywny sposób , nie możemy pozwolić by ten kraj został całkowicie zagarnięty . Wspólna policja ? , Niedługo będzie wspólny język , wspólny pieniądz i wspólny władca . Nie będzie już krajów , nie widzicie, że dążą do stworzenia jednolitego państwa stworzonego ze wszystkich członków unii , ( europejskiej , amerykańskiej itd itd )
    Nie pozwólmy zabierać nam wolności . Wraz z wejściem w zycie owej ustawy , odczujemy zmiany w zaledwie kilka miesięcy po wprowadzeniu mundurowych na tereny polski .

To Kwestia wyboru , Możesz siedzieć , czytając moją wypowiedzieć i machnąć ręką , możesz mnie zwyzywać , możesz mi napluć ,
    LUB wstać , powiedzieć sobie w głębi duszy .

''Jestem Polakiem , To nasz Kraj , rząd chce zabrać moją ojczyznę .
    Nie pozwolę na to ! "

Polskie społeczeństwo jest tylko znakomitym przykładem jak genialnie działa manipulacja medialna z wykorzystaniem rządu .
    Tylko głupiec , który nie potrafi samodzielnie myśleć nie dostrzega w tym kraju nic dziwnego . Żyje ze strachu straty pieniędzy na chleb .

To Rząd powinien żyć ze strachu straty ludzi na produkcje chleba .
    • Dislike Dislike x 1
  12. Namax Member

13. Namax Member

14. Namax Member

15. Już wiadomo czemu nikt nie wie o tej akcji skoro jest promowana na badziewnych gimbusiarskich stronach typu besty, demotywatory itp.Naprawde nie macie już gdzie tego ogłaszać ?
  16. Namax Member

Gimbusem jesteś ty sugerując że te strony odwiedzane tylko przez "gimbusów"

Budzimy się panowanie i panie !
    Nardowcy.net
    9.02.2013
    Protest !
    POZNAŃ !
    • Dislike Dislike x 1
  17. Svobodny Moderator

Nie można było napisac tego własnie w tym temacie? Nie twórz niepotrzebnie nowych threadów. Jesli ktoś jest zainteresowany tą operacją to napewno to przeczyta.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins