Customize

Piotr Ikonowicz aresztowany.

Discussion in 'Polska' started by Eugeniusz Anon, Oct 31, 2013.

1. Anonymous Member

Nie pierwszy. Pierwszy był ten człowiek którego pobiła policja na Marszu Niepodległości w 2011 a drugim był Staruch(lider kibiców Legii).
    Dziękuję za link, chętnie poczytam bo o Piotrze Ikonowiczu jeszcze nie słyszałem.
  2. Nie masz za co dziękować warto troche poczytać o Piotrze jest on bowiem jedyną postacią na scenie politycznej która nie uwikłała się z żadne afery i przekręty to ideowec socjalista i ma moje pełne poparcie za to co robi bez względu na moje poglądy. Jednym słowem to dobry człowiek i walczy w słusznej sprawie.
  3. Anonymous Member

Polityk - dobry człowiek
    Super Cool Story Bro
  4. Tulku Member

To chujowe jest... osobiście nie zgadzam się z Ikonowiczem w jakichś aspektach ale to są pierdoły... polityka to pierdoły...

Pomoc ludziom to inna sprawa i za to nie powinien siedzieć...

Co się dzieje z tym krajem i z ludźmi wciskają że wszystko ma być apolityczne nawet politycy bo to zło... proste że aż prostackie...
    Politycy albo policja są potrzebni jak komunikacja miejska nie dajcie sobie wciskać gówna że wyciskanie pryszcza ma być adermatologiczne a wyrywanie zęba astomatologiczne... to wymysły głupich [to zbyt łagodne słowo] dziennikarzy na usługach... którzy wymyślają "problemy" na poczekaniu a to że raptem pojawiają się jacyś "faszyści" z kosmosu, a to że polityka ma być apolityczna...

Jeśli ktokolwiek w tym kraju pójdzie siedzieć za to że wstawiał się aktywnie [nie tylko pierdolił w TV - aka "po czynach ich poznacie"] za biednymi to czas się martwić...

[edit] faszyści jak się magicznie pojawili tak równie magicznie zniknęli - to wszystko gówna mediowe a każdy kto stara się aktywnie - społecznie pomagać innym powinien być doceniony przynajmniej za chęci i odwagę...
  5. Niestety w tym przypadku władza stwierdziła że pomaganie ludziom najsłabszym jest przestępstwem ciekawe jak by sie zachowali gdyby Piotr bronił tych najbogatszych pewnie by nawet dali medal łącznie z transmisją telewizyjna

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins