Customize

Po co tak naprawde walczyć ze scjentologią?

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Nov 16, 2011.

1. anomim Member

Czyli co chcesz ich postraszyc, pobić??
    Co rozumiesz poprzez "trochę wiecej sobie pozwolić"??

Czuje SIE trochę jak wróg, ale sami widzicie jak łatwo was zgasic, niestety chyba was internet pochłonął, wirtualne chwile, fakt pobudzają one wyobraźnię, ale na tym SIE kończy, więc nie będę SIE powtarzał, wystarczy popatrzeć w górę na moje ostatnie dwa posty i odpowiedzieć na pytanie: jestem tym kim jestem czy tym kim chciałbym być...?
  2. Nie mówię o przemocy w żadnym stopniu, ale zdaj sobie sprawę ze anonymous na prawdę wywodzą się z wojowników piwnicy i na pewno przekroczyli granice pare razy.
  3. anomim Member

Nie offtopuj zadałem pytanie, prosze choć ty jeden napisz cos sensownego, bo zacznę wierzyć w to, ze nasze polskie podforum to zagrają no-life'ow...
  4. ahhh Uwielbiam świadków jehowy :

Pukanie...
    stoi gościu w garniaku :
    - Dzień dobry czy możemy porozmawiać o pańskiej wi.....
    Trzask
  5. Po pierwsze nie pamietam wszystkiego, z tego co mi przychodzi do głowy do rzeczy typu czarne faxy, z rzeczy nie legalnych bardziej myślałem o sprawach typu mało groźne przestępstwa internetowe.
  6. porkythepig Member

o, to tak jak anonymous i 4chan?
    wykorzystuje i oszukuje ludzi - niezliczone sytuacje z wyciaganiem prywatnych zdjec zeby je pozniej udostepniac
    rozdziela rodziny - rownież
    czasami nawet i zabija - kilka samobójcow sie znalazło po 'raidach' anonymous
    prześladuje swoich przeciwników - włamy na strony, unieruchamianie serwisow, kradzieże danych, itd itp.

Mam racje? xD
    • Like Like x 1
  7. RainbowSix Member

Ale zupełnie poważnie to ja jestem ciekawa, ile osób wzięłoby udział w czymkolwiek i kto faktycznie nie boi się trochę zabawić w imię sprawy, która go wkurwia, bawi, jest dla niego ważna, whateva, nie interesują mnie powody i motywacje. Paradoks, ale Anonim ma rację, bo póki co to na PL forum sobie radośnie gadamy i nic z tego nie wynika w międzyczasie użerając się z trollami.

Edit.
    Porky, czepiasz się drobiazgów :p
  8. Bo my kochamy pogaduszki przy herbatce, ap ropo porkythepig, może i masz rację ale problem polega na tym, że scjentologów uwalano dla zabawy z dorobioną ideologią a potem jakoś poszło, chciałbyś żeby ludzie z 4chana użerali się sami ze sobą, pomijając to, że to robią to wątpię żebyśmy zajmowali się jehowymi w hołdzie naszym przekonaniom tylko po 1 żeby coś robić po drugie, bo np ja ich nie lubię i mam w tym swój interes.
  9. Porównywanie anonimowych do 4chana jest dla mnie absurdem.-
  10. porkythepig Member

Ale mnie wcale nie obchodzi ta cała ideologia, anie jednej ani drugiej strony, tylko śmieszy mnie hipokryzja anonymous.
  11. Jeśli chodzi o Aferę małżeńską to przecież był palladynowy ruch, oni chcieli na pewno dobrze, przecież tam wszyscy się zdradzali :p
  12. RainbowSix Member

Mnie akurat jehowa działa na nerwy i odwalić im jakiś numer to sama przyjemność, ale co kto woli.
    • Like Like x 1
  13. porkythepig Member

bóg ci na nerwy działa?
  14. RainbowSix Member

Nie łap mnie za słowa, bo wiesz, że nie chodzi o boga tylko o zachowanie pacjentów nagabujących ludzi z dziwnymi broszurkami.
  15. Nie, działają dziwni sekciarze, przynajmniej mi,
  16. Denerwuje mnie to całe pierdolenie o 4chanie i tru anonimowych. Jestem tutaj wśród tych anonimowych a nie np. karachanowych lub 4chanowych bo podążam w tym kierunku co oni. Nazwa nie ma dla mnie znaczenia ani również to czy początek grupy miał miejsce na 4chanie czy gdzie indziej. Właściwie z 4chana pozostała tylko nazwa anonymous choć równie dobrze mogło by to być np. incognito, albo bezimienni itp.
  17. Anonymous Member

4chan najlepszy
  18. anomim Member

Offtopowi mistrzowie :)
    Za jakiś czas dolozymy sobie podforum, kupię i sprzedam, hydepark, jakie filmy polecane itp.
    Gratuluje :)

Prawdziwa walka z uciskiem, tyrania itp.
    Pewnie zaraz ktoś dopisze, ze u nas tego nie ma i chuj
    A potem kolejny
    Offtop
  19. Anonymous Member

rozesłanie wszystkim znajomym, nawet najdalszym, nagich zdjęc zainteresowanych i ich pikantnej korespondencji na pewno miało na celu pomoc zdradzanym małżonkom ^^
  20. anomim Member

I jeszcze sobie założymy pudelka :)
  21. Anonymous Member

Przynajmniej wtedy Ruch zdecydowanie zyska na popularności :D
  22. Akanh Member

Kiedy przyjdą do Ciebie to wyjdź na powitanie z kaszanką w ręku ^^ Gwarantuję, że uciekną.
    Jak nie wiesz dlaczego z kaszanką to poczytaj o ich ideologii.
    • Like Like x 1
  23. RainbowSix Member

Go away and die z takimi pomysłami XD
  24. anonLie Member

Powiedzcie, ze jestescie zydami~ jehowi nawet nie moga rozmawiac z nimi.

A jezeli chodzi o walczenie z religiami- To po chuj szukacie na sile? Malo jest spraw o ktore powinnismy walczyc? Nie bede dawal przykladow, wypierdalac.
  25. anomim Member

Zbliżamy SIE do armagedonu, tak jak tyrania i ucisk upada na świecie w tej chwili
    Tak jak to pojebane gimbusowe podforum
  26. anonLie Member

Ej pisalem ci cos, wypierdalaj.
  27. IMarcin Member

Może mniej wulgarnie np. "Proszę czy mógłbyś opuścić to forum, gdyż działasz mi na nerwy?"
  28. anonLie Member

Nie, nie, nie. Tacy ludzie nigdy nie zrozumieja, a poza tym, nie dziala mi na nerwy, tylko wkurwia swoim zjebanym, polczakowym podejsciem.
  29. anomim Member

Czego nigdy nie zrozumiem?
    Ze lubicie sobie przy herbatce debatować...
    Tak jak nasi politycy, zupełnie to samo
    Zrobimy TO! Ale zaraz, albo w ogóle, w sumie to nie chce mi SIE z domu wychodzić, ALE! To zajebisty był pomysł
  30. IMarcin Member

proszę cię skończ, mówisz że gadamy przy herbatce, a sam spamujesz już po raz 10 tymi krytykami. Nikt cię tu nie trzyma. Serio. Zresztą twierdzisz że nic nie robimy, a żadnej inicjatywy z twojej strony nie widzę...
  31. anomim Member

Anno Nymous
    annonumouspl
    FB zapraszam
  32. Xaosuser Member

FB nie no anonimowo w chuj xD
  33. Gej_Folks Member

Tja. Założyłem specjalne konto FB do anonimowych, wszystko pięknie cacy. aktywuję, wchodze by dodać się do grupy i tabelka z osobami które możesz znać. 90% znajomych z mojego prawdziwego konta. Podziękuje za taka anonimowość. Pewnie jak bym zgłodniał to spytałby czy zamówić moją ulubioną pizze z najbliższej pizzerii.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins