Customize

Polish Anonymous

Discussion in 'Polska' started by Donalt, Feb 27, 2013.

1. Anonymous Member

Eugeniusz japierdole tamten post o TV nie był na serio:p
  2. Anonymous Member

To jest temat o Polish Anonymous czy o telewizji?
  3. Fakt jest taki: Kolesie i Koleżanki wymienieni po nick'ach w pierwszym poście + mocna reszta, o której niestety w tym poscie nie wspomniano, wciąż działają... Nie wierzę że odpuścili, pomimo faktu że na forum lipa i tematy z dupy... Znam ich... Nie odpuszczają... Moim zdaniem, Wszyscy czekają... Po prostu obserwują i czekają, jak Nasz FB itd. .. :) Nie śpimy, więc luz... Pracujemy nad gównem, które stało się po prostu ostrożniejsze od czasów ACTA... My też jesteśmy ostrożniejsi, aczkolwiek bardziej zmotywowani ;) .Więc luz... Czuwamy i nie śpimy... Damy o sobie znać, pewnego dnia o pewnej porze... Expect Us!!! i luzik for all... żyjemy i Działamy!!!
  4. Oby ten czas jak najszybciej nadszedł. Za długo czekać też nie można.
  5. Anonymous Member

User WWP nie znaczy Anon.
    Przyczyny nieobecności byłych uczestników tego forum mogą być różne. Nawet "przemarsz wojsk albo sraczka". Mogą nie mieć własnego zdania, nie odpowiada im, nazwijmy to, specyficzny klimat WWP, mama lub wnuczek nie pozwalają itp.
    Prawdopodobnie jednak tryskają mądrością i są oszczędni w dzieleniu się tym darem.;)
  6. Anonymous Member

Żałuję, że TRINITY przestał pisać ...ale dobrze, że jest z nami Tulku.
    • Like Like x 1
  7. Tulku Member

Nawet Anon nie znaczy Anon ;)
    Koncepcja Anonów to nawet nie grupa do której przyłączasz się i odłączasz kiedy ci się chce :)
    Myślisz że jesteś Anon to jesteś, myślisz że nie to nie :D
    Who cares? :)
    • Like Like x 1
  8. Wcale nie przestałem!
  9. Dobra, Albino, przestań udawać, że nie jesteś mną. I tak nikt się nie da nabrać
  10. Długo by mówić, każdy troche racji po części ma, dużo ludzi odeszło, cześć obserwuje... Czuję się pominięty ;_;
    • Like Like x 2
  11. Tulku Member

Szkoła óczy:

[edit] A tak se wrzuciłem spam :D
  12. Kilka pytań dot, tego forum:
    1. Czemu nie ma Adronixa?
    2. W temacie "Polish Anonymous" Donalt napisał że grow33r musi się ukrywać dzięki komuś. Komu?
    3. Czy Anonek=Albino Black(swoją drogą fajny nick. dopiero ostatnio rozkminiłem)
    4.Eugeniusz Anon- jak sie nazywa jego konto na FB?
    5.Co się stało ze Slay Shellcode?
    6.Czy anon_white i anon_free mają coś ze sobą wspólnego?
    7. Czy Tulku to student?

Miałem to dać na normalny temat ale zrezygnowałem. Wiadomo dlaczego:D
  13. Morfeusz ogarnij się nie udzielam żadnych danych identyfikacyjnych nikomu. Chyba to rozumiesz.
  14. Tulku Member

Klik!

15. 1. Bo nie wchodzi na forum. DUH.
    2. Chuj wie. Spytaj go.
    3. Mówię wszystkim, że nie, ale wiedzą lepiej. Nikt nie da się nabrać. Ale to w sumie spoko, dzięki temu nikt nie domyśli się, jaki naprawdę miałem kiedyś tutaj nick (tania sztuczka, wiem, wiem. Nie ma sensu mieć nadziei, że ktoś to kupi).
    4. Anogenius. Aaaa... chodzi ci o Anonymous In Poland?
    5. Pewnie to samo, co z innymi ogarniętymi Anonami - dał sobie spokój z tym działem.
    6. Pierwszy człon nicku, status zarejestrowanego użytkownika, olej pod kopułą, przynależność do homo sapiens sapiens, obywatelstwo polskie... ogólnie w chuj rzeczy, nie chce mi się wszystkiego wymieniać. A jeśli pytasz, czy to ta sama osoba - zielonego pojęcia.
    7. Kurwa teraz to dojebałeś. Wszyscy wiedzą, że Tulku to tajny agent ABW.
  16. wypierdalaj szmato wymysl sobie wlasny nick a nie podpierdalasz cudze. ja tego nie psalem.
  17. Anonymous Member

Widzę, że jakieś poważne dyskusje. Właśnie jak zmęczony po wyboistym dniu znów zajżałem, przyszła mi chora analogia WWP do młodzieżowych seriali. Mam wrażenie że to już jest jakaś 5 generacja XD. Za mojej kadencji były juz 4, a korzystając ze swej złotej łopaty dokopałem się kiedyś do pradawnych ( huurrr durr OldFag ). Nie spinajcie dupy o to kto odszedł, a kto nie, sama ich obecność nic nie zmienia, jeżeli dążycie do zmian to sami musicie tyrać. Czy student.... Nie powiedziałbym ale ultra hipster na pewno. Tak głębokiej alternatywy od lat nie widziałem.
  18. Houston, we have a problem
  19. Anonymous Member

Haha jaki pysiu?
  20. Anonymous Member

1. Bo mu się nie chce/uczy się na maturę/ma szlaban za źle zdane egzaminy gimnazjalne/wypierdolił stąd bo nic się tu nie dzieje.
    2.Nie Twoja sprawa.
    3.Nick fajny. Sprawdzić możesz sam, kumaty jesteś to sam znajdziesz sposób więc po co się pytasz?
    4.J.w.
    5.Jej/jemu się nie chciało/patrz adronix. Ludzie, jest jeszcze życie poza internetem, co?
    6.Nie.
    7.Huj tam wie. Wypowiada się w miarę rzeczowo, nie po pijaku(więc raczej nie student).

BTW Popatrz na pasek adresu. Tam jest napisane anonymous activism forum. Więc logiczne jest, że NIKT nie zaspokoi Twojej ciekawości w pełni. Może jeszcze nasze imiona i nazwiska byś chciał, co?
    Z policji?
  21. MATURA TO BZDURA
    KURWANCKA xD
  22. Anonymous Member

Haha widzę przedmaturalny ból dupy u kogoś.
  23. Anonymous Member

I teraz nie wiem czy ten adronix z góry to adronix, czy nie adronix robiący z siebie adronixa.....
  24. Anonymous Member

Albino Black=Adronix=całe WWP= Masoni, Iluminati, Muzułmanie, Żydzi, Kucyki itd.

To jest najprawdziwsza prawda!
  25. Anonymous Member

Mój Bogę te teorie spiskowe, najlepsze jest to, że dorobiliscie niektórym legendę niczym Leszkowi, który po śmierci stał się najlepszym prezydentem evar.
  26. Częściowo to prawda że Leszek jest na chwile obecną najlepszym prezydentem przez fakt że jest na swoim miejscu tam gdzie być powinien.
  27. Anonymous Member

Umm nie wiem czy twoja wypowiedz oznacza zadowolenie z faktu jego zejścia, czy moze tego, ze pochowali kartofelka na Wawelu... Sam nie wiem, cholera.
  28. Powiedzmy że z powodu jego zejścia smutku u mnie nie było a gdzie go pochowali jest dla mnie mało istotne
  29. Donalt Member

^ Post na górze jest mój. ELO
  30. Donalt Member

ehe, Zapomniałem dodać, AdroniX próbował wrócić, niestety nie wiem pod jakim nickiem, natomiast wczoraj trafił do aresztu.
  31. Ten post według mnie jest niepotrzebny. Sprzeczny z ideami, że wszyscy są anonymous. Wyróżnianie nie ma sensu. Przecież w anonymous chodzi o to, że wszyscy są równi. Nie ma liderów. Nie ma lepszych. Nie ma gorszych. Każdy jest Anonymous. W tej strukturze jest niczym więcej niczym mniej. Mimo, że Ci ludzie mogli mieć udział w polskim anonymous, to każdy nosi maskę i jest na równi. Może jestem zbytnim idealistą, czy może to struktura anonów się zmienia...
  32. Wcale nie siedze w więzieniu! Uciekłem stamtąd i planuję zamach na Donalda!
    Pozdrowienia od Talibów oni robią dobry trotyl i saletre!!!!
  33. Anonymous115 nie kumasz widzę.
    50% tego forum to ironia. Robienie sobie jaj tutaj jest na porządku dziennym. Więc przestań się spinać:)
  34. Anonymous Member

Ehhh ta Biblia, teraz nie mogę nawet sprawdzać czy to oni nas robią nas w chuja, bo moje prohaxorstwo nie jest pro enough...
  35. Tulku Member

ฉันนั่งอยู่บนหลังม้า
  36. Cieszy mnie fakt, że nadal ktoś odwiedza WhyWeProtest, to miłe zaskoczenie. Anonymous nie umarło, nadal się tli. Nie będę się przedstawiał, jestem osobą która ma dostęp do wszystkich pierwotnych źródeł Anonymous w Polsce (facebook, youtube, twitter, etc.) i nadal żyję. Nie mam konta na WWP od długiego czasu, głównie z tego względu że przerażał mnie tutejszy poziom, poniekąd nadal przeraża. Przechodzę ciężki okres w życiu, nic nie jest tak jak było kiedyś, przyszło mi słono zapłacić za niektóre błędy. Nie znam wielu świeżych osób, mają ze mną kontakt osoby które siedzą tu od początku i pomagały mi prowadzić wszystkie poważne operacje w Polsce o których na pewno słyszeliście. Nie będę opowiadał tu swojej historii, bo i nie mam tego na celu, natomiast chcę Was poinformować że nadal mam rękę na pulsie choć nie przeglądam tego forum (być może zacznę?).

Co mam na celu pisząc to? Chcę znać Waszą reakcję, w zależności od tego co zauważę poczynię dalsze kroki. Mam multum pomysłów, nie tylko ja ale i wiele z Was. Na początku chaosu i walki z ACTA na forum pojawiło się naprawdę wiele świeżaków którzy zainteresowali się Anonymous w Polsce - aktualnie nic się nie dzieje, i sądzę że potrzebowaliśmy tego. Rozejrzyjcie się, zostały jedynie osoby które naprawdę chcą coś zmienić i są na to realnie gotowe, są ambitne. Sądzę że ta selekcja nam się przydała.

Nie wiem czy o tym wiecie, nie czytam tutejszych postów, ale prowadzone są dwie operacje które idą mozolnie od dłuższego czasu. Jest źle i będzie jedynie gorzej, ale nasz naród budzi się jedynie gdy zagrożenie jest wg. Nich realne a dowody dostaną na tacy. Nie byłoby mnie tu gdyby dwie osoby z którymi utrzymywałem kiepski kontakt, osoby te mimo tego że aktualnie mamy kryzysową sytuację, robiły to co według Nich było słuszne i nie sugerowali się niczym innym - bardzo to doceniam. Niektórzy z tego forum naprawdę wiele poświęcili w walce z tym całym gównem, więcej niż Wam się wydaje, sądzę że to niesamowite.

Wiele się zmieniło, ale jeszcze więcej trzeba zmienić. We are Anonymous.
  37. Anonymous Member

Mni też, zawsze tu zaglądam popołudniami, w poszukiwaniu jakiegoś troll tematu, wiadomości, cy po prostu jakiegoś planu działania. Taki mój facebook.
    To był słomiany zapał, niewielu z nich pozostało. Ale z ACTA to cud normalnie był jakiś.
  38. Anonymous Member

Nie cud a odpowiednie działenie w odpowiednim miejscu i czasie. Akurat łapneło i zaczeło życ własnym życiem, to był niewątpliwy sukces na który składało sie jeszcze troche innych rzeczy.
    Powszechnie znana prawda, że jak sie koło dupy pali to... i jak już sie będzie palic to można to wykorzystac i przekuć na kolejny epic win. Więc "trzymanie ręki na pulsie" zamiast budzenia sie z ręką w nocniku bardzo wskazane.
    No własnie nic sie nie dzieje chociaż myśle, że mimo to jest spora grupa ludzi która nadal jest zainteresowana Anonymous choć własnie ze względu na brak ruchu siedzą cicho.
    Pamiętacie jakie polskie Anonymous miało działanie na zbiorową świadomość mas kiedy "było gorąco"? Ja pamiętam. To był mógł bym rzec, że nawet pewien kulturowy fenomen. Grupka randomów ogarneła więcej niż nie jeden ruch/fundacja/strona/partia czy cokolwiek innego.
    Nawet nie wyobrażacie sobie jak bardzo... Dlatego radze nie tracic czujnosci.

Była lawina gimby, shitstormy i totalna stagnacja mimo to nadal jakoś to trzyma sie kupy co jest dość zaskakujące.
    ~nadal żywi.
  39. Boris Korczak Member

• Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins