Customize

Polscy anonimowi - co trzeba zrobić?

Discussion in 'Polska' started by Anonim, Nov 21, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anonim Member

Polscy anonimowi - co trzeba zrobić?

Witam wszystkich, postanowiłem w końcu się odezwać bo pojawiło się polskojęzyczne subforum :)

I od razu pytam co wymaga zrobienia? W czym ja, jako polski anonimowy mógłbym pomóc?

Które materiały wymagają przetłumaczenia w pierwszej kolejności?

Które projekty (O ile takie są) związane z polskimi anonimowymi wymagają mojej pomocy?

Jakich informacji o scjentologach i scjentologii w Polsce potrzebowalibyście?

Co jeszcze mógłbym zrobić żeby pomóc?

Było by miło gdyby ktoś starzy stażem wskazał mi gdzie i co mam zrobić, do kogo się zwrócić :)

I speak English fluently so there is no need to try to talk to me in Polish :)
  2. Boris Korczak Member

Re: Polscy anonimowi - co trzeba zrobić?

Informacja to najpotężniejsza broń prewencyjna.
    Bez informacji jest się na bezdrożu i dla tego nalżys sięgnąć do informacji zawartych już na Internecie.
    Ex-Scientology board: Ex Scientologist Message Board - Powered by vBulletin
    lermanet.com
    Affidavits and stories on life in Scientology
    Selected GO and OSA documents
    index.html
    Jest bardzo dużo informacji o działalności Co$.
    Kontakt z Polską prasą i telewizją i demonstrowanie w wypadku kiedy pokażą się na ulicach to bardzo ważna działalność.
    Życze powodzenia.

Pozdrawiam.

BK
  3. Jaom Member

Wygląda na to, że w Polsce cały ten ruch (mam tu na myśli nas, nie scjentologów) jest kompletnie nieznany. Może warto by jakoś się zorganizować, pozakładać sławetne maski i odwalić coś ciekawego przy jakiejś okazji? Odpowiednio wymierzone uderzenie (jednak nie skandaliczne) przyjemnie odbiłoby się echem w mediach i przy okazji odświeżyłoby przykurzony już temat 'wielkiej walki' w mediach nie tyle polskich, co zagranicznych (przy odpowiednim wsparciu z, nazwijmy to, Headquaters).
    Hmmm?

//Neither do I have a problem with English.
  4. Re: Polscy anonimowi - co trzeba zrobić?

Trzeba zacząć bardzo subtelnie - proponuję pojawić się najpierw w miejscach gdzie 4chanowa kultura jest najlepiej znana - ot, na konwentach mangi i anime na przykład. Jedna solidna grupa Anonów już to zrobiła na Bekonie :)

Już sama ta grupa byłaby w stanie narobić dymu np. przy wrocławkim centrum dianetyki. Poszukajcie użytkownika "Ansayamina" na youtube lub DeviantArcie. Tylko piszcie privami, nie publicznie!

Potencjał na Anonów w Polsce jest - brakowało tylko celu. Ale ponieważ sekta swój brzydki łeb podnosi...

Przeszkodą w protestach byłoby na pewno debilne polsike prawo - ale chcieć to móc.
  5. MyNumber144 Member

Wielka Brytania jak i Dania czy Szwecja organizują najbliższe demonstracje pod koniec lutego. Może i my byśmy coś wymyślili. Jakąś małą manifestację.
    Tak jak już wspomniał MarcabianMarine , we Wrocławiu ma się odbyć konwent mangi i anime ( Kalendarz: 2010 ) . Dobrze by było się tam pokazać. Jedynym znakiem zapytania jest to, ile osób tam będzie... (bo nie wszyscy mają szczęście mieszkać we Wrocławiu:))
    No i oczywiście potrzebny jest nam jakiś "szef" czy "głównodowodzący". Liczę na jakieś 20 do 5000 osób. :)
    Oczywiście marzenia...
    Może jakiś weteran się wypowie? ( np. Boris Korczak )
  6. Re: Polscy anonimowi - co trzeba zrobić?

Pan Borys nie mieszka w Polsce od dziesięcioleci (poczytaj trochę o nim, fascynująca historia). Mam kontakt z dwoma rzetelnymi Anonami w Polsce, a poprzez nich z większą ilością. Problem tylko w tym że są rozrzuceni po całym kraju.

Zacznij od wyłapania 4chanowców wśród znajomych fanów anime zainteresowanych konwentem, zaopatrzcie się w garniaki i maski V (widuję na Allegro, haniebnie drogie ale warto), podpowiedz im pomysł by pojawić się grupą jako Anonymous - może nawet z żabawnymi tablicami jak na proteście. Możnaby z tego zrobić skecz na konkurs cosplaya.

A przy okazji spotkania mógłbyś z nimi zacząc rozmawiać n/t Chanology.
  7. Re: Polscy anonimowi - co trzeba zrobić?

witam,

Prosze tutaj wszystkich anonow z szczecina lub okolic szczecina

Odezwijcie sie !!

w pt. zeszlego tygodnia u moich ridzicow zapokali panowie scjentolodzy i pobowali przekonacz moich rodzicow do tej ``wiary``

obawiam sie ze w szczecinie jest ich wiecej !

planuje protest w sobote 11.9.2010 przed centrum handlowym GALAXY !

Prosze was abyscie sie u mnie zglosili !

Ps: sorry za pomylki ucze sie jeszcze polskiego
  8. Anonymous Member

Najważniejsza kwestia to czy byli to przedstawiciele samego "kościoła scjentologicznego" czy tylko pojeby z "Ron's Org" (drogadowolnosci.org). Tyxh ostatnich póki co ignorujemy.

Najlepiej zacząć od podstaw, czyli dowiedzieć się gdzie mają siedzibę - rozmaite źródła podają że we Wrocławiu jest "Centrum Dianetyki". Tylko gdzie??? Dowiedz się tego i tam właśnie organizuj protest, bo protest przed galerią handlową to nie najlepszy pomysł - ochrona lub Policja was stamtąd usuną.

Oczywiście protest powinien być zgłoszony Policji - dowiedz się co i jak w przepisach o zgromadzeniach publicznych itp.
  9. Re: Polscy anonimowi - co trzeba zrobić?

dzienkuje za informacje !!

wydrukuje sobie flyery z informacjami o scjentologach i ich czynach i bede je przed centrum rozdawac :)

gdzie mozna kupic maske guy fawkes ??:confused:
  10. Anonymous Member

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins