Customize

Polski 4chan?

Discussion in 'Polska' started by MystiqiuePL, Jan 30, 2014.

1. MystiqiuePL Member

Czy myślicie, że taki polski 4chan, w dobie demotywatorów, mistrzów i kwejków miały szansę zaistnieć?

Spotkałem się z kilkoma marnymi, polskimi podróbkami. Marnymi, dlatego że przeszły zupełnie bez echa...

Dlatego, jeśli już powstałoby coś w tym stylu - musiałoby mieć dobrą reklamę.
    A na dodatek, jeśli taki polski 4chan w katgoriach tematycznych miały katgorię "Anonymous"? Gdzie możnaby informować o najróżniejszych operacjach i tak dalej.

Nie mam pojęcia, po prostu przeszła mi przez głowę taka myśl. Jakie macie zdanie na ten temat?
  2. anon_free Member

Jest przecież karachan.
  3. Polskie czany już dawno umarły zresztą tak jak i sam 4chan...
  4. To zupełnie nie realne jak na dzień dzisiejszy z prostej przyczyny że za dużo już jest tych chanów portali społecznościowych for różnego rodzaju itp itd.
  5. Wybacz stary to ma być polski 4chan :D to jest jakaś marna imitacja chujwieczego.
  6. Wykop.pl to taki polski 4chan, tylko ze w lepszym stylu i zlozony z madrzejszych ludzi.
  7. Przecież jest polski czan działający wiele lat http://www.karachan.org/b - zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych, nie zapomnijcie zareklamować tego u swoich znajomych.
  8. USUN TOOOOOOOOOOO
  9. Postuje na nowym tajnym xD
    starocioty pamiętają raid na animus polsku
  10. polski 4chan to pojebany pomysl to jest zupelnie nie do wprowadzenia w polsce przez roznice kulturowe poza tym sukces 4chaan opieral sie na tym ze byl anglojezyczny wiec kazdy czlowiek z calego swiata mogl pisac niezaleznie od narodowosci i z tego poloczenia roznych kultur powstala kultura chanowa tworzenie polskojezycznego chana mija sie z celem bo nie uda sie zebrac w jednym miejscu orzedstawicieli wielu kultur bedzie tylko polska kultura i tyle

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins