Customize

Prezydent Komoruski

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Darth VAnon, Jan 24, 2012.

?

Co robimy?

Poll closed Jan 29, 2012.
Spamujemy 4 vote(s) 12.9%
Piszemy jeden, rzeczowy list 10 vote(s) 32.3%
Spamujemy rzeczowym listem 15 vote(s) 48.4%
Nic 0 vote(s) 0.0%
Coś innego (co?) 2 vote(s) 6.5%
  1. Darth VAnon Member

No to dla odmiany coś bardziej legalnego. ACTA najprawdopodobniej zostanie podpisana, ale musi jeszcze zostać zaakceptowana przez parlament i prezydenta.
    Oficjalna skrzynka mailowa prezydenta to listy@prezydent.pl. Co powiecie na MailStorm nr 2 albo chociaż sformułowanie jakiegoś rzeczowego listu z prośbą o niecenzurowanie internetu?
  2. cassien Member

Ja jestem za połączeniem tego i tego . Wyślemy 1 mail , przeczytają to i zapomną . Wyślemy 10000 maili Przeczytają i nie zapomną bo będą mieli dość przychodzących maili .
  3. LetSpeak Member

Podpinam się pod temat, jestem za spamem rzeczowymi mailami.
  4. Może fax storm np. skryptem z darmowych bramek online
  5. cassien Member

Hmm . Zaczynamy o 21 ?
  6. plomyks IFC Member

THE Anonymous powinien poszerzyć zakres swojego działania czas na radykalniejsze środki to jest wojna panowie WOJNA O JEDNOSTKĘ O WOLNOŚĆ SŁOWA TRZEBA WYKORZYSTAĆ TELEWIZJĘ DO TEGO NAJLEPIEJ PRZEJĄĆ TELEWIZJĘ NA JAKIŚ CZAS I PUSZCZAĆ NAGRANY KOMUNIKAT TAK USŁYSZĄ NAS WSZYSCY
  7. Bezem Member

Może najpierw rzeczowy mail. Dać czas na odpowiedź, jeśli nie to idziemy na całość.
  8. Darth VAnon Member

Nie ma sensu robić tego dzisiaj. Stosunkowo mało ludzi to zobaczyło. Proponuję jutro lub najlepiej pojutrze (w dniu początku końca demokracji). No i trzeba napisać list.
  9. Anonymous Member

Nie, wyjdź
    • Like Like x 1
  10. plomyks IFC Member

HMM mamy mało czasu panowie damy im czas kilka godzin jeśli to nie zadziała to muszą nas usłyszeć wszyscy Polacy w Całym kraju albo najlepiej na świecie pora na Zmiany na świecie DOSYĆ RZĄDÓW KTÓRE NAS CAŁY CZAS LEKCEWAŻĄ To LUD POWINIEN RZĄDZIĆ A NIE 300 LUDZI
  11. Warden13 Member

Oj troszkę więcej niż 300 ale nvm. Jeśli potrafisz sprawić żeby wszystkie stacje telewizyjne w polsce nadawały chociaż przez 5 minut tą samą wiadomość - zrób to i nie pisz. To jest wwp. Only legal. Jak zdążyłeś zapewne zauważyć nie paramy się nielegalną działalnością. Przynajmniej większość :p
  12. cassien Member

Może i nie ma dzisiaj sensu , ale chociaż gdzieś jeszcze o tym poinformować ?
  13. plomyks IFC Member

Rozumiem ale czy uznajesz ten rząd za w pełni legalny
  14. Reddread Member

plomyks

Były wybory? Były,wygrał Donek i tyle.koniec pieśni.Dowodów na fałszerstwa nie ma,nawet PIS nie wspominał nic
  15. Warden13 Member

No pewnie że nie :p Mi chodzi o te forum. Nielegalne "interesy" na ircu albo czymś innym. Jak tak dalej pójdzie to nam zamkną dział Polski i będzie trochę "niefajnie". Krótko mówiąc przejebane.
  16. cassien Member

Zmienimy najwyżej narodowość. XD
  17. plomyks IFC Member

no tak jeśli dalej tak pójdzie będziemy walczyć o naszą wolność w podziemiu
  18. Darth VAnon Member

Plomyksie IFC, zamilknij, proszę. Zapędy anarchistyczne/socjalistyczne nic nam nie dadzą.
  19. plomyks IFC Member

nie jestem anarchista nie chce po prostu by tak wyglądał dzisiejszy świat
  20. cassien Member

Wszędzie tutaj się taki off top robi ?
  21. Martinho Member

Od ciągłych kłótni nie zmienią decyzji w sprawie ACTA...
    Osobiście również uważam, że lepiej napisac jeden, w pełni rzeczowy list i poczekać jakiś czas na reakcję.
  22. IMarcin Member

dobra założycielu tematu ustal dokładny czas operacji
  23. GreyInvidia Member

Spamujmy rzeczowym listem. Tho nie floodem za pomocą skryptu jak to miało miejsce wcześniej. Po prostu niech każdy wyśle ze swojego maila jakiś przygotowany list. Nawet nie chodzi o to, żeby treść każdego maila była inna, ale raczej o to, by każdy z maili był wysłany z innej skrzynki.

Also, spam faxu to również bardzo konkretny pomysł. Większy impet będzie miało końcu tysiąc kartek walających się dookoła faxu, niż tysiąc maili w skrzynce. Tylko trzeba właśnie ustalić dokładną datę, oraz porozsyłać link do szablonu listu wszędzie, gdzie się da (bo nie oszukujmy się, ale wielu ludzi jest na tyle leniwych, że nie chce im się samemu pisać czegoś rzeczowego na własną rękę :p)
  24. IMarcin Member

Nie no będę bardziej twórczy i napiszę coś swojego
  25. cassien Member

Nie tylko Ty , ale kiedy ? Jutro 20 / 21 ? Do tego czasu chyba większość ludzi dowie się o tym i będzie już do dyspozycji .
  26. GreyInvidia Member

Marcin, ty może i wykrzeszesz z siebie siły i motywację do czegoś takiego, ale wiedz że wiele osób ma też raczej słomiany zapał i zanim coś wyklepią, zdecydują że to nie ma sensu. Tak - jakby powstał szablon, wielu chętnych do wsparcia ruchu po prostu musiało by skopiować tekst, wkleić do maila i wysłać na podany adres.
  27. IMarcin Member

Gdyby każdy wysłał coś innego byłoby to bardziej przekonujące
  28. GreyInvidia Member

To oczywiste, ale z drugiej strony może nie miałoby to takiego impetu. Po prostu chodzi o to, aby ten, kto czuje się na siłach, sam sporządził list. Dla reszty, którzy chcą wziąć udział w akcji, ale nie są zbytnio w stanie napisać czegoś porządnego etc. po prostu dać szablon anyway. Chodzi w końcu też o to, żeby jednak zaspamować tą skrzynkę. Imo puszczenie w obieg szablonu listu nie zaszkodzi, a pozwoli większej liczbie osób dać znać o swoim sprzeciwie. I mean, taki szablon nie musi być jakoś bardzo osobisty przy okazji. Niech po prostu w prosty i rzeczowy sposób przedstawia rozczarowanie, oraz obawy, wymieniając powody w punktach, czy coś.
  29. Zekdarrath Member

Jestem za rzeczowym listem emailem/faxem lub faxem, każdy piszę swój.

To zabieramy się za to?
  30. GreyInvidia Member

Hm, zawsze lepsze to od nic nierobienia. Adres mailowy i numer faxu jest co prawda na stronie kancelarii, ale co tam:
    No i też, jak coś to bardziej skupiajmy się na faxie. Czy raczej, jak już to wysyłajmy swoje maile na skrzynkę i na faks.
  31. St.Jimmy Member

Jestem za tym żeby spamować rzeczowym listem, może zróbmy tak że kto chce pisze po swojemu a jedna bardziej ambitna osoba stworzy szablon dla tych którzy nie czują się na siłach w wymyślaniu poezji dla Pana Prezydenta. Pamiętajmy żeby list był poprawny otrograficznie, żeby czytanie go nie sprawiało "bulu" lecz nadzieję na pomyślne rozpatrzenie przez głowę państwa tego problemu. :D
    • Like Like x 1
  32. GreyInvidia Member

Dokładnie o to mi chodzi Jimmy. Jutro będę pisał swój list, to przy okazji wypocę jakiś dla leniwców :p. Się wypowiecie czy ujdzie, może dodacie coś od siebie i zrobi się jakiś porządny.

Also, trzeba ustalić ostatecznie godzinę akcji. Najlepiej po wszystkich manifestacjach imo.
  33. Reddread Member

Szanowny Panie Prezydencie.

Jako polski internauta wyrażam obawy w związku z planami wprowadzenia w naszym kraju ACTA. Ponieważ nie jestem osobą mającą wpływ na proces legislacyjny w kraju proszę o dokładne zapoznanie się z w\w aktem razem z Pana doradcami i fachowcami przed podpisaniem.Wierzę w Pana dobre intencje.
    Mimo, że jednostka nic nie znaczy w machinie państwa,to tysiące zjednoczonych obywateli stojących obok siebie na ulicach naszych miast mimo zupełnie różnych poglądów politycznych,różnych wyznawanych ideologii,czy światopoglądów może zmienić bieg wydarzeń.Po akcie elekcyjnym przyzekał Pan na konstytuje
    kierować się dobrem nie tylko kraju i narodu jako całości,ale również każdego obywatela. Nadszedł czas żeby powiedzieć "Sprawdzam".

Tak na szybko.Troche mało czasu.Pierwsza część kuleje jak dla mnie,ale lepszy rydz niż nic.Oczywiście poprawki mile widziane
  34. GreyInvidia Member

Właśnie imo pierwsza część jest lepsza, od reszty. Później brzmi to tylko czysto-ideologicznie. Powinno się wymienić chociażby to, co sprawia, że obawiamy się ACTA (jak np. sposób w jaki została ona sporządzona, że jest pełna nieprecyzyjnych sformułowań, itp itd). Also, ortografia i interpunkcja trochę do poprawy :p

Btw znajoma właśnie podrzuciła mi dość lulzowy pomysł. Wysłać normalne listy o takiej właśnie rzeczowej treści. Wyobraźcie sobie, jakby to mogło wyglądać. Pod pałacem prezydenckim ustawiają się ze trzy samochody dostawcze, pełne listów do niego - wszystkie odnośnie ACTA.
  35. Yogoro Member

Jak już tak myślicie o leniwcach, nie zapomnijcie podać linków do darmowych bramek. Nigdy nie korzystałem z takiego skryptu, ani z samego faxu. Jak to działa i czy taki fax nie ma żadnej blokady, na takie 'zabawy'? Jakoś nie mogę w to uwierzyć, że nikt nie wpadł na to przed wami i nie wykorzystał tego do żartu
  36. Reddread Member

37. GreyInvidia Member

Wysyłanie plików na fax to tak jak dzwonienie na telefon. Jak będą chcieli, żeby to się skończyło to odłączą kabel.

Reddread, ten tekst jest git.
  38. Reddread Member

39. insidious999 Member

40. Wypadałoby więc w końcu ustalić, kiedy wysyłać te maile i faxy.
    Btw, oni niczego nie odłączą - do prezydenta przychodzi dziennie całkiem sporo papierków na faksie, dlatego nie chcą "ryzykować" przegapienia czegokolwiek. Może to nie mieć po części sensu, ale tak jest. W końcu to Polska...
    Dobrze byłoby to zrobić dzisiaj wieczorem, ale nie jedną falą, ale paroma - nawet mniejszymi. Moja propozycja to 19.00-21.00.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins