Customize

"Profanacja" maseczki

Discussion in 'Polska' started by Marioxs, Oct 28, 2013.

1. Marioxs Member

Widzieliście to? Wkurza mnie jak ludzie używają tej maski bezmyślnie.... Nie raz była sytuacja że dzieciaki ubierały się w to i robiły "hałas" wszem i wobec a potem niektórzy ludzie tak nas kojarzą szczególnie jak takie dzieci JP są z tego samego miasta.
  2. tragedia panie tylko my mamy prawo ja nosic ta maska sluzy do jednego jedynego slusznego celu te dzieci trzeba znalezc i ukarac bo nie wybaczamy madafaka yo!
  3. Tulku Member

Fajny dresik taki czerwony noszę do kościoła, na codzień taki szary mam.
  4. Znam Kulke od małolata, ten człowiek zakładając maskę do tego klipu wiedział dobrze co robi. Sam tytuł utworu mówi dużo "unknown" już nawiązuje do maski,każdy może ją nosić. Więcej nic nie powiem siema
  5. Anonymous Member

Patent na maske to ma WarnerBrothers a nie anony...
  6. Dobrze że jeszcze nikt flagi nie zawłaszczył
  7. Anonymous Member

Projekt maski był stworzony przez rysownika komiksów który stworzył v for vendetta i prawa do niego posiada WB (mówimy tu o oryginalnej masce) podróby oparte o oryginalny projekt moze robic każdy. Jesli o flage to twórca jest nieznany i prawdopodobnie były to jakies internetowe randomy/anony wiec patentowanie czegos takiego jest raczej nie mozliwe z tym, że również tego symbolu moze użyc każdy.
  8. I niech tak zostanie
  9. Marioxs Member

A te znaki "tekst" to olaliście? Chodziło mi o sam fakt dziecinady zamiast używania go serio hejtusy wy moje ;]
  10. Marioxs chodzi Ci o ten tekst
    We are Anonymous,We
    are Legion,We do not
    forgive,We do not
    forget,Expect us.
    tego to nam nie zabiorą to nasza licencja :)

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins