Customize

Prosze o minute ciszy by uczcić pamięć jednego z nas.

Discussion in 'Polska' started by Eugeniusz Anon, Aug 18, 2013.

1. Anonymous Poland
    Ana WirtMouse >
    Anonymous Poland
    Nalejcie w grube szkło
    spirytus, zapalcie go i patrząc
    w płomień wspomnijcie tych
    wszystkich, którzy odeszli.
    Wiem, że to plagiat, ale do
    cholery nikt nie wymyślił
    lepszego sposobu..
    Koło piątej rano zmarł jeden z
    nas - Krzyg Wirtual / Diamond
    Rain. Rak płuc z przerzutami
    na mózg. Gdy już słabł
    próbował jeszcze zrealizować
    swoją ostatnią akcję.
    Otrzymywał dobre rady - zrób
    sam, teraz jest inna akcja, eee
    tam głupi ddos itp...
    Sam już nie mógł, nie miał tyle
    sił. Ja niestety nie mogłam mu
    pomóc, dopiero uczyłam się od
    niego podstaw. Inni olali...
    Pomimo, że idea anonymous
    była dla niego niesłychanie
    ważna, zrażony jałowością
    "działań" zniechęcił się..
    Zbyt dużo czasu, kochani,
    tracimy na jałowe gadki o
    dupie maryni. Zbyt dużo czasu
    tracimy na wódę, maryhę,
    gówniane teledyski.
    Platformersi z Unią robią z
    nami co chcą.
    Najwyższy czas na poważną
    dysputę, ustalenie celów i
    konkretne działania.
    Wiem, że nie tutaj.
    Nie rozmywajcie idei.
    Walczcie!!
    Od kilku miesięcy miałam inny
    cel - codzienną walkę o jego
    życie. Jestem potwornie
    zmęczona... Nie wiem jeszcze,
    czy zniknę, czy poproszę o
    nauczyciela. Ale proszę -
    nalejcie w grube szkło spirytus,
    zapalcie go i patrząc w płomień
    wspomnijcie tych wszystkich,
    którzy odeszli.
  2. Ghost Crypt Member

Znałem Krzyga od jakiegos czasu (nawet dość długo) i nasze drogi nie raz się skrzyżowały. Zawsze był pełen zapału i chętny do stanięcia na lini frontu, że tak powiem. Polska scena (h)aktywizmu własnie straciła wiernego kompana. To są bardzo smutne wieści. Niechaj ziemia mu miękką będzie.
  3. To prawda On taki był dla mnie ta informacja też jest szokiem. Pomimo choroby zawsze był na linii frontu może jego śmierć nie pójdzie na daremno i w Jego ślady pójdą inni.
  4. Anonymous Member

Kto to był ten co nad nim płaczecie? Bo niewiem czy to poważnie czy trollujecie...
  5. Zobacz wczorajszy wpis na PCA.
  6. Anonymous Member

Łooo paanie... to jakis seba z PCA? Pierwsze słysze o kimś takim. Polska scena hacktywizmu? To takie coś w ogóle istnieje? Bo coś mi sie wydaje, że sobie kreujecie jakis romantycznych bohaterów co psalmy na ich cześć trza śpiewać a całość wali białorycerstwem jak cholera. Tak szczerze mówiąc to jeszcze nie słyszałem ani słowa o tych mitycznych akcjach PCA i "walce o wolność".

Póki co wali mi to albo trollingiem albo urojonym biaorycerzowaniem.
    Prove me wrong.
  7. Skoro ci wisi i powiewa to po co się wypowiadasz? Zachowaj swoje nie szczególnie ciekawe uwagi dla siebie. Nikt nie zmusza cie do odpowiedzi i hołdu zmarłemu. Ale proszę nie profanuj jego pamięci.
  8. robercik1010 Member

Co to jest PCA bo nie jestem w temacie...
  9. Anonymous Member

Nikt tu poza wami niewie o co chodzi ale juz bóldupisz, że obrażajo.
    To były jak najbardziej poważne pytania i stwierdzenie. Reszte przemilcze bo nie bede sie powtarzał.
  10. Nie będę się rozpisywał bo szkoda słów. Skoro nie jesteś super bomber hakierem to i tego nie wiesz... wiec co tu dużo pisać?
  11. Anonymous Member

Bo faktycznie nie jesteś wstanie odpowiedziec tylko rzucać sloganami. To może napiszecie coś żeby każdy wiedział o co/o kogo chodzi?
  12. Vinoth Member

Nie znałem go, ale z tego co czytam od Was był świetnym człowiekiem. Szkoda tylko, że znajdują się tutaj kurwy, które nie potrafią uszanować pamięci o Nim.
  13. Anonymous Member

lol'd

Kolejny bóldupogenny thread...
  14. Sr. ale ten bóldupogenny ma racje. Nawet u najgorszego wroga zachował bym szacunek, mimo iż wyrządził mi wiele krzywd zachowam do niego szacunek jak do człowieka. Czy ja idę do kogoś np. na pogrzeb kogoś kogo nie znam i mówię nie znam go wiec się za niego nie pomodlę or etc.? Jeżeli nawet kogoś nie znam uczczę o nim pomieć a nie będę ściskać się za dupę i krzyczeć jak mason " a chuj z nim" ! No sorry ale coś tu jest nie tak.
  15. Anonymous Member

@up Pierwszy raz w internecie? Chyba pierwszy...
  16. To, ze jesteśmy w internecie nie znaczy byśmy zachowywali się poniżej krytyki. Zapomniałeś o netykiecie ? Czy nie wiesz czym jest netykieta? Jeżeli moje stwierdzenie jest trafne, zapraszam na google!
  17. Zgadzam się.

Cytat:

Trolling - troll to złośliwy mały stwór (bajkowy)... jeśli nie chcesz być za takiego uznanym, staraj się nie powodować kłótni, nie prowokować, nie obrażać, a z drugiej strony nie daj się prowokować i nie odpowiadaj na prymitywne i niekulturalne zaczepki słowne.

Nie obrażaj nikogo, staraj się tego nie czynić publicznie nawet gdy masz ku temu powody. Zanim publicznie kogoś ocenisz w jakikolwiek sposób, przemyśl to na spokojnie i dwukrotnie.

Ignoruj trolle - użytkowników, których jedynym celem jest dokuczanie i krytykowanie. Twoje odpowiedzi na ich posty tylko ich zachęcą do dalszej działalności. Wystarczy, że zgłosisz ich działalność administracji.

wyżycie się na innym Internaucie nie przyniesie Ci ulgi ani chwały
  18. Pokój jego duszy. Nie było mi dane poznać człowieka, jeżeli ktoś byłby skłonny powiedzieć kilka konkretów, byłbym wdzięczny.
  19. Anonymous Member

Za to wlasnie kocham ludzi: nie trzeba ogladac trudnych spraw ani dlaczego ja zeby sie posmiac z ludzkiej glupoty. Piszecie tu o jakims gosciu o ktorym nikt nie slyszal ze niby robil jakies akcje ale jakie to juz nie chcecie powiedziec i oczekujecie ze bedziemy mu oddawac czesc, a jak ktos nie chce tego robic to od razu jest trollem. Maly protip: nie kazda krytyka to troll, tak samo jak luzne podejscie do netykiety nie jest od razu trollowaniem. No dobra szkoda czlowieka ale jak chcecie zeby ktos czcil jego pamiec to powiedzcie kto to kurwa byl i co takiego zrobil lol
  20. Anonymous Member

Nareszcie ktoś rozsądny sie wypowiedział. Myślałem, że tu sam smiecham i płyne pod prąd lawiny nieuzasadnionego butthurtu jednoczesnie próbując sie dowiedzieć cóż to za tajemniczy donżuan po którym płaczecie.
    Polecam z tym handlować. Pozatym pewien akceptowalny zakres trollingu na WWP jest dopuszczalny wiec polecam wyluzowac i przestac bóldupic na pół threadu.

21. Przecież to ty cały czas bóldupisz, że go nie znałeś. No ok nie znałeś go to na ch... się wypowiadać? Nie znałeś nie pisz... Niech wypowiedzą się ci co go znają i oddadzą mu famfary ku jego pamięci. Powiec mi donżuan, że nie mam racji.

PS. jak zwiedzasz forum to wypowiadasz się zawsze w każdym temacie, nawet jeżeli nie jest dla ciebie ważny? To po co to w ogóle wnosić się do tematu?
  22. Anonymous Member

Diluj z tym, że jako coś postujesz na forum to będą rówież komentarze nieprzychylne.
  23. Anonymous Member

Nie znalem go... Ale skoro Eugeniusz tak pisze, to nie mam podstaw, by w to nie wierzyc.

Szkoda czlowieka:(
  24. Anonymous Member

Witam.
  25. Anonymous Member

Kurwa spierdolił się bold. Sorry.
  26. Jednego mniej. Dobrze, że zdechł.
  27. Anonymous Member

Fajny tekst. Napisze Ci tak na grobie jak Ty też już tu nie wytrzymasz.
  28. Anonymous Member

Nie rozumiem jednej rzeczy: dlaczego ludzi walczących w słusznej sprawie spotyka coś takiego a tacy jak Tusk i jego rząd wciąż żyją i wyrządzają krzywdę innym?
    Dlaczego tak jest?!
  29. To można mieć nauczyciela? W jakim sensie? I gdzie szukać?
  30. Aonymous! Member

Niech spoczywa w pokoju.
  31. Anonymous Member

Znowu ktoś podbił ten kretyński thread...
  32. Prosze nie podbijac już tego tematu uszanujmy pamięć jednego z nas Krzyga Wirtual wiadomość o jego śmierci miala charakter tylko informacyjny dla osób z tego forum które go znały. ZAMYKAM TEMAT.
  33. No sorry, że podbiłem. Chciałem się zapytać tylko o co chodzi z tym nauczycielem. No ale ok jeżeli uraziłem kogoś tym to przepraszam. Macie racje nie powinienem tutaj pisać tylko założyć nowy temat ale niestety nie jestem zarejestrowanym użytkownikiem. Sorry za kłopot.
  34. szkoda człenia, kurw*...
  35. a więc to są te słynne anymus poland które jak do tej pory nic nie zrobiły poza wstawianiem śmiesznych obrazeczków i tak bardzo groźnych postów do internetu xD
  36. Anonymous Member

Biał0-czarni nie mają tutaj wstępu :)
    PS Twój poprzedni nick był lepszy, wymyśl coś fajnejszego> :)
  37. Anonymous Member

Składowe tego threadu
    60%- ból dupy
    30%- spam
    5%-w miare 'normalne' posty związane z tematem.
    5%-psalmy na cześć domniemanego zmarłego (?)
  38. a a czy przypadkiem ten nowotwór nie powstał w dolnej części odbytu i nie rozprzestrzenił się na całe ciało?
  39. Rock in peace

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins