Customize

Przedstaw się!

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Nov 6, 2011.

1. Anonymous Member

Istnieje już taki temat, anglojęzyczny, otwarty dla całego WWP. Tutaj zakładam podobny, aby nowi polscy Anoni, jeśli zechcą, przedstawiali się tutaj (oczywiście żadnych danych osobowych. Zwykła manifestacja dołączenia do ruchu, ewentualnie jeszcze krótka historia, co Cię do tego skłoniło), zamiast zaśmiecać forum nowymi tematami. Natomiast temat "Jestem nowy :)" usuwam, bo jest niepotrzebny. sacrus95, przedstaw się tutaj.

Btw. witam na polskim podforum WWP :)
  2. Anonymous Member

Zacznę pierwszy =)
    Witam
    Do dołączenia w Wasze szeregi skłoniło mnie to że w pełni popieram Wasze akcje, ruchem interesowałem się już wcześniej dużo czytałem lecz decyzja wstąpienia padła zaraz po tym jak dowiedziałem się o anon+ wchodziłem na IRCa rozmawiałem z wieloma ludźmi (zazwyczaj z operatorami kanałów) widziałem wielu Polaków którzy szukają polskiego anonimowego aby dowiedzieć się czegoś o ruchu lub o samym anon+ (o tym drugim wiem tylko tyle że jest to portal społecznościowy stworzony przez jakąś część anonimowych) oczywiście zgłaszałem się jako polski anonim i w prywatnej rozmowie na IRCu wyjaśniłem co i jak (podając takżę link do anonyops.pl i tego forum ) myślę że to wszystko
    Pozdrawiam

PS Przepraszam za anonimowy post można go usunąć ;x
  3. anomim Member

Cześć, cieszę się, że wkoncu anonimowi ujawniają się coraz bardziej.
    Świat zaczyna o nas słyszeć i zdawać sobie sprawę, że jednak nie zmierzamy w dobra stronę,
    Póki co tylko niewielka cześć społeczeństwa otwiera oczy, niektórzy nigdy nie przyjmą do wiadomosci
    Ze żyjemy w zniewolnionym środowisku. Obracam się w środowisku osób w wieku od 20 do 35 lat, niestety moje poglądy, które
    W 100% zgadzają SIE z ideą anonimowych kompletnie nie spotykają SIE z uznaniem, nawet moja partnerka z przymrużeniem oka patrzy na moje codzienne próby przedstawienia moich poglądów ludziom. Ja od zawsze czułem i ubolewalem nad tym w jakim świecie żyjemy, gdzie demokracja i prawa człowieka to tylko puste słowa, gdzie człowiek jest ubezwlasnowolniOny.
    Całe życie staramy SIE normalnie żyć, nigdy nie wnioskujac o nic, nie ujawniać SIE, wtapiac SIE w otoczenie.
    Jestem bardzo dumny z tego, ze wkoncu moge rozmawiać i działać w tym temacie Z WAMI, ze nie jestem odosobniony.
    11 11 11 zaczynam akcje paperstorm w moim miescie
  4. Anonymous Member

Cześć anomim! Witamy na polskim podforum WWP!
  5. Xaosuser Member

Cześć mam na imię Anonimowi, jestem sobą, jestem tobą, jestem wami wszystkimi, jestem nikim, jestem antropomorficzną personifikacją internetu, jestem ostatecznym bossem, jestem głosem sprzeciwu przeciwko podziałowi na lepszych i gorszych obywateli.
  6. Anonymous Member

Cześć Anonimowi! Witamy i Was! :)
  7. WjakWendeta Member

Nazywam się Ezio Auditore da Firenze podobnie jak mój ojciec i przodkowie przede mną jestem Assasynem
  8. Anonymous Member

Cześć Ezio! Witamy na polskim podforum WWP!

P.S. Nie zależy Ci na anonimowości? :p
  9. WjakWendeta Member

pozdzieram kilka plakatów przekupie herolda zabije urzędnika i znów będę anonimowy :D
    • Like Like x 2
  10. Warden13 Member

Widzę, że fan AC :) Witamy kolejnego Asasyna ^^
  11. WjakWendeta Member

12. Fuuuu Member

Jestem Anonimowy witam ;) Dużo czasu poświęciłem na studiowanie historii anonimowych ^,^ Czytałem o każdej akcji początkach rozłamach itd.itp ;)
  13. Anonymous Member

Cześć Fuuuu! Witamy na polskim podforum WWP! :)
  14. anonLie Member

Niemam zamiaru obrazac, ale czy tylko ja poczulem sie jakbym wszedl na forum fanatykow gier komputerowych q.q?
    Bez obrazy, ale takie wypowiedzi sa... dziecinne troche ^^'

@Edit
    Czesc, Lie tutaj, lubie klamac i robic sobie jaja z ludzi ktorzy szybko dostaja bolu dupy <3
  15. RainbowSix Member

Dziękujemy za szczerość.
  16. WjakWendeta Member

dla Ciebie dziecinne jest gadanie o grach a dla mnie to że nie umiesz pisać ;)
  17. anonLie Member

A wlasnie, w sumie to sie zastanawialem- W sensie nie umiem pisac z powodu:
    1. nie uzywam polskich znaczkow
    2. pale wesole wisniowe papierosy i smieszkuje z ciebie
    3. popelniam bledy(jezeli tak daj przyklady, zakoduje sobie zeby ich juz nie popelniac)
    4. chcesz sie odgrysc, bo cie jade ciagle <3?

@Edit
    Pisz na privie/edytuj posty, bedzie czysciej, pyśku.

@editthesecond
    W sumie to nie jest dla mnie dziecinne gadanie o grach, ale irytujace wypowiedzi ktore sprawiaja, iz mysle, ze nie widzicie roznicy miedzy rzeczywistoscia, a grami

@EditTheGrear
    Tez gram:)

@Tztz.
    1. Po co :3
    2. Nie dbam o forme, bo tutaj nie musze;)
    3. niepamietam co tu napisalem, a to- Stan w zyciu realnym niestety nie pozwala mi bluznic, a poza tym, lubie patrzec jak wrazliwe pipki placzkuja z powodu przemocy w internecie. I zebys nawet tu nie wjezdzal na moja kulture osobista- W internecie, ja przynajmniej nie uznaje czegos takiego jak kultura, jezeli co nie pasuje wiesz co mozesz zrobic:3, albo poprostu to ignoruj, ja czasami ignoruje kompletnie idiotyczne posty nie ktorych i wylaczam komputer na pol godziny, sprobuj pomaga; )
    4. znam i to doskonale <3 a jezeli nawet bym nie znal, w tym momencie bym zgoglowal i sie dowiedzial ~

regards
  18. WjakWendeta Member

@anonLie
    1. Nie używasz polskich znaków.
    2. Zmieniasz szyki zdań.
    3. Nie potrafisz mówić czystą polszczyzną (nie wzbogaconą w tzw. łacinę podwórkową)
    4. nie rozumiesz chyba znaczenia niektórych słów które używasz (np. rubaszni)
  19. Anonymous Member

Jeżeli na tym forum, anonLie, nie przypomnisz sobie, czym jest kultura, zostaniesz zbanowany :p

Btw. Witamy na polskim podforum WWP, anonLie!
  20. IMarcin Member

UP

haha, śmiesznie wygląda twój post. Coś w rodzaju:
    Bądź miły albo cię stąd wywalę gnoju...
    A tak w ogóle to cześć kochany kolego
  21. anonLie Member

Oh, nie ty mnie obrazasz, wez sie uspokoj bo dostaniesz bana, ej!
    Dlaczego wyzywasz ludzi od gnoji i w ogole! Q.Q
  22. Akanh Member

Witam wszystkich :)

Zafascynowały mnie idee Anonimowych, dlatego tutaj jestem z wami.

Pzdr.
  23. anomim Member

Miał być dział, który pozwoli na przedstawienie SIE nowemu użytkownikowi, a jak patrzę teraz to widzę już paru nerwusow i zadymiarzy. Większość ludzi przed przedstawieniem SIE, czyta poprzednie posty aby choć trochę pomoc sobie w napisano czegoś o sobie itd. A tu ty gnoju, ty taki, ja ci to i to, weźcie SIE ogarnijcie ludzie, wasze sprzeczki nie są tu potrzebne, wymiana poglądów oczywiście, bo gdyby każdy miał takie same zdanie na temat wszystkiego nigdy idea Anonymous m.in. Nigdy by nie powstała, apeluje do wszystkich, aby ten temat zostawić wyłącznie dla potrzeb zwykłego przywitania SIE ze społecznością forum.
  24. Xaosuser Member

Oj tam oj tam spinacie się niepotrzebnie moja paróweczki drogie, pamiętajcie, że anonimowi to nie tylko, marsze protesty chwała i gloria ale także " for teh lulz !" Owszem przydał by się dział w którym by był jako taki porządek, ale także dział w którym możemy dyskutować o tym jak rozwój marchewki wpływa na zorze polarną O_O
    • Like Like x 2
  25. anomim Member

Jest dział luźny zapraszam
  26. Anonymous Member

Cześć Akanh! Witamy na polskim subforum WWP :) Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, zapraszam na www.anonyops.pl (choć też niezbyt wiele, niestety :) Pracujemy ciągle nad nią)
  27. ch0m1kX Member

Ahoj!
    Stronę przeglądałem już od dawna, do Anonimów dołączyłem dlatego iż bardzo podoba mi się ideologia.
  28. Anonymous Member

Cześć ch0m1kX! Cieszymy się, że popierasz naszą ideologię.
  29. Proaktyn Member

Witajcie.
    Podobnie jak ch0m1kX od jakiegoś czasu przeglądałem Wasze posty na tym forum i czytałem to i owo (na anonyops.ssl2.pl i nie tylko). Od jeszcze dłuższego czasu interesuje mnie ruch Anonymous. Początkowo podjarany informacjami o tym, że to Anoni (niby oni) wykradli dane z SONY i do tego rozdmuchiwane przez media inne ich operacje - co jak się okazało później po moich wyszukiwaniach dokładnych - miały inne cele, obserwowałem Ich jako grupę hakerów. Później doszła akcja z fejsem. I tu mnie coś skłoniło żeby się głębiej wczytać w Ich ideologię. Postukałem trochę w necie znalazłem ich stronki i na szczęście znajomość języka obcego umożliwiła mi zrozumienie go. Okazało się, że jednak jest inaczej niż to media i ten - kochany również przez Was - TeVaueN troszeczkę inaczej mówi niż jest faktycznie. Doinformowałem się, jestem świadomy i na tyle pouczony, że chcę bardziej aktywnie stanąć po stronie Anonymous.

Jednym słowem: Expect me!
  30. ch0m1kX Member

Witaj na załodze Proaktyn!
  31. Anonymous Member

Cześć Proaktyn! Miło nam, że zainteresowałeś się ruchem :)
  32. Witamy w gronie.
  33. WjakWendeta Member

34. Chodziło mi o grono takie same jak grono ptaków...
  35. anonLie Member

Talking about bullshit in threads D:
  36. Akanh Member

Witaj Proaktyn : )
  37. Gej_Folks Member

Witam. Jestem studentem filozofii i jak sam nick wskazuje - homoseksualistą. Mam nadzieję, że to nie jest wielki problem by działać. Wczesniej udzieliłem się tu parę razy anonimowo, ale chyba czas nieco odsłonić twarz. W każdym razie witam wszystkich tu zebranych.
  38. Proaktyn Member

Jak dla mnie możesz być kim chcesz ale musisz być przygotowany na ataki hejterów i innych trolli na to co reprezentujesz. Tak czy inaczej - Witaj!
  39. ch0m1kX Member

Odsłaniać maski nie jest dobrym wyjściem, zwłaszcza w twoim przypadku, rzuci się na ciebie całe stado trolli hejterów i innego plugastwa.
  40. Gej_Folks Member

Damy radę ;)
    A jak nie, to zmienię konto i znów się przywitam ;P

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins