Customize

Przedstaw się!

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Nov 6, 2011.

1. Mr Tech Member

Powiedziałbym wiecej... Większość z tych "hakerów " nie wie co to Haking :)
  2. SLeshAHAck Member

Witam jestem nowy na tym forum, ale od wielu misięcy chciałem dołączyć do tego jakże zacnego gorna:)
    DO napisania wiadomości e-mail skłoniła mnie sytuacja w Polsce, po prostu już tego nie wytzrymałem, podobnie z MegaUpload.
    Zdradze małą tajemnie, zajmuję się tym co mam w koncówce nicku :)
  3. IMarcin Member

To fajnie ale pamiętaj że na tym forum nie piszemy o nielegalnych akcjach
  4. alexx Member

Ile razy to jeszcze trzeba będzie tu powtarzać? xD
  5. Zekdarrath Member

Eh, nie rozumiecie? Przecież trzeba się pochwalić, że posiada się umiejętność shakowania hasła brata :D
  6. vorgernbah Member

Dobry wieczór, dołączam do was, bo macie fajne maski i też kiedyś chę sobie taką sprawić.
  7. mefistotelles Member

Na podstawie najnowszych danych z sieci Polskiego Rządu.
    Cześć Nazywam się Mefisto masz ochotę na wyprawę do Hadesu.??
  8. alexx Member

Nic tylko pozazdrościć takich zdolności :D
  9. IMarcin Member

Z tego co wiem do kupna maski nie trzeba mieć konta na tym forum, ale może coś się zmieniło
    • Like Like x 1
  10. Zekdarrath Member

Eh, serio. Darujcie sobie wyniosłe gadanie, że Anonimowi to nie ludzie, to mutanty. Oczekujcie nas. Przywitajcie się i gites majonez.
  11. alexx Member

Co myślicie o takim teście kwalifikacyjnym (np. testy IQ i wynik nie może być niższy niż... - tu można się zabawić), który każdy nowy użytkownik musi przejść zanim doda pierwszy post na forum?
  12. Zekdarrath Member

Nie no, bez jaj, nie przejdzie coś takiego.
  13. alexx Member

Wiem, tak tylko żartowałem, chociaż jak czytam niektóre wypowiedzi to takie coś wydaje mi się tutaj jak najbardziej na miejscu :p
  14. SLeshAHAck Member

oj ludzie ludzie, widac że Polska człowiek grzecznie a Wy? warczycie ;/
  15. Ch4o5 Member

myślę, że zostane na dłużej
  16. IMarcin Member

SL...itd
    Nie oceniam cię, tylko w stosunku do wcześniejszych wypowiedzi niektórych członków twój post wyglądał trochę..."trollersko". To tyle nic więcej
  17. SLeshAHAck Member

jak pisałem cały sie "gotowałem" ale jak przeczytałem go 2 raz to jakby pisał go nie wiem kto hmm, sam oceniłęś.
    Ale dzięki że zwróciłeś uwagę,
  18. mefistotelles Member

Skoro sprawa jest tak poważna że, każdy z nas może wyjść na ulicę zaprotestować, zostać aresztowanym, pobitym, skoro rząd robi wszystko aby obywatele znowu byli inwigilowani jak za komuny to z całym szacunkiem "gites majonez" w stylu barabary jest naprawdę wyniosły i poważny niech będzie. Powaga adekwatna do sytuacji.
    Bez komentarza.
  19. alexx Member

@SLeshAHAck
    No niestety, wyglądało to tak jak wyglądało, zwłaszcza po tym co piszemy na forum (szczególnie w temacie OpNoFuckingHacking). A to co ja pisałem tyczyło się ogółu, nie konkretnie Ciebie, jakby co ;)
  20. Anonymous Member

@alexx
    Sorka ale wpadłem i napisałem co mi ślina na język przyniosłą, przed tym nie czytając ani jednego topicu/teamyu:)
  21. MrAnonym Member

Witam wszystkich na forum. Nie posiadam imienia jestem bezimienny. Ostatnio zostałem bardzo zainteresowany grupa Anonymous głownie przez nagłośnienie, ale wcześniej dużo o nich już słyszłem coś czytałem o ich dokonaniach. Popieram wasza idee jestem za nią w 100% ja popieram. Pozdro.
  22. Xan Kashpiel Member

XD
  23. Liliana3 Member

I co najlepsze, ze przez takie cos, watek, do "przywitania się" z innymi rozwinął sie w dyskusyjny xD
  24. Xeza Member

trzeba ujawnić tajne dokumenty z rządu,gnoje podobno podpisały ACTA tak pisze onet.pl

Tusku wynoś się z Polski
  25. Zekdarrath Member

Acta nie będzie dziś ratyfikowana, także chillout, nie ma co udawać nacjonalistów.
  26. Polak Member

Po pierwsze nie całe dokumenty bo nas załatwią na kwaśne jabłko, a po drugie co do tego że ktoś z Anonymous je posiada nie jestem do końca pewien...

A co do Tuska to się zgadzam.:)
  27. RainbowSix Member

Skoro je macie to ujawniajcie, co wam szkodzi? Lol.
    • Like Like x 1
  28. EYESopen Member

Witam wszystkich jestem EYESopen. Zyje ta filozofia od dawna i ciesze sie ze sa inny ludzie z otwartymi oczami niezmanipulowani mediami jestem wami, z wami i w was a wy, mna, ze mna i we mnie. Nazywani hakerami bandytami i przestepcami przez ludzi obawiajacych sie naszych ideii dazenia do prawdy i rownosci badz szara mase zmanipulowana mediami, tym wlasnie ludziom trzeba uswiadomic jak sie sprawy maja->czas na dolaczenie do szeregow i czynna sluzbe =]

PS: Trzeba sie wziasc za ACTE
  29. Xeza Member

Witaj
    Jak byś nie zauważył to my coś z ACTA , nie pisze się ACTE tylko ACTA
  30. Polak Member

Czepiasz się go za byle co.
  31. Liliana3 Member

Nie sadze, aby to było byle co. Poprawna odmiana jest ważna. "ACTA" i np tak jak gdzieś tu już widziałam "Tusk" się nie odmienia. Szlag mnie trafia jak widze "Tusku wynos sie z Polski".
  32. Xeza Member

to co lubisz Tuska ?? :p
  33. Polak Member

Racja zwracam honor.
  34. Xeza Member

macie racje czepiam się go o byle gówno
  35. kerim Member

cześć jestem kerim lat mam około 40 popieram wasza ide gdyż jest ona od zawsze w mojej rodzinie dlatego postanowiłem się dołączyć do was . Przepraszam za moje błędy ortograficzne jakie popełniłem i popełnie z tego względu ze jestę dyslektykiem
  36. EYESopen Member

propo"ACTE" najsmieszniejsze jest to ze zorientowalem sie dopiero jak przeczytalem swoj wywod
    Przepraszam Mamo wiecej sie nie powtorzy
  37. insidious999 Member

I już się tłumaczy ;) Cześć
  38. Anubis666 Member

Witam wszystkich. Mam 26 lat i jestem z "ukochanej" przez wszystkich "Warszafki". Przyłączam się nie tylko z powodu tematu ognia ostatni czyli ACTA. Staram się szerzej ogarniać temat a ACTA to tylko szczyt góry lodowej. Wszelkie antyrządowe i prospołeczne akcję popieram jeśli nikomu fizycznej krzywdy nie robią. A i jeszcze coś - nie popieram żadnej partii politycznej!
  39. Zekdarrath Member

Nie wiem czemu, ale spodobałeś mi się.

Witaj.
  40. anilex Member

Witam wszystkich.
    od pewnego czasu przyglądam się temu wszystkiemu postanowiłem jednak dotrzeć do was i zaoferować pomoc chciałbym być przydatny w 200% jednak niewiele mogę zrobić jak na razie może znajdzie sie jeszcze jakaś akcja w której zabłysnę choć oto tu nie chodzi.
    A tak poza tym jestem zaledwie uczniem liceum pomimo to chce działać z wami.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins