Customize

Przedstaw się!

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Nov 6, 2011.

1. robercik1010 Member

Witam!
    Jestem robercik1010 i zainteresowałem się waszym ruchem kiedy broniliście WikiLeaks, potem szukałem informacji o was i znalazłem to forum, próbowałem się zarejestrować ale nie doszedł mi mail aktywacyjny w międzyczasie oglądnąłem wiele filmików z wami w roli głównej ;)
    Teraz udało mi się zarejestrować na tym forum i bardzo się cieszę że mogę z wami pisać :)
  2. wolf_spirit Member

No, potwierdzam, jest mnóstwo problemów, żeby jakikolwiek e - mail doszedł z tej strony.

Żeby nie było offtopu, Witaj :)
  3. mlody&swiezy Member

Witam, jestem młody&świeży, zacząłem się interesować Anonimowymi w czasie OpACTA (czyli niedawno),
    popieram większość waszych akcji dlatego postanowiłem się przyłączyć.Pozdrawiam:)
  4. Lewacki Anon Member

Nieeeeee...
  5. Merkuriusz__ Member

Witam,
    na forum trafiłem przez przypadek gdy szukałem informacji o OpDarknet, plany z nim związane zeszły w tej chwili na drugi plan...
    Obecnie zaczynam współpracę z koordynatorem w moim mieście, żeby jaknajbardziej pomóc w walce z ACTA.
    Od kilku lat zajmuję się zagadnieniami związanymi z informatyką, i tyle informacji na mój temat chyba wystarczy.
    Pozdrawiam wszystkich
  6. x4v3r Member

Witajcie,
    już od dawna interesowałem się ruchem Anonimowych, byłem nawet na 4chan'ie, ale odrzuciła mnie atmosfera. Po sprawie ACTA znalazłem tą stronę :p i cieszę się, bo widzę tu wiele ciekawych informacji, dyskusji itd.:D
    Mam nadzieję, że moją skromną pomocą uda mi się wesprzeć Wasz ruch.
  7. insidious999 Member

Cześć, witajcie.
  8. Anonymous Member

Witam serdecznie:) !

Od pewnego czasu nie zgadzam się z panującym systemem gospodarczo - politycznym, uważam że trzeba z nim walczyć nie tylko przez docieranie do świadomości społecznej (to najważniejsze ale nie wystarczające).
    Od pewnego czasu przygotowuje się do tego, żeby w przyszłości walczyć z tym czego jako człowiek zaakceptować nie mogę! (jak większość osób z tego forum;)) dlatego dołączyłem.

Za jakiś czas postaram się mieć merytoryczny wkład.

Pozdrawiam:)
    MA
  9. Extra32 Member

Witam :)

Jestem tutaj nowy, a to jest mój pierwszy post ;) . Moja historia:
    Czasem zdarzało mi się słyszeć o akcjach Anonimowych. Bardziej zainteresowałem tym po sprawie z ACTA. Pooglądałem kilka filmików, coś poczytałem i... otworzyłem oczy. Na początku nie przejmowałem się polityką, ale teraz rozumiem, co się w świecie dzieje.

Witajcie, jestem Extra32, a to nowy rozdział w moim życiu. :)

PS: Możecie dać jakieś wskazówki dla nowicjusza? ;)
  10. compix Member

Witam!
    jak większość w tym temacie jestem nowy;-)

Od dawna śledzę poczynania anonimowych. Warto walczyć, walczyć w słusznej sprawie, dlatego też się witam z wami:)

Pozdrawiam :)
  11. Proaktyn Member

1. DON'T FEED TROLL!
    2. Poczytaj ostatnie tematy na forum...
    3. Anonimowość.
    4. Luknij na te podklejane tematy :)
    5. ... i tak uprzedzam: Na forum obowiązuje ZAKAZ promowania/zachęcania/namawiania do ataków DDoS lub innych jakichkolwiek poczynań łamiących prawo lub takich które można podciągnąć pod jakiekolwiek działania hakerskie.
    6. No i kultur musi być.

Reszta wyjdzie w praniu...

Pytania? Napisz do tych aktywniejszych (tylko nie do Rainbow! ona gryzie ;/ ) :D
  12. in7ount Member

Witajcie

Nudzi mi się i ogólnie to z anonymous jestem od lipca ;o ;p
    od dziś na tej stronie jak widać ;o
    Nie wiem co mnie skłoniło haha ; D

pozdrawiam wszystkich ;o

//Cooder Python . IT security
  13. insidious999 Member

Rainbow, chyba w końcu osiągnęłaś swój cel ;)
  14. Hakerek Member

Cześć, jestem Kamil :D
  15. Anonymous Member

Tak, Kamil "Hakerek" z Chojnic... Witamy, witamy, miło cię poznać.
  16. Hakerek Member

Dzięki za pomoc:)
  17. Tulku Member

Dobry wieczór.
    Premier Polski z naruszeniem prawa zamknął dopalacze, z irytowało mnie to mocno bo łamanie prawa przez Premiera naszego Państwa nie wydaje mi się dobrym pomysłem, dopalacze nadal można kupić i nie pomógł przy tym żadnym uzależnionym osobom. Jedynym jego celem było zrobić sobie propagandę sukcesu w TV.
    Jak widać małymi kroczkami do celu udało się raz uda się następny, nie wierzę że nie wiedział co podpisuje podpisując ACTA a jego oficjalne stanowisko zmieniło się pod wpływem nacisków opinii publicznej, oraz jedynie po to aby opinia publiczna ucichła.
    W tej chwili mamy kolejną propagandę sukcesu w czasie "Tańca z ministrami" na żywo w tv.
    Nie ważne kto na kogo głosował ważne aby rząd obalić aby następni nie lekceważyli opinii publicznej oraz aby poprawić jakość stanowionego przez nich prawa.
    Jestem z wami.
    Tulku.
  18. Proaktyn Member

Witamy witamy ;)

W TYM temacie jest ponad 400 postów. Niech 250 z nich będzie tymi którzy chcą pomóc... z tych 250 udziela się 20? 40? Nikomu nic nie zarzucam. Może działacie doskonale poza forum... stwierdzam po prostu fakt.
  19. Tulku Member

No... weź nie strasz. Ledwie się zapisałem i sam będę wszystko robił? :D Spoko właśnie napisałem swoje empiryczne doświadczenia na temat prywatności w sieci w 2 wątkach może komuś to choć trochę pomoże być "Anonimowym" ;) Ale co racja to racja, w kupie siła Panowie i Panie tylko trzeba ruszyć d... lub myszkę.
  20. narc Member

Witam.Na imie mam łukasz a ksywe wziołem z plemion bo jeden tak mnie bardzo tam wkurzył ze go zhakuje.po to jestem tutaj. chce sie nauczyc duzo i bede anonimowy jak my wszystcy
  21. Tulku Member

Witaj! Super! Najpierw naucz się jak działa TOR i VPN poszperaj na tym forum są informacje - zawsze możesz użyć google.
  22. narc Member

a po co mi tor czy da sie tym zhakowac konto na plemionach?
  23. Lewacki Anon Member

Hehs. Widziałem freda na kara z Tobą. Ty to jednak jesteś śmieszek co nie miara.
  24. Tulku Member

Nie wiem co to są "... na plemionach?"nie rozumiem Ciebie. Nie interesuje się "... na plemionach?".
  25. narc Member

jakiego freda? nie znam
  26. Anonymous Member

Gościu. Jak chcesz być prawdziwie anonimowy w sieci to TOR i VPN to podstawy. Poszukaj na forum. Przykro mi, ale tutaj raczej nie nauczysz się hackować. Nikt z nas tu tego nie umie ;)
    • Like Like x 1
  27. Anonymous Member

UP nie karm trolla.
  28. Cysiek Member

Witam wszystkich:) Jestem Cysiek:)
    Anonymous zainteresowałem się hmm... coś koło rok temu, kiedy głośno było o niszczeniu FB (buahahah, jak ja mogłem w to wierzyć...).Zostałem na dłużej:) Ogólnie interesuję się troszkę grafiką i informatyką, tak to niestety jestem nerdem grającym w gry:p Ale mam nadzieję że wam to nie przeszkadza i będzie miło. Oczywiście konto założyłem tu w przypływie furii 20 stycznia kiedy to dowiedziałem się o ACTA.
    Dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam wszystkich, zarówno nowych jak i "starych" osobników zamieszkujących tę przedziwną i zarazem przepiękną krainę WhyWeProtest ^^
  29. Anonymous Member

Wszak nie karmię. Póki co uznaję, że nowy kolega narc nie jest trollem, a po prostu nieco nieogarniającym osobnikiem.
    I żeby nie było offtopu, witajże, Cyśku ;)
    • Like Like x 1
  30. Dobry.
    Jestem Moose. Typowy Polak. Siedze na dupie i narzekam.

Tak czytam i czytam od dośc dawna te wszystkie posty na forum i normalnie, aż mnie na lewą stronę wywraca. Coraz więcej gimbusów chcących "chackować!!!111one"...
  31. Anonymous Member

Skoro jesteś nowy, to chyba nie musisz narzekać. Bo to ze wiekszosc ostatnio narzeka i ty o tym wspomnisz nie zaskarbi ci naszej sympatii. Gdybyś wczytał sie głębiej to zobaczyłbys ze hakjerzy są specjalnie aktywni ostatnio, wcześniej pojedyncze przypadki. Ponadto jeśli uzywales gdzies tego nicka juz to radziłbym ci zarejestrować sie na nowo, bo jestes łatwy do stalkniecia, a twój nick mi sie kojarzy z tibia. Tibia jest też na pierwszym miejscu dokladnie po wpisaniu twego nicka.
  32. narc Member

Teraz bez wygłupów.
    Ten troll,tamten troll,nie karm trolla,gimbusy,srusy i zusy...
    Napisałem by sprawdzić Waszą reakcję-z tego co rzuciło mi się w oczy to musi być sporo młodych osobników nadal wierzących w bajkowe istoty:) 2 posty,a dajecie się zmanipulować i już jestem określany trollem.Moje gratulację. Pamiętajcie jednak o co w tym wszystkim chodzi...raz masz lat 15,raz 9,raz jesteś cycatą blondyną,a raz zboczonym dziadem...przypadkowy nick i losowa tożsamość.Pozdrawiam i pamiętajcie,że trolle nie istnieją:)
    • Like Like x 1
  33. Cysiek Member

Narc, jeżeli ty mówisz że trolle nie istnieją to ja mówię że istnieją dzieci neo, gimbusy/gimbonauci, dzieci pierwszej wpadki itd. Dużo tego gówna na tym forum już jest. Ale cóż... życie...

Topic: Żeby nie było spamu, Witaj Moose (nie chce mi się dalszej części twego zacnego nicku wpisywać^^)
  34. @Anonymous:
    Nie mam absolutnie nic wspólnego z tibią. Nigdy wcześniej nie użyłam tego nicku.
    Narzekałam, narzekam i narzekać będę, bez względu na to, czy przypadnie Wam to do gustu czy nie. Nie mam zamiaru wpasowywać się w panujące 'trendy', tylko po to, żeby się komuś przypodobać.

Gdybyś wczytał się głębiej w mój post to zauważyłbyś, że napisałam "coraz więcej". Te dwa małe słowa wskazują na to, że jest to tendencja zwyżkowa. Były ich znikome ilości i robi się "coraz więcej". :)

Może napisałam to trochę suchym tonem, ale wiedz, że nie chcę tutaj hejtować wszystkich i wszystkiego. Z natury mam taką bojową postawę.
  35. Lewacki Anon Member

Hejtuj ze mno.
  36. Anonymous Member

O, proszę, czyli kolega narc jednak ogarniający, i to bardzo. Brawa :) I witam na forum.
  37. narc Member

Witam...
  38. narc Member

Generalnie jestem zły bo wybrałem nick,który dla mnie znaczy tyle...,że go nie rozumiem...może ktoś lubi grę narc,ale nie będę szukać na siłę...z resztą nieważne..Co ma na myśli Pan/i Anonymous pisząc,że narc ogarnia, i to bardzo??Z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi...
  39. Tulku Member

@narc ogarniasz zapewne te "na plemionach?" trochę dziwny dowcip i nie rozumiem... (nie jestem zły "czycoś" dla jasności)... Jak mam czas (a ostatnio nawet mam :)) to chętnie napiszę od czego zacząć bo jakiś "młokos" zacznie jakieś głupie rzeczy robić w jakichś "na plemionach?" i sobie napyta biedy (konto mu zablokują i przepadną artefakty...), a ja nikomu źle nie życzę.
  40. Sasuke36824 Member

Witajcie jestem Sasuke36824.
    Trafiłem tu po wielkich poszukiwaniach.
    Postanowiłem najpierw się wam poprzyglądać.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins