Customize

Przedstaw się!

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Nov 6, 2011.

1. Hejka, dobrze że taki temat istnieje nowi anonimowi mogą się przywitać :D
  2. Tuziak Member

Gdzie są wszyscy których pamiętam i vice versa.
  3. mangusta Member

siema od jakiegos czasu wiernie (biernie) Wam kibicuje i postanowilem zalozyc tu konto i przygladac sie z bliska wszystkiemu a z czasem (jak sie poducze) i tez wspomagac w dzialaniach a zainspirowal mnie jeden z Was duzo opowiadajac o calej dzialalnosci Anonimowych.tak wiec powodzenia i pozdrowienia dla wszystkich.
    • Like Like x 1
  4. yumi Member

witam już od jakiegoś czasu się przyglądam działaniami anonymus
    jestem zwykłym aktywistom któremu nie pasuje zniewolenia zwykłych ludzi a co do pomocy to zawsze gotowy
    • Like Like x 1
  5. Coś podejrzewam Tuziak, że wielu nie zostało.
    • Like Like x 2
  6. martajagoda89 Member

7. Tuziak Member

Zmieniają się jak w kalejdoskopie co jest przykre. Królestwa bez zaufanych ludzi się nie zbuduje.
    • Like Like x 2
  8. Themselve Member

Witam. Powróciłem jednakże pod nieco innym kontem ( do starego nie pamiętam pasów...) Po powrocie do kraju i swojego komputera mogę dalej korzystać z neta i czuć się zaangażowany w to społeczeństwo :)
  9. snaper Member

Siema Anonimowi! Jestem Snaper. Uczestniczyłem już w niektórych akcjach ale dopiero teraz się tu zalogowałem. :)
  10. IMarcin Member

Nie dziwcie się że ludzie odchodzą. Mam konto od prawie roku, forum przeglądam od 1,5. Jedyna "udana" akcja to ta z Branieckim (zresztą nic nie dała, wszyscy zapomnieli po 3 dniach). Co więcej wiele osób uważa że jest to forum nastawione na lewicowe poglądy, co jest całkowicie bezsensu. Nawet kara stwierdziło że nie ma już czego trollować. Oprócz pisania średnio użytecznych postów nie dziej się tu nic. Była sprawa z acta i nic. Jedynym "sukcesem" był napływ gimbazy.
  11. Anonymous Member

Witam wszystkich z tej strony AnonXer Witam Całe Forum WWP!!!
  12. Witam wszystkich trzezwo myslacych. Pozdrawiam Serdecznie.
  13. Svobodny Moderator

Witamy na forum Anonimowy Eugeniuszu.
  14. Themselve Member

15. Merkuriusz__ Member

Witaj, jeżeli chcesz pomóc, a nie bardzo wiesz od czego zacząć to pisz śmiało ;)
  16. snaper Member

Siemanko ziomuś :)
  17. Anonymous Member

Witam.
    O anonimowych dowiedziałem się dawno. Po miesiącach przyglądania się z ukrycia postanowiłem się zarejestrować. Tak oto jestem
    Mam nadzieję że się przydam
    let's get ready to rumble !
  18. Witamy Cie w naszych skromnych progach.
  19. Yennefer Member

No cześć..
    W tym temacie udzielałam się jako Yenn.
    O Anonymous usłyszałam przy okazji ACTA, jednakże biorąc pod uwagę, że hacking na dzień dzisiejszy to dla mnie czarna magia - szybko o tym zapomniałam. Ostatnio zaczęłam się tym bardzo interesować i trafiłam na to forum. Mam nadzieję, że Wam pomogę w różnych kwestiach i chciałabym, by kiedyś Anonymous w Polsce... odżyło ;)
  20. @Yennefer
    Witam Cie w imieniu swoim i WWP. Ciesze się że kolejny Anon jest z nami fakt ostatnio się tu niewiele dzieje ale to tylko stan przejściowy. Nowe pomysły mile widziane :)
  21. Hejka :). Jestem nowym anonem, ale wiem o co walczymy oraz znam nasze idee.Jestem tylko ciekawy, czy w polsce obecnie mają miejsce jakieś akcje anonów. Słyszałem coś o op. #Trumanshow ale nie wiem, czy dalej trwa, czy nie została zawieszona. Więc czy w Polsce są planowane, lub obecnie trwają jakieś akcje anonymous ?

PS. Jak na razie nie jestem zarejestrowany, ale przedstawiał się będę pod tym nickiem.
  22. Przy okazji fajnie by było " poruszyć " polskie anonymous, bo ostatnio niewiele się dzieje... Fajnie by było mieć w tym swój wkład :). Czuć, że chociaż jest się tylko jednostką to tworzy się społeczność, wielką grupę ludzi o tych samych ideałach :).
  23. Anonymous115 Member

Konto już utworzone! Mam nadzieję,że przydam się, nie tylko na forum,ale w realnym świecie. Mam również nadzieję,że pomogę, bo zapału mi nie brak. Z chęcią przyjadę na demonstracje, pomogę w ulotkach, w uświadamianiu ludzi na różnie tematy, oraz w miarę możliwości przy samych operacjach. Hacker ze mnie żaden. Jedyne do czego jestem zdolny to prosty DDoS, czy Dos ( LOIC oraz Slowloris ), ale wiem, że jest to sprzeczne z zasadami wwp jak i z prawem. Jestem, za legalnym demonstrowaniem swoich przekonań, a jeśli miałoby się odbyć cokolwiek nielegalnego to nie będę o tym rozmawiał na tym forum, ani namawiał do brania w tym udziału. Mam nadzieję, że okażę się pomocnym Anonem. Ożywmy wszyscy razem polskie Anonymous !
  24. Anonymous Member

Witaj na forum. Widze, że zapału ci nie brak. Mam nadzieje, że to nie tylko chwilowe uniesienie i naprawde chcesz cos zdziałac. Nie przejmuj sie ostatnio wszechobecnym tutaj bólem dupy i poprostu rób swoje. Pozdro
  25. Anonymous115 Member

Dzięki za miłe słowa :).
  26. Witam Cie Również.
  27. Marioxs Member

"Mam nadzieje, że to nie tylko chwilowe uniesienie i naprawde chcesz cos zdziałac" - Podobnymi słowami mnie przywitano to powinna być oficjalna przywitanka po rejestracji kompa żeby przyszykować nowego na ewentualny krwotok wewnętrzny aktywności "fizycznej" anonów.
  28. Anonymous Member

Ale sam powiedz... ile razy już tak było...
  29. Marioxs Member

Zawsze znajdą się tu tacy którzy zgaszą nowego anona....
  30. Yennefer Member

Może zamiast się nawzajem gasić spróbujmy coś zdziałać..
  31. Anonymous Member

Spokojnie panowie i panie nie miałem zamiaru nikogo gasic (chociaz faktycznie tacy sie zdarzają). Tak tylko powiedziałem bo byli tu już nie raz atencjusze o słomianym zapale ale nie twierdze, że takimi jestescie to już zależy tylko od was. Wiec nie przejmujcie sie tym co mówią inni i róbcie swoje.
  32. Marioxs Member

Już to gdzieś słyszałem....
  33. Anonymous Member

Prawda jest taka, ze lokalne działanie jest najważniejsze, akcje ogólnokrajowe nie maja sensu, bez poważnej i naglacej sprawy. No chyba ze macie jakis świetny pomysł łatwy do zrealizowania przez mała ilośc osób. Wiec nie placzcie o bezczynności, tylko to co możecie zrobić sami to róbcie, jak chcecie informować społeczeństwo to napiszcie do koordynatora, moze dacie rade zebrać kilka osób na porozdawanie ulotek w maskach, rozklejenie plakatów. Moze to jest wlasnie nasz błąd, chcemy budować dom bez fundamentów.
  34. Oto jak ja to widzę: najbardziej na brak udanych akcji narzekają ci, którzy są ich przyczyną, bo mają możliwość działania (mają maskę, mają blisko, mają pomysły, są pełnoletni, więc mogą rejestrować manifestacje), ale nic nie robią. Na tym forum nikt nie ma obowiązku nic robić, dopóki mu się nie zechce. Możemy przegadać tutaj następne dwa lata, a potem urządzić manifestację tak, jak to było z ACTA, a następnie znowu zamilknąć na parę lat. Taka już polska mentalność. Nie ma sensu narzekać, że nikt nic nie robi, bo nasza stagnacja świadczy o tym, że nie ma nic, co uważamy za naprawdę warte protestowania. Były pomysły, by walczyć z INDECT, ŚUDE, CETA, RFID i chuj wie czym jeszcze. Skoro tego nie robimy, wniosek jest prosty: tak naprawdę mamy te wszystkie problemy w dupie.
  35. Anonymous Member

Wniosek jest taki, że jak sie "koło dupy nie pali" to mało kto jest w stanie ruszyc tą dupe i cokolwiek zrobic.
  36. Anonymous115 Member

Oby - kiedy już będzie się wszystkim paliło koło dupy - nie było za późno.
  37. Anonymous Member

To już nawet nie chodzi o Anonki ale też ogólnie o ludzi.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins