Customize

Przedstaw się!

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Nov 6, 2011.

1. Anonymous Member

brawo za odwage dla kolegi :)
  2. jahnonimous Member

witam bracia, siostry...
    od wielulat jest zangazowany zawodowo (prowadze szkolenia, organizuje projekty, jestem w sieci aktywistow/trenerow na rzecz rozwoju swiadomosci) i osobiscie w ruch na rzecz posytywnych zmian w sobie, w swoim otoczeniu i swiecie...staram sie zyc przyklad zmian ktore bym chcial widziec w swiecie... dzilam w org. pozardzadowej i przez oddolne dzialania stramy sie w naszym srodowisku lokalnym wplywac na rozwoj swiadomosci mlodziezy i ludzi pracujacych z mlodzieza...od jakiegos czasu jest mi bliska idea anonymous, stram sie wsierac ruch poprzez szerzenie info i male akcje lokalne (nalepy, troche prowokacji w sferze publicznej)...z rodzina mieszkamy w lodzi, przez dlugi czas mieszkalem w berlinie i sie spotkalem ze srodowiskiem aktywistow niemieckich co mnie mocno zaispirowalo...jestem swiadomym zwolennikiem ruchu rasta, co odzwierciedla sie poprzez granie muzy z czarnych plyt na imprezach i tworzenie swiadomych mixow w necie: http://www.mixconnect.com/user/jahnosik/mixtapes...dla mnie ruch na rzecz zmiany i rozmow wlasniej swiadomosci stanowi podstawe moje swiadomosci i fundament moich dzialan w tym swiecie...kieruje sie przy tym wartosciami jak szacunek i milosc ale tez walcze o prawa tych ktorych glos nie jest slyszalny...nie walcze z systemem poprzez narzekanie i krytyke a przez pozytywne nakreslanie alternatywnych kierunkow zmiany - to wszystko staram sie robic w dialogu i wspolpracy z bratniki mi duszami... tyle na poczatek...ciesze sie ze moge dolaczyc do naszego polskiego grona anonymous....
    1milosc
    jahnosik
  3. Proaktyn Member

Witamy :)
    Przyda się ktoś kto ma już doświadczenie i to (z tego co wyczytałem, a Ty napisałeś) duże w uświadamianiu ludzi ;)
  4. jahnonimous Member

wlasnie przygotowuje sie do akcji prowadzenie warsztatow w szkole, mam termin umowiony w nastepnym tygodniu w liceum gdzie pracuje fajny zaangazowany nauczycie, lekcja 45min: dyskusja na podstawie filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=TQmz6Rbpnu0&noredirect=1 jak mozemy wplynac na zmiany swiata poprzez lokalne dzialania i jak pracowac na swoja rola (mlodego czlowieka) w spoleczenstwie...dam znac jak poszlo, moze jest to opcja do szerszego zastosowania wbijajac sie do swoich starch szkol, proponujac swiadomym nauczycielom poprowadzenie warsztatow/dyskusji nt. roli mlodych ludzi w spoleczenstwie...
    bo wydaje mi sie ze trzeba starac sie wplywac tez na rozwoj swiadomosci mlodych ludzi, bo jak sa dorosli to czesto juz bardzo trudno do nich dotrzec...
    1milosc
  5. Anonimowy Member

• Like Like x 1
  6. ch0m1kX Member

Witaj jahnonimous`ie!
    Mam pewne pytanko, nad jakim rozwojem pracujesz, czy pracujesz nad roznoszeniem jakiejś tam ideologi i o tym jak się zachowywać żeby ty i inni byli szczęśliwi, czy nad podświadomymi metaprogramami i ładowaniem sugestii?
  7. jahnonimous Member

pracuje glownie nad rozwojem potencjalu, ktory maja ludzie w sobie, nad wieksza swiadomoscia, czego by chcieli od zycia zeby byli szczesliwi i nad wpsrciem jak moga pozytywnie wplywac na zmiany w swoim swiecie...bez zadnej ideologii (moze jedynie ze kazdy jest swojego szczescia kowalem) i bez zadnycg podswiadomych programow (im wiecej sie dzieje jawnie tym lepiej), bez zadnych sugestii moze jednynie nakreslam obszary dzialania i pokazuje szerszy kontekst rzeczywistosci
  8. ch0m1kX Member

Chyba już rozumiem, i niechaj znajdzie się w tobie ukryty potencjał do klikania prawego altu ;), powodzenia!
  9. Zekdarrath Member

Witam. Od początku usłyszenia o anonymous popierałem ich działania. Sądzę, że należy walczyć z tym systemem. Wolność i braterstwo dla wszystkich! Dla homoseksualistów, żydów! Stop rasizmowi. Stop manipulacji, oszustw i kłamstw! Jestem historykiem i patriotą.
  10. S4t4n4iL Member

Cześć jestem S4t4n4iL
    I jestem anonimowy
  11. Anonymous Member

Ave Satan!!!
  12. Darth VAnon Member

Witam. Ideą Anonymous interesowałem się od pewnego czasu, a ostatnio kupiłem sobie maskę Guya Fawkesa na allegro. Z nią była ulotka z adresem anon.ssl2.pl - wszedłem, rozejrzałem się i trafiłem tutaj. Jak wskazuje nick, lubię Gwiezdne Wojny (choć nie tylko). Jestem również cichym satanistą (co prawda nie wierzę w istnienie Boga i Szatana, ale zgadzam się po części z naukami satanizmu; poza tym idea tych zuych czarnych mszy jest podobna do akcji Anonymous - for teh lulz).
  13. Anonymous Member

14. Witam. Interesuję się działaniem Ano od jakiegoś czasu ale teraz postanowiłem rozpocząć działanie. Zmienianie świata to ciekawa robota, zwłaszcza gdy robi się to w doborowym towarzystwie. Ulotki, plakaty, ''nawoływanie do nawrócenia''. Będę się starał, będę aktywny. Jeszcze raz witajcie bracia i siostry.
  15. Gej_Folks Member

Watashitachi no horosha ni go raijoarigatogozaimashita ;-)
  16. Darth VAnon Member

Ej, jak chcesz zaszpanować znajomością japońskiego to chociaż nie używaj alfabetu rzymskiego. Zakładając, że nasz kolega jednak nie zna japońskiego (co jest bardzo prawdopodobne - "na co dzień" korzystam z nicka napisanego jakby po japońsku, choć ni chuja nie znam tego języka (no dobra, próbowałem się uczyć, oglądałem też trochę anime, więc znam podstawowe zwroty)) to w celu przetłumaczenia przez np. google.translate.com trzeba przepisać cały tekst ręcznie (i dodać kilka spacji, bo zrobiłeś ich zdecydowanie za mało).
  17. Gej_Folks Member

Nasz nowy gość miał japoński nick to i tak się przywitałem ;-)

A japońskiego znam tyle co greki i łaciny. Kilka podstawowych zwrotów i wyrazów, a już na pewno kanji. Zapis fonetyczny zangielszczony, chyba najczęściej używany. Spacji za mało nie jest, bo rozdzielając wyrazy robią się przegłosy (np g-->k miejscami). W każdym razie quoid quid laponica dictum sit altum videtur :p
  18. Darth VAnon Member

Nie wiem co do tego mają przegłosy. Ostatnie słowo wygląda naprawdę przerażająco, w zapisie romaji powinno to raczej wyglądać jakoś tak: raijo arigato gozaimashita.
  19. Gej_Folks Member

masz w kanji jak tak bardzo chcesz...
    していただきありがとうございます

to jest to jedno słowo "dziękuję za przybycie". Ze spacjami wyszłoby raiho arigato kosai mashita. Coś jak "kali podziękowanie przybywać za"
  20. Darth VAnon Member

Cóż, w życiu nie słyszałem o takim czymś, więc nie będę się spierał.

PS To nie jest kanji, tylko hiragana (albo ewentualnie kana).
  21. Witamy na forum. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem wprowadzenie znajdziesz tu i tu. Zdradzisz nam jeszcze w jaki sposób dowiedziałeś się o naszym forum ?

Pzdr. numerek
  22. Witaj numerku. O forum dowiedziałem się w taki oto sposób, że googlowałem sobie to i owo, żeby uzyskać jakiś kontakt z polskimi Anonimowymi. Szukałem m.in właśnie ulotek i plakatów żeby trochę rozpropagować działalność (w Trń żadnych oznak życia z tej strony). Tak więc kilka tematów Waszego autorstwa już przeczytałem, byłem na kilku forach, jak ''What Is The Plan?'' po czym stwierdziłem, że tutaj się zadomowię, jako na frum z najlepszym działem dla Polaków.

Jeżeli chodzi o mój japoński nick, wpłynęło na niego kilka anime (tzn. nakierowało mnie na kanji). Nauczyłem się tworzyć imiona i nazwiska w tym języku, ogólnie jestem nim zafascynowany, ale nie mówię, nie piszę i nie uczę się. Btw wielkie dzięki za powitanie (trochę niepotrzebnie połączone z małym troll-offtopem).
  23. Darth VAnon Member

Troll-offtop to nieodzowna część Anonimowych. Przy okazji, numerku, czy ten numerek ma jakieś konkretne znaczenie? Liczba pi to to nie jest.
  24. Kiedys chyba miał ale teraz już nie pamiętam co oznacza :)
  25. offtop Panowie, offtop!
  26. Darth VAnon Member

Zgadza się, offtop. Co w tym złego? :D
  27. Zasadniczo niby nic, tylko na trolli narzekamy, chcemy z nimi niby walczyć, a w końcu i tak każdy topic w pewnym momencie wkracza w fazę płytszego bądź głębszego offtopu ;p
  28. Anonymous Member

Nie wiem czy zauważyłeś w dziale Polski offtopujemy w każdym temacie, nie widziałeś chyba najazdu trolli którzy nie tylko offtopują ale i wyzywają,próbują nas skłócić itp
  29. duch Member

Przedstaw się i...pozostań anonimowym. Gdy ja nie jestem hipokrytą :p
    Dawno, dawno temu, na pierwszą komunię dostałem C64+książkę Basic i tak się zaczęła moja przygoda z komputerem...
    Obecnie jestem czynnym współorganizatorem i jednym z pierwszych ruchu społecznego motocyklistów: www.motoautostrada.pl - zapraszał do polubienia.
    Szperając wczoraj w necie spodobała mi się idea wsparcia księdza Boniceikego i dlatego postanowiłem Was bliżej poznać..być może do Was dołączyć. :]

Pozdrawiam
  30. ch0m1kX Member

Witaj duchu!
    Mam do ciebie pytanie: skąd dowiedziałeś się o ruchu anonymous (chyba to ruch jest) i o tej stronie?
  31. duch Member

O Anonymous dawno temu i chyba z mediów..już nie pamiętam. Forum natomiast podlinkowane jest pod en,wikipedia.
  32. Tuziak Member

Jestem Tuziak, racjonalista z wybujałym ego, krytyk i główny problem w planach.
    • Like Like x 1
  33. Anonymous Member

Witajcie KuroRyu Genhosama, duch i Tuziak. Cieszymy się, że dołączyliście do grona Anonymous :)
  34. Tuziak Member

Ale pan szybki 2 miesiące z wami jestem.

@2x down
    pudło pierwszy raz tu napisałem.
  35. Femme Member

Witam. Jak tu mrrr... tajemniczo ;p
  36. Anonymous Member

Ale napisałeś ponownie, więc grzecznie Cię przywitałem.

Witaj Femme! Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasz ruch i pomożesz nam w naszych działaniach :)
  37. Femme Member

Chętnie ;) Byłoby intrygujące założyć maskę i pójść ramię w ramię z umięśnionymi chłopcami ;) hihi walczyć o lepszy świat ;)
  38. Tuziak Member

to polecam zapisać się na forum kibice.net tu same sucharki z długimi włosami
  39. Anonymous Member

I po co okłamujesz? Przecież wyraźnie widać na moim avatarze że jestem łysym koxem który co tydzień wyjeżdża na mecze <lol>

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins