Customize

Przedstaw się!

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Nov 6, 2011.

1. Zekdarrath Member

A ja z Adronixem pakuję na siłce, 150 kg jak nic po 5 x bierzemy raz po raz

Tak słowem-żartem to było, a teraz witam Femme, Tuziaka i KuroRyu
    • Like Like x 1
  2. Gej_Folks Member

Jeny, jakie to typowe - nowa kokietka na horyzoncie i nagle wszyscy przeskakują się jeden przez drugiego by się pokazać...
  3. Zekdarrath Member

Ciiiichooo tam :p
  4. insidious999 Member

Witam
    Nowy jestem ;) Z tego co widzę średnio przepadacie za nowymi ale mam nadzieję że jakoś to się między nami ułoży. Nie będę się rozpisywał że popieram inicjatywę i sposób działania anonów bo to chyba oczywiste, inaczej bym tutaj nie przybył ale cieszę się że w końcu znalazłem jakąś PL odsłonę tej "społeczności". Cześć!
    • Like Like x 1
  5. Zekdarrath Member

Witaj insidious999
  6. Witaj insidious999 :) Wręcz przeciwnie jesteśmy bardzo otwarci na nowych użytkowników, a że jesteśmy ostatnimi czasy nękani przez trolle z karachanu to niektórzy po prostu moga być bardziej nieufni.
  7. Zekdarrath Member

Racja. Staramy się mieć jak najwięcej aktywistów, to dla nas miłe i poszerza ogólnie szeregi, jest nas coraz więcej. Pragniemy nowych, jednak 0.32 [...] (inaczej Numerek jakby co) ma rację. Coraz bardziej jesteśmy nękani, trollowani i po prostu stajemy się bardziej nieufni.
  8. Anonymous Member

Cześć insidious999! :)
  9. insidious999 Member

No niestety taka jest cena wzrostu popularności.
    • Like Like x 1
  10. Anon_lemonW Member

Witam, pozdrawiam
  11. Zekdarrath Member

12. ch0m1kX Member

Witam cię insidious999. Spróbuj się nie zniechęcać. Trolli jak i stworzeń trollo podobnych jest sporo, lecz liczba ich prawdę mówiąc nie rośnie, jest ich 3-4. Z resztą pewnie z internetu korzystasz nie od dziś i wiesz że człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie. Więc: witaj i nie zniechęcaj się niczym!

P.S. Standard pytanie: Skąd dowiedziałeś się o tej stronie/forum?
  13. insidious999 Member

Absolutnie się nie zniechęcam. Dzięki za miłe przywitanie.
    A co do forum to najpierw przez... kurcze, kilka dobrych lat stałem z boku i obserwowałem trochę całe to przedsięwzięcie anonów aż w końcu zacząłem się jakoś bardziej interesować i chęć działania zmusiła mnie do poszukiwania kontaktu w PL i uaktywnienia się w tej "społeczności", no i tak trafiłem do Was (google'owskie poszukiwania). Mam nadzieję że dobrze trafiłem bo po drodze zdarzało mi się zatrzymać w mało wiarygodnych i aktywnych miejscach (to chyba właśnie ten minus Anonymous o którym się mówi).
  14. Anonymous Member

U nas też różowo nie jest - tzn. jest nas strasznie mało i niewiele możemy robić, więc naszym priorytetem jest teraz rozpowszechnienie ruchu w Polsce. Mało kto jest na tyle uparty, by tu pozostać po 2 miesiącach naszej bezczynności (wymuszonej przez właśnie małą ilość osób). Pytanie tylko: co robić, by to zmienić? Ludzie chcieliby przyjść na gotowe, samemu niewielu osobom chce się coś robić by Anonów w Polsce jakoś rozpowszechnić.
  15. insidious999 Member

Zdążyłem zauważyć że to wszystko u nas w kraju jeszcze raczkuje, ale od razu Rzymu nie zbudowano. Może to nie miejsce na tego typu dyskusje ale próbowaliście np. roznoszenia ulotek w centrum dużych miast, rozwieszania ogromnych transparentów gdzieś na budynkach, wiaduktach?. Oczywiście decydującym czynnikiem jest dobra akcja, która przykuje wzrok zarówno mediów jak i opinii publicznej i jedyny komentarz jaki po niej zostanie to: "Łał!". Zdaję sobie sprawę z tego że nie jest to takie łatwe jak się wydaje no ale cóż, pożyjemy zobaczymy. Postaram się jakoś pomóc.
  16. ch0m1kX Member

Jak można wnioskować: najwięcej dała nam akcja "hakerska", więc jak dla mnie co jakiś czas spamowanie skrzynek jakichś zuych ludzi nie jest złym pomysłem. Może z czasem udało by się zrobić DDoS`ik :).
    • Like Like x 1
  17. Anonymous Member

:)
  18. Anonymous Member

Witaj insidious999, bardzo mi miło że kolejny Człowiek do nas zawitał :)

I PROSZĘ WAS NIE ROZMAWIAJMY TU NA FORUM O NIE LEGALNYCH opACH !<please>
  19. RainbowSix Member

Tak, włamiemy się outlookiem na facebook, ale wcześniej omówimy to na tym forum.
    • Like Like x 1
  20. Zekdarrath Member

Była OpMailstorm i nadal jest aktywna. W ramach tej akcji próbujemy dotrzeć do społeczeńtwa, że żyjemy i potrzebujemy ich u nas. Jak chcesz możesz rozwieszać plakaty, przyklejać wlepy i rozdawać ulotki w swojej miejscowości :)
  21. insidious999 Member

No i też mam taki zamiar. Dobra, koniec tego offtopu :)
  22. Anonymous Member

Tak, ale nasz spam raz, że nie odbił się głośnym echem (usłyszeli o nich tylko bywalcy internetowych serwisów, a tych jest nie tak znowu wielu), dwa, że ci, co usłyszeli, śmieją się z nas:
    1. Gdy wiedzą, czym jest Anonymous, śmieją się, że gdybyśmy byli prawdziwymi Anonami, serwery ZKM przestałyby istnieć
    2. Gdy nie wiedzą, myślą tylko o tym, że:
    a) ktoś zhackował stronę ich ukochanego księdza
    b) ktoś puścił 6k maili i nazywają go hakerem, omg wtf n00b lol.
  23. insidious999 Member

I dobrze, ja myślę że to jest motywujące. Nie macie ochoty udowodnienia im czegoś? Bo ja np. nie lubię jak ktoś się ze mnie śmieje ;) Nie wiem jak Wy. Niech się śmieją. Im więcej tego śmiechu tym większa powinna być motywacja.
  24. Anonimowy Member

Emacsem przez Sendmail :D

Ja jeszcze nie przywitałem nowego Anona, więc Witaj insidious999! ;)
    • Like Like x 2
  25. AnonLabel Member

10 przykazań hakera z tego filmu = win.
  26. RainbowSix Member

Taaa, nie chciałam być tak dosłowna, ale mniej więcej o to mi chodziło :D
  27. Anonymous Member

a Wy nadal swoje zupełnie jak dzieci nie rozmawiamy tu o super leet haxiorskich sprawach PW jest od tego ;d
  28. Anonymous Member

PW też nie jest od tego. Na WWP nie wolno omawiać żadnych nielegalnych działań, czy to publicznie, czy na PW.
  29. Anonymous Member

Chodziło mi o
    o tym może sobie chyba rozmawiać ? Może wymyślą jakiś sposób aby to naprawdę działało :D
  30. Anonymous Member

Nie wiem, co to jest Emacs i Sendmail, więc nie rozumiem żartu. Oświeci mnie ktoś?
  31. Anonymous Member

Emacs to edytor tekstu a sendmail to serwer poczy elektronicznej :)
  32. RainbowSix Member

Emacs - linuxowy edytor textu. Sendmail - serwer poczty po linuxa :p
  33. Anonymous Member

Zacytujesz? :p

Lol.
  34. Anonymous Member

Dekalog hakera:

35. Anonymous Member

Wszystko prawda :)
  36. WjakWendeta Member

Witam, wróciłem w końcu po długiej przerwie.
  37. Anonymous Member

Witamy z powrotem :)
  38. WjakWendeta Member

O nowy moderator :)
  39. Anonymous Member

Jaki tam nowy? :p To ja, APL, tylko, że zmieniłem nick.
  40. WjakWendeta Member

OOoo xd to żeś mnie zrobił w konia ;)

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins