Customize

Przedstaw się!

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Nov 6, 2011.

1. WalkerPL Member

Witam was. Mówcie mi Walker, Walki, Łoki itp. :) Obserwuję forum od pewnego czasu. Mogę tylko powiedzieć, że jestem dziewczyną, i zgadzam się z Wolf_spirit, że nie każdy gimnazjalista to troll :) Popieram Anonimowych, i chcę pomóc. O Anonymous dowiedziałam się z tej całej feralnej akcji "rozwalenia facebooka". Jakoś tak zaczęłam czytać. Trafiłam tu, jak ktoś podał na jakiejś stronie link do WWP. Czytałam forum i formalnie zarejestrowałam się jakoś pod koniec listopada, ale dopiero dziś doszedł link aktywacyjny. Mogę dodać tylko, że prywatnie słucham ciężkej muzyki i uczę się grać na perkusji. Mam nadzieję, że nie zostanę odrazu wyklęta przez starszych użytkowników. :p Miło mi was poznać.
  2. Proaktyn Member

Każdy nowy mile widziany ;)

Witamy ;)
  3. insidious999 Member

Cześć WalkerPL
  4. IMarcin Member

zaczyna sie...
  5. doctor Member

Witam. O anonymous wiem od, dawna. Forum czytam od kilku miesięcy, lecz dopiero nie dawno postanowiłem się zarejestrować. Teraz w dodatku doszła akcja z cenzurowaniem internetu, tak naprawdę myślałem, że nigdy do tego nie dojdzie. Rząd próbuje nas ograniczyć (jak zwykle), a my nie lubimy ograniczeń.
    • Like Like x 1
  6. ch0m1kX Member

Witajcie nowo przybili!

Co masz na myśli?
  7. RainbowSix Member

I teraz zacznie się udowadnianie za wszelką cenę, że gimnazjaliści jednak są mądrzy, odpowiedzialni i nie trollują.

Podejrzany wysyp nowych ludzi, a wszyscy, jak jeden mąż nie są trollami i forum śledzą od dawna. Tak, powiedzcie, że się czepiam.
    • Like Like x 1
  8. ch0m1kX Member

Może ktoś kiedyś niechcący wrzucił do burdelu gimnazjum ulotkę i się zbiegli. A tak serio to jeśli są trollami to trudno, może wniosą coś pożytecznego.
  9. RainbowSix Member

Coś pożytecznego... Niech pomyślę:

NK: Jestem anonimowy, zapraszam wszystkich znajomych na WWP. Tych od fake kont Hannah Montana też.
    Fotka: Patrzcie, jak słiiit wyglądam w masce Fawkesa. Też tak chesh kotq? Chosss na WWP :*
    Facebook: Lubię to: Anonimowi, Hakerzy wysyłający maile, Jestem anonimowy i jestem z tego dumny, Matka wie, że paczę na WWP. Ooops, zapomniałem zaprosić znajomych.
    Google+: Oooo, Ani i Kasi nie mam jeszcze w kole Anonymous. Zapytam w szkole, czy wiedzą co to jest.
    Tweeter: Jestem na WWP. Mój nick to słodka_anonimowa_agatka.
    Blog: A więc, drogi pamiętniczku, dziś zarejestrowałam się na WWP. Jest tam tylu fajnych chłopców.
    Forum Komputer Świat: Cześć, chciałbym zostać hakerem. Póki co zarejestrowałem się na WWP. Ktoś tam wrzucił filmik, że można włamać się na Sendmail za pomocą Emacsa. Czy ktoś ma tutorial?

Tak, myślę, że niedługo to forum się zaludni.

Niepotrzebnie wykreśliłeś burdel, tam powinien być znak równości.
    • Like Like x 1
  10. ch0m1kX Member

Hmm... Działasz w oparciu o stereotypy. Ciekawi mnie tylko czy słusznie.
    P.S. Czy kto kolwiek używa Google+?!
  11. RainbowSix Member

Działanie w oparciu o stereotypy aktywowało mi się tutaj, kiedy patrzyłam na "dorosłe zachowania" 14-latków.

Google+ dodałam z rozpędu, żeby nie pomijać. Ach, zapomniałam o Myspace!
    • Like Like x 1
  12. ch0m1kX Member

Jakie dorosłe zachowania 14-latków?
  13. RainbowSix Member

Oj chomiku, chomiku :) Wszystko jest na forum, nie będę w tym topicu brudów wywlekać i straszyć nowoprzybyłych ;)
  14. A_ESEN Member

Witajcie,pochodzę z pięknego i demokratycznego terenu zwany Polską.
    Bardzo cenię możliwość posiadania własnych poglądów i przekonań,gdyż tylko takie elementy pozwalają sądzić że sami za siebie możemy decydować w życiu.Właśnie dzięki takim idea jesteśmy w stanie kreować przyszłość w wolnym i inteligentnym świecie. Jestem przekonany, że tylko poprzez poprawne procedury oraz realizacje jesteśmy w stanie kreować przestrzeń internetową. Przestrzeń internetowa to wspaniałe narzędzie do wyrażania swojego sprzeciwu wobec działań komunistycznych oraz łamaniu praw przez rządy państw,sekty czy też organizacje przestępcze. Jestem świadom,że działania rządów oraz milicji działający na rozkazy komunistycznych polityków jest często bardzo uciążliwe, lecz dzięki miłości do wolności oraz idei jesteśmy w stanie pokonać zło.Historia wielokrotnie obrazuje, że obywatele nie cierpią szkodliwych przekonań rządowych oraz wcielania w życie cenzury. Pokażmy w swoich działaniach iż również w Polsce są inteligentne osoby który nie obca jest wolność słowa oraz tworzenie społeczności wolnej od narzuconym poglądów przez sowieckich polityków w naszym rządzie. Postępujmy rozsądnie ale również liberalnie,tak aby nasza anominowość była cechą wyrówniającą a nie piętnującą. Pokażmy,że anonimowość może być wykorzystywana do tworzenia wspaniałego świata,a nie do aktów waldalizmu,przyjmowania łapówek przez polityków czy zatajania narodowych tragedii takich jak zabójstwo Lecha Kaczyńskiego przez władze Rosyjskie w Smoleńsku.

Bądzmy bierni wobec działań wobec SOPA oraz PIPA,nie pozwólmy aby ograniczano nam możliwość użytkowania kopii z internecie.Wszyscy wiemy,że blokada MegaUpload to działania mające na celu zablokowaniu posiadaczą orginalnych nośników dvd do sciągniecia oraz uzytkowania ich np. na tabletach,smartfonach czy ultrabook'ach gdzie nie ma możliwości zgrania z dvd ze wzgledu na stosowane zabezpieczenia czy też ograniczanie czytników płyt w nowoczesnych urządzeniach.
    Bądźmy wolni,niech żyje anonimowość!
  15. insidious999 Member

W tym aspekcie akurat tragedii nie widzę ;) Ale to tylko moje zdanie.

Cześć A_ESEN.
    • Like Like x 1
  16. A_ESEN Member

Jest to czysty przykład na rząd potrafi omamić oraz ocenzurować przekonania ludzkości.

Cześć.
    Postanowiłem dołączyć do forum w wyniku ostatnich sytuacji będących bardzo niepokojących i wymagających działań w tym również na terenie Polski.
  17. ch0m1kX Member

Witaj A_ESEN!
    Czy sprawa z ACTA i innymi 4 literowymi skrótamia miała coś wspólnego z twoim przybyciem?
  18. A_ESEN Member

Działania sprzeczne z założeniami społecznymi są nieakceptowalne oraz wymagające działań.
    W tym przypadku udział w dyskusji oraz uświadamianiu.
  19. some0ne Member

witam :)

mam nadzieje, ze nie musze tutaj pisac czegos w rodzaju listu motywacyjnego ;]
    ...nigdy nie chodzilem do gimnazjum

pozdrawiam, swoja droga jest ktos z 3miasta?
  20. Freaky Member

Witam wszystkich ^^

Anonymous śledzę bodaj od września 2010r. Głównie obracałem się wokół anon+, kiedy jeszcze było w fazie powstawania. WWP znam, lecz nie uczęszczałem tutaj, gdyż, będę szczery, odstraszył mnie początkowo ogromny offtop. Dopiero teraz, gdy znów zacząłem się zagłębiać w te tematy trafiłem tutaj, założyłem konto i oto jestem. Od dawna brakowało mi właśnie polskiej społeczności Anonimowych.

Pozdrawiam.
  21. Norek Member

Witam, O anonymous dowiedziałem sie jakieś 1,5 roku temu. Od razu do gustu przypadła mi walka o wolność słowa. O tym forum dowiedziałem się od kolegi i w ten sposób tutaj przybyłem.
  22. wolf_spirit Member

RaindowSix - nie obserwowałem forum od dłuższego czasu, więc się nie liczę :)
  23. IMarcin Member

To właśnie miałem na myśli
  24. Zuzia Member

Witam. jestem nowy i niewiem czy zostanę anonem. zalogowałem się tu by pokazać wam. Ingerencje jednego państwa w drugiego.Ale to w innym temacie...
  25. DarkenBlame Member

Witam wszystkich. Jestem, heh, dość młodym Anonem. Dopiero zaczynam, ale słyszałem dłuższy czas o Anonach. Zaczynając od wszystkiego, usłyszałem o paru atakach od Anonymous(o ile to oni) na różne firmy. Zaciekawili mnie... Przeczytałem polskie i angielskie wersje ich wypowiedzi i szczerze mówiąc, spodobali mi się. Ich metody myślenia, że każdy może dołączyć do nich. Po prostu tego mi w życiu brakowało. I tak tu wylądowałem. Stworzyłem nowy nick, bo na starym zbyt dużo ludzi rozpoznałoby mnie....
  26. Adin122 Member

Witam wszystkich! Dołączyłem tu ponieważ wierzę (choć wierzący nie jestem) w wartości moralne takie jak tolerancja i równość. Bardzo lubię filozofię , w szczególności dzieła Voltair'a. Moim zdaniem najważniejsza jest wolność ale nie ograniczająca wolności innych. Pozdrawiam! :D
  27. St.Jimmy Member

Witam. O anonymous słyszałem już w mediach internecie itd. Ostatnimi czasy kiedy zrobiło się głośno o cenzurowaniu i inwigilacji internetu zainteresowałem się bardziej tematem, i trafiłem na to forum. Postanowiłem, że dołącze i pomoge.
  28. insidious999 Member

Witajcie! :)

PS.
    Anoni, koniec z krytykowaniem nowo przybyłych. Oceniajcie ich po czasie, nie od razu na dzień dobry. Musimy rosnąć w siłę a witając nowego i od razu zrównując go z trollem niczego nie osiągniemy. Sami łamiecie główne założenia tego ruchu. Powinniśmy się cieszyć że popularność wzrasta. Potrzebujemy tej popularności. Dzięki ACTA możemy błysnąć i wykorzystajmy tą szansę. Nowym pomagajmy i informujmy o zagrożeniach i bezpieczeństwie, bo to podstawa. Im bardziej będziemy elastyczni, tym więcej naszych zwolenników. A teraz rozjebmy ACTA w pizdu i pokażmy że jesteśmy.
  29. Mahhir Unknow Member

Witam,
    anonymous znalem juz od dawno (internet, media). Mialem zamiar dolaczyc juz wczesniej ale jakos nie bylo czasu. Ostatnio zainteresowalem sie sprawa ACTA i postanowilem sie zaktywizowac.
  30. RainbowSix Member

To nie krytyka, tylko delikatne uświadomienie, co zostawili po nich gimnazjalni poprzednicy.

A co ja, Edward, żeby błyszczeć? Nie wiem jak Tobie, ale mnie chodzi o możliwość oglądania Dextera online i pisania co mi się podoba, o czym mi się podoba i gdzie mi się podoba. Ach, nie mam też jeszcze pełnej dyskografii ACDC. W dupie mam, czy mi po tej akcji ktoś postawi wirtualny pomnik na mlodyhacker.pl LOL.

Jest różnica między informacją, a prowadzeniem za rączkę. Jak chcesz ratować świat, nie wiedząc, jak działa Google? Nie wyobrażam sobie czegoś takiego, jak Szkółka Anonymous, gdzie będziemy sobie szkolić młodych. Sorry, ale jak ktoś tu przychodzi, to powinien wiedzieć, po co. Poza tym trochę zdrowego rozsądku jeszcze nikomu nie zaszkodziło, niezależnie od wieku.
  31. insidious999 Member

Hmmm widzę że nie zrozumiałaś błyszczącego przekazu. A może troszkę złego słowa użyłem ;) Tak to jest jak chcę zamienić pospolite "pierdolnąć" na coś kulturalnego.
    Nie chodzi mi też o tworzenie szkółki anonymous ale o odrobinę edukacji i pomocy. Dobrze wiesz że to wszystko raczkuje więc jest czasem potrzebna ta "podstawowa" pomoc. Od razu Donek premierem nie został. Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku i troszkę...prywatności. Żeby nie powtarzały się sytuacje jakie miały miejsce podczas OpMailStorm.
  32. RainbowSix Member

Chwilowo nie mamy czasu na informację i edukację. Wujek Google i ciocia Wikipedia + masa naszych linków tutaj muszą wystarczyć.
  33. ManguS Member

Witam !

Jestem nowym użytkownikiem. O anonymous słyszałem już jakiś czas temu i starałem się śledzić wasze "wyczyny". Forum śledziłem już od dawna lecz dopiero po czasie postanowiłem dołączyć ^.^ Ostatnio dużo się kręci wokół ACTA i SOPA dlatego też chciałbym się dowiedzieć czy my jako Polacy też z tym zaczniemy walczyć ( w sumie już się zaczęło ). Jeżeli będzie możliwość jakoś pomóc w działaniach dla polskich anonów to jestem gotów udzielić pomocy bo wszystko się toczy wokół naszej przyszłości i przyszłości internetu.
  34. Themselves01 Member

Witam. Nazywam Się Themselve01. Jestem sobą, robię pod siebie,żyję pod siebie. wszystko czego dokonam, zależy ode mnie. Witam wszystkim. jestem nowym anonimem. Chciałbym się czegoś nowego dowiedzieć na nasz temat. Chciałbym wspomagać legion, abyśmy broni to, na czym nam zależy, dzięki czemu będziemy się czuć wolni, bez dodatkowego nacisku ze strony państwa i wszechobecnej władzy i biurokracji.
  35. Eltheord Member

Witam.Ciesze się że znalazłem się tutaj, Anonimowi są grupą która broni wolności a wolność to najważniejsza wartość w mojej idei postrzegania świata. Sprawa ACTA/PIPA/SOPA tą wolność bardzo ograniczają dlatego w końcu postanowiłem zabrać głos w sprawie wolności. Zabrzmi to banalnie ale razem możemy więcej dlatego tu jestem.
  36. Mahhir Unknow Member

37. Eltheord Member

Oczywiście "mój" Facebook już wie o tym, rozmawiałem też z grupą znajomych z pracy którzy cenią sobie wszelkiej maści treści w necie które przez te ustawy mogą zniknąć w niebyt.
  38. guru666 Member

witam
    wlasnie zalozylem konto na naszym forum. zagladalem przypadkowo na nie juz wczesniej ale brakowalo mi determinacji do dzialania. dzisiaj po tym jak przeczytalem artykul o rozpoczeciu cenzury w internecie poczulem ze to dotknie i mnie posrednio i to nie tylko w sferze internetu ale moze to byc poczatek odebrania nam prawa do wolnosci. chcialbym zeby moje idealy z mlodosci przetrwaly zawsze stad moja osoba tutaj ( jesli bede dzialal w slusznej sprawie to nigdy o idealach nie zapomne) . jak narazie musze sie zaznajomic z forum gdzie co moge znalezc wiec nie zasmiecam dluzej watku i WITAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE :)
  39. KaeRHa Member

Witam wszystkich
    Dopiero co dołączyłem do szeregów tego forum. Podoba mi się idea tego co robicie.
    Dołączyłem głównie przez wiadomości o tym jak wielkie korporacje chcą nas okraść i ukrócić nam języki (ACTA) oni chyba nie wiedzą co robią jakie poruszenie to wywoła i jak potężny będzie odzew ale ok chcą wojny będą ją mieć. Prawo do wolności ma każdy z nas nie bójmy się o nie walczyć. Jest nas wielu. Jak na razie zapoznaje się z forum co gdzie i jak.
    Pozdrawiam KaeRHa ;]
  40. eleywan Member

Witam, Jestem Eleywan.
    Ideologia anonimowych interesowalem sie od jakiegos troche dluzszego czasu, jednak nie robilem zadnych krokow aby ja propagowac. Jednak sprawa ACTA, SOPA i inne PIPY wywolaly u mnie oburzenie dlatego tez zdecydowalem sie dzialac.
    Pozdrawiam

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins